• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Umývací olej na ruky

0.0
0 recenzií
Na suchú, citlivú pokožku rúk
S prírodnými ošetrujúcimi olejmi pre intenzívny vyživujúci účinok
Vhodný na každodenné použitie a časté umývanie rúk

Jemne čistí a chráni pokožku rúk

Umývací olej na ruky pH5 jemne čistí citlivú pokožku rúk a rešpektuje jej mikrobión. Vyživuje ju a zanecháva ju mäkkú a hladkú.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Vyživujúce zloženie s prírodnými olejmi, technológiou pH Balance System a dexpanthenolom pomáha stabilizovať optimálne pH pokožky, ktoré funguje ako prirodzená ochranná bariéra pokožky. Čistiaci umývací olej na ruky jemne čistí a stabilizuje pH pokožky rúk. Zanecháva ju hladkú a mäkkú, chráni ju pred vysúšaním a navracia jej príjemný pocit.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť u suchej a citlivej pokožky.

Kľúčové zistenia

99 %

potvrdzuje, že prípravok pokožku čistí jemne

99 %

uvádza, že pomáha chrániť prirodzenú obranyschopnosť pokožky

98 %

uvádza, že chráni pokožku pred vysúšaním

97 %

uvádza, že pokožka je po použití hebká a hladká

89 %

uvádza, že produkt zanecháva na pokožke príjemný pocit

Okrem klinických a dermatologických štúdií bola vykonaná aj užívateľská štúdia (PiU)1, ktorej sa zúčastnilo 119 žien vo veku 35 až 65 rokov s citlivou pokožkou. Po dvoch týždňoch používania produktu uvádzali účastníci štúdie nasledujúce výsledky.

Použitie

Použitie

Odporúčania

Používajte tento výrobok, ak…

Máte suchú a citlivú pokožku a chcete svoje ruky chrániť pred vysúšaním v dôsledku častého umývania:
Eucerin pH5 Umývací olej na ruky upokojuje suchú a popraskanú pokožku rúk a pomáha predchádzať jej vysúšaniu.

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Hľadáte hydratačný prípravok pre suchú, citlivú pokožku rúk:
Vyskúšajte Krém na ruky Eucerin pH5.
 
Hľadáte jemný sprchovací prostriedok pre suchú, citlivú pokožku tela náchylnú na alergické reakcie 1. typu:
Vyskúšajte Sprchový olej Eucerin pH5.

Ingrediencie

Ako Eucerin pH5 funguje

Zdravá pokožka je prvou a najlepšou obranou tela proti vonkajším dráždivým vplyvom. Suchá a citlivá pokožka má však túto funkciu kožnej bariéry narušenú, a v dôsledku toho je náchylná na ďalšie vysúšanie a zvyšovanie citlivosti.
 
Rad Eucerin pH5 bol vyvinutý špeciálne pre potreby suchej a citlivej pokožky. Jedinečná technológia Eucerin pH Balance System obnovuje optimálne pH pokožky a posilňuje jej prirodzenú obranyschopnosť. Pokožka je vďaka tomu odolnejšia voči dráždivým vplyvom z okolitého prostredia a menej citlivá. Niektoré produkty radu ph5 obsahujú navyše dexpanthenol, ktorý je známy svojimi regeneračnými vlastnosťami.

FAQ (4)

 • Čo sú surfaktanty a aké z nich značka Eucerin používa?

  Surfaktanty sú aktívne čistiace látky, známe tiež ako povrchové aktívne látky alebo aktívne látky koncentrujúce sa na fázovom rozhraní. Sú to organické zlúčeniny ovplyvňujúce molekulárnu adhéziu a znižujúce povrchové napätie. Pri použití v čistiacich prostriedkoch uľahčujú odstraňovanie častíc nečistôt z povrchu pokožky.
   
  Rozsiahle klinické a dermatologické štúdie preukázali vynikajúcu kožnú znášanlivosť mimoriadne jemných povrchovo aktívnych látok používaných v čistiacich prípravkoch Eucerin (patria medzi ne napr. myrethsulfát sodný a laurylglukozid).

 • Prečo potrebuje pokožka chrániť?

  Koža sa snaží chrániť telo, ako najlepšie vie. Chráni ho pred vonkajšími vplyvmi, ako sú napríklad klimatické zmeny, znečistenie, UV žiarenie či chemické látky. Pokožka je však v dôsledku toho namáhaná, a to môže znižovať jej schopnosť účinne vykonávať funkciu bariéry. Stráca vlhkosť a stáva sa priepustnou zvonku. Je preto dôležité pokožku chrániť a podporovať jej optimálne pH, aby mohla zastávať svoju prirodzenú bariérovú funkciu. Jedine tak bude pokožka schopná ďalej plniť svoju dôležitú úlohu: chrániť telo.

 • Aké účinné látky obsahuje rad Eucerin pH5?

  Čistiace a hydratačné prípravky radu Eucerin pH5 obsahujú veľmi jemné, klinicky a dermatologicky testované zložky, u ktorých bolo preukázané, že obnovujú optimálne pH pokožky a chránia jej prirodzenú obranyschopnosť, zvyšujú jej odolnosť a zmierňujú jej citlivosť na nepriaznivé vplyvy prostredia.
   
  Patrí medzi ne citrátový pufer pH5, ktorý obnovuje a podporuje optimálne pH pokožky, a ďalej dexpanthenol, účinná látka známa svojimi regeneračnými vlastnosťami. Dexpanthenol zvyšuje odolnosť pokožky voči podráždeniu, podporuje hojenie rán a zanecháva pokožku jemnú a hladkú.
   
  Všetky výrobky radu Eucerin pH5 majú vynikajúcu kožnú znášanlivosť pri používaní pri suchej, citlivej pokožke.

 • Ako si môžem byť istý, že tieto produkty sú bezpečné pre moju citlivú pokožku?

  Kožná znášanlivosť všetkých čistiacich prípravkov radu Eucerin pH5 je klinicky overená. Boli špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovali jemné čistenie a zároveň dokonale chránili pokožku. Eucerin pH5 Umývací olej na ruky je vhodný pre časté používanie aj osobami s atopickou dermatitídou.
   
  Pred prvým použitím nového produktu na celej ruke najskôr otestujte znášanlivosť opakovaným nanesením prípravku na pokožku vnútornej časti predlaktia. Ak sa neobjaví žiadna reakcia (napr. začervenanie, opuch alebo svrbenie), potom možno predpokladať, že je výrobok s vašou pokožkou kompatibilný. Ak máte akékoľvek obavy, odporúčame sa poradiť s lekárnikom alebo dermatológom.

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin