• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém

0.0
0 recenzií
Nočný krém proti starnutiu pleti
Na všetky typy pleti
Spevňuje kontúry tváre na dosiahnutie liftingového účinku

Spevňujúci nočný krém na všetky typy pleti

Nočný krém proti starnutiu pleti s magnololom, oligopeptidmi, kyselinou hyalurónovou a dexpanthenolom. Vypĺňa hlboké vrásky a spevňuje kontúry tváre na dosiahnutie liftingového účinku.

O produkte

Nočný krém proti starnutiu na všetky typy pleti

Postupom času stráca pleť objem a pevnosť: kontúry tváre sú menej zreteľné a výraz tváre sa viditeľne mení. Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém bol vyvinutý špeciálne tak, aby vypĺňal hlboké vrásky a spevňoval kontúry tváre počas noci na dosiahnutie liftingového účinku. Je vhodný na všetky typy pleti.

Tento nočný krém v sebe kombinuje tri účinné zložky, ktoré pôsobia cielene na špecifické vrstvy pleti, v ktorých dochádza k strate objemu: magnolol zvyšuje množstvo a veľkosť buniek zabezpečujúcich objem pleti1, oligopeptidy stimulujú sieť kolagénových vlákien pre pevnejšiu štruktúru pleti1 a kyselina hyalurónová intenzívne pleť hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky. Obsahuje aj dexpathenol, ktorý intenzívne podporuje regeneráciu pleti počas spánku.

Pri pravidelnom používaní pomáha Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém obnoviť stratený objem a spevniť kontúry tváre. Viditeľne redukuje jemné linky a hlboké vrásky a pleť je výrazne hladšia a pevnejšia.

1 Štúdia in vitro

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali účinnosť a kožnú znášanlivosť Eucerin Hyaluron-Filler + Volume Lift Nočného krému.

Použitie

Použitie

Každodenná starostlivosť

Tonizácia

Použite Eucerin DermatoCLEAN Čistiacu pleťovú vodu ako predprípravu pleti na ďalšie ošetrujúce prípravky.

Zistiť viac

Starostlivosť a špeciálna starostlivosť

Aplikujte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém, a potom Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15

Zistiť viac

Odporúčania

Použite tento prípravok, ak...

Chcete spevniť kontúry a tvar tváre počas noci:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém obsahuje magnolol (ktorý účinne zvyšuje množstvo a veľkosť buniek zabezpečujúcich objem pleti) 1oligopeptidy (ktoré posilňujú sieť kolagénových vlákien a stimulujú obnovu kolagénu) 1.

Chcete sa zobudiť s lepším povrchom pleti:

Kyselina hyalurónová, ktorá je súčasťou zloženia tohto krému, pleť intenzívne hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky.

Hľadáte nočný krém na rýchlejšiu regeneráciu pleti:

Okrem magnololu a oligopeptidov, ktoré podporujú obnovu a regeneráciu pleti, je súčasťou zloženia aj dexpanthenol na podporu obnovy kožných buniek počas noci.

(1) Štúdia in vitro

Vyskúšajte iný prípravok, ak...

Hľadáte nočný krém, ktorý pôsobí proti prvým známkam starnutia – jemným linkám a vráskam:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler +3x EFFECT Nočný krém, ktorý vypĺňa aj tie najhlbšie vrásky na dosiahnutie mladšieho vzhľadu.

Hľadáte nočný krém na zrelú pleť, ktorý vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém.

Chcete vyriešiť stratu pevnosti a objemu okolo očí.

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15, ktorý spevňuje pleť na dosiahnutie liftingového účinku v citlivej oblasti okolo očí a je oftalmologicky schválený. Odporúčame ho používať počas noci spolu s Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočným krémom.

Ingrediencie

Jak účinkuje

Složení výrobků Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift kombinuje tři účinné složky, které působí cíleně na specifické vrstvy pleti, v nichž dochází ke ztrátě objemu:

 • Magnolol prokazatelně zvyšuje množství a velikost buněk zajišťujících objem pleti
 • Oligopeptidy získávané z anýzu stimulují síť kolagenních vláken, která se stará o pevnější strukturu pleti
 • Kyselina hyaluronová intenzivně pleť hydratuje a vyplňuje hluboké vrásky.

Při pravidelném používání přípravky z řady Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift vyplňují hluboké vrásky a zpevňují obličejové kontury pro liftingový účinek.

 

Schematické znázornění účinků přípravků Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift

Výrobky s magnololem, oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou navrací pleti její ztracený objem a zpevňují obličejové kontury pro liftingový účinek.

Jak účinkují výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift

FAQ (3)

 • Ako zistím, či sú prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift proti starnutiu pleti pre mňa vhodné?

  Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift bol špeciálne vyvinutý tak, aby vyplňoval hlboké vrásky a prinavrátil pevný tvar kontúram tváre na dosiahnutie liftingového účinku. Hoci je naša pleť rovnako jedinečná ako my sami, a taktiež odlišne starne v závislosti od našich genetických predispozícií a životného štýlu, toto sú časté spoločné problémy zrelej pleti u žien vo veku 40 až 50 rokov.

  Ak sa na vašej pleti začínajú prejavovať prvé známky starnutia (jemné linky a vrásky sa obvykle objavujú približne vo veku 30 rokov), vyskúšajte rad Eucerin Hyaluron-Filler, ktorý vypĺňa aj najhlbšie vrásky na dosiahnutie mladistvého vzhľadu. Ak je vašim hlavným problémom pružnosť pleti a prehlbujúce sa vrásky (najčastejšie vyskytujúci sa u žien vo veku nad 50 rokov), odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny prípravok pre vašu pleť, sa dočítate v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku.

 • V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift?

  Naša pleť je rovnako výnimočná ako my sami, preto sa odpoveď na túto otázku bude u každého z nás líšiť a bude závisieť od mnohých faktorov, či už vnútorných (ako sú naše genetické predispozície), ale aj vonkajších (napríklad množstvo slnečného žiarenia, ktorému bola naša pleť vystavená). Vo všeobecnosti platí, že prvé známky starnutia pleti, ako sú jemné linky a vrásky, sa začínajú objavovať už približne vo veku 30 rokov. Na tieto problémy odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler, ktoré ich cielene riešia. Po štyridsiatom roku života dochádza u väčšiny z nás k ochabovaniu pleti, k strate objemu a prepadávaniu kontúr tváre. V tomto prípade je najvhodnejšie zvoliť rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roku života väčšinou potrebujeme podporiť pružnosť našej pleti, preto je ideálny rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  V prípade akýchkoľvek pochybností odporúčame prečítať si náš článok o pleti v rôznom veku alebo sa obráťte na vášho lekárnika, či dermatológa.

 • Prečo potrebujem Nočný krém?

  Pleť počas noci regeneruje. Nočné krémy pleť nielen hydratujú, ale zároveň obsahujú zložky, ktoré stimulujú regeneráciu buniek. V Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočnom kréme je touto aktívnou zložkou dexpanthenol, ktorý podporuje regeneráciu pleti počas spánku.
  Nočné krémy sú bez obsahu SPF. Denné krémy z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift obsahujú SPF 15 a UVA filter, preto sú vhodnejšie na použitie počas dňa. 

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin