• (0)
Napísať recenziu

Eucerin Emulzia na opaľovanie proti vráskam SPF 30

Každodenná slnečná ochrana proti vráskam pre všetky typy pleti

Chráni pred spálením a poškodením pleti vplyvom slnečného žiarenia. Dlhodobý zmatňujúci účinok.

Eucerin Emulzia na opaľovanie proti vráskam SPF 30 je opaľovací krém na tvár pre každodenné použitie pre všetky typy pleti, ktorý chráni proti spáleniu a slnečnému poškodeniu pleti a redukuje viditeľné známky fotostarnutia. Zloženie obsahuje dve prelomové technológie, ktoré zaisťujú prvotriednu ochranu proti poškodeniu pleti UV žiarením, ktoré sa prejavuje napríklad stareckými škvrnami. Ďalej pleť intenzívne hydratuje, a tak viditeľne redukuje vrásky na tvári a dekolte.

Okrem širokospektrálnej ochrany proti UVA a UVB žiareniu zaisťuje aj biologickú ochranu buniek vďaka kombinácii antioxidantu kyseliny glycyrrhetinovej, ktorá podporuje vlastnú ochranu DNA pleti a regeneračné mechanizmy, a licochalconu  A, silného antioxidantu, ktorý chráni bunky pleti pred poškodením voľnými radikálmi.

Emulzia obsahuje dva rôzne typy kyseliny hyaluronovej: vysoko- a nízkomolekulárne, ktoré redukují jemné linky a vrásky a intenzívne pleť tváre hydratujú. Zatiaľ čo vysokomolekulárna kyselina hyaluronová redukuje vrásky, tá nízkomolekulárna podporuje pleti vlastnú produkciu kyseliny hyaluronovej.

Systém vysoko účinných fotostabilných UVA/UVB filtrov vyvinutý špeciálne pre starostlivosť o pleť tváre vyhovuje požiadavkám EÚ a Cosmetics Europe - Asociácia kozmetickej starostlivosti (bývalá Colipa).

Eucerin Emulzia na opaľovanie proti vráskam SPF 30 má príjemnú ľahkú konzistenciu, rýchlo sa vstrebáva a poskytuje zmatňujúci efekt.

Klinické štúdie

Klinické štúdie preukázali veľmi dobrú znášanlivosť aj na citlivej pleti.

KĽÚČOVÉ ZISTENIA

160 žien testovalo Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 30 v teplom a vlhkom podnebí s výbornými výsledkami:
- 96 % sa zhodlo, že výrobok zanecháva na pleti príjemný pocit  
- 95 % sa zhodlo, že sa zlepšil vzhľad pleti
- 94 % sa zhodlo, že výrobok má príjemnú, ľahkú konzistenciu  
- 89 % sa zhodlo, že výrobok je pleťou rýchlo absorbovaný  

V ďalšej in vivo štúdii účinnosti používali ženy (vo veku 35-65)  Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam dvakrát denne v teste rozdelenej tváre. Po štyroch týždňoch pravidelného používania potvrdili klinické fotografie a 3D meranie 
viditeľnú redukciu vrások a jemných linek na tvári a dekolte.160 žien testovalo Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 30 v teplom a vlhkom podnebí s výbornými výsledkami:
- 96 % sa zhodlo, že výrobok zanecháva na pleti príjemný pocit  
- 95 % sa zhodlo, že sa zlepšil vzhľad pleti
- 94 % sa zhodlo, že výrobok má príjemnú, ľahkú konzistenciu  
- 89 % sa zhodlo, že výrobok je pleťou rýchlo absorbovaný  

V ďalšej in vivo štúdii účinnosti používali ženy (vo veku 35-65)  Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam dvakrát denne v teste rozdelenej tváre. Po štyroch týždňoch pravidelného používania potvrdili klinické fotografie a 3D meranie 
viditeľnú redukciu vrások a jemných linek na tvári a dekolte.

Ingrediencie

Použitie

 • Nanášajte dostatečné množstvo pred pobytom na slnku a aplikáciu často opakujte - najmä po kúpaní, pokiaľ sa spotíte alebo sa utierate osuškou, aby ste zachovali pôvodnú ochranu. Použitie menšieho množstva výrobku významne zníži úroveň ochrany.
 • Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď ste použili slnečnú ochranu. Nadmerné vystavovanie slnku vážne ohrozuje zdravie.
 • Chráňte dojčatá a malé deti pred priamym slnkom.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Na pleť tváre naneste Eucerin Čistiaci pleťový gél DermatoCLEAN pre normálnu až zmiešanú pleť alebo Čistiace pleťové mlieko DermatoCLEAN pre suchú pleť a opláchnite.

Použite Eucerin Čistiacu pleťovú vodu DermatoCLEAN pre všetky typy pleti a pripravte pleť na ďalšie kroky.

UV ochrana pôsobí po nanesení výrobkov Eucerin na opaľovanie na tvár okamžite - nemusíte čakať, kým začne pôsobiť. Z odborného hľadiska môžete nanášať výrobky na opaľovanie pred alebo po použití vášho bežného denného krému. Oba spôsoby vašu pleť účinne ochránia. Všetky výrobky Eucerin na opaľovanie na tvár sa môžu kombinovať s ostatnými výrobkami Eucerin starostlivosti o pleť - a tiež pod podkladový krém.

Odporúčanie

Použite tento výrobok, pokiaľ …

Vyskúšajte iný výrobok, pokiaľ …

Hľadáte špecifickú ochranu pred známkami fotostárnutia.

Eucerin Emulzia na opaľovanie proti vráskam SPF 30 je vysoko ochranný výrobok na opaľovanie vyvinutý pre ochranu všetkých typov pleti pred slnečným poškodením, ktorý súčasne viditeľne redukuje vrásky na tvári a dekolte. Emulzia prináša omladzujúci účinok.

Chcete redukovať viditeľné linky a vrásky, ale tiež dosiahnuť zjednocujúcejší a žiarivejší vzhľad okamžite po nanesení.

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém kombinuje kyselinu hyaluronovú s krátkym a dlouhym reťazcom, ktorý preniká do pleti a vypĺňa vrásky zvnútra, glycín saponin, ktorý stimuluje telu vlastnú tvorbu kyseliny hyaluronovej a farebné pigmenty pre korekciu pleti.

Máte na tvári suchú pleť.
Máte aknóznu pleť a chcete zmatňujúci účinok a pomoc pri regulácii kožného mazu.

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 30/50+ ponúka okamžitý a dlhotrvajúci zmatňujúci účinok vďaka svojej nemastnej konzistencii a schopnosti regulovať kožný maz.

Nedávno ste podstúpila chemický peeling alebo laserové ošetrenie tváre.

Eucerin Emulzia na opaľovanie proti vráskam SPF 50 je vysoko ochranný krém na opaľovanie s výbornou znášanlivosťou aj na veľmi citlivej pleti po chemickom peelingu alebo laserovom ošetrení.

Frequently Asked Questions

Aký SPF faktor by som mal/a používať?

Slnečná citlivosť sa u každého z nás líši. Ochranný slnečný faktor (SPF) vyjadruje dodatočnú dobu, koľko bude chránenej pleti trvať, kým sa spáli, v porovnaní s nechránenou pleťou. Osoba, ktará sa obvykle spáli po 30 minútach bez opaľovacieho prípravku, môže byť chránená po dobu 300 minút, pokiaľ použije prípravok na opaľovanie. SPF však závisí od použitia dostatočného množstva výrobku. Odporúčame zostávať na slnku iba 60 % doby určenej SPF a mať vždy na pamäti, že k poškodeniu pleti môže dôjsť ešte predtým, než je spálenie viditeľné. V prípade akejkoľvek pochybnosti o vašej individuálnej kožnej znášanlivosti požiadajte o radu dermatológa.

Aký je rozdiel medzi UVA a UVB lúčmi?

Ultrafialové A (UVA) žiarenie sú dlhovlnné paprsky vyžarované slnkom. Preniká hlboko do pleti a je hlavnou príčinou oxidačného stresu. UVA žiarenie má na svedomí dlhodobé slnečné poškodenie, ako je starnutie pleti a rakovina kože, rovnako ako polymorfné svetelné erupcie (PLE), takzvané slnečné alergie. Ultrafialové B (UVB) žiarenie sú oproti tomu krátkovlnné paprsky, ktoré neprenikajú tak hlboko ako UVA. Spôsobujú okamžite viditeľné poškodenie pleti a majú na svedomí spálenie a poškodenie bunkovej DNA.

Prečo je vhodné začleniť slnečnú ochranu pleti tváre do mojej každodennej pravidelnej starostlivosti?

Pleť tváre je tenšia a citlivejšia na UVA/UVB žiarenie. Je tiež viac vystavovaná slnku, a to po celý rok. Slnečná ochrana vám môže pomôcť predísť poškodeniu bunkovej DNA, fotostarnutiu a hyperpigmentácii. Preto je dôležité chrániť pleť tváre vždy, keď je vystavená slnku.

Môžem použiť krém na opaľovanie a make-up?

Eucerin Emulzia na opaľovanie proti vráskam SPF 30 sa dokonale hodí ako podklad pod make-up. Je bezpečné na prípravok na opaľovanie použiť púder aj  make-up, bez toho, aby ovplyvňovali slnečnú ochranu. Odporúčame opakovane nanášať slnečnú ochranu pravidelne počas dňa.

Čo je kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová je látka prirodzene tvorená kožnými bunkami, ktorá pomáha udržovať hydratáciu pleti: dokáže viazať vodu v objeme tisícnásobku svojej vlastnej hmotnosti. Je súčasťou mimobunkovej hmoty epidermis (najvrchnejších vrstiev kože) a dermis (stredných vrstiev kože) a vypĺňa objem pleti zvnútra.

Aký je rozdiel medzi Eucerin Emulziou na opaľovanie proti vráskam a Eucerin Hyaluron-Filler CC krémom?

Obidva výrobky majú omladzujúce vlastnosti a redukujú vrásky a linky, Eucerin Emulzia na opaľovanie proti vráskam obsahuje omnoho vyšší SPF pre ochranu pred slnečným poškodením a fotostarnutím. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém obsahuje farebné pigmenty, ktoré poskytujú okamžitú korekciu pleti a glycín-saponin, ktorý stimuluje telú vlastnú produkciu kyseliny hyaluronovej.

Eucerin Slnečná ochrana Prvotriedna ochrana pred slnkom šitá na mieru potrebám vašej pokožky

Opaľovacie prípravky Eucerin poskytujú komplexnú ochranu proti poškodeniu pokožky spôsobenému slnečným žiarením.
Inovatívna technológia  Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrálne a fotostabilné  UVA/UVB filtre1 pre spoľahlivú ochranu pred UV žiarením s antioxidantom Licochalconom A na ochranu pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom (HEVIS). Kyselina glycyrrhetinová k tomu navyše pomáha chrániť DNA.2
Rad špičkovej ochrany pred slnkom obsahuje prípravky šité na mieru individuálnym potrebám vašej pokožky a obsahuje účinné látky vhodné pre špecifické typy pokožky:

 • Ak máte mastnú pleť alebo pleť so sklonom k akné, potom zloženie s technológiou Oil Control Technology regulujúce tvorbu kožného mazu s pigmentami absorbujúcimi tuky, poskytne vašej pleti ihneď matnejší vzhľad a má dlhodobý účinok proti lesku pleti.
 • Ak je vašou prvoradou starosťou predčasné starnutie pleti vplyvom slnečného žiarenia, prípravky Photoaging Control s obsahom kyseliny hyalurónovej s krátkym a dlhým reťazcom viditeľne zmiernia známky starnutia pleti.
 • Ak je vaša pleť náchylná na slnečnú alergiu, potom vám v prevencii slnečných alergií ako je PLE (polymorfná svetelná erupcia) pomôžu prípravky Sun Allergy Protect a prípravok po opaľovaní After Sun s obsahom  alpha-glukosyl-rutinu.

Rad zahŕňa aj opaľovacie prípravky pre deti Eucerin Sun Kids (so špeciálnym zložením upokojujúcim a chrániacim citlivú a jemnú detskú pokožku), ako aj prípravky pre dospelých a deti vhodné pre atopickú pokožku.

Opaľovacie prípravky Eucerin obsahujú spektrum slnečných ochranných faktorov (SPF) od stredných, cez vysoké, po veľmi vysoké SPF. Pri všetkých sa klinicky aj dermatologicky preukázalo, že sú ako vysoko účinné, tak aj dobre znášané citlivou pleťou.

1 - Vyhovuje tým najprísnejším štandardom kladeným na ochranu pred UVA a UVB žiarením, ako ich definuje  Cosmetics Europe. Úroveň ochrany pred UVA žiarením je vyššia ako sa vyžaduje podľa noriem EU. 
2 -  Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s ochrannými mikropigmentmi neobsahuje technológiu Advanced Spectral Technology, ale používa klinicky overené nechemické filtre. Opaľovacie prípravky Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Sensitive Protect, Transparentný sprej na opaľovanie Sensitive Protect a Transparentný sprej na opaľovanie Dry Touch neobsahujú kyselinu glycyrrhetinovú.

Novinka

Pigment Control

Emulzia na opaľovanie na tvár s depigmentačným účinkom Pigment Control SPF 50+

 • Veľmi vysoká slnečná ochrana na pleť na tvári
 • Technológia Advanced Spectral Technology : UVA/UVB ochrana a obrana proti vysokoenergetickému viditeľnému svetlu
 • Vhodná na všetky typy pleti
 • Zabraňuje hyperpigmentácii vplyvom slnečného žiarenia 
 • Účinne redukuje tmavé škvrny s postupným viditeľným zlepšením 
 • Pri pravidelnom používaní zabraňuje ich opakovanému výskytu
 • Na dosiahnutie zjednoteného tónu a žiarivejšieho vzhľadu pleti
 • Príjemná ľahká konzistencia: nelepivá, nemastná, rýchlo sa vstrebáva
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogénna

Zistiť viac
Novinka

Fotostarnutie (photoaging)

Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Photoaging Control SPF 30

 • Vysoký stupeň slnečnej ochrany určený pre pokožku tela
 • Technológia Advanced Spectral Technology: ochrana pred UVA/UVB žiarením a vysokoenergetickým viditeľným svetlom (HEVIS)
 • Pre všetky typy pokožky
 • Pomáha brániť fotostarnutiu
 • Viditeľne redukuje znaky starnutia pokožky
 • Dodáva pokožke svieži a jednotný vzhľad
 • Extra ľahká textúra: okamžite sa vstrebe, zanechá na pokožke príjemný pocit
 • Vodoodolné 
 • S technológiou "Proti škvrnám po vypraní"*

Zistiť viac
Novinka

Fotostarnutie (photoaging)

Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Photoaging Control SPF 50+

 • Veľmi vysoký stupeň slnečnej ochrany určený pre pokožku tela
 • Technológia Advanced Spectral Technology: ochrana pred UVA/UVB žiarením a vysokoenergetickým viditeľným svetlom (HEVIS)
 • Pre všetky typy pokožky
 • Pomáha brániť fotostarnutiu
 • Viditeľne redukuje známky starnutia pokožky
 • Dodáva pokožke svieži a jednotný vzhľad
 • Extra ľahká textúra: okamžite sa vstrebe, zanechá na pokožke príjemný pocit
 • Vodoodolné 
 • S technológiou "Proti škvrnám po vypraní"*

Zistiť viac
Celkové hodnotenie
 • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár