• (7)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+

Špičkový opaľovací prípravok na tvár na mastnú a aknóznu pleť s 8-hodinovým zmatňujúcim efektom proti lesku pleti

Technológia Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje vysoký až veľmi vysoký ochranný faktor ochrany proti UVA/UVB žiareniu a aj obranu pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom. Tento opaľovací prípravok zároveň podporuje vlastný mechanizmus pleti na obnovu DNA, redukuje známky starnutia pleti a zjednocuje tón pleti.

Krémový gél na opaľovanie na tvár s mastnou a aknóznou pleťou

UV žiarenie je hlavnou príčinou poškodenia pleti vplyvom slnečného žiarenia, avšak aj vysokoenergetické viditeľné svetlo môže vyvolávať tvorbu voľných radikálov, ktoré predstavujú pre pleť enormnú záťaž.

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+ je výrobok slnečnej ochrany určený na každodenné použitie na mastnú a aknóznu pleť. Technológia Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre1 poskytujúce vysoký stupeň ochrany pred UV žiarením s licochalconom A na neutralizáciu voľných radikálov vyvolaných pôsobením UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla. Opaľovací krémový gél obsahuje aj kyselinu glycyrrhetinovú na posilnenie vlastného mechanizmu pleti na obnovu DNA.

Technológia Oil Control Technology regulujúca tvorbu kožného mazu s obsahom L-karnitínu a absorpčnými mikročasticami poskytuje pleti okamžitý zmatňujúci  účinok a dlhodobý, až 8-hodinový, zmatňujúci efekt proti lesku pleti.

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+ je bez parfumácie a má ultraľahkú nemastnú konzistenciu. Klinické a dermatologické štúdie potvrdzujú jeho dobrú kožnú znášanlivosť aj na citlivej a aknóznej pleti.

1 - Zodpovedajú najprísnejším štandardom kladeným na ochranu pred UVA a UVB žiarením, ako ich definuje asociácia Cosmetics Europe. Úroveň ochrany pred UVA žiarením je vyššia ako sa vyžaduje podľa noriem EU.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie potvrdzujú dobrú kožnú znášanlivosť na citlivej a aknóznej pleti. Prípravok bol testovaný vo vlhkom prostredí, v ktorom taktiež preukázal svoju účinnosť.

KĽÚČOVÉ ZISTENIA

Dve používateľské štúdie2 na 325 ženách s kombinovanou, mastnou a aknóznou pleťou preukázali vynikajúce výsledky. Účastníčky uviedli:

 • Okamžite sa vstrebáva (98 %)
 • Má ultraľahkú konzistenciu (95 %)
 • Zanecháva dlhotrvajúci suchý a matný povrch pleti (94 %)
 • Pleť bola bez lesku niekoľko hodín po aplikácii (93 %)

V samostatnej klinickej štúdii účastníčky potvrdili, že3:

 • Ich pleť bola menej mastná (90 %)
 • Výrobok neupchával ich póry (86 %)
 • Výrobok poskytuje účinnú reguláciu kožného mazu (81 %)

2 Výskum značky Eucerin. Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+ bol aplikovaný raz denne počas dvoch týždňov. Štúdie sa vykonávali v horúcom a vlhkom podnebí (Thajsko a Španielsko). 
3 Výskum značky Eucerin. Výsledky klinickej štúdie zahŕňajúcej 40 žien so zmiešanou až mastnou pleťou.  Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+ bol aplikovaný dvakrát denne počas štyroch týždňov.

Eucerin krémový gél na opaľovanie na tvár pre mastnú a aknóznu pleť: pred a po teste
Ľavá strana: Kontrolný prípravok na opaľovanie (4) | Pravá strana: Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie Oil Control SPF 50+ (4)

4 Aplikácia na rozdelenú tvár – Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+ (pravá strana) a kontrolný prípravok na opaľovanie SPF 50+ (ľavá strana). Klinické fotografie boli vyhotovené  5 minút po aplikácii výrobku. Ukážka je iba príklad, individuálne výsledky sa môžu líšiť.

Často kladené otázky

Ako zistím, ktorý ochranný faktor (SPF) mám použiť?

Dostupné opaľovacie prípravky ponúkajú štyri rôzne úrovne ochrany: nízku (faktor 6 až 10), strednú (15 až 25), vysokú (30 až 50) a veľmi vysokú (50+). Čím je ochranný faktor vyšší, tým je vaša pokožka lepšie chránená. Je však dôležité prípravok aplikovať dôkladne (tak, aby ste žiadnu oblasť nevynechali) a aplikáciu v dostatočnom množstve opakovať každé dve hodiny. 

Môže prípravok na opaľovanie upchať moje póry a spôsobiť vznik vyrážok?

Niektorí ľudia s mastnou a aknóznou pleťou sa obávajú, že opaľovacie prípravky ich príznaky zhoršia, a preto sa slnečnej ochrane úplne vyhýbajú. Prípravky so špeciálnym zložením, ako je práve Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 30, boli vyvinuté tak, aby vyhovovali aj potrebám aknóznej pleti. Ultraľahké zloženie obsahuje technológiu regulujúcu tvorbu kožného mazu Oil Control Technology s L-karnitínom a absorpčnými mikročasticami. Zanecháva na pleti okamžitý zmatňujúci  účinok a dlhodobý, až 8-hodinový, zmatňujúci efekt proti lesku pleti.

Moja pleť je náchylná na akné. Potrebujem špeciálne prípravky na opaľovanie?

Áno. Účinná slnečná ochrana je nevyhnutná pre všetky typy pleti a z niekoľkých dôvodov je mimoriadne dôležitá práve pre pleť so sklonmi k akné:

 1. Chráni pred hyperpigmentáciou: Keď dôjde k poraneniu kožného tkaniva – čo je prípad vyrážok a akné – môže dôjsť k nahromadeniu nadmerného množstva melanínu (kožného pigmentu) na jednom mieste. Tento prebytočný melanín na mieste zostáva aj po zahojení vyrážky a zanecháva pigmentové znamienko. Takéto pigmentové znamienka sú na slnko mimoriadne citlivé a správna slnečná ochrana zabráni ich stmavnutiu a zvýrazneniu. 
 2. Zabraňuje vysušovaniu pleti: Aj mastná pleť potrebuje hydratáciu. Nadmerné slnenie spôsobuje jej vysúšanie a mazové žľazy (ktoré produkujú kožný maz, dodávajú pleti potrebnú mastnotu) prepnú na vysoký výkon. Nadbytočný kožný maz predstavuje jedno z kľúčových štádií vývoja vyrážok. Keď pleť vysychá, jej vonkajšie vrstvy stvrdnú, a to môže byť prekážkou pri prirodzenom odlupovaniu kožných buniek. Odumreté kožné bunky sa môžu hromadiť, upchávať póry a tým zhoršovať akné. 

Je dôležité mať na pamäti, že niektoré lieky proti akné a peelingové prípravky môžu zvýšiť citlivosť pleti na slnko a jej náchylnosť na poškodenie vplyvom slnečného žiarenia. Zloženie Eucerin Ochranného krémového gélu na opaľovanie na tvár Oil Control je ideálne pre pleť, ktorej citlivosť zvýšili lieky alebo peeling. Odporúčame vám použiť Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+. Vyšší ochranný slnečný faktor (SPF) poskytne vašej pleti potrebnú ochranu. Obidva varianty tohto prípravku s SPF 30 a SPF 50+ sú nekomedogénne, čo znamená, že neobsahujú látky, ktoré by mohli upchávať póry a vyvolať výsyp vyrážok. 

Ultraľahké zloženie obsahuje technológiu regulujúcu tvorbu kožného mazu Oil Control Technology s L-karnitínom a absorpčnými mikročasticami. Zanecháva na pleti okamžitý zmatňujúci účinok a má dlhodobý, až 8-hodinový, zmatňujúci efekt proti lesku pleti. 

 

Prečo by mala byť slnečná ochrana pleti na tvári súčasťou pravidelnej každodennej starostlivosti?

Pleť na tvári je oveľa citlivejšia na UVA/UVB žiarenie a vysokoenergetické viditeľné svetlo ako pokožka na ostatných častiach tela, pretože je vystavovaná pôsobeniu slnečného žiarenia po celý rok. Slnečná ochrana vám pomôže zabrániť poškodeniu bunkovej DNA, ktoré je spôsobené UV žiarením, fotostarnutím (predčasným starnutím vplyvom slnečného žiarenia) a hyperpigmentáciou. Pleť na tvári je dôležité chrániť vždy, keď je vystavená slnečným lúčom. 

Môžem na prípravok na opaľovanie naniesť make-up?

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+ je ideálny základ nielen pre tekutý, ale aj pre pudrový make-up, ktorý je možné aplikovať bez toho, aby nastalo zníženie úrovne slnečnej ochrany. 

Aký je rozdiel medzi UVA a UVB žiarením?

UVA lúče prenikajú až do hlbších vrstiev kože. V koži vyvolávajú tvorbu voľných radikálov, ktoré sú príčinou oxidačného stresu a môžu viesť k nepriamemu poškodeniu DNA (postupom času voľné radikály modifikujú bunkovú DNA). Najčastejšie je UVA žiarenie spájané s predčasným starnutím pleti. Môže byť aj spúšťacím faktorom slnečných alergií, ako je napríklad polymorfná svetelná erupcia (ľudovo označovaná ako slnečný ekzém).  Aj UVB žiarenie môže spôsobovať alergie, samozrejme v menšej miere. 

UVB lúče poskytujú energiu, ktorú vaša pokožka potrebuje na syntézu vitamínu D a stimulujú produkciu melanínu, ktorý má za následok opálenie pokožky. Neprenikajú tak hlboko ako UVA lúče, iba do horných vrstiev pokožky, spôsobujú však viac okamžitého poškodenia pokožky, napríklad spálenie. UVB žiarenie je priamo absorbované bunkovou DNA, čo môže spôsobiť kožné ochorenia ako je aktinická keratóza a rakovina kože. 

Obidva typy UV žiarenia môžu vyvolávať hyperpigmentáciu a prispievať k problémom, ako je napríklad vznik slnečných škvŕn (známych tiež ako starecké škvrny) a melazma.

Čo je to vysokoenergetické viditeľné svetlo a prečo pred ním potrebujem svoju pokožku chrániť?

Spektrum slnečného žiarenia zahŕňa ultrafialové, viditeľné a infračervené svetlo. Ľudské oko vníma iba viditeľné slnečné svetlo, ostatné žiarenia sú preň neviditeľné. Časť tohto viditeľného spektra sa vyznačuje vysokou energiou a je známa pod názvom vysokoenergetické viditeľné svetlo. Označuje sa tiež ako HEVIS svetlo, HEV svetlo, HEVL a niekedy aj ako „modré svetlo“ alebo „modrofialové svetlo“.
 
Rovnako ako UVA žiarenie, aj vysokoenergetické viditeľné svetlo preniká do hlbších vrstiev pokožky (dermis) a môže vyvolávať tvorbu voľných radikálov. Tieto voľné radikály sú jednou z hlavných príčin fotostarnutia (predčasného starnutia pokožky vplyvom slnečného žiarenia). Ovplyvňujú kožné bunky a rozkladajú kolagén a elastín, ktoré našej pokožke zabezpečujú plný a mladistvý vzhľad. Vysokoenergetické viditeľné svetlo je tiež spájané s nerovnomernou pigmentáciou pleti a s melazmou.  

Mnohé moderné opaľovacie prípravky ponúkajú účinnú ochranu pred UVA a UVB žiarením, my vám však odporúčame vyberať si také výrobky, ktoré zároveň vašu pleť ochránia aj pred nepriaznivými účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla. Tieto výrobky poskytnú vašej pleti spoľahlivú ochranu pred fotostarnutím a v dlhodobom horizonte môžu zároveň pomôcť v boji proti viditeľným známkam starnutia pleti, ako sú vrásky.

Ingrediencie

Slnečná ochrana ako súčasť vašej pravidelnej každodennej starostlivosti

 • Nanášajte ráno na váš bežný denný krém alebo namiesto neho
 • Vysoký ochranný slnečný faktor je mimoriadne dôležitý, pokiaľ užívate lieky na akné alebo po použití peelingového prípravku, pretože v oboch uvedených prípadoch môže byť citlivosť pleti na slnko vyššia
 • Je možné ho použiť v kombinácii s ďalšími prípravkami Eucerin Starostlivosti o pleť, napríklad z radu Eucerin DERMOPURE.
 • Vaša pleť je okamžite po aplikácii chránená pred slnkom – nemusíte čakať
 • Na krémový gél naneste make-up, ak ho používate.

Naneste nemastný opaľovací krémový gél na tvár

Slnečná ochrana nie je dôležitá iba počas opaľovania. Aj každodenné mierne až stredné pôsobenie slnečného žiarenia pleť ovplyvňuje. Preto je dôležité začleniť slnečnú ochranu do vašej pravidelnej každodennej starostlivosti o pleť. Viac sa dočítate v článku Význam slnečnej ochrany v pravidelnej každodennej starostlivosti o pleť

Tri kroky k optimálnej slnečnej ochrane

Vyberte si nemastný opaľovací krémový gél na tvár s mastnou a aknóznou pleťou

Vyberte si prípravok, ktorý vašej pleti poskytuje vhodnú úroveň ochrany. Mal by chrániť pred UVA aj UVB žiarením a zároveň poskytovať ochranu pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom. Mal by byť prispôsobený potrebám vašej pleti. 

Aké množstvo nemastného opaľovacieho krémového gélu mám použiť?

Je veľmi dôležité použiť dostatočné množstvo prípravku a aplikáciu v pravidelných intervaloch opakovať. Ako mierka množstva prípravku vám poslúži vaša dlaň. Na ochranu tváre, krku a dekoltu odporúčame použiť hrubý pásik opaľovacieho prípravku v dĺžke od špičky prostredníka až ku koncu dlane. 

Nemastný opaľovací krémový gél na tvár nanášajte dôkladne.

Na niektoré oblasti často zabúdame, preto krém aplikujte aj na uši a zadnú stranu krku.

Dôležité pokyny pri používaní prípravku

 • Pred pobytom na slnku naneste na pokožku v dostatočnom množstve a aplikáciu pravidelne opakujte – najmä po plávaní, ak ste sa spotili alebo po osušení uterákom. Iba tak zachováte pôvodnú úroveň ochrany
 • Použitie menšieho množstva významne znižuje úroveň ochrany
 • Pobyt na slnku obmedzte na minimum, a to aj po použití slnečnej ochrany
 • Nadmerné vystavovanie pokožky slnečnému žiareniu predstavuje vážne zdravotné riziko
 • Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnku
 • Vyhýbajte sa kontaktu s očami 
 • Počkajte, kým sa prípravok úplne vstrebe a dbajte na to, aby nedošlo k priamemu kontaktu s oblečením a pevnými povrchmi, na ktorých by mohol krém zanechať farebné škvrny

Odporúčanie

Použite tento výrobok, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Máte mastnú, aknóznu pleť a hľadáte opaľovací prípravok s veľmi vysokým ochranným faktorom na pleť na tvári:

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+ poskytuje veľmi vysoký stupeň ochrany a bol vyvinutý špeciálne pre váš typ pleti.

Hľadáte opaľovací prípravok s ultraľahkou konzistenciou:

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+ je ultraľahký, nemastný a nelepivý, rýchlo a ľahko sa vstrebáva. Zároveň je aj nekomedogénny.

Hľadáte opaľovací prípravok, ktorý zabráni, aby vaša pleť vyzerala mastná a lesklá:

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+ má 8-hodinový zmatňujúci účinok. Technológia regulujúca tvorbu kožného mazu Oil Control Technology obsiahnutá v zložení poskytuje okamžitý a dlhodobý zmatňujúci efekt vďaka zloženi, ktoré reguluje tvorbu kožného mazu a absorbuje nadbytočný maz na povrchu pleti.

Chcete zabrániť vzniku pigmentových znamienok po akné spôsobených slnečným žiarením:

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+ vašu pleť ochráni pred pigmentáciou vplyvom slnečného žiarenia.

 
Máte mastnú, aknóznu pleť a hľadáte opaľovací prípravok na tvár s SPF nižším ako 50+:
Máte suchú, citlivú pleť a hľadáte opaľovací prípravok na tvár, ktorý poskytuje vysoký stupeň ochrany:
Máte mastnú pokožku a hľadáte telový opaľovací krém, ktorý poskytuje vysoký stupeň ochrany:

Eucerin Slnečná ochrana Špičková slnečná ochrana vyvinutá na mieru potrebám vašej pokožky

Produkty Eucerin Slnečnej ochrany poskytujú komplexnú ochranu pred poškodením pokožky vplyvom slnečného žiarenia.
 
Inovatívna technológia Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre1 pre spoľahlivú ochranu pred UV žiarením s antioxidantom licochalconom A na obranu pred vysokoenergetickým viditeľným (HEVIS) svetlom. Kyselina glycyrrhetinová navyše pomáha chrániť DNA kožných buniek.2


Rad špičkovej slnečnej ochrany obsahuje prípravky vyvinuté na mieru individuálnym potrebám vašej pokožky a obsahuje účinné látky vhodné na špecifické typy pokožky:

 • Ak máte mastnú pleť a/alebo pleť so sklonom k akné, výrobky s technológiou Oil Control Technology regulujúce tvorbu kožného mazu vďaka pigmentom absorbujúcim tuky, poskytnú vašej pleti ihneď matnejší vzhľad s dlhodobým účinkom proti lesku pleti.
 • Ak je vašim hlavným problémom predčasné starnutie pleti, výrobky z radu Photoaging Control s obsahom vysokomolekulárnej a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej viditeľne zmiernia známky starnutia pleti. 
 • Ak je vaša pleť náchylná na slnečnú alergiu, potom vám v prevencii slnečných alergií ako je PLE (polymorfná svetelná erupcia) pomôžu prípravky na opaľovanie a po opaľovaní s obsahom  alpha-glukosyl-rutinu.

Rad obsahuje aj výrobky Eucerin Slnečnej ochrany pre deti (ktoré boli vyvinuté špeciálne na upokojenie a ochranu citlivej a jemnej detskej pokožky) a tiež výrobky pre deti aj dospelých vhodné na atopickú pokožku. 

Produkty Eucerin Slnečnej ochrany sú k dispozícii so strednou, vysokou a veľmi vysokou SPF ochranou.  Pri všetkých výrobkoch preukázali klinické a dermatologické testy vysokú účinnosť a dobrú znášanlivosť na citlivej pokožke.

1 - Vyhovuje najprísnejším štandardom kladeným na ochranu pred UVA a UVB žiarením, ako ich definuje  Cosmetics Europe. Úroveň ochrany pred UVA žiarením je vyššia ako sa vyžaduje podľa noriem EU.

2 -  Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s ochrannými mikropigmentmi neobsahuje technológiu Advanced Spectral Technology, ale používa klinicky overené nechemické filtre. Výrobky Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Sensitive Protect, Eucerin Transparentný sprej na opaľovanie Sensitive Protect a Eucerin Transparentný sprej na opaľovanie Dry Touch neobsahujú kyselinu glycyrrhetinovú.

Novinka
Emulzia na opaľovanie na tvár s depigmentačným účinkom Pigment Control SPF 50+

Pigment Control

Emulzia na opaľovanie na tvár s depigmentačným účinkom Pigment Control SPF 50+

 • (2)

 • Veľmi vysoká slnečná ochrana na pleť na tvári
 • Technológia Advanced Spectral Technology : UVA/UVB ochrana a obrana proti vysokoenergetickému viditeľnému svetlu
 • Vhodná na všetky typy pleti
 • Zabraňuje hyperpigmentácii vplyvom slnečného žiarenia 
 • Účinne redukuje tmavé škvrny s postupným viditeľným zlepšením 
 • Pri pravidelnom používaní zabraňuje ich opakovanému výskytu
 • Na dosiahnutie zjednoteného tónu a žiarivejšieho vzhľadu pleti
 • Príjemná ľahká konzistencia: nelepivá, nemastná, rýchlo sa vstrebáva
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogénna

Zistiť viac
Emulzia na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50

Fotostarnutie

Emulzia na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50

 • (2)

 • Vysoká slnečná ochrana na pleť tváre a dekoltu
 • Technológia Advanced Spectral Technology : UVA/UVB ochrana a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom
 • Na všetky typy pleti
 • Viditeľne redukuje vrásky a zlepšuje vzhľad pleti 
 • Intenzívne hydratuje
 • Príjemná ľahká konzistencia: nelepivá, nemastná, rýchlo sa vstrebáva
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogénna, bez parfumácie

Zistiť viac
Eucerin Emulzia na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 30

Fotostarnutie

Emulzia na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 30

 • (1)

 • Vysoká slnečná ochrana na pleť tváre a dekoltu
 • Technológia Advanced Spectral Technology : UVA/UVB ochrana a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom
 • Na všetky typy pleti
 • Viditeľne redukuje vrásky a zlepšuje vzhľad pleti 
 • Intenzívne hydratuje
 • Príjemná ľahká konzistencia: nelepivá, nemastná, rýchlo sa vstrebáva
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogénna, bez parfumácie

Zistiť viac
Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ svetlý

Fotostarnutie

CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ svetlý

 • Veľmi vysoký stupeň slnečnej ochrany na pleť tváre
 • Technológia Advanced Spectral Technology: ochrana pred UVA/UVB žiarením a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom
 • Na všetky typy pleti 
 • Okamžite zjednotí tón pleti a viditeľne redukuje známky starnutia
 • Zlepšuje vzhľad pleti
 • Zanecháva dlhotrvajúci zmatňujúci efekt
 • Príjemná ľahká textúra: nelepivý, nemastný, rýchlo sa vstrebáva
 • Nekomedogénny, bez parfumácie

Zistiť viac
Eucerin CC krém na opaľovanie SPF 50+ stredne tmavý

Fotostarnutie

CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ stredne tmavý

 • Veľmi vysoký stupeň slnečnej ochrany na pleť tváre
 • Technológia Advanced Spectral Technology: ochrana pred UVA/UVB žiarením a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom
 • Na všetky typy pleti 
 • Okamžite zjednotí tón pleti a viditeľne redukuje známky starnutia
 • Zlepšuje vzhľad pleti
 • Zanecháva dlhotrvajúci zmatňujúci efekt
 • Príjemná ľahká textúra: nelepivý, nemastný, rýchlo sa vstrebáva
 • Nekomedogénny, bez parfumácie

Zistiť viac
Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+

Na mastnú a aknóznu pleť

Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+

 • (7)

 • Veľmi vysoká slnečná ochrana pre pleť na tvári 
 • Technológia Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetom
 • Na mastnú a aknóznu pleť
 • Dlhodobý (až 8-hodinový) zmatňujúci efekt
 • Zanecháva suchý, matný povrch pleti
 • Ultraľahký, nemastný, nelepivý, ľahko sa vstrebáva
 • Vhodný pod make-up
 • Nekomedogénny, bez parfumácie

Zistiť viac
Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Photoaging Control SPF 30

Fotostarnutie

Extra ľahké mlieko na opaľovanie Photoaging Control SPF 30

 • Vysoká slnečná ochrana na pokožku celého tela
 • Technológia Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom
 • Na všetky typy pokožky
 • Pomáha predchádzať fotostarnutiu
 • Viditeľne redukuje známky starnutia pokožky
 • Zanecháva pokožku na pohľad sviežejšiu a zjednocuje jej vzhľad
 • Extra ľahká konzistencia: okamžite sa vstrebáva, zanecháva na pokožke príjemný pocit 
 • Vodoodolné
 • Technológia "Proti škvrnám po vypraní"*
 

Zistiť viac
Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Photoaging Control SPF 50+

Fotostarnutie

Extra ľahké mlieko na opaľovanie Photoaging Control SPF 50+

 • Veľmi vysoká slnečná ochrana na pokožku celého tela
 • Technológia Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom
 • Na všetky typy pokožky
 • Pomáha predchádzať fotostarnutiu
 • Viditeľne redukuje známky starnutia pokožky
 • Zanecháva pokožku na pohľad sviežejšiu a zjednocuje jej vzhľad
 • Extra ľahká konzistencia: okamžite sa vstrebáva, zanecháva na pokožke príjemný pocit 
 • Vodoodolné
 • Technológia "Proti škvrnám po vypraní"*
 

Zistiť viac
Eucerin telové mlieko na opaľovanie na suchú pokožku

Na citlivú pokožku

Extra ľahké mlieko na opaľovanie Sensitive Protect SPF 30

 • Vysoká slnečná ochrana na pokožku celého tela
 • Technológia Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom
 • Upokojuje citlivú pokožku a chráni ju pred slnečným poškodením
 • Vhodné aj na atopickú pokožku 
 • Extra ľahká konzistencia: okamžite sa vstrebáva, zanecháva na pokožke príjemný pocit 
 • Vodoodolné
 • Technológia "Proti škvrnám po vypraní"*

Zistiť viac
Eucerin Transparentný sprej na opaľovanie Dry Touch Sensitive Protect SPF 50

Na citlivú, aknóznu pokožku

Transparentný sprej na opaľovanie Dry Touch Sensitive Protect SPF 50

 • Vysoká slnečná ochrana na pokožku celého tela
 • Technológia Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom
 • Na citlivú pokožku, vrátane pokožky so sklonom k akné
 • Upokojuje a chráni pokožku pred slnečným poškodením
 • Rýchlo sa vstrebáva, nemastný, nelepivý a osviežujúci
 • Vodoodolný
 • Aerosólový sprej na nepretržité rozprašovanie z rôznych uhlov

Zistiť viac
Extra ľahké mlieko na opaľovanie Sensitive Protect SPF 50+

Na citlivú pokožku

Extra ľahké mlieko na opaľovanie Sensitive Protect SPF 50+

 • Veľmi vysoká slnečná ochrana na pokožku celého tela
 • Technológia Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom
 • Upokojuje citlivú pokožku a chráni ju pred slnečným poškodením
 • Vhodné aj na atopickú pokožku 
 • Extra ľahká konzistencia: okamžite sa vstrebáva, zanecháva na pokožke príjemný pocit 
 • Vodoodolné
 • Technológia "Proti škvrnám po vypraní"*
 

Zistiť viac
Celkové hodnotenie
 • (7)
4,7 z 5 bodov / 7 recenzií
5 Stars
5
4 Stars
2
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Ajuš,

Miluju ho!

Tenhle face krém s vysokou ochranou proti slunečním paprskům používám už x let. Nejvíc mě baví, že mi po něm zůstane matná pleť a textura není hutná. A zároveň je šetrný k mé citlivé pleti. Používám téměř po celý rok. :)
JaK,

Opravdu luxusní, jedna z mnoha reklam, která neklame

Lehká konzistence, matný efekt, mizí známky jakéhokoli přemaštění pleti. Po jeho aplikaci je pokožka hebká a zklidněná. Reaguje i na akné, které vzniká jako vedlejší účinek léků. Výrobek mne nadchl. Takovému výrobku budu ráda vytvářet dobrou pověst. Moc se výrobci povedl!
aaa,

úžasný

úžasný krém s ochranu 50 přímo na obličej, lehký, nemastí, nevznikají pupínky, chrání a je účinný, 100% doporučuji
Jitka,

Je výborný

Lehký, super se vstřebává, nejlepší, nikdy jsem se nespálila.
L,

super

skvele se vstrebava, super! Lepsi nez CC alternativa.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár