• (0)
Napísať recenziu

Eucerin Remodelačný nočný krém Volume-Filler

Nočný krém pre obnovu objemu pre všetky typy pleti

Remodelačný nočný krém pre všetky typy pleti s obsahom magnololu, oligopeptidov a kyseliny hyalurónovej  pre cielený účinok proti strate objemu pleti a ochabnutým kontúram tváre.

Eucerin Remodelačný nočný krém Volume-Filler pre všetky typy pleti cielene pôsobí v jednotlivých vrstvách pleti proti ochabovaniu, ubúdaniu objemu pleti a strate kontúr tváre počas noci.  

Magnolol prírodného pôvodu zväčšuje objem pleti aktiváciou buniek pokožky.* Oligopeptidy zlepšujú obnovu kolagénnych vláken.* Kyselina hyalurónová so svojou schopnosťou viazať vodu pomáha redukovať vrásky.  Dexpantenol zlepšuje regeneráciu pleti počas noci. Pri pravidelnom používaní pleť získa mladší vzhľad s pevnejšími kontúrami.

* In vitro štúdia

Klinické štúdie

Klinické štúdie preukázali účinnosť a kožnú znášanlivosť pleťových krémov Eucerin Volume-Filler.

Ingrediencie

Použitie

  • Naneste večer na dôkladne vyčistenú pleť.
  • Naneste na pleť tváre, krku a dekoltu.
  • Vmasírujte jemnými pohybmi.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Pomocou odličovacieho tampónu použite Eucerin Čistiacu pleťovú vodu DermatoCLEAN, aby bola pleť lepšie pripravená na vstrebávanie účinných látok.

Naneste Remodelačný nočný krém Volume-Filler na pleť tváre, krku a dekoltu, vmasírujte krém do pleti pevnými, ale jemnými pohybmi smerom nahor - tak ešte podporíte mikrocirkuláciu a zlepšíte regeneráciu pleti počas noci. Naneste Eucerin Remodelačný očný krém Volume-Filler pod a okolo očí pre najlepší efekt spevňujúcich účinkov.

Odporúčanie

Používajte Eucerin Remodelačný nočný krém Volume-Filler, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Chcete nočnú starostlivosť pre spevnenie pleti a kontúr tváre.

Eucerin Remodelačný nočný krém Volume-Filler obsahuje magnolol, ktorý zväčšuje objem pleti aktiváciou buniek pokožky, zatiaľ čo spíte.*

Chcete sa prebudiť s hladšou pleťou.

Kyselina hyalurónová v Eucerin Remodelačnom nočnom kréme Volume-Filler zlepšuje schopnosť viazať vodu a vyhladzuje povrch pleti.

Chcete bojovať proti ochabnutej pleti na tvári a krku.

Eucerin Remodelačný nočný krém Volume-Filler obsahuje oligopeptidy, ktoré posilňujú sieť kolagénnych vláken pre zlepšenie pevnej štruktúry pleti.*

* In vitro štúdia

Chcete denný krém pre obnovu spevnenia pleti a kontúr tváre.

Eucerin Remodelačný denný krém Volume-Filler pre normálnu až zmiešanú pleť alebo Remodelačný denný krém Volume-Filler pre suchú pleť  obsahujú vysoko účinné zložky pre obnovu objemu pleti v ľahšj textúre pre denné použitie.

Chcete vyriešiť ochabnutú pleť okolo očí.

Vyskúšajte Eucerin Remodelačný očný krém Volume-Filler, ktorý je oftalmologicky testovaný pre použitie v citlivom očnom okolí.

U vašej zrelej pleti vás najviac trápia krehkosť a strata jasu pleti.

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Navracia objem pleti a spevňuje kontúry tváre

S pribúdajúcim vekom pleť stráca objem a kontúry tváre ochabujú z dôvodu znižujúceho sa množstva prirodzených látok, ktoré udržujú pevnú štruktúru pleti. Rad Eucerin Volume-Filler pôsobí  na niekoľko faktorov straty objemu zároveň, a účinne tak spevňuje pleť a kontúry tváre.

Klinicky overený rad Eucerin Volume-Filler bol vyvinutý tak, aby účinkoval v pleti presne tam, kde dochádza ku strate objemu. Vysoko účinný magnolol zväčšuje objem pleti aktiváciou buniek pokožky.* Oligopeptidy posilňujú síť kolagénnych vláken a obnovu kolagénu. * Kyselina hyalurónová viaže vlhkosť a pomáha redukovať vrásky.  

* Testy in vitro

Celkové hodnotenie
  • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár