• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Krém na ruky

75 ml

0.0
0 recenzií
Zaisťuje dlhotrvajúcu hydratáciu
Ruky sú hladké a chránené
Rýchlo sa vstrebáva

Dlhodobo hydratuje a upokojuje pokožku rúk

Zloženie s 5 % dexpanthenolu upokojuje a prirodzene hydratuje pokožku a poskytuje jej okamžitú úľavu. Ruky sú hladké a chránené aj pri častom umývaní.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

Tento krém na ruky od Eucerinu je najlepší!

Victoria, 2019

O produkte

Zloženie s 5 % dexpanthenolu pokožku upokojuje a prirodzene hydratuje a poskytuje jej okamžitú úľavu. Pokožka rúk je hydratovaná, posilnená a chránená, na pocit príjemná.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť u suchej a citlivej pokožky.

Kľúčové zistenia

99 %

Chráni pokožku

98 %

Okamžite hydratuje

97 %

Má príjemnú textúru

96 %

Pocit hebkých a chránených rúk

96 %

Intenzívny ošetrujúci efekt

96 %

Upokojuje a chráni pokožku rúk

Okrem iných klinických a dermatologických štúdií bola tiež vykonaná štúdia Product in Use (PIU). Zúčastnilo sa jej 166 žien s citlivou pokožkou vo veku medzi 30 a 75 rokmi.1 1 Výskum BDF, máj/jún 2018.
Po pravidelnom používaní prípravku po dobu dvoch týždňov uvádzali účastníci štúdie nasledujúce:

Použitie

Použitie

 • Používajte podľa potreby.
 • Vmasírujte do pokožky, až kým sa krém úplne nevstrebe.

Odporúčania

Používajte tento výrobok, ak…

Máte suchú, citlivú pokožku a hľadáte výrobok na ochranu a regeneráciu rúk:

Eucerin pH5 Regeneračný krém na ruky zabezpečuje dlhotrvajúcu hydratáciu, obnovuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky a zanecháva ju jemnú a chránenú.

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Sú vaše ruky extrémne suché a hrubé, alebo máte atopický ekzém:

Vyskúšajte Eucerin AtopiControl Krém na ruky.

Hľadáte jemný prostriedok na umývanie, ktorý je vhodný pre celú rodinu, vrátane detí:

Vyskúšajte Eucerin pH5 Umývací olej na ruky.

Ingrediencie

Ako účinkujú výrobky Eucerin pH5

Suchej, citlivej pokožke chýbajú lipidy a látky, ktoré na seba viažu hydratáciu
1. pH Balance System s pH5 citrátovým pufrom 2. Dexpanthenol

Zdravá pokožka je prvou a najlepšou obranou tela pred dráždivými látkami z vonkajšieho prostredia. Ak je pokožka suchá a citlivá, dochádza k narušeniu jej bariérovej funkcie, čo spôsobuje sklony k ďalšiemu vysušovaniu a citlivosti.

Rad Eucerin pH5 bol vyvinutý špeciálne pre potreby suchej, citlivej pokožky. Unikátny Eucerin pH5 Balance System obnovuje optimálnu hodnotu pH pokožky a posilňuje jej prirodzenú obranyschopnosť. Pokožka sa tak stáva odolnejšou voči negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia a menej citlivou. Mnohé z týchto výrobkov obsahujú aj dexpanthenol, ktorý je známy svojimi regeneračnými schopnosťami.

FAQ (4)

 • Prečo potrebuje pokožka ochranu?

  Pokožka je jednou z našich najdôležitejších ochranných bariér. Chráni naše telo pred vonkajšími vplyvmi, ako sú zmeny klímy, znečistenie, UV žiarenie a chemické látky. Ak má zostať v zdravej kondícii, potrebuje ochranu pred pôsobením týchto negatívnych vplyvov, ktoré môžu mať za následok jej zníženú schopnosť fungovať ako účinná bariéra. Ak je jej bariérová funkcia narušená, pokožka nie je schopná zachovať si svoju prirodzenú rovnováhu a viazať a vstrebávať vodu. Stáva sa tak náchylnejšou na podráždenie a citlivosť. Je dôležité, aby sme našej pokožke poskytovali každodennú ochranu a ona bude na oplátku vykonávať svoju najdôležitejšiu úlohu – chrániť nás. 

 • Na akom princípe fungujú výrobky Eucerin pH5?

  Výrobky z radu Eucerin pH5 určené na umývanie a hydratáciu obsahujú veľmi šetrné dermatologicky testované a overené zložky, ktoré obnovujú optimálnu hodnotu pH pokožky a chránia jej prirodzenú obranyschopnosť. Pokožka je odolnejšia a menej citlivá na vplyvy z vonkajšieho prostredia.

  Patrí k nim dexpanthenol, aktívna látka známa svojimi regeneračnými schopnosťami. Zvyšuje odolnosť pokožky voči podráždeniu, podporuje hojenie rán a zanecháva pokožku na pohľad aj na dotyk jemnú a hladkú.
   
  Všetky výrobky z radu Eucerin pH5 majú vynikajúcu kožnú znášanlivosť na suchej, citlivej pokožke.

 • Ako si môžem byť istá, že sú vaše výrobky bezpečné pre moju citlivú pokožku?

  Všetky výrobky z radu Eucerin pH5 boli vyvinuté špeciálne tak, aby spájali vynikajúcu ochranu a regeneráciu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. Eucerin pH5 Krém na ruky je vhodný na časté použitie na pokožke so sklonmi k alergiám 1.typu, ako je napríklad senná nádcha.

  Kým použijete nový výrobok na celom tele, naneste ho najprv opakovane na pokožku na vnútornej strane lakťa. Ak nedôjde k reakcii (napríklad začervenaniu, opuchu alebo svrbeniu), môžete výrobok považovať za kompatibilný s vašou pokožkou. V prípade akýchkoľvek obáv vám odporúčame obrátiť sa na vášho lekárnika alebo dermatológa.


 • Je tento výrobok vhodný aj na ruky s atopickým ekzémom?

  Ak máte na rukách atopický ekzém, odporúčame Vám používať Eucerin AtopiControl Krém na ruky. Klinické štúdie preukázali, že poskytuje veľmi dobrú ošetrujúcu účinnosť pri atopickej dermatitíde a dobre ho znáša aj extrémne suchá a podráždená pokožka. 

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin