• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Telové mlieko s ľahkou textúrou

0.0
0 recenzií
Telové mlieko
Poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu
Posilňuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky

Zmierňuje citlivosť pokožky

Telové mlieko s ľahkou textúrou na citlivú pokožku. Poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, pokožka bude odolnejšia a menej citlivá na vonkajšie vplyvy.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Telové mlieko s ľahkou textúrou na citlivú pleť

Suchú, citlivú pokožku ľahko podráždia nepriaznivé faktory okolitého prostredia, ktoré jej citlivosť ešte viac zvyšujú. Na zníženie svojej citlivosti potrebuje viac ako len jemný hydratačný prípravok.

Eucerin pH5 Telové mlieko s ľahkou textúrou je jemný, ale účinný prípravok na hydratáciu pokožky tela, ktorý bol špeciálne vyvinutý na zvýšenie odolnosti a zníženie citlivosti na citlivej pokožke tela. Unikátny Eucerin pH Balance System obsahuje pH5 citrátový pufor na obnovu a podporu optimálneho pH pokožky. Telové mlieko obsahuje aj dexpanthenol, účinnú zložku známu svojimi regeneračnými schopnosťami.

Vďaka ľahkej textúre sa telové mlieko rýchlo vstrebáva. Na dosiahnutie dlhotrvajúcej ochrany pokožky ho používajte denne, pokožka bude jemná a dlhodobo sa zlepší jej kondícia.

Vhodný aj pre deti a dojčatá od 3 mesiacov.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť na suchej a citlivej pokožke.

Použitie

Použitie

 • Používajte každý deň (alebo v prípade potreby častejšie) po sprchovaní alebo kúpaní.
 • Jemne vmasírujte, kým sa výrobok úplne nevstrebe do pokožky.
 • Ak si želáte dosiahnuť čo najlepšie výsledky, používajte ho v kombinácii s prípravkami na umývanie z radu Eucerin pH5 určenými na pokožku celého tela.

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Máte normálnu až suchú, citlivú pokožku a preferujete ľahkú textúru:

Eucerin pH5 Telové mlieko – Ľahká textúra je jemné telové mlieko, ktoré poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu a zanecháva pokožku odolnejšiu a menej citlivú na faktory z vonkajšieho prostredia.

Máte sklony k alergiám 1. typu:

Eucerin pH5 Telové mlieko - Ľahká textúra je vhodné na každodenné použitie na pokožku náchylnú na alergie.

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Dávate prednosť výrobkom s hutnejšou textúrou vhodnými na suchú, citlivú pokožku:

Vyskúšajte Eucerin pH5 Telové mlieko.

Hľadáte hydratačný prípravok na suchú, citlivú pleť na tvári:

Vyskúšajte Eucerin AtopiControl Pleťový krém, ktorý je vhodný na použitie na suché plochy tváre.

Máte suchú, hrubú alebo napnutú pokožku:

Vyskúšajte Eucerin UreaRepair PLUS Telové mlieko 5% Urea.

Hľadáte výrobok na umývanie suchej, citlivej pokožky na tele:

Vyskúšajte Eucerin pH5 Sprchovú emulziu.

Hľadáte krém na ruky na suchú, citlivú pokožku:

Vyskúšajte Eucerin pH5 Krém na ruky.

Chcete chrániť a rehydratovať vaše pery:

Vyskúšajte Eucerin Tyčinku na pery Lip Active SPF 20 na upokojenie a ochranu hrubých, suchých a citlivých pier.

Ingrediencie

Ako účinkujú výrobky Eucerin pH5

Suchej, citlivej pokožke chýbajú lipidy a látky, ktoré na seba viažu hydratáciu
1. pH Balance System s pH5 citrátovým pufrom 2. Dexpanthenol

Zdravá pokožka je prvou a najlepšou obranou tela pred dráždivými látkami z vonkajšieho prostredia. Ak je pokožka suchá a citlivá, dochádza k narušeniu jej bariérovej funkcie, čo spôsobuje sklony k ďalšiemu vysušovaniu a citlivosti.

Rad Eucerin pH5 bol vyvinutý špeciálne pre potreby suchej, citlivej pokožky. Unikátny Eucerin pH5 Balance System obnovuje optimálnu hodnotu pH pokožky a posilňuje jej prirodzenú obranyschopnosť. Pokožka sa tak stáva odolnejšou voči negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia a menej citlivou. Mnohé z týchto výrobkov obsahujú aj dexpanthenol, ktorý je známy svojimi regeneračnými schopnosťami.

FAQ (3)

 • Ako si môžem byť istá, že sú vaše výrobky bezpečné pre moju citlivú pokožku?

  Všetky výrobky Eucerin pH5 boli vyvinuté špeciálne tak, aby kombinovali vynikajúcu ochranu a regeneráciu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. Eucerin pH5 Telové mlieko – Ľahká textúra je vhodné na časté použitie na pokožke so sklonmi k alergiám 1. typu, ako je napríklad senná nádcha.
   
  Kým použijete nový výrobok na celom tele, naneste ho najprv opakovane na pokožku na vnútornej strane lakťa. Ak nedôjde k reakcii (napríklad začervenaniu, opuchu alebo svrbeniu), môžete výrobok považovať za kompatibilný s vašou pokožkou. V prípade akýchkoľvek obáv vám odporúčame obrátiť sa na vášho lekárnika alebo dermatológa.

 • Prečo potrebuje pokožka ochranu?

  Naša pokožka má náročnú prácu – chrániť naše telo. Bráni ho pred vonkajšími vplyvmi, ako sú zmeny klímy, znečistenie, UV žiarenie a chemické látky. Tieto vonkajšie vplyvy však pôsobia aj na samotnú pokožku a môžu ju zaťažovať. Ak je pokožka preťažená, znižuje sa jej funkcia účinnej bariéry. Stráca hydratáciu a stáva sa priepustnou zvonka. Preto je dôležité našu pokožku chrániť a podporovať optimálnu pH rovnováhu potrebnú na správne fungovanie jej prirodzenej bariérovej funkcie. Iba tak je pokožka schopná vykonávať svoju dôležitú rolu – chrániť nás.

 • Aké aktívne zložky obsahuje rad Eucerin pH5?

  Prípravky na umývanie a hydratačné prípravky Eucerin pH5 obsahujú veľmi šetrné zložky, ktoré v klinických a dermatologických testoch potvrdili schopnosť obnovovať optimálne pH pokožky a chrániť jej prirodzenú obranyschopnosť, vďaka čomu je pokožka odolnejšia a menej citlivá na faktory vonkajšieho prostredia. 
   
  Patria k nim pH5 citrátový pufor, ktorý zabezpečuje obnovu a podporu optimálneho pH pokožky a dexpanthenol, aktívna látka známa svojimi regeneračnými schopnosťami. Dexpanthenol zvyšuje odolnosť pokožky voči podráždeniu, podporuje hojenie rán a zanecháva pokožku na pohľad i na dotyk jemnú a hladkú. 

   Všetky výrobky z radu Eucerin pH5 majú vynikajúcu kožnú znášanlivosť na suchej, citlivej pokožke.

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin