Eucerin ELASTICITY+FILLER

Zlepšuje pružnosť a vypĺňa hlboké vrásky.

Elasticity+Filler Strata pružnosti pleti a hlboké vrásky

S pribúdajúcim vekom sa štruktúra našej pleti mení. Znižuje sa jej pružnosť, pevnosť, žiarivosť a odolnosť a zvyšuje sa množstvo vrások. Strata pružnosti v kombinácii s výskytom hlbokých vrások je primárnym problémom pre mnoho žien so zrelou pleťou.   

Rad výrobkov Eucerin ELASTICITY+FILLER bol vyvinutý špeciálne pre riešenie oboch týchto problémov a prináša hneď niekoľko omladzujúcich účinkov. Denný i nočný krém tohto radu obsahujú arctiín (aktívna zložka, ktorá preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v  bunkách pleti) a silymarín (vysoko účinný antioxidant, ktorý chráni pred rozpadom kolagénových a elastínových vlákien a zlepšuje prekrvenie pleti na bunkovej úrovni). Zloženie obsahuje tiež kyselinu hyalurónovú pre viditeľné vyplnenie vrások. Vedľa ošetrujúcich krémov je súčasťou radu tiež vyhladzujúce pleťové olejové sérum s bohatým obsahom esenciálnych olejov. 

Krémy vyživujú slabnúcu, krehkú pleť a posilňujú jej štruktúru vďaka zlepšovaniu pružnosti pleti a vypĺňaniu hlbokých vrások. Vyhladzujúce, výživné olejové sérum navracia pleti jej pružnosť a posilňuje jej odolnosť. Všetky výrobky zanechávajú pleť na dotyk pevnú a hladkú a navracajú jej svieži a žiarivý vzhľad. 

Odstrániť všetky filtre

Tipy pre Vašu pleť

Snažte sa obmedziť fajčenie a konzumáciu alkoholu. Alkohol a nikotín zvyšujú poškodenie voľnými radikálmi, ktoré urýchľuje starnutie pleti.

Hladina našich hormónov s pribúdajúcim vekom kolíše. Strava bohatá na fytoestrogény (ktoré sú hojne obsiahnuté vo fazuľových výhonkoch, cesnaku a väčšine zelenej zeleniny), môže pomôcť tieto výkyvy vyrovnať a zmierniť ich dosah na pleť.

UV žiarenie môže spôsobovať predčasné starnutie pleti, preto vždy používajte prípravky, ktoré poskytujú SPF ochranu, ako je napríklad Eucerin ELASTICITY+FILLER Denný krém so slnečnou ochranou.

Používajte výrobky s cielenou starostlivosťou, ako je Eucerin ELASTICITY+FILLER na posilnenie štruktúry zrelej pleti a obnovu pružnosti problematických oblastí.

Počas noci sa pleť sama regeneruje. Kým pôjdete spať, naneste na pleť Eucerin ELASTICITY+FILLER Nočný krém na zlepšenie regenerácie pleti počas noci.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár