• (0)
Napísať recenziu

Eucerin pH5 Sprchová emulzia

Stimuluje prirodzenú ochranu pokožky vďaka formuli pH5 Enzyme Protection.

Sprchová emulzia s jemnými surfaktantmi, ktorá podporuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky a chráni pred dehydratáciou.

Cleanser for dry, sensitive skin

Eucerin pH5 Sprchová emulzia neobsahuje alkalické mydlové zložky, aby účinne, ale jemne umývala i citlivú pokožku. Jej kombinácia pH5 citrátového pufru a extra jemných surfaktantov pomáha chrániť činnosť kožných enzýmov, zachováva bariérovú funkciu pokožky a zabraňuje jej vysúšaniu.

Klinické štúdie

Eucerin pH5 Sprchová emulzia je preukázateľne bezpečná a účinná pre každodenné umývanie pokožky. Je vhodná i pre citlivú detskú pokožku a alergikov.

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

  • Potvrdený šetrný, ale kvalitný čistiaci a ošetrujúci účinok, a tiež dobrá kožná znášanlivosť.
  • Preukázaná vhodnosť výrobkov Eucerin pH5 pre alergikov.

Ingrediencie

Použitie

  • Používajte Eucerin pH5 Sprchovú emulziu na každodenné sprchovanie alebo umývanie.

Odporúčanie

Používajte Eucerin pH5 Sprchovú emulziu, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Máte citlivú pokožku a/alebo trpíte alergiami 1. typu, alebo chcete šetrný prípravok na umývanie pokožky, ktorý môže používať celá rodina.

Eucerin pH5 Sprchová emulzia je veľmi šetrná sprchová emulzia pre každodenné použitie.

Chcete špeciálne výrobok na umývanie suchej pokožky vhodný pre dojčatá a deti.

Vyskúšajte  Eucerin Sprchový olej AtopiControl, ktorý možno použiť i ako olej do kúpeľa.

Máte veľmi suchú, svrbiacu pokožku.

Vyskúšajte  Eucerin Sprchový olej AtopiControl, ktorý možno použiť i ako olej do kúpeľa.

Vaša pokožka je podráždená.

Vyskúšajte  Eucerin Sprchový olej AtopiControl, ktorý možno použiť i ako olej do kúpeľa.

Hľadáte hydratačný výrobok pre citlivú pokožku.

Často kladené otázky

Čo znamená Enzyme Protection?

Laboratóriá Eucerin vyvinuli metódu na hodnotenie aktivity kožného enzýmu trypsínu, ktorý sa nachádza v najvrchnejšej vrstve kože. Laboratórne testy preukázali, že výrobky Eucerin pH5 stimulujú aktivitu tohto enzýmu a posilňujú tak prirodzené obranné mechanizmy pokožky.

Čo je princípom výrobkov Eucerin pH5?

Čistiace a ošetrujúce prípravky Eucerin pH5 obsahujú veľmi šetrné, dermatologicky testované zložky, ktoré sú ideálne pre citlivú pokožku. Všetky tieto výrobky preukazujú vynikajúcu kožnú znášanlivosť a chránia pokožku proti každodenným negatívnym vonkajším vplyvom. pH5 citrátové pufre obsiahnuté v výrobkoch Eucerin pH5 prirodzene stabilizujú hydrolipidickú vrstvu pokožky. Glycerín a dexpantenol chránia pred dehydratáciou a podporujú regeneráciu pokožky.

Ako viete, že je výrobok bezpečný pre citlivú pokožku?

Výrobky Eucerin Radu pre citlivú pokožku boli vyvinuté špeciálne tak, aby spájali vynikajúcu ochranu a regeneráciu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. Všeobecne ale platí, že ak skúšate nový výrobok, naneste ho opakovane na pokožku na  vnútornú stranu lakťa. Ak nedôjde k začervenaniu, opuchu alebo svrbeniu, možno výrobok považovať za kompatibilný s vašou pokožkou. 

Obráťte sa na vášho dermatológa alebo lekárnika, ak si nie ste istí niektorými z vašich príznakov.

Čo sú to surfaktanty a aké Eucerin používa?

Surfaktanty sú aktívne umývacie zložky, označované tiež ako povrchovo aktívne látky. Sú to organické zlúčeniny, ktoré ovplyvňujú molekulárnu adhéziu (uľpievanie) na kontaktných povrchoch rôznych materiálov (ako je i pokožka a častice nečistôt) znížením povrchového napätia pre uľahčenie odstránenia nečistôt.

Výrobky Eucerin na čistenie a umývanie pokožky obsahujú jemné surfaktanty, ktoré vykazujú vynikajúcu kožnú znášanlivosť, potvrdenú rozsiahlymi klinickými štúdiami.

Eucerin pH5 Obsahuje pH Balance System, ktorý posilňuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky

Zdravá pokožka je prvou a najlepšou obranou tela pred dráždivými látkami z vonkajšieho prostredia. Ak je pokožka suchá a citlivá, dochádza k narušeniu jej bariérovej funkcie, čo spôsobuje sklony k ďalšiemu vysušovaniu a citlivosti. 

Eucerin pH5 je komplexný rad výrobkov určených na starostlivosť o pokožku, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre potreby suchej, citlivej pokožky. Unikátny pH5 Balance System obnovuje optimálnu hodnotu pH pokožky a posilňuje jej prirodzenú obranyschopnosť. Pokožka sa tak stáva odolnejšou voči negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia a menej citlivou. Mnohé z týchto výrobkov obsahujú aj dexpanthenol, ktorý je známy pre svoje regeneračné schopnosti.
Všetky prípravky z tohto radu – telové mlieka, krémy a prípravky na umývanie – sú podľa klinických a dermatologických testov ideálne na každodenné použitie na suchú a citlivú pokožku a pokožku so sklonmi k alergiám. Chránia pokožku pred vysušovaním, podporujú jej dlhodobú hydratáciu a zanechávajú ju na pohľad aj na dotyk jemnú a hladkú. 


Celkové hodnotenie
  • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár