Eucerin ELASTICITY+FILLER

97% UŽÍVATELIEK POTVRDZUJE:PLEŤ JE NA DOTYK PEVNEJŠIA

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Prípravky proti starnutiu pleti pre pevnejšiu, sviežu a žiarivú pleť

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: najskôr sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa postupne prehlbujú. V priebehu ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť. 

Skupina prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri inovatívne rady s klinicky aj dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka ktorému získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia. 

Prípravky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity boli vyvinuté špeciálne tak, aby vypĺňali hlboké vrásky, zlepšovali pružnosť pleti a vyživovali oslabenú zrelú pleť. Eucerin preto prináša inovatívnu kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, ktorá viditeľne vypĺňa hlboké vrásky. Arctiin (aktívna zložka, ktorá preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v kožných bunkách) účinkuje spolu so silymarínom (vysoko účinný antioxidant, ktorý chráni pred rozpadom kolagénových a elastínových vlákien a zlepšuje prekrvenie pleti na bunkovej úrovni). Pleť je na dotyk pevná a hladká a pôsobí sviežejším a žiarivejším dojmom. 

Rad obsahuje denný, nočný a očný krém spolu s výživným a vyhladzujúcim pleťovým olejovým sérom bohatým na ošetrujúce lipidy, ktoré zlepšuje pružnosť a podporuje odolnosť pleti.

Odstrániť všetky filtre

Tipy

Počas noci sa pleť sama regeneruje. Kým pôjdete spať, naneste na pleť Eucerin ELASTICITY+FILLER Nočný krém na zlepšenie regenerácie pleti počas noci.

Používajte výrobky s cielenou starostlivosťou, ako je Eucerin ELASTICITY+FILLER na posilnenie štruktúry zrelej pleti a obnovu pružnosti problematických oblastí.

UV žiarenie môže spôsobovať predčasné starnutie pleti, preto vždy používajte prípravky, ktoré poskytujú SPF ochranu, ako je napríklad Eucerin ELASTICITY+FILLER Denný krém so slnečnou ochranou.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár