Ochabnutá pleť a strata objemu

Vypĺňa hlboké vrásky a spevňuje kontúry tváre na dosiahnutie liftingového účinku

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Starostlivosť proti starnutiu pleti a na obnovu objemu

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: ako prvé sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa neskôr prehlbujú. Počas ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť.

Skupina výrobkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri inovatívne rady s klinicky a dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka čomu získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia.

Primárnym problémom zrelej pleti u mnohých žien vo veku 40 až 50 rokov je ochabnutá pleť a strata objemu a tvárových kontúr. S pribúdajúcim vekom nášmu telu ubúdajú prirodzené látky, ktorých úlohou je, aby pleť zostala pevná a hladká, a tým stráca svoj objem a pevné kontúry a začína ochabovať.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift boli klinicky a dermatologicky testované. Testy preukázali ich špecifické účinky pre jednotlivé vrstvy pleti, v ktorých dochádza k tejto strate objemu. Magnolol zväčšuje veľkosť a množstvo buniek, ktoré sa starajú o objem pleti1, oligopeptidy posilňujú sieť kolagénových vlákien a obnovu kolagénu1 a kyselina hyalurónová podporuje hydratáciu pleti a vypĺňa hlboké vrásky.

Kozmetický rad obsahuje denné krémy, nočný krém a očný krém, všetky s liftingovým účinkom pre viditeľne pevnejšiu pleť a remodeláciu kontúr. 

1 Štúdia in vitro 

Odstrániť všetky filtre

Tipy

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém nanášajte pevnými ťahmi smerom nahor, čím dochádza k stimulácii svalov na tvári a zlepšeniu mikrocirkulácie počas spánku.

Stravujte sa zdravo a konzumujte veľa čerstvého ovocia a zeleniny. Vyhýbajte sa vysoko priemyselne spracovaným potravinám a potravinám s vysokým obsahom cukru, aby si pleť zachovala čo najmladší vzhľad. 

Poškodenie pleti od UV žiarenia urýchľuje aktivitu voľných radikálov, ktoré ničia kolagénové vlákna. Obmedzte preto pobyt na slnku v poobedných hodinách a vždy používajte výrobky s pridaným SPF, ako je Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár