• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin pH5 Krém na ruky

75 ml

5.0
3 recenzií
Poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu
Rýchlo sa vstrebáva
Ruky sú na dotyk jemné a chránené

Zmierňuje citlivosť pokožky

Jemný, ale účinný krém na ruky, ktorý posilňuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky pre dlhotrvajúcu ochranu a hydratáciu.

Tento krém na ruky od Eucerinu je najlepší!

Victoria, 2019

O produkte

Regeneračný krém na ruky so suchou, citlivou pokožku

Suchú, citlivú pokožku ľahko podráždia nepriaznivé faktory z vonkajšieho prostredia, ako je časté umývanie, zmeny teplôt a počasia, ktoré jej citlivosť ešte viac zvyšujú. Na zníženie svojej citlivosti potrebuje viac ako len jemný hydratačný krém.

Eucerin pH5 Krém na ruky bol špeciálne vyvinutý tak, aby zvyšoval odolnosť suchých, citlivých rúk a zabraňoval ich vysušovaniu. Unikátny Eucerin pH Balance System obsahuje pH5 citrátový pufor na obnovu a podporu optimálneho pH pokožky. Súčasťou zloženia je aj dexpanthenol, účinná zložka známa svojimi regeneračnými schopnosťami. Obnovuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky a znižuje jej citlivosť.

Regeneračný krém na ruky pomáha znižovať stratu hydratácie a chrániť pokožku pred podráždením. Používajte podľa potreby tak, aby vaša pokožka zostala na dotyk jemná a hladká.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť na suchej, citlivej pokožke.

Použitie

Použitie

 • Používajte podľa potreby.
 • Vmasírujte do pokožky, až kým sa krém úplne nevstrebe.

Odporúčania

Používajte tento výrobok, ak…

Máte suchú, citlivú pokožku a hľadáte výrobok na ochranu a regeneráciu rúk:

Eucerin pH5 Regeneračný krém na ruky zabezpečuje dlhotrvajúcu hydratáciu, obnovuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky a zanecháva ju jemnú a chránenú.

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Sú vaše ruky extrémne suché a hrubé, alebo máte atopický ekzém:

Vyskúšajte Eucerin AtopiControl Krém na ruky.

Hľadáte jemný prostriedok na umývanie, ktorý je vhodný pre celú rodinu, vrátane detí:

Vyskúšajte Eucerin pH5 Sprchovú emulziu.

Ingrediencie

Ako účinkujú výrobky Eucerin pH5

Suchej, citlivej pokožke chýbajú lipidy a látky, ktoré na seba viažu hydratáciu
1. pH Balance System s pH5 citrátovým pufrom 2. Dexpanthenol

Zdravá pokožka je prvou a najlepšou obranou tela pred dráždivými látkami z vonkajšieho prostredia. Ak je pokožka suchá a citlivá, dochádza k narušeniu jej bariérovej funkcie, čo spôsobuje sklony k ďalšiemu vysušovaniu a citlivosti.

Rad Eucerin pH5 bol vyvinutý špeciálne pre potreby suchej, citlivej pokožky. Unikátny Eucerin pH5 Balance System obnovuje optimálnu hodnotu pH pokožky a posilňuje jej prirodzenú obranyschopnosť. Pokožka sa tak stáva odolnejšou voči negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia a menej citlivou. Mnohé z týchto výrobkov obsahujú aj dexpanthenol, ktorý je známy svojimi regeneračnými schopnosťami.

FAQ (4)

 • Prečo potrebuje pokožka ochranu?

  Pokožka je jednou z našich najdôležitejších ochranných bariér. Chráni naše telo pred vonkajšími vplyvmi, ako sú zmeny klímy, znečistenie, UV žiarenie a chemické látky. Ak má zostať v zdravej kondícii, potrebuje ochranu pred pôsobením týchto negatívnych vplyvov, ktoré môžu mať za následok jej zníženú schopnosť fungovať ako účinná bariéra. Ak je jej bariérová funkcia narušená, pokožka nie je schopná zachovať si svoju prirodzenú rovnováhu a viazať a vstrebávať vodu. Stáva sa tak náchylnejšou na podráždenie a citlivosť. Je dôležité, aby sme našej pokožke poskytovali každodennú ochranu a ona bude na oplátku vykonávať svoju najdôležitejšiu úlohu – chrániť nás. 

 • Na akom princípe fungujú výrobky Eucerin pH5?

  Výrobky z radu Eucerin pH5 určené na umývanie a hydratáciu obsahujú veľmi šetrné dermatologicky testované a overené zložky, ktoré obnovujú optimálnu hodnotu pH pokožky a chránia jej prirodzenú obranyschopnosť. Pokožka je odolnejšia a menej citlivá na vplyvy z vonkajšieho prostredia.

  Patrí k nim dexpanthenol, aktívna látka známa svojimi regeneračnými schopnosťami. Zvyšuje odolnosť pokožky voči podráždeniu, podporuje hojenie rán a zanecháva pokožku na pohľad aj na dotyk jemnú a hladkú.
   
  Všetky výrobky z radu Eucerin pH5 majú vynikajúcu kožnú znášanlivosť na suchej, citlivej pokožke.

 • Ako si môžem byť istá, že sú vaše výrobky bezpečné pre moju citlivú pokožku?

  Všetky výrobky z radu Eucerin pH5 boli vyvinuté špeciálne tak, aby spájali vynikajúcu ochranu a regeneráciu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. Eucerin pH5 Krém na ruky je vhodný na časté použitie na pokožke so sklonmi k alergiám 1.typu, ako je napríklad senná nádcha.

  Kým použijete nový výrobok na celom tele, naneste ho najprv opakovane na pokožku na vnútornej strane lakťa. Ak nedôjde k reakcii (napríklad začervenaniu, opuchu alebo svrbeniu), môžete výrobok považovať za kompatibilný s vašou pokožkou. V prípade akýchkoľvek obáv vám odporúčame obrátiť sa na vášho lekárnika alebo dermatológa.


 • Je tento výrobok vhodný aj na ruky s atopickým ekzémom?

  Ak máte na rukách atopický ekzém, odporúčame Vám používať Eucerin AtopiControl Krém na ruky. Klinické štúdie preukázali, že poskytuje veľmi dobrú ošetrujúcu účinnosť pri atopickej dermatitíde a dobre ho znáša aj extrémne suchá a podráždená pokožka. 

5.0
3 recenzií *
3
0
0
0
0
 • Miška 18. 11. 2020
  Najlepší krém na ruky
  V zime sú moje ruky v katastrofálnom stave a zvykli sa mi dokonca robiť aj krvavé ranky. Kúpila som si jeden krémik v lekárni ale bola čo zbytočná investícia. Bol dosť hustý a páchol ako vosk a čakala som, že pomôže ale opak bol pravdou. No raz som dostala na Vianoce práve tento krémik od Eucerinu a už by som si naň nedala dopustiť. Hneď po prvom použití som videla badateľné zmeny a bolesť popraskaných raniek a rukách prešla. Takže za mňa top krémik. :)
 • Ajuš 1. 11. 2019
  Top krém na ruce
  Tento krém používám už asi 4 roky a nikdy ho nezapomenu mít s sebou v kabelce. Je to první pomoc, když mám suché ruce. Opravdu doporučuju.
 • Daniela 17. 4. 2019
  Výborný krém
  Ked som si prvykrat natrela ruky tymto kremom, povedala som si, ze bude pre mna asi slaby, kedze sa mi zdal malo mastny, a teda som si myslela, ze nebude dostatocne vyzivny. Krem sa velmi rychlo vstrebal a na moje prekvapenie pokozka ruk zostala uplne hydratovana, vyzivena a pocit suchosti pokozky uplne zmizol. Krem sa velmi dobre a lahko rozotiera a bonusom je aj velmi prijemna vona.

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin