Hyaluron-Filler

Plumps up even the deepest wrinkles for a rejuvenated look

Eucerin Hyaluron-Filler

Anti-aging skin care with effective wrinkle-filling

Skin’s structure changes as we age: fine lines and wrinkles appear first and deepen over time. As we continue to mature skin’s firmness, radiance and, later on, its elasticity all gradually reduce.

The Eucerin Hyaluron-Filler family includes three unique ranges that have been clinically and dermatologically proven to deliver multiple anti-aging benefits. Each range has a different primary focus (wrinkles, a loss of volume and a loss of elasticity) to ensure that skin gets the care it needs at every stage of the aging process.

 

Eucerin Hyaluron-Filler has been specially formulated to address the first signs of aging such as fine lines and wrinkles. Eucerin’s unique blend of high and low molecular Hyaluronic Acid and Glycine Saponin delivers a targeted approach to visibly plumping even the deepest wrinkles for a rejuvenated look. High molecular Hyaluronic Acid improves hydration and smooths the outermost layers of skin while low molecular Hyaluronic Acid, which is 40 times smaller1, penetrates further into the epidermal skin layers where deeper wrinkles originate. Glycine Saponin supports Hyaluronic Acid production in the dermal layer where the deepest wrinkles are formed.

The range includes day creams (SPF 15 and SPF 30), CC creams, a night cream and an eye cream to suit all skin types. And, for additional results, a Concentrate, a dual-action overnight peeling and serum as well as two fast-acting and effective boosters and a biocellulose face mask. The new Skin Refining Serum reduces first signs of aging and refines pores, for silky-smooth skin.

 

1 Compared to the high molecular Hyaluronic Acid also used in the formula

Eucerin Hyaluron-Filler

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: najprv sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa postupom času začnú prehlbovať. Počas ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť.  

Skupina výrobkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri unikátne rady s klinicky a dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka ktorému získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler boli vyvinuté špeciálne na pôsobenie proti prvým známkam starnutia, ako sú jemné linky a vrásky. Jedinečná kombinácia výrobkov Eucerin s vysoko- a nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a glycínom saponínom pôsobí cielene na dosiahnutie viditeľného vyhladenia aj tých najhlbších vrások a omladenie vzhľadu. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje horné vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40krát menšia1, preniká hlbšie do epidermálnych vrstiev pleti, kde vznikajú hlbšie vrásky. Glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis, kde sa tvoria tie najhlbšie vrásky. 

Rad obsahuje denné krémy (SPF 15 a SPF 30), tónovacie CC krémy, nočný krém a očný krém pre všetky typy pleti. Pre zosilnenie účinku prináša tiež Sérum, Nočné obnovujúce & vypĺňujúce sérum s duálnym účinkom, Booster s 10 % čistým a čerstvo aktivovaným vitamínom C, Hydratačný booster a Pleťovú masku z biocelulózy. 

1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je taktiež súčasťou zloženia výrobku