• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

3D Sérum

4.8
16 recenzií
Anti-age sérum pre zrelú pleť
Vhodné pre všetky typy pleti
Redukuje pigmentové škvrny počas 2 týždňov

Sérum s trojitým anti-age účinkom

Anti-age sérum pre zrelú pleť, ktoré redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu, vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Sérum proti hlbokým vráskam na redukciu stareckých škvŕn

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum inšpirované dermatologickými metódami je ľahké a hydratačné anti-age sérum, ktoré účinne rieši 3 aspekty starnutia pleti:

Pigmentové škvrny: Zloženie obsahuje thiamidol. Thiamidol, exkluzívna zložka značky Eucerin, pôsobí priamo na príčinu vzniku hyperpigmentácie. Klinické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a pri pravidelnom používaní bráni ich opakovanému výskytu.

Vrásky: S pribúdajúcim vekom sa naše vrásky prehlbujú. Naša inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej viditeľne vypĺňa hlboké vrásky. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová účinne vyhladzuje vonkajšie vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová (s 40x menšími molekulami(1)) preniká hlbšie do epidermálnych vrstiev, kde sa tvoria hlbšie vrásky.

Strata pružnosti: Účinná látka arctiín preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v kožných bunkách. Spoločne s kyselinou hyalurónovou v našom zložení zlepšuje pružnosť pleti.

Klinické a dermatologické testy preukázali, že Eucerin 3D Sérum Hyaluron-Filler + Elasticity redukuje pigmentové škvrny, viditeľne vypĺňa hlboké vrásky, zlepšuje pružnosť a zanecháva pleť na pohľad i na dotyk žiarivú a omladenú.

1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia.

Klinické a dermatologické štúdie

Clinical and dermatological studies prove: very good skin tolerability and efficacy.

Kľúčové zistenia

100%

Improves my skin’s elasticity

100%

Provides my skin with a fresh and rejuvenated look

100%

Reduces the appearance of age spots on my face

100%

Noticeably firms my skin

100%

Provides radiance

99%

Visibly plumps up deep wrinkles

A Product-in-Use (PiU) study1 was conducted with 120 women aged between 50 and 65. They reported the following results after two and four weeks of regular use:

Použitie

Použitie

Ako používať sérum proti hlbokým vráskam od značky Eucerin

Naneste ráno a/alebo večer na dôkladne vyčistenú tvár, krk a dekolt*

 • Jemne vmasírujte do pleti.
 • Zabráňte kontaktu s očami.
 • Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, používajte v kombinácii s ďalšími výrobkami z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.
 
*Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa. Zabráňte kontaktu s očami.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie pleti výrobkami Eucerin

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite vhodným čistiacim prípravkom radu Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Ak používate rezistentnú vodoodolnú riasenku, odlíčte ju pred čistením pomocou Eucerin DermatoCLEAN Odličovača očí.

Zistiť viac
Čistenie pleti výrobkami Eucerin

Tonizácia

Zistiť viac
Sérum proti vráskam od značky Eucerin

Špeciálna starostlivosť

Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum pod váš denný alebo nočný hydratačný krém a očný krém. 

Zistiť viac
 V prípade potreby naneste výrobok slnečnej ochrany

Doplnková ochrana

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 a SPF 15 poskytujú ochranu UVA a UVB. Ak hľadáte vyššiu slnečnú ochranu pred žiarením UVA a UVB aj pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla, odporúčame Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50.

 
Zistiť viac

Vyskúšajte iný výrobok, ak ...

Vaša pleť má jemné linky a vrásky a chceli by ste anti-age sérum pre peeling a zjemnenie povrchu pleti:

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vyplňujúce sérum.

Hľadáte sérum, ktoré pleť obnovuje a zmierňuje oblasti s hyperpigmentáciou:

Vyskúšajte Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum.

Máte zrelú pleť a hľadáte denný hydratačný krém, ktorý vypĺňa hlboké vrásky a zvyšuje pružnosť pleti:

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 a 15.

Hľadáte regeneračný nočný krém, ktorý rieši hlboké vrásky a zvyšuje pružnosť pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém.

Vaša pleť vykazuje prvé známky starnutia a potrebuje extra dávku hydratácie:

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster.

 

Odporúčanie

Použite Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum, ak ...

Hľadáte anti-age sérum, ktoré redukuje pigmentové škvrny, vypĺňa hlboké vrásky a zvyšuje pružnosť pleti:

Klinické i dermatologické testy preukázali, že Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum prináša tieto účinky.

Hľadáte ľahké, hydratačné sérum, ktoré bolo vyvinuté špeciálne pre zrelú pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum bolo vyvinuté špeciálne tak, aby zrelej pleti poskytovalo potrebnú hydratáciu a výživu. Je ľahké, nelepivé a rýchlo sa vstrebáva.

 

Ingrediencie

Ako účinkuje

S pribúdajúcim vekom sa začínajú objavovať pigmentové škvrny. Zrelá pleť tiež produkuje stále menej kyseliny hyalurónovej a znižuje sa tiež jej množstvo kolagénu a elastínu. Mení sa jej štruktúra - tvoria sa hlboké vrásky a pleť začína ochabovať. Aj funkcia krvných ciev sa s vekom zhoršuje a pleť získava stále menej kyslíka a výživy – preto je naša pleť na pohľad "unavená" a menej žiarivá. 


Aktívne zložky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Séra spoločne účinne zlepšujú hneď niekoľko známok starnutia pleti

 • Zloženie obsahuje patentovaný aktívny thiamidol. Thiamidol, exkluzívna zložka značky Eucerin, pôsobí priamo na príčinu vzniku hyperpigmentácie. Klinické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a pri pravidelnom používaní bráni ich opakovanému výskytu.
 • Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej umožňuje lepšie cieliť viditeľné vyplňovanie hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová pomáha zlepšovať hydratáciu vo vonkajšej vrstve epidermis (kde vznikajú jemné linky a vrásky), zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorá je 40-krát menšia1, preniká hlbšie do epidermálnych vrstiev, kde stimuluje vlastnú produkciu kyseliny hyalurónovej v pleti tam, kde sa tvoria hlbšie vrásky. 
 • Zloženie je ďalej obohatené o arctiín, ktorý urýchľuje obnovu kolagénu v bunkách pleti a spolu s kyselinou hyalurónovou pomáha zlepšovať pružnosť pleti. 

 

Klinické a dermatologické testy preukázali, že Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum redukuje pigmentové škvrny, viditeľne vypĺňa hlboké vrásky, zlepšuje pružnosť a zanecháva pleť na pohľad i na dotyk žiarivú a omladenú.


1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia.

 

Najzjavnejšie pokročilé známky starnutia

 • Nejednotný tón pleti, pigmentové škvrny
 • Vrásky, strata pružnosti a pevnosti: úbytok kyseliny hyalurónovej a kolagénu
 • Celková kvalita pleti klesá

Starnutie pleti: zobrazenie

Výhody Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Séra

 • Thiamidol redukuje pigmentové škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu
 • Zvyšuje množstvo kyseliny hyalurónovej a kolagénu: vyplnenie vrások; pleť je pružnejšie a pevnejšia
 • Zlepšenie celkovej kvality pleti

Najlepšie riešenie hlbokých vrások: zobrazenie

Často kladené otázky (4)

 • Môžem používať Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum miesto hydratačného krému?

  Sérum obsahuje vysoko- i nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, ktorá zlepšuje hydratáciu pleti, jeho účelom však nie je nahradiť denný alebo nočný krém či očný krém. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, odporúčame ho používať v kombinácii s ostatnými výrobkami radu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.
   
  Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum nechráni pleť pred slnkom. Slnečné lúče sú hlavným faktorom prispievajúcim k tvorbe pigmentových škvŕn a ďalších známok starnutia pleti, preto je dôležité používať vhodný výrobok slnečnej ochrany, a to i v oblačnom počasí. Odporúčame vám Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 alebo SPF 15 v závislosti od počasia a vašich preferencií. Aj Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém poskytuje SPF 15 a ochranu pred žiarením UVA.
   
  Na intenzívne slnenie zvoľte výrobky s vyšším ochranným faktorom zo sortimentu Eucerin Slnečnej ochrany, ako je Eucerin Emulzia na opaľovanie na tvár Pigment Control SPF 50, ktorá tiež obsahuje thiamidol a účinne redukuje pigmentové škvrny.

 • Čo sú pigmentové škvrny a ako vznikajú?

  Starecké pigmentové škvrny (známe aj ako slnečné škvrny) sú bežnou formou hyperpigmentácie a prejavujú sa ako malé, ploché a tmavé škvrny na koži, ktoré majú svetlohnedú až čiernu farbu. Najčastejšie sa vyskytujú u osôb od 40. roku veku (odtiaľ ich názov), ale môžu sa objaviť i skôr.
   
  Sú spôsobené zvýšenou produkciou melanínu - prírodného pigmentu, ktorý dáva našej pokožke jej sfarbenie. Melanín pôsobí ako prirodzená ochrana pleti proti slnečnému žiareniu, nadmerné slnenie však zvyšuje množstvo melanínu, ktoré pleť produkuje. Ako našepkáva ich ďalší názov - slnečné škvrny, obvykle vznikajú nadmerným vystavovaním pleti slnku. Viac si o nich môžete prečítať v článku Čo spôsobuje starecké pigmentové škvrny a ako ich môžem zmierniť?

 • Ako zistím, či je Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity ten správny anti-age výrobkový rad pre mňa?

  Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity bol vytvorený špeciálne pre zrelú pleť a ženy, ktorých hlavnou obavou sú starecké škvrny, nedostatočná pružnosť pleti a hlboké vrásky. Zatiaľ čo naša pleť je taká jedinečná ako sme my a starne rozdielne na základe genetických predispozícií a životného štýlu, tieto obavy sú u žien so zrelou pleťou úplne bežné. Jednotlivé výrobky sa vzájomne dopĺňajú tak, aby došlo k vyplneniu hlbokých vrások, zlepšeniu pružnosti pleti a redukcii pigmentových škvŕn. Pleť vyzerá viditeľne mladšia, hladšia a žiarivejšia.
   
  Ak vás viac trápia jemné linky a vrásky, potom môžete vyskúšať rad Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT. Pokiaľ vás trápi najmä povädnutá pleť, strata objemu a pokles tvárových kontúr (čo je často prípad žien ve veku medzi 40 – 50 rokmi), potom vyskúšajte rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, ktorý bol vytvorený špeciálne pre vyplnenie hlbokých vrások a spevnenie kontúr tváre na dosiahnutie liftingového účinku.
   
  Viac informácií o etapách starnutia pleti, ktoré vám pomôžu si vybrať prípravok vhodný práve pre vás, si prečítate v článku o pleti v rôznom veku.

 • Aké množstvo výrobku mám použiť?

  Dávka po jednom stlačení pumpičky by mala stačiť na tvár, krk a dekolt, ak však zistíte, že vám nestačí, môžete použiť i viac. 

4.8
16 recenzií *
15
0
0
0
1
 • Maruš 21. 9. 2022
  Paráda
  Vzorka:
  vzorka produktu bola poskytnutá zadarmo.
  Výrobek je moc příjemný, jemná konzistence, paráda.
 • Lída 1. 1. 2021
  Dárek k vánocům
  Vzorka:
  vzorka produktu bola poskytnutá zadarmo.
  Používám cca týden a je naprosto skvělý..., pleť pružnější, vrásky méně hluboké a myslím, ze mam svetlejší pigmentové skvrny ..., po týdnu neuvěřitelný výsledek...
 • Zuzana 23. 12. 2020
  Úžasný krém!
  Vzorka:
  vzorka produktu bola poskytnutá zadarmo.
  Výborné sérum, vyplňuje vrásky a po 14 dnech vidím zlepšení i pigmentových skvrn!
 • Ukázať recenzie

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin