• (1)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém

Nočný krém proti starnutiu na zrelú pleť

Vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti. Pleť je na dotyk pevná a na pohľad svieža a žiarivá.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém je nočný krém proti starnutiu pleti, ktorý vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti.

Jedinečné zloženie poskytuje niekoľko omladzujúcich účinkov. Značka Eucerin v ňom používa inovatívnu kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej na dosiahnutie viditeľného vyplnenia aj hlbokých vrások, zatiaľ čo dexpanthenol podporuje regeneračné procesy pleti počas spánku.  Arctiin (aktívna zložka, ktorá preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v bunkách pleti) účinkuje spoločne so silymarínom (vysoko účinný antioxidant, ktorý chráni pred rozpadom kolagénových a elastínových vlákien a zlepšuje prekrvenie pleti na bunkovej úrovni). Pleť je na dotyk pevná a hladká a na pohľad svieža a žiarivá.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity  Nočný krém obsahuje aj arganový olej bohatý na ošetrujúce lipidy, ktorý podporuje regeneráciu pleti a vyhladzuje jej povrch počas spánku. 

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách bola uskutočnená aj užívateľská štúdia (PIU) na vzorke 120 žien vo veku od 49 rokov. Po testovaní prípravku v časovom rozmedzí dvoch týždňov uviedli tieto výsledky:

  • 100 %: zlepšuje vzhľad mojej pleti
  • 100 %: pleť je na dotyk znateľne pevnejšia
  • 99 %: poskytuje pleti intenzívnu hydratáciu
  • 97 %: pleť je posilnená
  • 95 %: vrásky a linky sú vyhladené
  • 93 %: dáva pleti žiarivosť 

Často kladené otázky

Ako zistím, či sú prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity proti starnutiu pleti pre mňa vhodné?

Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity bol vyvinutý špeciálne na starostlivosť o zrelú pleť a pre tých, ktorých primárnym znakom starnutia pleti je nedostatok pružnosti pleti a hlboké vrásky. Hoci je naša pleť rovnako jedinečná ako my sami, a taktiež odlišne starne v závislosti od našich genetických predispozícií a životného štýlu, toto sú časté spoločné problémy zrelej pleti u žien vo veku nad 50 rokov. Prípravky spoločne napomáhajú vypĺňať hlboké vrásky a zlepšiť pružnosť pleti. Pleť je na dotyk pevná a hebká a na pohľad svieža a žiarivá.

Ak je vašim problémom skôr ranné štádium liniek a vrások, môžete vyskúšať rad Eucerin Hyaluron-Filler. A ak je vašim aktuálnym hlavným znakom starnutia pleti jej ochabovanie, strata objemu a kontúr tváre (čo je častým znakom starnutia u žien vo veku medzi 40 a 50 rokov), odporúčame vám vyskúšať rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, ktorý bol vyvinutý špeciálne na vyplnenie vrások a spevnenie kontúr tváre na dosiahnutie liftingového účinku.

Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny prípravok pre vašu pleť, sa dočítate v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku.

V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity?

Naša pleť je rovnako výnimočná ako my sami, preto sa odpoveď na túto otázku bude u každého z nás líšiť a bude závisieť od mnohých faktorov, či už vnútorných (ako sú naše genetické predispozície), ale aj vonkajších (napríklad množstvo slnečného žiarenia, ktorému bola naša pleť vystavená). Vo všeobecnosti platí, že prvé známky starnutia pleti, ako sú jemné linky a vrásky, sa začínajú objavovať už približne vo veku 30 rokov. Na tieto problémy odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler, ktoré ich cielene riešia. Po štyridsiatom roku života dochádza u väčšiny z nás k ochabovaniu pleti, k strate objemu a prepadávaniu kontúr tváre. V tomto prípade je najvhodnejšie zvoliť rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roku života väčšinou potrebujeme podporiť pružnosť našej pleti, preto je v tomto prípade najvhodnejší rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.  

V prípade akýchkoľvek pochybností odporúčame prečítať si náš článok o pleti v rôznom veku alebo sa obráťte na vášho lekárnika, či dermatológa.

Prečo potrebujem nočný krém?

Počas noci sa pleť regeneruje. Nočné krémy pleť nielen regenerujú, ale zároveň obsahujú zložky, ktoré stimulujú regeneráciu buniek. V Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočnom kréme je touto aktívnou zložkou arganový olej bohatý na ošetrujúce lipidy, ktorý vyživuje zrelú pleť a podporuje regeneráciu pleti počas spánku. 

Ingrediencie

Použitie

Eucerin nočný krém použite na hlboké vrásky

Pre vašu každodennú starostlivosť

Použite Eucerin Čistiacu pleťovú vodu

Použite Eucerin DermatoCLEAN Čistiacu pleťovú vodu ako predprípravu pleti na ďalšie ošetrujúce prípravky.  

Použite Eucerin Pleťové olejové sérum

Ako doplnkovú výživu odporúčame používať váš bežný ošetrujúci prípravok v kombinácii s Eucerin Elasticity+Filler Pleťovým olejovým sérom. Olejové sérum môžete používať až dvakrát denne – ráno a/alebo večer. Nanášajte ho pod alebo na váš ošetrujúci kozmetický prípravok. Olej môžete taktiež v dlani zmiešať s iným kozmetickým prípravkom a aplikovať obidva súčasne.

Odporúčanie

Použite tento výrobok, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Máte zrelú pleť a hľadáte nočný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém vyživuje pleť a podporuje jej regeneráciu počas spánku. Vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť. Pleť je na dotyk pevná a na pohľad svieža a žiarivá. 

Hľadáte denný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:
Hľadáte pleťové olejové sérum na zlepšenie pružnosti a odolnosti pleti:
Hľadáte nočný krém a hlavným problémom vašej zrelej pleti je ochabovanie pleti a strata objemu a kontúr tváre:
Hľadáte nočný krém a hlavným problémom vašej pleti sú prvé známky starnutia – linky a vrásky.
Máte citlivú pleť a hľadáte nočný krém proti vráskam a strate pevnosti:
Hľadáte očný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Prípravky proti starnutiu pleti pre pevnejšiu, sviežu a žiarivú pleť

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: najskôr sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa postupne prehlbujú. V priebehu ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť. 

Skupina prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri inovatívne rady s klinicky aj dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka ktorému získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia. 

Prípravky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity boli vyvinuté špeciálne tak, aby vypĺňali hlboké vrásky, zlepšovali pružnosť pleti a vyživovali oslabenú zrelú pleť. Eucerin preto prináša inovatívnu kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, ktorá viditeľne vypĺňa hlboké vrásky. Arctiin (aktívna zložka, ktorá preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v kožných bunkách) účinkuje spolu so silymarínom (vysoko účinný antioxidant, ktorý chráni pred rozpadom kolagénových a elastínových vlákien a zlepšuje prekrvenie pleti na bunkovej úrovni). Pleť je na dotyk pevná a hladká a pôsobí sviežejším a žiarivejším dojmom. 

Rad obsahuje denný, nočný a očný krém spolu s výživným a vyhladzujúcim pleťovým olejovým sérom bohatým na ošetrujúce lipidy, ktoré zlepšuje pružnosť a podporuje odolnosť pleti.

Celkové hodnotenie
  • (1)
5 z 5 bodov / 1 recenzií
5 Stars
1
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Alice,

Děkuji!

Dnes má každý krém s kyselinou hyaluronovou, vyzkoušela jsem levné i dražší krémy, až tento mi naprosto vyhovuje a hlavně funguje! Pleť mám vypnutou, krásně se roztírá -za mne super!

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár