rad Eucerin Hyaluron-Filler

Účinné anti-age riešenia od značky Eucerin

Eucerin Hyaluron-Filler

Účinné anti-age riešenia pre mladší vzhľad v rôznych fázach starnutia pleti

S pribúdajúcim vekom naša pleť mení svoju štruktúru a vzhľad. Prvé známky starnutia pleti bývajú zvyčajne jemné linky a vrásky. V ďalších štádiách procesu starnutia dochádza k ochabovaniu pleti a začíname si všímať stratu objemu a tvárových kontúr. V neskorších fázach starnutia pleti vrásky pribúdajú a prehlbujú sa, znižuje sa tiež pružnosť, pevnosť a žiarivosť pleti.

Rad Eucerin Hyaluron-Filler ponúka anti-age riešenia na dosiahnutie mladšieho vzhľad pleti pomocou výrobkov vyvinutých na mieru každej z týchto fáz starnutia pleti:

  • Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift je určený na prehlbujúce sa vrásky a stratu objemu, tvárových kontúr a pevnosti, ku ktorým dochádza v procese starnutia pleti. Vypĺňa hlboké vrásky a obnovuje tvárové kontúry. Poskytuje pleti liftingový účinok.

Rad obsahuje denné a nočné krémy na rôzne typy pleti, séra (vrátane inovatívneho Nočného obnovujúceho & vypĺňajúce séra), očné krémy a krém na ruky. Pri všetkých výrobkoch bol klinicky a dermatologicky preukázaný dobrý účinok a kožná znášanlivosť.

Súvisiace články

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin