• (6)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 pre suchú pleť

Denný krém proti starnutiu pre suchú pleť, s ochranným faktorom SPF15 a UVA filtrom

Vypĺňa hlboké vrásky zvnútra pre mladší vzhľad.

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 pre suchú pleť si poradí s prvými známkami starnutia normálnej a zmiešanej pleti.  Viditeľne vyhladzuje jemné línie a vrásky, omladzuje vzhľad pleti a chráni pleť pred predčasným starnutím vyvolaným UV lúčmi.

Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej a glycin saponínu, vyvinutá spoločnosťou Eucerin, predstavuje cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu jemných línií a hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy kože, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, ktorej molekula je 40krát menšia*, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Glycin saponín podporuje tvorbu kyseliny hyaluronovej bunkami z vrstvy dermis, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky.  

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 pre suchú pleť poskytuje svojim ochranným faktorom a UVA filtrom účinnú ochranu proti predčasnému starnutiu pleti a prehlbovaniu vrások.

* V porovnaní s  vysokomolekulárnou kyselinou hyaluronovou tiež obsiahnutou v zložení prípravku.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

KĽÚČOVÉ ZISTENIA

Bola uskutočnená štúdia s použitím prípravku („Product in Use“, PIU), na vzorke 126 žien, z ktorých  50 % bolo vo veku 30 až 39 rokov. Po štyroch týždňoch používania prípravku boli nahlásené tieto výsledky:

  • 84 %: zabraňuje tvorbe jemných línii a vrások 
  • 96 %: dlhodobo chrání pleť pred vysúšaním
  • 84 %: zanechává pokožku viditeľne a evidentne hladšiu 
  • 90 %: predstavuje ideálnu bázu pre makeup

Často kladené otázky

Ako viem, že rad prípravkov Hyaluron-Filler Eucerin je pre mňa tým správnym radom prípravkov proti starnutiu pleti?

Rad Eucerin Hyaluron-Filler vyhladzujúcich prípravkov má špeciálne zloženie, ktoré si poradí s prvými známkami starnutia, ako sú jemné línie a vrásky. Naša pleť je rovnakou individualitou, ako sme aj my sami, a jej starnutie prebieha rôzne, v závislosti od nášho genetického vybavenia a životného štýlu. Jemné línie a vrásky sa obvykle začínajú objavovať vo veku okolo 30 rokov. Prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler vyhladzujúce krémy pôsobia tak, že vyhladzujú aj tie najhlbšie vrásky a omladzujú vzhľad. 

Ak vás najviac trápi strata objemu (ako to často býva u žien medzi 40. a 50. rokom života), potom je práve rad Eucerin Volume-Filler špeciálne navrhnutý tak, aby vyplnil hlboké vrásky a obnovil kontúry tváre. Ak vás najviac trápi elasticita kože a prehlbujúce sa vrásky (ako to často býva u žien po 50. roku života), v tom prípade vám odporúčame rad hyaluronových vyhladzujúcich krémov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Viac informácií o rôznych fázach starnutia pleti nájdete v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku, ktorý vám tiež pomôže s výberom najvhodnejšieho prípravku.

V akom veku mám začať používať vyhladzujúci produkt z radu Eucerin Hyaluron-Filler?

Ľudská pleť je jedinečná, rovnako ako aj ľudia. Odpoveď je preto u každého iná a záleží od mnohých faktorov nielen vnútorných (náš genetický fond), ale aj vonkajších (miera slnka, ktorému sme našu pleť vystavili). Platí všeobecná zásada, že prvé známky starnutia, ako sú jemné línie a vrásky, sa začínajú objavovať okolo 30.roku života, a práve v tomto veku odporúčame začať používať rad Eucerin Hyaluron-Filler. V prípade akýchkoľvek pochybností vám odporúčame článok o pleti na tvári v rôznom veku, prípadne váš problém konzultujte s lekárnikom, či dermatológom.  

Prečo obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 pre suchú pleť ochranné UVA a UVB filtre?

Pleť na tvári je vystavovaná slnečnému žiareniu viac ako pokožka na zvyšku tela. Je citlivá na škodlivé UVA a UVB lúče, ktoré môžu spôsobiť jej predčasné starnutie. Je dôležité pleť chrániť, čím predídeme poškodeniu DNA, slnkom vyvolanému predčasnému starnutiu pleti („photoaging“) a hyperpigmentácii. Preto sme do nami vyvinutého zloženia prípravkov zakomponovali ochranný faktor SPF 15 a UVA filter. Ak však plánujete dlhší pobyt na slnku, odporúčame vám použiť ďalšiu ochranu, ako napríklad Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár SPF30 alebo SPF50.  

Ingrediencie

Použitie

Denný krém proti starnutiu pre suchú pleť

Pre vašu každodennú starostlivosť

Použite Čistiacu pleťovú vodu Eucerin.

Pleť dočistite Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN. Bude tak pripravená pre nasledujúci ošetrujúci prípravok.

Používajte Eucerin tvárový krém s kyselinou hyaluronovou

Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 pre suchú pleť, a potom Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15

Pre vyšší účinok použite pred denným krémom Eucerin Hyaluron-Filler sérum.

Použite vyhladzujúci  CC krém Eucerin s kyselinou hyaluronovou

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 (s farebnými pigmentmi) môžete použiť po aplikácii denného krému alebo namiesto neho. Ak sa tak rozhodnete, môžete potom naniesť podkladovú bázu pre make-up. 

CC krém ponúka ochranu s faktorom SPF15 a UVA filtrom. Ak potrebujete ďalšiu ochranu pred slnkom, použite Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár SPF30 alebo Emulziu na opaľovanie na tvár SPF50. Tuto mimoriadnu ochranu nanášajte po vašich ošetrujúcich prípravkoch a pred použitím hyaluronového vyhladzujúceho CC krému Eucerin SPF 15. 

Čo robiť a čomu sa vyhýbať

Tento prípravok použite, ak...

Vyskúšajte iný produkt, ak...

Chcete potlačiť jemné línie a vrásky a dosiahnuť mladší vzhľad pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 pre suchú pleť obsahuje jedinečnú kombináciu vysoko- a nizkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej a glycin saponínu, ktorá vyhladzuje jemné línie a vyhladzuje aj tie najhlbšie vrásky, čím omladzuje vzhľad pleti.

Hľadáte zvlhčujúci prípravok proti starnutiu vašej suchej alebo dehydrovanej pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 pre suchú pleť účinne hydratuje a upokojuje suchú a dehydratovanú pleť.

Chcete spomaliť tvorbu vrások na vašej pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 pre suchú pleť s ochranným faktorom SPF15 a filtrom UVA poskytuje účinnú ochranu proti predčasnému starnutiu pleti a prehlbovaniu  vrások.

Hľadáte zvlhčujúci prípravok proti starnutiu pre normálnu a zmiešanú pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 pre normálnu a zmiešanú pleť účinne hydratuje pleť a je nekomedogénny.  

Hľadáte pleťový korekčný prípravok pre zjednotenie farebného tónu vašej pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém svetlý SPF15 a Eucerin Hyaluron-Filler CC krém stredne tmavý SPF 15 obsahujú farebné pigmenty, ktoré zjednocujú tón pleti, a zároveň ju oživujú.

Hľadáte nočný krém, ktorý vyhladzuje jemné línie a hlboké vrásky:
Hľadáte očný krém pre chúlostivú oblasť okolo očí:
Chcete ošetriť jemné línie a vrásky, ale máte citlivú pleť:

Vyskúšajte Eucerin Vyhladzujúci denný krém proti vráskam Q10 ACTIVE, ktorý je určený pre citlivú pokožku, aby ste upokojili citlivú starnúcu pleť a dodali jej energiu.

Hľadáte denný krém proti starnutiu pleti, ktorý vyhladzuje hlboké vrásky, ale zároveň chcete zlepšiť elasticitu pleti:
Hľadáte denný krém proti starnutiu pleti a vašim hlavným problémom je strata na objeme:

Eucerin Hyaluron-Filler Anti-age starostlivosť pre účinné vyplnenie vrások

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: najprv sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa postupom času začnú prehlbovať. Počas ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť.  

Skupina výrobkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri unikátne rady s klinicky a dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka ktorému získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler boli vyvinuté špeciálne na pôsobenie proti prvým známkam starnutia, ako sú jemné linky a vrásky. Jedinečná kombinácia výrobkov Eucerin s vysoko- a nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a glycínom saponínom pôsobí cielene na dosiahnutie viditeľného vyhladenia aj tých najhlbších vrások a omladenie vzhľadu. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje horné vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40krát menšia1, preniká hlbšie do epidermálnych vrstiev pleti, kde vznikajú hlbšie vrásky. Glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis, kde sa tvoria tie najhlbšie vrásky. 

Rad obsahuje denné krémy (SPF 15 a SPF 30), tónovacie CC krémy, nočný krém a očný krém na všetky typy pleti. Pre silnejší účinok prináša aj Sérum, Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum s duálnym účinkom a Booster s 10% čistým a čerstvo aktivovaným vitamínom C a Pleťovú masku z biocelulózy. 

1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je taktiež súčasťou zloženia výrobku

Celkové hodnotenie
  • (6)
4,3 z 5 bodov / 6 recenzií
5 Stars
5
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
1
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Nadik ,

Odporúčam

Používam dlhodobo s kombináciou s nočným krémom z tejto rady a veľká spokojnosť.
Nadik ,

Odporúčam

Používam každodenné s kombináciou nočného krému a pleť mám príjemné hydratovanu.
Zuzana,

Úžasný na suchú pleť

Tento produkt som dostala ako darček spolu s nočným krémom v krásnej vianočnej taštičke od manžela. Odvtedy používam celú radu aj s ampulkami kys.hyal. Mám veľmi suchú pleť a veľmi mi vyhovuje.
Jitka,

Naprostá spokojenost!

Nepoužívám již nic jiného, krásně se vstřebává a je účinný proti vráskám. Používám také Eucerin Hyaluron sérum. Super!
L.,

Perfektni

Skvele hydratuje, vyhlazuje a pomaha i na ekzem.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár