pH5

Body care for dry, sensitive skin

Eucerin pH5

Restores skin’s natural defenses with pH5 Balance System

Healthy skin is the body’s first and best defense against external irritants. But, when skin is dry and sensitive, its barrier function is compromised and it is prone to further dryness and sensitivity.

Eucerin pH5 is a comprehensive range of skin care products that has been specially formulated to address the needs of dry, sensitive skin. The unique Eucerin pH5 Balance System restores skin’s optimal pH level and strengthens skin’s natural defenses, making it more resilient to environmental triggers and reducing sensitivity. Many of the products also contain Dexpanthenol which is known for its regenerative properties.

All products in the range – which includes body lotions, body creams and body cleansers – are clinically and dermatologically proven to be ideal for daily use on dry, sensitive and allergy-prone skin. They protect skin from drying out, support long-lasting moisturization and leave it looking and feeling soft and smooth.

pH5

Zdravá pokožka je prvou a najlepšou obranou tela pred dráždivými látkami z vonkajšieho prostredia. Ak je pokožka suchá a citlivá, dochádza k narušeniu jej bariérovej funkcie, čo spôsobuje sklony k ďalšiemu vysušovaniu a citlivosti. 

Eucerin pH5 je komplexný rad výrobkov určených na starostlivosť o pokožku, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre potreby suchej, citlivej pokožky. Unikátny pH5 Balance System obnovuje optimálnu hodnotu pH pokožky a posilňuje jej prirodzenú obranyschopnosť. Pokožka sa tak stáva odolnejšou voči negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia a menej citlivou. Mnohé z týchto výrobkov obsahujú aj dexpanthenol, ktorý je známy pre svoje regeneračné schopnosti.
Všetky prípravky z tohto radu – telové mlieka, krémy a prípravky na umývanie – sú podľa klinických a dermatologických testov ideálne na každodenné použitie na suchú a citlivú pokožku a pokožku so sklonmi k alergiám. Chránia pokožku pred vysušovaním, podporujú jej dlhodobú hydratáciu a zanechávajú ju na pohľad aj na dotyk jemnú a hladkú.