• (0)
Napísať recenziu

Eucerin Detský sprej na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+

Vynikajúci telový opaľovací sprej pre deti s technológiou "Proti škvrnám po vypraní"*. Upokojuje a chráni citlivú detskú pokožku pred spálením a znižuje riziko poškodenia kože vplyvom slnečného žiarenia.

Technológia Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje veľmi vysoký ochranný faktor pred UVA/UVB žiarením aj ochranu pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom (HEVIS). Tento opaľovací prípravok tiež podporuje koži vlastné mechanizmy reparácie DNA.

Opaľovací sprej pre deti

UV žiarenie je hlavnou príčinou poškodenia pokožky vplyvom slnečného žiarenia, ale aj vysokoenergetické viditeľné svetlo (HEVIS) vedie k tvorbe voľných radikálov, ktoré ešte viac zaťažujú pokožku.
Eucerin Detské mlieko na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ je detské opaľovacie mlieko, ktoré upokojuje a chráni citlivú detskú pokožku pred spálením a znižuje riziko dlhodobého poškodenia kože vplyvom slnečného žiarenia. Technológia Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre(1) poskytujúce veľmi vysoký stupeň ochrany pred UV žiarením s licochalconom A pre neutralizáciu voľných radikálov vyvolaných UVA žiarením a vysokoenergetickým viditeľným svetlom (HEVIS).

Toto opaľovacie mlieko obsahuje aj kyselinu glycyrrhetinovú, ktorá podporuje koži vlastné mechanizmy reparácie DNA. Bez parfumácie, extra vodoodolné, obsahuje aj technológiu "Proti škvrnám po vypraní"’*.

Pre prípravok Eucerin Detský sprej na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ bolo klinicky aj dermatologicky preukázané, že je vhodný pre citlivú detskú pokožku, vrátane pokožky s atopickou dermatitídou. Môže sa použiť u detí od troch rokov.

* Škvrny od opaľovacích krémov sú po vypraní menej viditeľné.

1 Vyhovuje vysokým štandardom, ktoré kladie Cosmetics Europe na ochranu pred UVA a UVB žiarením. Ochrana pred žiarením UVA je vyššia ako požaduje EÚ.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie potvrdzujú veľmi dobrú kožnú znášanlivosť pri citlivej detskej pokožke a pri pokožke s atopickou dermatitídou.

Ingrediencie

Dôležité pokyny pre použitie

 • Pred slnením aplikujte na pokožku v dostatočnom množstve a aplikáciu často opakujte - predovšetkým po plávaní, spotení alebo po osušení uterákom - pre udržanie pôvodnej úrovne ochrany
 • Redukcia nanášaného množstva významne znižuje úroveň ochrany
 • Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď ste použili prostriedky na ochranu proti slnečnému žiareniu
 • Nadmerná slnečná expozícia predstavuje vážne zdravotné riziko
 • Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnku
 • Vynechajte oblasť okolo očí a zamedzte zasiahnutiu očí
 • Nechajte dôkladne vstrebať a dbajte na to, aby nedošlo k priamemu kontaktu s odevmi a pevnými povrchmi, aby nedošlo k ich znečisteniu.

Tri kroky k správnej ochrane kože pred slnkom

Vyberte si prípravok, ktorý ponúka takú úroveň ochrany, ktorá je pre pokožku vášho dieťaťa tá pravá. Mal by mať špeciálne zloženie vhodné pre citlivú mladú pokožku a zodpovedať veku detí.

Tam, kde je to možné, chráňte mladú detskú pokožku pred slnkom odevom. Na nepokryté oblasti kože použite dostatočné množstvo prípravku.  Na meranie, aké množstvo mlieka aplikovať, môžete použiť nasledujúce odporúčanie pre každú oblasť (1-11) podľa obrázku.

 • Vek 3-5: približne 5 strekov spreja pre každú oblasť
 • Vek 6-10: približne 7 - 10 strekov spreja pre každú oblasť
 • Vek 10+: približne 10 -15 strekov spreja pre každú oblasť

Tie oblasti sú:

 • 1. Tvár a krk
 • 2 & 3. Obe ruky
 • 4. Hrudník
 • 5. Brucho
 • 6 & 7. Horná časť nôh (spredu aj zozadu)
 • 8 & 9. Dolná časť nôh (spredu aj zozadu) a chodidlá
 • 10. Ramená a horná časť chrbta
 • 11. Dolná časť chrbta

Pumpičku môžete držať blízko pokožky tela.

Uistite sa, že všetky exponované oblasti dostanú potrebnú ochranu. Niektoré oblasti je ľahké nepovšimnúť si. Nezabudnite na oblasť za ušami, na zadnú stranu krku, chrbát a ramená, ako aj dlane a chodidlá z vrchnej strany, zadné strany rúk a oblasti blízko okraja plaviek dieťaťa.

Odporúčanie

Tento prípravok používajte, ak …

Vyskúšajte pre svoje dieťa iný výrobok, ak …

Hľadáte pre svoje dieťa opaľovací prípravok s veľmi vysokou úrovňou ochrany:

Eucerin Detský sprej na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ má špeciálne zloženie, aby mladej detskej pokožke poskytol potrebnú upokojujúcu ochranu.

Hľadáte opaľovací sprej vhodný pre deti:

Eucerin Detský sprej na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ je vhodný pre deti vo veku troch rokov a staršie.

Hľadáte opaľovací prípravok, ktorý pokožku vášho dieťaťa ochráni pred UVA aj UVB žiarením, ako aj pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla HEVIS:

technológia Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje špičkovú ochranu pred UVA/UVB aj ochranu pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom HEVIS.

Vaše dieťa má atopickú pokožku a je staršie ako tri roky:

Pre opaľovací sprej Eucerin Detský sprej na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ bolo klinicky aj dermatologicky preukázané, že je vhodný pre pokožku s atopickou dermatitídou.

Hľadáte pre svoje dieťa opaľovací prípravok bez obsahu chemických filtrov

Opaľovacie mlieko Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s ochrannými mikropigmentmi Sensitive Protect SPF 30 obsahuje minerálne pigmenty a je stopercentne bez akýchkoľvek chemických filtrov. Je vhodné pre dojčatá a deti od troch mesiacov.

Hľadáte opaľovací sprej pre dospelú pokožku

Skúste opaľovací sprej Eucerin Transparentný sprej na opaľovanie Dry Touch Sensitive Protect SPF 50 alebo SPF 30, ktorý je k dispozícii vo forme aerosolu. Ak dávate prednosť spreju s pumpičkou, skúste  Eucerin Transparentný sprej na opaľovanie Sensitive Protect SPF 50 alebo SPF 30.

Hľadáte pre svoje dieťa opaľovací prípravok s veľmi vysokou úrovňou ochrany a dávate prednosť forme opaľovacieho mlieka

Skúste opaľovacie mlieko Eucerin Detské mlieko na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+, čo je krémové mlieko vhodné pre citlivú pokožku, ktoré je nutné nanášať ručne.

Hľadáte opaľovací prípravok pre deti mladšie ako tri roky

Často kladené otázky

Ako poznám, aký SPF mám u svojho dieťaťa použiť?

Pokožke vášho dieťaťa prospeje opaľovací prípravok s vysokým alebo veľmi vysokým ochranným faktorom, ktorý bol špeciálne navrhnutý pre jemnú detskú pokožku. Dostupné opaľovacie prípravky ponúkajú štyri rozdielne úrovne ochrany: nízku úroveň (faktor 6 až 10), strednú (15 až 25), vysokú (30 až 50) a veľmi vysokú (50+). Čím je ochranný faktor vyšší, tým lepšie je pokožka chránená. Pre mladú a jemnú pokožku odporúčame vždy používať opaľovacie prípravky s vysokým alebo veľmi vysokým ochranným faktorom.

Dôrazne odporúčame nevystavovať deti priamemu slnku, predovšetkým v hodinách, kedy je slnko najintenzívnejšie, a chrániť sa odevom. Prípravky slnečnej ochrany starostlivo nanášajte na všetky oblasti tela, ktoré sú slnku vystavené, a aplikáciu opakujte v dostatočnom množstve každé dve hodiny. A pamätajte na to, že k poškodeniu kože môže dôjsť aj predtým ako je očividné spálenie.

Prečo potrebuje detská pokožka zvláštnu ochranu pred slnkom?

Detská pokožka, rovnako ako rad orgánov, sa stále vyvíjajú, a preto je citlivejšia na slnečné svetlo. Mladá pokožka je tenšia ako tá dospelá a tiež bariérová funkcia a vlastné obranné mechanizmy  (predovšetkým syntéza melanínu) nie sú ešte celkom vyvinuté. U detí je takisto oveľa vyšší pomer ich celkovej povrchovej plochy k objemu ako u dospelého.

Poškodenie pokožky v dôsledku pôsobenia slnečného žiarenia v detstve u nich vytvára oveľa vyššie riziko ďalšieho poškodenia pokožky v neskoršom veku. Viac si môžete prečítať v článku vplyv slnka na detskú pokožku.

Ako sa odlišuje UVA a UVB žiarenie?

Lúče UVA prenikajú hlbšími vrstvami kože. V koži vyvolávajú tvorbu voľných radikálov, ktoré  sú príčinou oxidačného stresu a môžu viesť k nepriamemu poškodeniu DNA (v priebehu času voľné radikály modifikujú bunkovú DNA). Najčastejšie sa UVA žiarenie spája s fotostarnutím (photoaging, predčasné starnutie pokožky vplyvom slnečného žiarenia). Môže byť aj spúšťacím faktorom slnečných alergií, ako je polymorfná svetelná erupcia (PLE). Alergie môže spôsobiť aj UVB žiarenie, ale v menšej miere.

Lúče UVB poskytujú energiu, ktorú vaša koža potrebuje k syntéze vitamínu D, a stimulujú produkciu melanínu, ktorý je zodpovedný za opálenie. Nedostanú sa tak hlboko ako lúče UVA, prenikajú iba do najvrchnejších vrstiev kože, spôsobujú však viac okamžitého poškodenia kože, ako je spálenie slnkom. UVB žiarenie sa priamo absorbuje bunkovou DNA, čo môže viesť ku kožným chorobám ako je aktinická keratóza a rakovina kože.
Oba typy UV žiarenia môžu vyvolať hyperpigmentácie a prispievať k stavom, ako sú slnečné škvrny (ktoré sú známe aj ako starecké škvrny) a melazma.

Čo je to vysokoenergetické viditeľné svetlo (HEVIS) a prečo pred ním potrebujem svoju pokožku chrániť?

Spektrum slnečného žiarenia zahŕňa ultrafialové, viditeľné a infračervené svetlo. Ľudské oko vníma viditeľné slnečné svetlo, ultrafialové a infračervené svetlo sú preň neviditeľné. Časť viditeľného spektra sa vyznačuje vysokou energiou a je známa pod názvom vysokoenergetické viditeľné svetlo. Tiež sa o ňom hovorí ako o svetle HEVIS, HEV, HEVL a niekedy ako o ‘modrom svetle’ alebo  ’modrofialovom svetle’.

Svetlo HEVIS, podobne ako UVA žiarenie, preniká do hlbších vrstiev kože (dermis) a môže viesť ku vzniku voľných radikálov. Tie predstavujú jednu z hlavných príčin fotostarnutia (predčasné starnutie pokožky vplyvom slnečného žiarenia). Ovplyvňujú kožné bunky a rozkladajú kolagén a elastín, ktoré našej pokožke dodávajú plný a mladistvý vzhľad. Svetlo HEVIS sa tiež spája s nerovnomernou pigmentáciou kože a s melazmou.

Mnoho moderných opaľovacích prípravkov ponúka účinnú ochranu pred UVA a UVB žiarením, my vám však odporúčame hľadať tie prípravky, ktoré chránia aj pred nepriaznivými účinkami svetla HEVIS. Také prípravky vašej pokožke poskytnú spoľahlivú ochranu pred fotostarnutím a v dlhodobom horizonte môžu tiež pomôcť v boji proti viditeľným prejavom starnutia pokožky, ako sú vrásky.

Je opaľovací sprej Eucerin Detský sprej na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ vhodný pre malé deti?

Opaľovací sprej Eucerin Detský sprej na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ je vhodný pre deti od troch rokov. Ak hľadáte opaľovací prípravok pre mladšie deti, vyskúšajte detské opaľovacie mlieko Eucerin Detské mlieko na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ alebo Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s ochrannými mikropigmentmi Sensitive Protect SPF 30, z ktorých sú obe vhodné pre dojčatá a deti od troch mesiacov.

Ako sa odlišujú detské opaľovacie prípravky Eucerin Detský sprej na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ a Eucerin Detské mlieko na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+?

Rozdiel spočíva v textúre a v spôsobe aplikácie prípravkov a vo veku, pre ktorý sú vhodné, a nie v úrovni ochrany, ktorú poskytujú.

Opaľovací sprej Eucerin Detský sprej na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ je ultraľahká nepriehľadná tekutina dodávaná vo forme spreja s pumpičkou pre ľahkú  aplikáciu. Je vhodný pre citlivú pokožku, vrátane tej s atopickou dermatitídou, a môže sa použiť u detí od troch rokov.

Opaľovacie mlieko Eucerin Detské mlieko na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ je vhodné pre dojčatá a deti od troch mesiacov, ide o nemastné mlieko, ktoré sa na detskú pokožku nanáša rukou.

Oba uvedené prípravky sú bez parfumácie.

Čo je to technológia "Proti škvrnám po vypraní"* a ako funguje?

Technológia "Proti škvrnám po vypraní"* značky Eucerin pomáha potlačiť intenzitu škvŕn po opaľovacom prípravku na oblečení po vypraní.

Tie žlté škvrny, ktoré sa na odevoch, predovšetkým bavlnených, objavujú po použití opaľovacích prípravkov, majú na svedomí UV filtre. Proces prania tieto škvrny môže skôr zvýrazniť ako odstrániť: vo vode obsiahnuté ióny železa a medi majú tendenciu sa v horúcej vode a v prítomnosti bieliacich prípravkov do škvŕn naviazať a zvýrazniť ich.
Technológia "Proti škvrnám po vypraní"* značky Eucerin pôsobí dvoma mechanizmami. Po prvé, obsahuje látku brániacu opätovnému usadeniu filtrov, ktorá väčšine filtrov bráni v tom, aby sa na prvom mieste na látku naviazali. Po druhé, obsahuje komplexotvorné činidlo, ktoré na seba viaže ióny prítomné vo vode, a tie potom nemôžu počas prania škvrnu zvýrazniť.

Ako sa odlišuje opaľovací prípravok "vodoodolný" a "extra vodoodolný"?

Tieto pojmy sú definované asociáciou Cosmetics Europe a naše prípravky sa riadia odporúčaniami tejto asociácie. Aby bol prípravok označený za vodoodolný, musí si zachovať polovicu svojich slnečných ochranných filtrov po dvoch 20-minútových pobytoch vo vode. Aby prípravok splnil kritériá pre označenie extra vodoodolný, musí si zachovať polovicu svojich slnečných ochranných filtrov po štyroch 20-minútových pobytoch vo vode.

Eucerin Slnečná ochrana Špičková slnečná ochrana vyvinutá na mieru potrebám vašej pokožky

Produkty Eucerin Slnečnej ochrany poskytujú komplexnú ochranu pred poškodením pokožky vplyvom slnečného žiarenia.
 
Inovatívna technológia Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre1 pre spoľahlivú ochranu pred UV žiarením s antioxidantom licochalconom A na obranu pred vysokoenergetickým viditeľným (HEVIS) svetlom. Kyselina glycyrrhetinová navyše pomáha chrániť DNA kožných buniek.2


Rad špičkovej slnečnej ochrany obsahuje prípravky vyvinuté na mieru individuálnym potrebám vašej pokožky a obsahuje účinné látky vhodné na špecifické typy pokožky:

 • Ak máte mastnú pleť a/alebo pleť so sklonom k akné, výrobky s technológiou Oil Control Technology regulujúce tvorbu kožného mazu vďaka pigmentom absorbujúcim tuky, poskytnú vašej pleti ihneď matnejší vzhľad s dlhodobým účinkom proti lesku pleti.
 • Ak je vašim hlavným problémom predčasné starnutie pleti, výrobky z radu Photoaging Control s obsahom vysokomolekulárnej a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej viditeľne zmiernia známky starnutia pleti. 
 • Ak je vaša pleť náchylná na slnečnú alergiu, potom vám v prevencii slnečných alergií ako je PLE (polymorfná svetelná erupcia) pomôžu prípravky na opaľovanie a po opaľovaní s obsahom  alpha-glukosyl-rutinu.

Rad obsahuje aj výrobky Eucerin Slnečnej ochrany pre deti (ktoré boli vyvinuté špeciálne na upokojenie a ochranu citlivej a jemnej detskej pokožky) a tiež výrobky pre deti aj dospelých vhodné na atopickú pokožku. 

Produkty Eucerin Slnečnej ochrany sú k dispozícii so strednou, vysokou a veľmi vysokou SPF ochranou.  Pri všetkých výrobkoch preukázali klinické a dermatologické testy vysokú účinnosť a dobrú znášanlivosť na citlivej pokožke.

1 - Vyhovuje najprísnejším štandardom kladeným na ochranu pred UVA a UVB žiarením, ako ich definuje  Cosmetics Europe. Úroveň ochrany pred UVA žiarením je vyššia ako sa vyžaduje podľa noriem EU.

2 -  Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s ochrannými mikropigmentmi neobsahuje technológiu Advanced Spectral Technology, ale používa klinicky overené nechemické filtre. Výrobky Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Sensitive Protect, Eucerin Transparentný sprej na opaľovanie Sensitive Protect a Eucerin Transparentný sprej na opaľovanie Dry Touch neobsahujú kyselinu glycyrrhetinovú.

Novinka

Pigment Control

Emulzia na opaľovanie na tvár s depigmentačným účinkom Pigment Control SPF 50+

 • Veľmi vysoká slnečná ochrana na pleť na tvári
 • Technológia Advanced Spectral Technology : UVA/UVB ochrana a obrana proti vysokoenergetickému viditeľnému svetlu
 • Vhodná na všetky typy pleti
 • Zabraňuje hyperpigmentácii vplyvom slnečného žiarenia 
 • Účinne redukuje tmavé škvrny s postupným viditeľným zlepšením 
 • Pri pravidelnom používaní zabraňuje ich opakovanému výskytu
 • Na dosiahnutie zjednoteného tónu a žiarivejšieho vzhľadu pleti
 • Príjemná ľahká konzistencia: nelepivá, nemastná, rýchlo sa vstrebáva
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogénna

Zistiť viac

Fotostarnutie

CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ svetlý

 • Veľmi vysoký stupeň slnečnej ochrany na pleť tváre
 • Technológia Advanced Spectral Technology: ochrana pred UVA/UVB žiarením a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom
 • Na všetky typy pleti 
 • Okamžite zjednotí tón pleti a viditeľne redukuje známky starnutia
 • Zlepšuje vzhľad pleti
 • Zanecháva dlhotrvajúci zmatňujúci efekt
 • Príjemná ľahká textúra: nelepivý, nemastný, rýchlo sa vstrebáva
 • Nekomedogénny, bez parfumácie

Zistiť viac

Fotostarnutie

CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ stredne tmavý

 • Veľmi vysoký stupeň slnečnej ochrany na pleť tváre
 • Technológia Advanced Spectral Technology: ochrana pred UVA/UVB žiarením a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom
 • Na všetky typy pleti 
 • Okamžite zjednotí tón pleti a viditeľne redukuje známky starnutia
 • Zlepšuje vzhľad pleti
 • Zanecháva dlhotrvajúci zmatňujúci efekt
 • Príjemná ľahká textúra: nelepivý, nemastný, rýchlo sa vstrebáva
 • Nekomedogénny, bez parfumácie

Zistiť viac

Na mastnú a aknóznu pleť

Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+

 • Veľmi vysoká slnečná ochrana pre pleť na tvári 
 • Technológia Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetom
 • Na mastnú a aknóznu pleť
 • Dlhodobý (až 8-hodinový) zmatňujúci efekt
 • Zanecháva suchý, matný povrch pleti
 • Ultraľahký, nemastný, nelepivý, ľahko sa vstrebáva
 • Vhodný pod make-up
 • Nekomedogénny, bez parfumácie

Zistiť viac

Fotostarnutie (photoaging)

Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Photoaging Control SPF 30

 • Vysoký stupeň slnečnej ochrany určený pre pokožku tela
 • Technológia Advanced Spectral Technology: ochrana pred UVA/UVB žiarením a vysokoenergetickým viditeľným svetlom (HEVIS)
 • Pre všetky typy pokožky
 • Pomáha brániť fotostarnutiu
 • Viditeľne redukuje znaky starnutia pokožky
 • Dodáva pokožke svieži a jednotný vzhľad
 • Extra ľahká textúra: okamžite sa vstrebe, zanechá na pokožke príjemný pocit
 • Vodoodolné 
 • S technológiou "Proti škvrnám po vypraní"*

Zistiť viac

Fotostarnutie (photoaging)

Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Photoaging Control SPF 50+

 • Veľmi vysoký stupeň slnečnej ochrany určený pre pokožku tela
 • Technológia Advanced Spectral Technology: ochrana pred UVA/UVB žiarením a vysokoenergetickým viditeľným svetlom (HEVIS)
 • Pre všetky typy pokožky
 • Pomáha brániť fotostarnutiu
 • Viditeľne redukuje známky starnutia pokožky
 • Dodáva pokožke svieži a jednotný vzhľad
 • Extra ľahká textúra: okamžite sa vstrebe, zanechá na pokožke príjemný pocit
 • Vodoodolné 
 • S technológiou "Proti škvrnám po vypraní"*

Zistiť viac

Slnečná alergia

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie proti slnečnej alergii Sun Allergy Protect SPF 25

 • (1)

 • Stredne vysoká slnečná ochrana na pleť na tvári a pokožku na tele
 • Technológia Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom
 • Na pokožku so sklonom k slnečnej alergii
 • Chráni pred slnečnými alergiami a slnečným poškodením pokožky
 • Rýchlo sa vstrebáva, nemastný, nelepivý 
 • Bez parfumácie
 • Vodoodolný

Zistiť viac
Celkové hodnotenie
 • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár