NOVINKA
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Telový krém s omladzujúcim účinkom

0.0
0 recenzií
Zlepšuje pružnosť
Redukuje pigmentové škvrny
Zjemňuje & hydratuje

Zlepšuje pružnosť, redukuje pigmentové škvrny, zjemňuje & hydratuje

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Telový krém s omladzujúcim účinkom pre 3 hlavné potreby starnúcej pokožky. Arctiín stimuluje produkciu kolagénu, ktorý zlepšuje pružnosť a pevnosť pokožky. Zloženie s patentovaným thiamidolom* viditeľne redukuje výskyt tmavých škvŕn a zanecháva tak zjednotenú a žiarivú pokožku. V zložení obsiahnutá kyselina hyalurónová navyše pokožku intenzívne hydratuje a zjemňuje. Hodvábna a krémová nemastná textúra.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Telový krém s omladzujúcim účinkom Jedinečné zloženie s omladzujúcim účinkom pre 3 hlavné potreby starnúcej pokožky. Arctiín stimuluje produkciu kolagénu, ktorý zlepšuje pružnosť a pevnosť pokožky. Zloženie s patentovaným thiamidolom* viditeľne redukuje výskyt tmavých škvŕn a zanecháva tak zjednotenú a žiarivú pokožku. V zložení obsiahnutá kyselina hyalurónová navyše pokožku intenzívne hydratuje a zjemňuje. Hodvábna a krémová nemastná textúra. Prvé viditeľné výsledky už po 2 týždňoch používania. Výsledok: Zjednotená, pevnejšia a mladistvo vyzerajúca pokožka, ktorá je jemná na dotyk.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukazujú veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť pri všetkých typoch pokožky.

Kľúčové zistenia

100 %

Zanecháva na pokožke hodvábny pocit

97 %

Zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky

97 %

Zanecháva pokožku pružnú

96 %

Zmierňuje vysušovanie

93 %

Zjednocuje tón pokožky

91 %

Rozjasňuje tón pokožky

Bola vykonaná užívateľská štúdia (PiU) so 130 ženami. Tie po pravidelnom používaní prípravku počas štyroch týždňov uvádzali nasledujúce výsledky:

Použitie

Použitie

 

 • Naneste na pokožku tenkú vrstvu krému a jemne ho do nej vmasírujte.
 • Pre lepšie výsledky používajte ráno a večer, počas jedného dňa však max. 2 aplikácie.
Čistenie

Čistenie

Umyte pokožku tela Sprchovým olejom Eucerin pH5 (pre veľmi citlivú suchú pokožku) alebo umývacou emulziou Eucerin pH5 (pre citlivú suchú pokožku)

Zistiť viac
Starostlivosť

Starostlivosť

Naneste na pokožku tenkú vrstvu mladzujúceho telového krému Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity a jemne ho do nej vmasírujte. Na dosiahnutie tých najlepších výsledkov používajte krém denne ráno a večer, maximálne dvakrát za deň.
 
Na dosiahnutie tých najlepších výsledkov ošetrujte starecké škvrny na rukách Krémom na ruky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Zistiť viac

Dodatočná ochrana

Na dodatočnú ochranu pokožky pred odchodom z domu použite produkty zo špičkového radu slnečnej ochrany s vysokým a veľmi vysokým ochranným faktorom SPF, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre rôzne typy problémov s pokožkou.

Ingrediencie

Ako účinkujú

Ako pokožka starne, produkuje čím ďalej tým menej kyseliny hyalurónovej a dochádza v nej k úbytku kolagénu a elastínu. Mení sa štruktúra pokožky: vznikajú hlboké vrásky, pleť začína ochabovať. Účinné látky omladzujúceho telového krému Eucerin Hyaluron Filler + Elasticity spoločným pôsobením zlepšujú pružnosť pokožky, redukujú pigmentové škvrny a obnovujú pokožku, aby bola pevnejšia a žiarivejšia. Zloženie s trojitým účinkom obsahuje jedinečnú, inovatívnu, aktívnu kombináciu arctiinu (podporuje obnovu kolagénu a pomáha zlepšovať pružnosť pokožky), thiamidolu (s klinicky a dermatologicky preukázaným účinkom na obmedzenie stareckých škvŕn a preventívnym účinkom proti ich opätovnému vzniku) a kyseliny hyalurónovej hydratáciu a hladký vzhľad). Výsledkom je zjednotená, pevnejšia a omladená pleť, ktorá je hladká a pružná.

Thiamidol pôsobí na samotnú príčinu hyperpigmentácie tým, že potláča tvorbu melanínu v pokožke, takže existujúce tmavé škvrny blednú a nových tmavých škvŕn sa tvorí menej. Thiamidol je kľúčovou účinnou látkou radu Eucerin Anti-Pigment a bolo klinicky a dermatologicky dokázané, že obmedzuje výskyt tmavých škvŕn a zabraňuje ich opätovnému vzniku. Prvé výsledky sú viditeľné už po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa neustále zlepšujú.

Receptúra obsahuje inovatívnu kombináciu vysokomolekulárnej a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej pre cielenejšiu starostlivosť vedúcu k viditeľnému vyhladeniu hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu v najvrchnejšej vrstve epidermis (kde vznikajú jemné linky a vrásky), zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorá je 40-krát menšia1, preniká hlbšie do epidermis, kde stimuluje vlastnú tvorbu kyseliny.

1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia.

FAQ (2)

 • Ako poznám, že je pre mňa Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity tým správnym radom produktov proti starnutiu?

  Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity bol špeciálne vyvinutý pre zrelú pleť a pre tých, ktorých trápia predovšetkým hlboké vrásky a nedostatočne pružná pokožka. Každý sme jedinečný, a preto má aj každá pokožka individuálne potreby a v závislosti na genetike a životnom štýle sa líši aj to, ako starne. Spomínané problémy však obvykle trápia všetkých, ktorým už bolo päťdesiat rokov. Všetky produkty tohto radu pôsobia na vyplnenie hlbokých vrások a zlepšenie pružnosti pokožky, ktoré dodávajú pevnosť a svieži a žiarivý vzhľad.
   
  Pokiaľ vás trápia skôr jemné linky a začínajúce vrásky, potom môžete vyskúšať rad Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect.
   
  Ak vás trápi predovšetkým povädnutá pleť a strata objemu a kontúr tváre (čo sa často týka žien medzi približne 40. a 50. rokom života), vyskúšajte rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, ktorý má liftingový účinok a bol špeciálne vyvinutý na vyhladenie hlbokých vrások a vyrysovanie kontúr tváre.
   
  Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti nájdete v našom článku o pleti v rôznom veku, ktorý vám tiež pomôže pri výbere vhodného produktu.

 • V akom veku by som mal/a začať používať rad Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity?

  Naša pleť je rovnako rozdielna ako my sami, takže odpoveď na túto otázku sa u každého človeka líši a závisí od mnohých faktorov - vnútorných (napr. na genetike) i vonkajších (napr. od množstva slnečného žiarenia, ktorému bola naša pleť vystavená). Všeobecne platí, že prvé známky starnutia, ako sú jemné linky a vrásky, sa začínajú objavovať po tridsiatke. Na tieto problémy sa zameriava rad Eucerin Hyaluron-Filler+ 3x Effect. Okolo štyridsiatky sa u väčšiny z nás prejavuje ochabnutie pleti a strata kontúr a objemu v oblasti tváre, a preto je vhodné používať produkty radu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Obvykle až po päťdesiatke je nutné začať podporovať pružnosť pokožky, ktorú ponúka rada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity. Pokiaľ si nie ste istí, prečítajte si náš článok o pokožke v rôznych fázach starnutia alebo sa poraďte s lekárnikom či dermatológom.

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin