SPF 15
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Denný krém pre suchú pleť

0.0
0 recenzií
Nová generácia výrobkov Hyaluron-Filler: Denný krém proti starnutiu pleti s kyselinou hyalurónovou, saponínom a enoxolónom
Pre suchú pleť
S ochranným faktorom SPF 15 a UVA ochranou

Denný krém proti starnutiu pleti s 3x EFFECT – s 3 účinkami:

Vypĺňa, stimuluje a zachováva. Pôsobí proti procesu starnutia pleti. Pre viditeľne mladší vzhľad a pre hladšiu a žiarivejšiu pleť.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Denný krém proti starnutiu pleti pre suchú pleť s SPF 15 

S pribúdajúcim vekom klesá v pleti vlastná produkcia kyseliny hyalurónovej, čo vedie k tvorbe vrások a staršiemu vzhľadu pleti. Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 s 3x EFFECT zložením – s 3 účinkami proti vráskam – tento proces spomaľuje:

1.Vypĺňa: Vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová hydratuje a vyhladzuje vrásky.

2. Stimuluje: Antioxidant saponín zvyšuje produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej v pleti až o 256 % a chráni pleť pred voľnými radikálmi. 3. Zachováva: Enoxolón znižuje degradáciu kyseliny hyalurónovej o viac ako 50 %.

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 bojuje s prvými príznakmi starnutia suchej pleti. Viditeľne vyhladzuje jemné linky i hlboké vrásky, a stará sa tak o mladší vzhľad pleti. Poskytuje pleti účinnú ochranu proti predčasnému starnutiu spôsobenému UV žiarením a proti prehlbovaniu vrások a zároveň ju chráni pred voľnými radikálmi.

Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, glycínu saponínu a enoxolónu prináša cielený prístup na vyhladenie aj hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40-krát menšia1, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikají hlbšie vrásky. Antioxidant glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis vrstve, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky, a zároveň chráni pred voľnými radikálmi. Enoxolón chráni pred degradáciou pleti vlastnej kyseliny hyalurónovej.

1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali dobrú kožnú znášanlivosť a veľmi dobrú účinnosť.

Kľúčové zistenia

99 %

Jemné linky a vrásky sú viditeľne redukované

100 %

Omladený vzhľad mojej pleti

100 %

Moja pleť je viditeľne a citeľne hladšia

100 %

Zabraňuje vzniku nových liniek a vrások

100 %

Intenzívne hydratuje

98 %

Zabraňuje prehlbovaniu vrások

Spolu s ostatnými klinickými štúdiami bola vykonaná aj užívateľská štúdia2 (PiU), v ktorej sa zúčastnilo 360 žien (vo veku od 35 do 55 rokov). Po dvoch a štyroch týždňoch používania prípravku boli dosiahnuté nasledujúce výsledky: 2 Beiersdorf AG, PiU Thajsko, január 2021

Použitie

Použitie

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie

Zistiť viac

Tonizácia

Pleť dočistite Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN. Bude tak pripravená pre nasledujúci ošetrujúci prípravok.

Zistiť viac

Starostlivosť

Zistiť viac
Korekcia pleti

Korekcia nedokonalostí a/alebo ochrana pleti

Ak dávate prednosť dennému krému s vyšším ochranným faktorom SPF, vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30, ktorý je určený pre všetky typy pleti. Pre dodatočnú ochranu pred UVB/UVA žiarením a negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla vyskúšajte Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50. Táto dodatočná slnečná ochrana by mala byť nanášaná po ošetrujúcich produktoch.

Zistiť viac

Čo robiť a čomu sa vyhýbať

Tento prípravok použite, ak...

Chcete vyhladiť jemné linky a vrásky, a dosiahnuť tak mladší vzhľad pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 pre suchú pleť obsahuje inovatívnu kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, glycínu saponínu a enoxolónu. Tieto látky vyhladzujú jemné linky a vypĺňajú hlboké vrásky, a tým zaisťujú mladší vzhľad.

Hľadáte zvlhčujúci prípravok proti starnutiu vašej suchej alebo dehydrovanej pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 pre suchú pleť účinne hydratuje a upokojuje suchú a dehydratovanú pleť.

Chcete spomaliť tvorbu vrások na vašej pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 pre suchú pleť s ochranným faktorom SPF15 a filtrom UVA poskytuje účinnú ochranu proti predčasnému starnutiu pleti a prehlbovaniu  vrások.

 

Vyskúšajte iný produkt, ak...

Hľadáte zvlhčujúci prípravok proti starnutiu pre normálnu a zmiešanú pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 pre normálnu a zmiešanú pleť účinne hydratuje pleť a je nekomedogénny.  

Hľadáte nočný krém, ktorý vyhladzuje jemné línie a hlboké vrásky:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém

Hľadáte očný krém pre chúlostivú oblasť okolo očí:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15

Chcete ošetriť jemné línie a vrásky, ale máte citlivú pleť:

Vyskúšajte Eucerin Vyhladzujúci denný krém proti vráskam Q10 ACTIVE, ktorý je určený pre citlivú pokožku, aby ste upokojili citlivú starnúcu pleť a dodali jej energiu.

Hľadáte denný krém proti starnutiu pleti, ktorý vyhladzuje hlboké vrásky, ale zároveň chcete zlepšiť elasticitu pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF15.

Hľadáte denný krém proti starnutiu pleti a vašim hlavným problémom je strata na objeme:

Vyskúšajte Eucerin Volume-Filler Denný krém SPF15 pre suchú pleť

Ingrediencie

Ako funguje

V inovatívnom zložení vyvinutom spoločnosťou Eucerin pôsobí vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyaluronová bok po boku s glycin saponínom. Spolu predstavujú cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu jemných línií a hlbokých vrások. 

Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová (známa aj ako kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom) zostáva na povrchu kože a zlepšuje tak hydratáciu najvrchnejšej vrstvy epidermis – kde vznikajú jemné línie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej (známa aj ako kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom) sú 40krát menšie ako molekuly vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, a preto táto kyselina môže prenikať do hlbších vrstiev epidermis, kde stimuluje vlastnú produkciu kyseliny hyaluronovej bunkami kože.

Vo väčšine produktov je kyselina hyalurónová skombinovaná s bioaktívnym antioxidantom glycínom saponínom, ktorý preniká ešte hlbšie do vrstvy dermis. Stimuluje tak produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej a hydratuje v miestach, kde vznikajú hlbšie vrásky. Navyše kožu chránia pred voľnými radikálmi.

Nová generácia produktov Hyaluron-Filler obsahuje tiež aktívnu látku enoxolón, ktorá spomaľuje degradáciu kyseliny hyalurónovej tým, že blokuje hyaluronidázu.

Výsledok: o 200 % viac kyseliny hyalurónovej.
Jemné linky a vrásky sú viditeľne vyhladené. Pre viditeľne hladší, žiarivejší a mladší vzhľad pleti.

Štandardnou jednotkou merania hmotnosti atómu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom má relatívnu molekulovú hmotnosť 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom, 52 kDa. Obidve kyseliny sú súčasťou zloženia prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

FAQ (3)

 • Ako viem, že rad prípravkov Hyaluron-Filler Eucerin je pre mňa tým správnym radom prípravkov proti starnutiu pleti?

  Rad Eucerin Hyaluron-Filler vyhladzujúcich prípravkov má špeciálne zloženie, ktoré si poradí s prvými známkami starnutia, ako sú jemné línie a vrásky. Naša pleť je rovnakou individualitou, ako sme aj my sami, a jej starnutie prebieha rôzne, v závislosti od nášho genetického vybavenia a životného štýlu. Jemné línie a vrásky sa obvykle začínajú objavovať vo veku okolo 30 rokov. Výrobky z radu Eucerin Hyaluron-Filler pôsobia proti procesu starnutia pleti vyplňovaním hlbokých vrások. Pre viditeľne hladšiu, žiarivejšiu a mladšiu pleť.

  Ak vás najviac trápi strata objemu (ako to často býva u žien medzi 40. a 50. rokom života), potom je práve rad Eucerin Volume-Filler špeciálne navrhnutý tak, aby vyplnil hlboké vrásky a obnovil kontúry tváre. Ak vás najviac trápi elasticita kože a prehlbujúce sa vrásky (ako to často býva u žien po 50. roku života), v tom prípade vám odporúčame rad hyaluronových vyhladzujúcich krémov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  Viac informácií o rôznych fázach starnutia pleti nájdete v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku, ktorý vám tiež pomôže s výberom najvhodnejšieho prípravku.

 • V akom veku mám začať používať vyhladzujúci produkt z radu Eucerin Hyaluron-Filler?

  Ľudská pleť je jedinečná, rovnako ako aj ľudia. Odpoveď je preto u každého iná a záleží od mnohých faktorov nielen vnútorných (náš genetický fond), ale aj vonkajších (miera slnka, ktorému sme našu pleť vystavili). Platí všeobecná zásada, že prvé známky starnutia, ako sú jemné línie a vrásky, sa začínajú objavovať okolo 30.roku života, a práve v tomto veku odporúčame začať používať rad Eucerin Hyaluron-Filler. V prípade akýchkoľvek pochybností vám odporúčame článok o pleti na tvári v rôznom veku, prípadne váš problém konzultujte s lekárnikom, či dermatológom.  

 • Prečo obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 pre suchú pleť ochranné UVA a UVB filtre?

  Pleť na tvári je vystavovaná slnečnému žiareniu viac ako pokožka na zvyšku tela. Je citlivá na škodlivé UVA a UVB lúče, ktoré môžu spôsobiť jej predčasné starnutie. Je dôležité pleť chrániť, čím predídeme poškodeniu DNA, slnkom vyvolanému predčasnému starnutiu pleti („photoaging“) a hyperpigmentácii. Preto sme do nami vyvinutého zloženia prípravkov zakomponovali ochranný faktor SPF 15 a UVA filter. Ak však plánujete dlhší pobyt na slnku, odporúčame vám použiť ďalšiu ochranu, ako napríklad Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár SPF30 alebo SPF50.  

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin