• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Regeneračný gélový krém po opaľovaní Sensitive Relief

0.0
0 recenzií
Okamžite upokojuje pokožku, znižuje poškodenie pokožky slnečným žiarením
Vhodný na všetky typy pokožky, citlivú pokožku a pokožku so sklonmi k slnečným alergiám
Na tvár a telo

Starostlivosť po opaľovaní na tvár aj telo. Na citlivú pokožku a pokožku so sklonom k slnečnej alergii. Upokojuje slnkom namáhanú pokožku.

Starostlivosť po opaľovaní na tvár a telo. Vhodný na všetky typy pokožky, citlivú pokožku a pokožku so sklonmi k slnečným alergiám. Systém bunkovej obnovy CELLULAR REPAIR kombinuje licochalcon A s kyselinou glycyrrhetinovou, ktorá podporuje vlastný mechanizmus pokožky na obnovu DNA.

Prispievame k udržateľnosti

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Eucerin Regeneračný gélový krém po opaľovaní Sensitive Relief

Okamžite upokojuje pokožku citlivú na slnečné žiarenie alebo slnkom podráždenú pokožku a znižuje jej poškodenie vplyvom slnečného žiarenia.

Inovatívny systém bunkovej obnovy CELLULAR REPAIR upokojuje slnkom namáhanú, podráždenú pokožku vďaka licochalconu A, ktorý neutralizuje voľné radikály, a kyseline glycyrrhetinovej, ktorá stimuluje pokožke vlastný mechanizmus na obnovu DNA na zmiernenie poškodenia pokožky spôsobeného slnečným žiarením.

Okamžitá a dlhotrvajúca hydratácia pokožky. Svieži a chladivý. Nemastný a nelepivý. S príjemnou parfumáciou. Vhodný pre deti od 3 rokov. 

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú kožnú znášanlivosť na všetkých typoch pokožky, aj na citlivej pokožke a pokožke so sklonom k slnečnej alergii.

Použitie

Použitie

Pred nanesením gélového krému po opaľovaní pokožku šetrne umyte

1. Umývanie

Po pobyte na slnku si tvár a telo šetrne umyte vlažnou vodou s vhodným Eucerin výrobkom určeným na sprchovanie. Pokožku osušte jemným prikladaním uteráku (nešúchajte). 

Zistiť viac
Naneste dostatočné množstvo gélového krému po opaľovaní

2. Starostlivosť

Naneste Eucerin Regeneračný gélový krém po opaľovaní Sensitive Relief v dostatočnom množstve na umytú pokožku po opaľovaní. V prípade potreby naneste ešte raz večer.

Zistiť viac

Odporúčanie

Použite tento výrobok, ak ...

Hľadáte výrobok, ktorý upokojí slnkom namáhanú pokožku:

Eucerin Regeneračný gélový krém po opaľovaní Sensitive Relief pokožku upokojuje a podporuje regeneráciu slnkom namáhanej pokožky.

Vaša pokožka je citlivá a/alebo má sklony k slnečnej alergii:

Eucerin Regeneračný gélový krém po opaľovaní bol vyvinutý špeciálne pre vašu pokožku a klinické aj dermatologické testy preukázali, že je vhodný na citlivú pokožku a pokožku so sklonmi k slnečnej alergii.

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Hľadáte opaľovací prípravok na tvár a telo a vaša pokožka má sklony k slnečnej alergii:

Vyskúšajte Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie proti slnečnej alergii Sun Allergy Protect SPF 50+.

Ingrediencie

Ako účinkuje

Eucerin Regeneračný gélový krém po opaľovaní so systémom bunkovej obnovy CELLULAR REPAIR okamžite upokojuje slnkom namáhanú, podráždenú pokožku vďaka licochalconu A, ktorý neutralizuje voľné radikály, a kyseline glycyrrhetinovej, ktorá stimuluje pokožke vlastný mechanizmus na obnovu DNA a na zmiernenie poškodenia pokožky spôsobeného slnečným žiarením.

Prináša okamžité upokojenie a úľavu pokožke citlivej na slnečné žiarenie, namáhanej slnkom a so sklonmi k slnečným alergiám s dlhodobým účinkom. Znižuje poškodenie pokožky vplyvom slnečného žiarenia. Okamžite zmierňuje napätosť pokožky. Zmierňuje pocit pálenia pokožky. Pôsobí proti začervenaniu. Okamžite a dlhodobo pokožku hydratuje. Svieži a chladivý. Nemastný a nelepivý. Príjemne sa nanáša. Rýchlo sa vstrebáva. Príjemná parfumácia. Vhodný pre deti od 3 rokov. 

Často kladené otázky (3)

 • Aké sú príznaky slnečnej alergie?

  Slnečné alergie sú veľmi časté, najmä u mladých žien a osôb so svetlou pokožkou. Najčastejšou formou slnečnej alergie je polymorfná svetlená erupcia (často označovaná skratkou PLE). Medzi typické príznaky patrí dráždivá vyrážka a začervenanie pokožky, môžu sa objaviť aj pľuzgiere a pustuly. Príznaky sa obvykle objavujú deň alebo dva po slnení a najčastejšie sa objavia na spodnej strane ruky a na hrudníku – menej častejšie sa môžu objaviť na pleti v oblasti tváre.

  Medzi ďalšie slnečné alergie patrí Acne Aestevalis (bežnejšie označované ako Mallorca akné). Príznaky Acne Aestevalis sa veľmi podobajú na polymorfnú svetelnú erupciu (PLE). Zvyčajne postihuje ženy vo veku 25 až 40 rokov, u ktorých sa akné objavilo počas puberty. 

  Viac o týchto alergiách a ako ošetrovať pokožku so sklonom k slnečnej alergii si môžete prečítať v článku Slnečné alergie: PLE a iné

 • Ako môžem v prvom rade ochrániť pokožku pred namáhaním od slnka?

  Mierne slnečné žiarenie je dobré pre našu celkovú pohodu, ale nechránené a nadmerné vystavovanie sa slnečným lúčom môže mať nielen krátkodobé, ale aj dlhodobé následky, medzi ktoré patrí spálenie, fotostarnutie (predčasné starnutie pokožky spôsobené vplyvom slnečného žiarenia) a dokonca aj rakovina kože. 

  Základným krokom v starostlivosti o pokožku na slnku je skrátiť čas vystavovania vašej pokožky a pokožky vášho dieťaťa slnečnému žiareniu a vždy používať kvalitnú a zodpovedajúcu ochranu. Slnečná ochrana pleti na tvári by sa mala stať súčasťou vašej pravidelnej každodennej starostlivosti o pleť, pretože slnko môže vašu pleť poškodzovať aj vtedy, keď sa práve neopaľujete pri mori na dovolenke.

  Tu je niekoľko zlatých pravidiel na slnečnú ochranu

  • Vyberte si výrobok, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre vašu pokožku so sklonom k slnečnej alergii, a ktorý jej poskytne potrebnú úroveň ochrany
  • Pred slnením naneste prípravok na pokožku v dostatočnom množstve a aplikáciu pravidelne opakujte – najmä po plávaní, ak ste sa spotili alebo po vysušení uterákom – len tak zachováte pôvodnú úroveň ochrany.
  • Dbajte na to, aby ste nevynechali žiadnu oblasť, ktorá bude vystavená priamemu slnku
  • Nezabudnite, že použitie menšieho množstva významne znižuje úroveň ochrany
  • Nezdržiavajte sa na slnku príliš dlho, ani po použití slnečnej ochrany – nezabúdajte, že k poškodeniu pokožky dochádza ešte skôr, ako je spálenie viditeľné 
  • Nadmerné vystavovanie pokožky slnečnému žiareniu predstavuje vážne zdravotné riziko
  • Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnku

  Viac o tom, ako sa starať o pokožku na slnku si môžete prečítať v článkoch Vplyv slnka na kožu: prevencia a ochrana a Vplyv slnka na detskú pokožku. Pokiaľ máte akékoľvek pochybnosti o tom, ako bude vaša pokožka na slnku reagovať, alebo akú úroveň ochrany by ste mali používať, požiadajte o radu dermatológa. 

 • Potrebuje pokožka so sklonmi k slnečnej alergii špeciálnu slnečnú ochranu?

  Rovnako ako citlivá pokožka má aj pokožka so sklonmi k slnečnej alergii oslabenú ochrannú bariéru, preto je citlivejšia na dráždivé látky zvonka. Jedným z týchto dráždivých podnetov je slnečné žiarenie. Aj niektoré chemické látky, ako sú napríklad parfumy, môžu na citlivej pokožke so sklonmi k slnečnej alergii vyvolať reakciu. Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie proti slnečnej alergii Sun Allergy Protect SPF 50+ poskytuje pokožke so sklonmi k slnečnej alergii potrebnú vysokú úroveň ochrany. Obsahuje aj antioxidanty, ktoré pokožku upokojujú a posilňujú jej vlastný systém ochrany proti voľným radikálom vyvolaných UVA žiarením, čím pomáha pri prevencii vzniku slnečných alergií. 

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin