• 1/4 Hyaluron-Filler + Volume Lift Dený krém pre suchú pleť
 • 2/4 hlavné benefity
 • 3/4 pouzitie
 • 4/4 hlavné ingrediencie
 • 1/4 Hyaluron-Filler + Volume Lift Dený krém pre suchú pleť
 • 2/4 hlavné benefity
 • 3/4 pouzitie
 • 4/4 hlavné ingrediencie

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na suchú pleť

5
4 recenzií
Denný krém proti starnutiu pleti
Na suchú pleť
Spevňuje kontúry tváre na dosiahnutie liftingového účinku

Spevňujúci denný krém na suchú pleť tváre s UVA a UVB ochranou

Intenzívny hydratačný krém proti starnutiu pleti s magnololom, oligopeptidmi a kyselinou hyalurónovou. Vypĺňa hlboké vrásky a spevňuje kontúry tváre na dosiahnutie liftingového účinku.

Tento krém sa ľahko nanáša, zanecháva pokožku príjemne hebkú, je dobrým základom pod make-up a pleť sa neleskne.

Edeltraut, 2019

O produkte

Denný krém na suchú pleť SPF 15 proti starnutiu pleti

Postupom času stráca pleť objem a pevnosť: kontúry tváre sú menej zreteľné a výraz tváre sa viditeľne mení. Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém bol vyvinutý špeciálne tak, aby vypĺňal hlboké vrásky, prinavrátil pevný tvar kontúram tváre na dosiahnutie liftingového účinku a pomáhal chrániť suchú pleť pred slnečným žiarením. 

Tento denný krém v sebe kombinuje tri účinné zložky, ktoré pôsobia cielene na špecifické vrstvy pleti, v ktorých dochádza k strate objemu: magnolol zvyšuje množstvo a veľkosť buniek zabezpečujúcich objem pleti1, oligopeptidy stimulujú sieť kolagénových vlákien pre pevnejšiu štruktúru pleti1 a kyselina hyalurónová intenzívne pleť hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky. Pri pravidelnom používaní pomáha Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém obnoviť stratený objem a spevniť kontúry tváre. Viditeľne redukuje jemné linky a hlboké vrásky a pleť je výrazne hladšia a pevnejšia. 

Vďaka SPF 15 a UVA ochrane pomáha tento krém proti starnutiu zabrániť aj fotostarnutiu (predčasnému starnutiu pleti v dôsledku slnečného žiarenia) a prehlbovaniu vrások.

1 Štúdia in vitro

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali účinnosť a kožnú znášanlivosť Eucerin Hyaluron-Filler + Volume Lift Denného krému SPF 15 na suchú pleť. 

Vlastnosti

 • skvelý ako podklad pod mejkap
 • jemná parfumácia
 • SPF15 UVA filter

Použitie

Použitie

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na suchú pleť ponúka UVB ochranu (SPF 15) a UVA filter. Ak hľadáte silnejšiu ochranu pred UVA a UVB žiarením, a zároveň pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla (HEVIS), použite Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 50 alebo SPF 30 po aplikácii denného krému.

Odporúčanie

Použite tento prípravok, ak...

Hľadáte denný hydratačný krém na suchú starnúcu pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 bol špeciálne vyvinutý tak, aby poskytoval suchej pleti potrebnú hydratáciu.

Chcete obnoviť objem pleti, spevniť a zvýrazniť kontúry tváre a máte suchú pleť:

Krém obsahuje magnolol, ktorý účinne zvyšuje množstvo a veľkosť buniek zabezpečujúcich objem pleti1, oligopeptidy, ktoré posilňujú sieť kolagénových vlákien a stimulujú obnovu kolagénu1, a kyselinu hyalurónovú, ktorá intenzívne pleť hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky.

1 Studie in vitro.

Chcete ochrániť vašu pleť pred fotostarnutím:

S SPF 15 a UVA ochranou pomáha Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na suchú pleť chrániť pleť pred predčasným starnutím spôsobeným slnečným žiarením a prehlbovaním vrások.

Hľadáte denný hydratačný krém ako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 je ideálny ako základ pod make-up.

Vyskúšajte iný prípravok, ak...

Chcete vyriešiť stratu pevnosti a objemu okolo očí:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15, ktorý spevňuje pleť na dosiahnutie liftingového účinku v citlivej oblastí okolo očí a bol schválený oftalmológmi. 

Chcete opäť získať pevné kontúry vašej normálnej až zmiešanej pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na normálnu až zmiešanú pleť, ktorý má ľahšiu konzistenciu a je zároveň nekomatogénny.

Hľadáte nočný krém s liftingovým účinkom:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém.

Hľadáte denný krém, ktorý pôsobí proti jemným linkám a vráskam:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 na suchú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 na všetky typy pleti.

Hľadáte krém na korekciu tónu pleti:

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný svetlý a Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný stredne tmavý obsahujú farebné pigmenty, ktoré zjednocujú tón pleti a dodávajú pleti jasnejší vzhľad.

Hľadáte denný krém proti starnutiu na zlepšenie elasticity pleti a vyplnenie hlbokých vrások:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie

Zistiť viac

Tonizácia

Použite Eucerin DermatoCLEAN Čistiacu pleťovú vodu ako predprípravu pleti na ďalšie ošetrujúce prípravky.

Zistiť viac

Špeciálna starostlivosť

Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na suchú pleť, a potom Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15.

Zistiť viac

Ingrediencie

Jak účinkuje

Složení výrobků Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift kombinuje tři účinné složky, které působí cíleně na specifické vrstvy pleti, v nichž dochází ke ztrátě objemu:

 • Magnolol prokazatelně zvyšuje množství a velikost buněk zajišťujících objem pleti
 • Oligopeptidy získávané z anýzu stimulují síť kolagenních vláken, která se stará o pevnější strukturu pleti
 • Kyselina hyaluronová intenzivně pleť hydratuje a vyplňuje hluboké vrásky.

Při pravidelném používání přípravky z řady Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift vyplňují hluboké vrásky a zpevňují obličejové kontury pro liftingový účinek.

 

Schematické znázornění účinků přípravků Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift

Výrobky s magnololem, oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou navrací pleti její ztracený objem a zpevňují obličejové kontury pro liftingový účinek.

Jak účinkují výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift

FAQ (3)

 • Ako zistím, či sú prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift proti starnutiu pleti pre mňa vhodné?

  Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift bol špeciálne vyvinutý tak, aby vyplňoval hlboké vrásky a prinavrátil pevný tvar kontúram tváre na dosiahnutie liftingového účinku. Hoci je naša pleť rovnako jedinečná ako my sami, a taktiež odlišne starne v závislosti od našich genetických predispozícií a životného štýlu, toto sú časté spoločné problémy zrelej pleti u žien vo veku 40 až 50 rokov.

  Ak sa na vašej pleti začínajú prejavovať prvé známky starnutia (jemné linky a vrásky sa obvykle objavujú približne vo veku 30 rokov), vyskúšajte rad Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT, ktorý vypĺňa aj najhlbšie vrásky na dosiahnutie mladistvého vzhľadu. Ak je vašim hlavným problémom pružnosť pleti a prehlbujúce sa vrásky (najčastejšie vyskytujúci sa u žien vo veku nad 50 rokov), odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny prípravok pre vašu pleť, sa dočítate v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku.

 • V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift?

  Naša pleť je rovnako výnimočná ako my sami, preto sa odpoveď na túto otázku bude u každého z nás líšiť a bude závisieť od mnohých faktorov, či už vnútorných (ako sú naše genetické predispozície), ale aj vonkajších (napríklad množstvo slnečného žiarenia, ktorému bola naša pleť vystavená). Vo všeobecnosti platí, že prvé známky starnutia pleti, ako sú jemné linky a vrásky, sa začínajú objavovať už približne vo veku 30 rokov. Na tieto problémy odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + 3X EFFECT, ktoré ich cielene riešia. Po štyridsiatom roku života dochádza u väčšiny z nás k ochabovaniu pleti, k strate objemu a prepadávaniu kontúr tváre. V tomto prípade je najvhodnejšie zvoliť rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roku života väčšinou potrebujeme podporiť pružnosť našej pleti, preto je ideálny rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  V prípade akýchkoľvek pochybností odporúčame prečítať si náš článok o pleti v rôznom veku alebo sa obráťte na vášho lekárnika, či dermatológa. 

 • Prečo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 obsahuje UVA a UVB ochranu?

  Pleť na tvári je vystavená slnku viac ako pokožka na zvyšku tela a je citlivejšia na škodlivé UVA/UVB žiarenie, ktoré môže spôsobiť jej predčasné starnutie. Je veľmi dôležité chrániť pleť pred poškodením DNA, fotostarnutím (predčasným starnutím pleti spôsobeným slnečným žiarením) a hyperpigmentáciou. Preto náš prípravok obsahuje SPF 15 v kombinácii s UVA filtrom.

  Ak hľadáte silnejšiu ochranu proti slnečnému žiareniu, pred použitím vášho Eucerin denného krému naneste na pleť Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 50 alebo SPF 30. Zloženie tohto výrobku obsahuje technológiu Eucerin Advanced Spectral Technology, ktorá kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre1 na dosiahnutie vysokej ochrany proti UV žiareniu s licochalconom A, ktorý neutralizuje voľné radikály vznikajúce vplyvom UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla (HEVIS). Tento prípravok na opaľovanie obsahuje aj kyselinu glycyrhetinovú, ktorá podporuje vlastný reparačný mechanizmus DNA pleti, a kyselinu hyalurónovú na dosiahnutie viditeľnej redukcie vrások. 

  1 Zodpovedá vysokým štandardom UVA a UVB ochrany definovaných organizáciou Cosmetics Europe. Úroveň UVA ochrany je vyššia ako odporúča EÚ. 

5
4 recenzií *
4
0
0
0
0
 • Adriána 1. 11. 2019
  Používam celú radu HF Volume lift
  Používam celú radu už asi 2 roky a naozaj vidím výsledky. Mala som dosť výrazne nosoústne vrásky a pekne mi ich vyplnili. Navyše pekne vonia.
 • Adriána 1. 11. 2019
  Používam celú radu HF Volume lift
  Používam celú radu už asi 2 roky a naozaj vidím výsledky. Mala som dosť výrazne nosoústne vrásky a pekne mi ich vyplnili. Navyše pekne vonia.
 • Bara 14. 7. 2018
  Alergicka reakce!!
  Po aplikaci malého množství těžká akergická reakce. Ustoupila až po 24 hodinách. Jeste po žadném kremu jsem takovou neměla
 • Ukázať recenzie

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin