• (0)
Napísať recenziu

Eucerin Sprchový olej AtopiControl

Sprchový a kúpeľový olej na každodenné použitie.

Obnovuje ochrannú kožnú bariéru a chráni pokožku pred vysúšaním.

Eucerin Sprchový olej AtopiControl jemne umýva a upokojuje atopickú pokožku, a chráni ju pred nadmerným vysúšaním a svrbením. Používajte denne počas  chronických fáz i počas akútneho vzplanutia ekzému.

Olej s vysokým obsahom viac než 50 % omega olejov a ďalších prírodných olejov zjemňuje pokožku, chráni ju pred ďalším vysúšaním a zmierňuje svrbenie. Eucerin Sprchový olej AtopiControl sa nanáša na vlhkú pokožku počas každodenného sprchovania alebo kúpania a je vhodný pre dospelých i deti od 3 mesiacov veku. U dojčiat odporúčame jeho použitie len ako prísadu do kúpeľa.

Aby sa minimalizovalo riziko podráždenia pokožky a kožných alergií, neobsahuje parfumáciu, farbivá a konzervačné látky.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú kožnú znášanlivosť u pacientov s atopickou pokožkou.

Ingrediencie

Použitie

  • Eucerin Sprchový olej AtopiControl naneste na vlhkú pokožku.
  • Jemne masírujte a potom dôkladne opláchnite. Pokožku osušte jemným prikladaním uteráka, dbajte, aby ste pokožku zbytočne netreli.
  • U dojčiat používajte iba ako prísadu do kúpeľa.

Žena po sprchovaní

Odporúčanie

Používajte Eucerin Sprchový olej AtopiControl, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Trpíte atopickou dermatitídou (tiež známou ako atopický ekzém).

Trpíte atopickým ekzémom a hľadáte kozmetický prípravok, ktorý môžete použiť i počas akútnej fázy.

Eucerin Sprchový olej AtopiControl je dermokozmetický doplnok do kúpeľa či sprchový olej na každodenné použitie, ktorý možno použiť v kombinácii s Eucerin Acute krémom AtopiControl a ako doplnok farmaceutických prípravkov.

Vaše dieťa trpí atopickým ekzémom a je staršie než tri mesiace.

Eucerin Sprchový olej AtopiControl upokojí atopickú pokožku Vášho dieťaťa a poskytne jej potrebnú starostlivosť.  U dojčiat používajte iba ako prísadu do kúpeľa.

Trpíte atopickým ekzémom a chcete zmierniť nepríjemné príznaky počas akútnej fázy.

Vyskúšajte Eucerin Acute krém AtopiControl. Klinická štúdia ukazuje porovnateľný kozmetický účinok Eucerin Acute krému AtopiControl s účinkami 1% hydrokortizónovej masti  na atopickú pokožku. Eucerin Acute krém AtopiControl nie je ale klasifikovaný ako liečivý prípravok a nenahrádza dermatologickú liečbu.

Máte suchú pokožku, ale netrpíte atopickým ekzémom.

Vyskúšajte výrobky z radu Eucerin UreaRepair Plus.

Vaše dieťa je mladšie než tri mesiace.
Mali ste niekedy reakciu na niektorú zo zložiek.

Často kladené otázky

Bude po použití Eucerin Sprchového oleja AtopiControl moja pokožka mastná?

Nie. Atopická pokožka je extrémne suchá, takže olej pomôže doplniť vašej pokožke to, čo potrebuje, ale nezanechá ju na dotyk mastnú.

Je Eucerin Sprchový olej AtopiControl vhodný pre dojčatá?

Áno, je vhodný pre deti od troch mesiacov, používajte ho ale len ako prísadu do kúpeľa, nenanášajte ho priamo na vlhkú pokožku.

Vyliečia výrobky Eucerin AtopiControl môj atopický ekzém?

Pre túto chorobu zatiaľ neexistuje žiadny liek ako taký, ale použitím prípravkov AtopiControl ako súčasti svojej každodennej starostlivosti o pleť môžete niektoré jeho nepríjemné príznaky zmierniť.

Aký význam má označenie „začarovaný kruh atopickej pokožky“?

Popisuje cyklus neustále suchej, svrbiacej pokožky, ktorý zažívajú ľudia s atopickou dermatitídou. Pokožka je podráždená, svrbí, a tak „núti“ pacienta sa škriabať. Škriabanie spôsobuje zápal, ktorý vedie k vysychaniu pokožky, a to spôsobí dysfunkciu ochrannej kožnej bariéry. Tým potom vzniká vhodné prostredie pre rast baktérií  Staphylococcus aureus (zlatý stafylokok), ktoré sa tu začínajú usídľovať a spôsobujú podráždenie a následne ďalšie škriabanie. A tak tento začarovaný kruh pokračuje.

Je atopická dermatitída to isté ako ekzém?

Nie. Ekzém je všeobecný termín pre akýkoľvek zápal pokožky. Atopická dermatitída je konkrétna forma ekzému, a je tiež známa ako atopický ekzém. Existuje však niekoľko ďalších kožných chorôb, ktoré sú klasifikované medzi ekzémami, nejde však o atopickú dermatitídu.

Eucerin AtopiControl Dermokozmetická starostlivosť pre suchú, začervenanú a svrbiacu pokožku

Eucerin AtopiControl je rad dermokozmetických výrobkov, ktoré ošetrujú suchú, začervenanú a svrbiacu pokožku, a tiež atopickú pokožku počas chronických fáz i vo fáze akútnych prejavov.  Klinické a dermatologické štúdie preukázali, že prípravky tohto radu predchádzajú vysúšaniu pokožky, jej olupovaniu a zmierňujú pocit napätia a svrbenia. Všetky tiež preukázateľne dobre znáša i atopická pokožka.

Telové mlieka a krémy základnej starostlivosti s obsahom omega-6 mastných kyselín a licochalconu A obnovujú ochrannú kožnú bariéru a zvyšujú odolnosť pokožky voči negatívnym vplyvom. Intenzívne zvláčňujú suchú pokožku a miernia šupinatenie, svrbenie a napätie, ktoré sa často vyskytujú u atopickej pokožky.

Špeciálnu doplnkovú starostlivosť predstavuje Eucerin Acute krém AtopiControl. Jeho ošetrujúce zložky výrazne zlepšujú stav pokožky a pomáhajú znížiť užívanie hydrokortizónu počas akútnych fáz atopického ekzému. Klinická štúdia ukazuje porovnateľný účinok Eucerin Acute krému AtopiControlúčinkami 1% hydrokortizónovej masti na atopickú pokožku. Acute krém AtopiControl ale nie je klasifikovaný ako liečivo a nenahrádza dermatologickú liečbu.

Celkové hodnotenie
  • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár