• (1)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin pH5 Regeneračný krém na ruky

Stimuluje prirodzenú ochranu pokožky vďaka formuli pH5 Enzyme Protection.

Ľahký, ale účinný krém na ruky aktivuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky pre jej dlhotrvajúcu ochranu a hydratáciu.

Časté umývanie, zmeny teplôt a pôsobenie vonkajších faktorov sú len niektoré z každodenných dôvodov, prečo sú ruky často citlivé a suché. Eucerin pH5 Regeneračný krém na ruky bol vyvinutý tak, aby pôsobil proti týmto vplyvom zaistením až 18-hodinovej ochrany pred vysušovaním. Obsahuje formulu pH5 Enzyme Protection, ktorá posilňuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky, pomáha udržovať mierne kyslú hodnotu pH kože a optimálne hydratuje pokožku. Vďaka dexpantenolu má krém i regeneračné vlastnosti. Používajte podľa potreby, aby ste získali jemnú a hebkú pokožku na dotyk.

Klinické štúdie

Formula pH5 EnzymeProtection obsiahnutá v Eucerin pH5 Regeneračnom kréme na ruky preukázateľne posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky, a zároveň u neho bola potvrdená vynikajúca kožná znášanlivosť, dokonca i na oslabenej pokožke.

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

  • Preukázané zvýšenie činnosti kožných enzýmov u dobrovoľníkov, ktorí používali výrobky Eucerin pH5 obsahujúce aktívnu kombináciu pH5 citrátového pufru, dexpantenolu a glycerínu.
  • Výrazný nárast hydratácie pokožky v porovnaní s placebom.

Ingrediencie

Použitie

  • Používajte Eucerin pH5 Regeneračný krém na ruky podľa potreby. Vmasírujte krém do pokožky, kým sa úplne nevstrebe.

Odporúčanie

Používajte Eucerin pH5 Regeneračný krém na ruky, ak ...

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Máte suchú, citlivú pokožku a chcete chrániť a regenerovať popraskané ruky.

Eucerin pH5 Regeneračný krém na ruky poskytuje ochranu pred vysušovaním až na 18 hodín.

Vaše ruky sú extrémne suché a drsné, alebo máte atopický ekzém.
Hľadáte jemný výrobok na umývanie pokožky, ktorý môže používať celá rodina.

Často kladené otázky

Čo znamená Enzyme Protection?

Laboratóriá Eucerin vyvinuli metódu na hodnotenie aktivity kožného enzýmu trypsínu, ktorý sa nachádza v najvrchnejšej vrstve kože. Laboratórne testy preukázali, že výrobky Eucerin pH5 stimulujú aktivitu tohto enzýmu a posilňujú tak prirodzené obranné mechanizmy pokožky.

Čo je princípom výrobkov Eucerin pH5?

Čistiace a ošetrujúce prípravky Eucerin pH5 obsahujú veľmi šetrné, dermatologicky testované zložky, ktoré sú ideálne pre citlivú pokožku. Všetky tieto výrobky preukazujú vynikajúcu kožnú znášanlivosť a chránia pokožku proti každodenným negatívnym vonkajším vplyvom. pH5 citrátové pufre obsiahnuté v výrobkoch Eucerin pH5 prirodzene stabilizujú hydrolipidickú vrstvu pokožky. Glycerín a dexpantenol chránia pred dehydratáciou a podporujú regeneráciu pokožky.

Ako viete, že je výrobok bezpečný pre citlivú pokožku?

Výrobky Eucerin Radu pre citlivú pokožku boli vyvinuté špeciálne tak, aby spájali vynikajúcu ochranu a regeneráciu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. Všeobecne ale platí, že ak skúšate nový výrobok, naneste ho opakovane na pokožku na  vnútornú stranu lakťa. Ak nedôjde k začervenaniu, opuchu alebo svrbeniu, možno výrobok považovať za kompatibilný s vašou pokožkou.  

Obráťte sa na vášho dermatológa alebo lekárnika, ak si nie ste istí niektorými z vašich príznakov.

Eucerin Rad pre citlivú pokožku Aktivuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky.

Naša pokožka je prirodzene dobre chránená pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia prostredníctvom svojich vlastných obranných mechanizmov riadených enzýmami. Tie regulujú množenie baktérií, udržujú optimálny stav hydratácie a chránia pokožku proti podráždením. U citlivej pokožky je ale činnosť enzýmov obmedzená a bariérová funkcia narušená, čo vedie k väčšej citlivosti na podráždenie a vysúšanie.

Eucerin ponúka komplexný rad výrobkov vyvinutých špeciálne tak, aby spájali vynikajúcu ochranu a regeneráciu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. Unikátne zložky s hodnotou pH 5 stimulujú činnosť enzýmov, posilňujú prirodzenú ochrannú vrstvu kože a regulujú mieru hydratácie. /Pri používaní prípravkov pH5 bude pokožka na dotyk vláčna a hebká.

Celkové hodnotenie
  • (1)
5 z 5 bodov / 1 recenzií
5 Stars
1
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
daniela,

Výborný krém

Ked som si prvykrat natrela ruky tymto kremom, povedala som si, ze bude pre mna asi slaby, kedze sa mi zdal malo mastny, a teda som si myslela, ze nebude dostatocne vyzivny. Krem sa velmi rychlo vstrebal a na moje prekvapenie pokozka ruk zostala uplne hydratovana, vyzivena a pocit suchosti pokozky uplne zmizol. Krem sa velmi dobre a lahko rozotiera a bonusom je aj velmi prijemna vona.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár