• (1)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin Acute krém AtopiControl

Špeciálny krém s regeneračnými, upokojujúcimi, antibakteriálnymi a chladivými zložkami, ktoré zmierňujú svrbenie.

Významne zlepšuje stav pokožky počas akútnych fáz atopického ekzému - klinicky preukázané.

Intenzívna starostlivosť počas akútnych fáz atopického ekzému

Eucerin Acute krém AtopiControl zastaví bludný kruh vracajúcich sa svrbiacich fáz atopického ekzému. Jeho ošetrujúce vlastnosti pomáhajú znížiť užívanie hydrokortizónu počas akútnych fáz. Klinická štúdia ukazuje porovnateľný kozmetický účinok  Eucerin Acute krému AtopiControl s účinkami 1% hydrokortizónovej masti  na atopickú pokožku.  Acute krém AtopiControl ale nie je klasifikovaný ako liečivo a nenahrádza dermatologickú liečbu.

Používajte podľa potreby na postihnuté oblasti pre intenzívnu starostlivosť, upokojenie a zmiernenie príznakov na pokožke. Eucerin Acute krém AtopiControl je unikátny komplex látok, ktorý obsahuje regeneračné omega-6 mastné kyseliny (z oleja pupalky a jadier hrozna), upokojujúci licochalcon A (extrakt z koreňa čínskeho sladkého drievka), antibakteriálny dekandiol a chladivý menthoxypropanediol. Jeho kožná znášanlivosť u atopickej pokožky dospelých, detí a dojčiat od 3 mesiacov veku bola klinicky a dermatologicky preukázaná.

Aby sa minimalizovalo riziko podráždenia pokožky a kožných alergií, neobsahuje parfumáciu, farbivá a parabény.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú kožnú znášanlivosť u pacientov s atopickou pokožkou.

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

  • Výrazné zníženie transepidermálnej straty vody.
  • Upokojenie podráždenej a začervenanej pokožky.
  • Pocit úľavy na pokožke a potlačenie svrbenia kože.

Ingrediencie

Použitie

  • Nanášajte podľa potreby na postihnuté ložiská i počas akútnych fáz atopického ekzému.
  • Príležitostne môžete vnímať pocit chladu alebo ľahkého štípania.

Žena aplikujúca Eucerin Acute krém AtopiControl na pokožku lakťa

Pre vašu každodennú starostlivosť

Na vyčistenie pleti tváre použite Eucerin Čistiace pleťové mlieko DermatoCLEAN.  Sprchový olej AtopiControl je vhodný na umývanie atopickej pokožky tela.

Na atopickú pleť tváre naneste Eucerin Pleťový krém AtopiControl. Na pokožku tela aplikujte Telové mlieko AtopiControl.

Pred použitím Eucerin Acute krému AtopiControl na tvár alebo telo naneste najskôr liečivé prípravky dermatologickej liečby (ak ich používate).

Odporúčanie

Používajte Eucerin Acute krém AtopiControl, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Trpíte atopickou dermatitídou (tiež známou ako atopický ekzém) a hľadáte výrobok kozmetickej starostlivosti o pokožku, ktorý môžete použiť počas akútnej fázy.

Eucerin Acute krém AtopiControl bol špeciálne vyvinutý pre túto indikáciu.

Hľadáte dermokozmetický produkt na zmiernenie nepríjemných pocitov spojených s atopickým ekzémom pre vaše dieťa staršie ako 3 mesiace.

Eucerin Krém AtopiControl je možné použiť ako doplnkovú starostlivosť k Eucerin Acute krému AtopiControl alebo k lekárskemu prípravku.

Trpíte atopickým ekzémom, ale nemáte akútne príznaky sprevádzané svrbením kože.
Máte suchú pokožku, ale netrpíte atopickým ekzémom:

Vyskúšajte výrobky z radu Eucerin UreaRepair Plus.

Vaše dieťa je mladšie než tri mesiace.

 

Mali ste niekedy reakciu na niektorú zo zložiek.

Často kladené otázky

Aké množstvo krému vyjadrené v kávových lyžičkách mám nanášať na nasledujúce oblasti: líca, jednu nohu, jednu ruku?

V tomto ohľade neplatia žiadne jednoznačné pravidlá. Použitie by malo byť ľubovoľné a opakované (pacienti obvykle používajú príliš malé množstvo hydratačných prípravkov). Údaj o potrebnej aplikačnej dávke môžeme odvodiť od pravidla používania opaľovacieho krému: 2mg / cm2, čo znamená cca 35g na telo priemerného dospelého človeka.

Kedy mám používať Eucerin Acute krém AtopiControl?

Eucerin Acute krém AtopiControl možno použiť samostatne v akútnych fázach s miernymi až strednými príznakmi alebo v spojení s lekárskymi prípravkami pri vážnych akútnych prejavoch. Farmaceutický výrobok musí byť vždy použitý ako prvý, kozmetickú starostlivosť naneste až následne. Podľa určeného dávkovania tak možno budete postupovať iba pri rannej aplikácii, a pri ďalších aplikáciách už nanesiete iba krém starostlivosti o pokožku. Výrobky základnej starostlivosti AtopiControl nie sú určené pre akútne stavy ekzému, ale pre bezpríznakové intervaly medzi akútnymi fázami.

Vyliečia výrobky Eucerin AtopiControl môj atopický ekzém?

Pre túto chorobu zatiaľ neexistuje žiadny liek ako taký, ale použitím prípravkov AtopiControl ako súčasti svojej každodennej starostlivosti o pleť môžete niektoré jeho nepríjemné príznaky zmierniť.

Aký význam má označenie „začarovaný kruh atopickej pokožky“?

Popisuje cyklus neustále suchej, svrbiacej pokožky, ktorý zažívajú ľudia s atopickou dermatitídou. Pokožka je podráždená, svrbí, a tak „núti“ pacienta sa škriabať. Škriabanie spôsobuje zápal, ktorý vedie k vysychaniu pokožky, a to spôsobí dysfunkciu ochrannej kožnej bariéry. Tým potom vzniká vhodné prostredie pre rast baktérií  Staphylococcus aureus (zlatý stafylokok), ktoré sa tu začínajú usídľovať a spôsobujú podráždenie a následne ďalšie škriabanie. A tak tento začarovaný kruh pokračuje.

Je atopická dermatitída to isté ako ekzém?

Nie. Ekzém je všeobecný termín pre akýkoľvek zápal pokožky. Atopická dermatitída je konkrétna forma ekzému, a je tiež známa ako atopický ekzém. Existuje však niekoľko ďalších kožných chorôb, ktoré sú klasifikované medzi ekzémami, nejde však o atopickú dermatitídu.

Je atopická dermatitída infekčná?

Nie. Atopická dermatitída nie je infekčná, nemožno ju preniesť z jednej osoby na druhú pri kontakte pokožkou.

Eucerin AtopiControl Dermokozmetická starostlivosť pre suchú, začervenanú a svrbiacu pokožku

Eucerin AtopiControl je rad dermokozmetických výrobkov, ktoré ošetrujú suchú, začervenanú a svrbiacu pokožku, a tiež atopickú pokožku počas chronických fáz i vo fáze akútnych prejavov.  Klinické a dermatologické štúdie preukázali, že prípravky tohto radu predchádzajú vysúšaniu pokožky, jej olupovaniu a zmierňujú pocit napätia a svrbenia. Všetky tiež preukázateľne dobre znáša i atopická pokožka.

Telové mlieka a krémy základnej starostlivosti s obsahom omega-6 mastných kyselín a licochalconu A obnovujú ochrannú kožnú bariéru a zvyšujú odolnosť pokožky voči negatívnym vplyvom. Intenzívne zvláčňujú suchú pokožku a miernia šupinatenie, svrbenie a napätie, ktoré sa často vyskytujú u atopickej pokožky.

Špeciálnu doplnkovú starostlivosť predstavuje Eucerin Acute krém AtopiControl. Jeho ošetrujúce zložky výrazne zlepšujú stav pokožky a pomáhajú znížiť užívanie hydrokortizónu počas akútnych fáz atopického ekzému. Klinická štúdia ukazuje porovnateľný účinok Eucerin Acute krému AtopiControlúčinkami 1% hydrokortizónovej masti na atopickú pokožku. Acute krém AtopiControl ale nie je klasifikovaný ako liečivo a nenahrádza dermatologickú liečbu.

Celkové hodnotenie
  • (1)
5 z 5 bodov / 1 recenzií
5 Stars
1
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
izi,
Vyborny krem odporučam. Naozaj aj pomaha nie len stoji peniaze. Mam exem na tvary a je jeden z mala kremov ktore mi v dobre najhoršieho podraždenia aj pomohol.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár