Vypĺňa hlboké vrásky zvnútra na dosiahnutie mladšieho vzhľadu

Hyaluron-Filler + 3x EFFECT

Anti-age starostlivosť pre účinné vyplnenie vrások

S pribúdajúcim vekom sa mení štruktúra našej pleti: najskôr sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa postupom času prehlbujú. S vekom pleť postupne stráca svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj pružnosť.

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT ponúka tri jedinečné rady, pri ktorých bolo klinicky a dermatologicky preukázané, že niekoľkými spôsobmi pôsobia proti starnutiu pleti. Každý rad má svoje vlastné primárne zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), aby zabezpečil, že sa pleti dostane potrebná starostlivosť v každej fáze procesu starnutia.

Jemné linky a vrásky vznikajú preto, že naša pleť produkuje menej kyseliny hyalurónovej, v dôsledku čoho vyzerá pleť staršia.

Zloženie radu Eucerin Hyaluron-Filler s 3x EFFECT – s 3 účinkami proti vráskam – bolo vyvinuté špeciálne na to, aby tento proces spomaľovalo:

1. Vypĺňa: Vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová hydratuje a vyhladzuje vrásky.
2. Stimuluje: Antioxidant saponín zvyšuje produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej v pleti až o 256 % a chráni pleť pred voľnými radikálmi.
3. Udržiava: Enoxolón znižuje degradáciu kyseliny hyalurónovej o viac ako 50 %.

Rad Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT bol vyvinutý špeciálne na to, aby bojoval proti prvým príznakom starnutia, ako sú jemné linky a vrásky. Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, glycínu saponínu a enoxolónu prináša cielený prístup na vyhladenie aj hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40-krát menšia1, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Antioxidant glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis vrstve, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky, a zároveň chránia pred voľnými radikálmi. Enoxolón chráni pred degradáciou pleti vlastnej kyseliny hyalurónovej.

Tento rad obsahuje denné krémy (SPF 15 a SPF 30), nočný krém a očný krém pre všetky typy pleti. Pre ešte lepšie výsledky použite Sérum, Nočné obnovujúce a vypĺňajúce sérum, alebo efektívne a rýchlo pôsobiace a účinné produkty: Hydratačný booster, Hyalurónovú pleťovú masku z biocelulózy a Vitamin C Booster.

1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia.

Súvisiace články

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin