• (0)
Napísať recenziu

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém

Spevňujúci nočný krém na všetky typy pleti

Nočný krém proti starnutiu pleti s magnololom, oligopeptidmi, kyselinou hyalurónovou a dexpanthenolom. Vypĺňa hlboké vrásky a spevňuje kontúry tváre na dosiahnutie liftingového účinku.

Nočný krém proti starnutiu na všetky typy pleti

Postupom času stráca pleť objem a pevnosť: kontúry tváre sú menej zreteľné a výraz tváre sa viditeľne mení. Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém bol vyvinutý špeciálne tak, aby vypĺňal hlboké vrásky a spevňoval kontúry tváre počas noci na dosiahnutie liftingového účinku. Je vhodný na všetky typy pleti.

Tento nočný krém v sebe kombinuje tri účinné zložky, ktoré pôsobia cielene na špecifické vrstvy pleti, v ktorých dochádza k strate objemu: magnolol zvyšuje množstvo a veľkosť buniek zabezpečujúcich objem pleti1, oligopeptidy stimulujú sieť kolagénových vlákien pre pevnejšiu štruktúru pleti1 a kyselina hyalurónová intenzívne pleť hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky. Obsahuje aj dexpathenol, ktorý intenzívne podporuje regeneráciu pleti počas spánku. 

Pri pravidelnom používaní pomáha Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém obnoviť stratený objem a spevniť kontúry tváre. Viditeľne redukuje jemné linky a hlboké vrásky a pleť je výrazne hladšia a pevnejšia.

1 Štúdia in vitro

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali účinnosť a kožnú znášanlivosť Eucerin Hyaluron-Filler + Volume Lift Nočného krému.

Často kladené otázky

Ako zistím, či sú prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift proti starnutiu pleti pre mňa vhodné?

Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift bol špeciálne vyvinutý tak, aby vyplňoval hlboké vrásky a prinavrátil pevný tvar kontúram tváre na dosiahnutie liftingového účinku. Hoci je naša pleť rovnako jedinečná ako my sami, a taktiež odlišne starne v závislosti od našich genetických predispozícií a životného štýlu, toto sú časté spoločné problémy zrelej pleti u žien vo veku 40 až 50 rokov.

Ak sa na vašej pleti začínajú prejavovať prvé známky starnutia (jemné linky a vrásky sa obvykle objavujú približne vo veku 30 rokov), vyskúšajte rad Eucerin Hyaluron-Filler, ktorý vypĺňa aj najhlbšie vrásky na dosiahnutie mladistvého vzhľadu. Ak je vašim hlavným problémom pružnosť pleti a prehlbujúce sa vrásky (najčastejšie vyskytujúci sa u žien vo veku nad 50 rokov), odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny prípravok pre vašu pleť, sa dočítate v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku.

V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift?

Naša pleť je rovnako výnimočná ako my sami, preto sa odpoveď na túto otázku bude u každého z nás líšiť a bude závisieť od mnohých faktorov, či už vnútorných (ako sú naše genetické predispozície), ale aj vonkajších (napríklad množstvo slnečného žiarenia, ktorému bola naša pleť vystavená). Vo všeobecnosti platí, že prvé známky starnutia pleti, ako sú jemné linky a vrásky, sa začínajú objavovať už približne vo veku 30 rokov. Na tieto problémy odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler, ktoré ich cielene riešia. Po štyridsiatom roku života dochádza u väčšiny z nás k ochabovaniu pleti, k strate objemu a prepadávaniu kontúr tváre. V tomto prípade je najvhodnejšie zvoliť rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roku života väčšinou potrebujeme podporiť pružnosť našej pleti, preto je ideálny rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

V prípade akýchkoľvek pochybností odporúčame prečítať si náš článok o pleti v rôznom veku alebo sa obráťte na vášho lekárnika, či dermatológa.

Prečo potrebujem Nočný krém?

Pleť počas noci regeneruje. Nočné krémy pleť nielen hydratujú, ale zároveň obsahujú zložky, ktoré stimulujú regeneráciu buniek. V Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočnom kréme je touto aktívnou zložkou dexpanthenol, ktorý podporuje regeneráciu pleti počas spánku.
Nočné krémy sú bez obsahu SPF. Denné krémy z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift obsahujú SPF 15 a UVA filter, preto sú vhodnejšie na použitie počas dňa. 

Ingrediencie

Použitie

Žena používajúca Eucerin Remodelačný nočný krém Volume-Filler

Každodenná starostlivosť

Odporúčania

Použite tento prípravok, ak...

Vyskúšajte iný prípravok, ak...

Chcete spevniť kontúry a tvar tváre počas noci:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém obsahuje magnolol (ktorý účinne zvyšuje množstvo a veľkosť buniek zabezpečujúcich objem pleti) 1oligopeptidy (ktoré posilňujú sieť kolagénových vlákien a stimulujú obnovu kolagénu) 1.

Chcete sa zobudiť s lepším povrchom pleti:

Kyselina hyalurónová, ktorá je súčasťou zloženia tohto krému, pleť intenzívne hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky.

Hľadáte nočný krém na rýchlejšiu regeneráciu pleti:

Okrem magnololu a oligopeptidov, ktoré podporujú obnovu a regeneráciu pleti, je súčasťou zloženia aj dexpanthenol na podporu obnovy kožných buniek počas noci.

(1) Štúdia in vitro

Hľadáte nočný krém, ktorý pôsobí proti prvým známkam starnutia – jemným linkám a vráskam:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém, ktorý vypĺňa aj tie najhlbšie vrásky na dosiahnutie mladšieho vzhľadu.

Hľadáte nočný krém na zrelú pleť, ktorý vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti:
Chcete vyriešiť stratu pevnosti a objemu okolo očí.

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15, ktorý spevňuje pleť na dosiahnutie liftingového účinku v citlivej oblasti okolo očí a je oftalmologicky schválený. Odporúčame ho používať počas noci spolu s Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočným krémom.

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Starostlivosť proti starnutiu pleti a na obnovu objemu

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: ako prvé sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa neskôr prehlbujú. Počas ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť.

Skupina výrobkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri inovatívne rady s klinicky a dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka čomu získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia.

Primárnym problémom zrelej pleti u mnohých žien vo veku 40 až 50 rokov je ochabnutá pleť a strata objemu a tvárových kontúr. S pribúdajúcim vekom nášmu telu ubúdajú prirodzené látky, ktorých úlohou je, aby pleť zostala pevná a hladká, a tým stráca svoj objem a pevné kontúry a začína ochabovať.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift boli klinicky a dermatologicky testované. Testy preukázali ich špecifické účinky pre jednotlivé vrstvy pleti, v ktorých dochádza k tejto strate objemu. Magnolol zväčšuje veľkosť a množstvo buniek, ktoré sa starajú o objem pleti1, oligopeptidy posilňujú sieť kolagénových vlákien a obnovu kolagénu1 a kyselina hyalurónová podporuje hydratáciu pleti a vypĺňa hlboké vrásky.

Kozmetický rad obsahuje denné krémy, nočný krém a očný krém, všetky s liftingovým účinkom pre viditeľne pevnejšiu pleť a remodeláciu kontúr. 

1 Štúdia in vitro 

Celkové hodnotenie
  • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár