Novinka
  • (0)
Napísať recenziu

Eucerin pH5 Telové mlieko – Ľahká textúra

Zmierňuje citlivosť pokožky

Telové mlieko s ľahkou textúrou na citlivú pokožku. Poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, pokožka bude odolnejšia a menej citlivá na vonkajšie vplyvy.

Telové mlieko s ľahkou textúrou na citlivú pleť

Telové mlieko s ľahkou textúrou na citlivú pleť
Suchú, citlivú pokožku ľahko podráždia nepriaznivé faktory okolitého prostredia, ktoré jej citlivosť ešte viac zvyšujú. Na zníženie svojej citlivosti potrebuje viac ako len jemný hydratačný prípravok. 

Eucerin pH5 Telové mlieko s ľahkou textúrou je jemný, ale účinný prípravok na hydratáciu pokožky tela, ktorý bol špeciálne vyvinutý na zvýšenie odolnosti a zníženie citlivosti na citlivej pokožke tela. Unikátny Eucerin pH Balance System obsahuje pH5 citrátový pufor na obnovu a podporu optimálneho pH pokožky. Telové mlieko obsahuje aj dexpanthenol, účinnú zložku známu svojimi regeneračnými schopnosťami.
 
Vďaka ľahkej textúre sa telové mlieko rýchlo vstrebáva. Na dosiahnutie dlhotrvajúcej ochrany pokožky ho používajte denne, pokožka bude jemná a dlhodobo sa zlepší jej kondícia.

Vhodný aj pre deti a dojčatá od 3 mesiacov.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť na suchej a citlivej pokožke. 

Často kladené otázky

Ako si môžem byť istá, že sú vaše výrobky bezpečné pre moju citlivú pokožku?

Všetky výrobky Eucerin pH5 boli vyvinuté špeciálne tak, aby kombinovali vynikajúcu ochranu a regeneráciu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. Eucerin pH5 Telové mlieko – Ľahká textúra je vhodné na časté použitie na pokožke so sklonmi k alergiám 1. typu, ako je napríklad senná nádcha.
 
Kým použijete nový výrobok na celom tele, naneste ho najprv opakovane na pokožku na vnútornej strane lakťa. Ak nedôjde k reakcii (napríklad začervenaniu, opuchu alebo svrbeniu), môžete výrobok považovať za kompatibilný s vašou pokožkou. V prípade akýchkoľvek obáv vám odporúčame obrátiť sa na vášho lekárnika alebo dermatológa.

Prečo potrebuje pokožka ochranu?

Naša pokožka má náročnú prácu – chrániť naše telo. Bráni ho pred vonkajšími vplyvmi, ako sú zmeny klímy, znečistenie, UV žiarenie a chemické látky. Tieto vonkajšie vplyvy však pôsobia aj na samotnú pokožku a môžu ju zaťažovať. Ak je pokožka preťažená, znižuje sa jej funkcia účinnej bariéry. Stráca hydratáciu a stáva sa priepustnou zvonka. Preto je dôležité našu pokožku chrániť a podporovať optimálnu pH rovnováhu potrebnú na správne fungovanie jej prirodzenej bariérovej funkcie. Iba tak je pokožka schopná vykonávať svoju dôležitú rolu – chrániť nás.

Aké aktívne zložky obsahuje rad Eucerin pH5?

Prípravky na umývanie a hydratačné prípravky Eucerin pH5 obsahujú veľmi šetrné zložky, ktoré v klinických a dermatologických testoch potvrdili schopnosť obnovovať optimálne pH pokožky a chrániť jej prirodzenú obranyschopnosť, vďaka čomu je pokožka odolnejšia a menej citlivá na faktory vonkajšieho prostredia. 
 
Patria k nim pH5 citrátový pufor, ktorý zabezpečuje obnovu a podporu optimálneho pH pokožky a dexpanthenol, aktívna látka známa svojimi regeneračnými schopnosťami. Dexpanthenol zvyšuje odolnosť pokožky voči podráždeniu, podporuje hojenie rán a zanecháva pokožku na pohľad i na dotyk jemnú a hladkú. 

 Všetky výrobky z radu Eucerin pH5 majú vynikajúcu kožnú znášanlivosť na suchej, citlivej pokožke.

Ingrediencie

Použitie

  • Používajte každý deň (alebo v prípade potreby častejšie) po sprchovaní alebo kúpaní.
  • Jemne vmasírujte, kým sa výrobok úplne nevstrebe do pokožky.
  • Ak si želáte dosiahnuť čo najlepšie výsledky, používajte ho v kombinácii s prípravkami na umývanie z radu Eucerin pH5 určenými na pokožku celého tela.

Žena nanáša telové mlieko na citlivú pokožku

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Máte normálnu až suchú, citlivú pokožku a preferujete ľahkú textúru:

Eucerin pH5 Telové mlieko – Ľahká textúra je jemné telové mlieko, ktoré poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu a zanecháva pokožku odolnejšiu a menej citlivú na faktory z vonkajšieho prostredia.

Máte sklony k alergiám 1. typu:

Eucerin pH5 Telové mlieko - Ľahká textúra je vhodné na každodenné použitie na pokožku náchylnú na alergie.

Dávate prednosť výrobkom s hutnejšou textúrou vhodnými na suchú, citlivú pokožku:
Hľadáte hydratačný prípravok na suchú, citlivú pleť na tvári:

Vyskúšajte Eucerin pH5 Krém na tvár a telo, ktorý je vhodný aj na použitie na suché plochy na pokožke tela a tváre.

Máte suchú, hrubú alebo napnutú pokožku:
Hľadáte výrobok na umývanie suchej, citlivej pokožky na tele:
Hľadáte krém na ruky na suchú, citlivú pokožku:
Chcete chrániť a rehydratovať vaše pery:

Vyskúšajte Eucerin Tyčinku na pery Lip Aktiv na upokojenie a ochranu hrubých, suchých a citlivých pier.

pH5 Obsahuje pH Balance System, ktorý posilňuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky

Zdravá pokožka je prvou a najlepšou obranou tela pred dráždivými látkami z vonkajšieho prostredia. Ak je pokožka suchá a citlivá, dochádza k narušeniu jej bariérovej funkcie, čo spôsobuje sklony k ďalšiemu vysušovaniu a citlivosti. 

Eucerin pH5 je komplexný rad výrobkov určených na starostlivosť o pokožku, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre potreby suchej, citlivej pokožky. Unikátny pH5 Balance System obnovuje optimálnu hodnotu pH pokožky a posilňuje jej prirodzenú obranyschopnosť. Pokožka sa tak stáva odolnejšou voči negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia a menej citlivou. Mnohé z týchto výrobkov obsahujú aj dexpanthenol, ktorý je známy pre svoje regeneračné schopnosti.
Všetky prípravky z tohto radu – telové mlieka, krémy a prípravky na umývanie – sú podľa klinických a dermatologických testov ideálne na každodenné použitie na suchú a citlivú pokožku a pokožku so sklonmi k alergiám. Chránia pokožku pred vysušovaním, podporujú jej dlhodobú hydratáciu a zanechávajú ju na pohľad aj na dotyk jemnú a hladkú. 


Overall Rating
  • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár