• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Nočný krém

0.0
0 recenzií
Nočný krém proti starnutiu pleti
Pre všetky typy pleti
Obnovuje kontúry tváre vďaka liftingovému efektu

Spevňujúci nočný krém pre všetky typy pleti

Spevňujúci nočný krém pre všetky typy pleti. Nočný krém proti starnutiu pleti s magnololom, oligopeptidmi, kyselinou hyalurónovou a dexpanthenolom. Vypĺňa hlboké vrásky a vďaka liftingovému efektu obnovuje kontúry tváre.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Pokožka postupom času stráca objem a pevnosť: kontúry tváre sú menej definované a rysy sa jej rysy sa viditeľne menia.

Nočný krém Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift bol špeciálne vyvinutý na vyplnenie hlbokých vrások, lifting a obnovenie kontúr tváre počas spánku. Je vhodný pre všetky typy pleti. Tento nočný krém kombinuje tri účinné látky, pôsobiace na konkrétne vrstvy pleti, kde dochádza k strate objemu: magnolol zvyšuje veľkosť a počet buniek dodávajúcich objem(1), oligopeptidy spevňujú pokožku a stimulujú sieť kolagénových vlákien1 a kyselina hyalurónová pleť intenzívne hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky. Obsahuje tiež dexpantenol pre ďalšiu podporu regenerácie pokožky v noci. Pri pravidelnom používaní pomáha krém Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém navrátiť pokožke stratený objem a obnovuje kontúry tváre. Jemné linky a hlboké vrásky sú viditeľne menšie a pleť je znateľne hladšia a pevnejšia.

(1) Štúdia in vitro

Klinické a dermatologické štúdie

Dobrá účinnosť a znášanlivosť

Použitie

Použitie

Každodenná starostlivosť

Tonizácia

Použite Eucerin DermatoCLEAN Čistiacu pleťovú vodu ako predprípravu pleti na ďalšie ošetrujúce prípravky.

Zistiť viac

Starostlivosť a špeciálna starostlivosť

Aplikujte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém, a potom Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15

Zistiť viac

Odporúčania

Použite tento prípravok, ak...

Chcete spevniť kontúry a tvar tváre počas noci:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém obsahuje magnolol (ktorý účinne zvyšuje množstvo a veľkosť buniek zabezpečujúcich objem pleti) 1oligopeptidy (ktoré posilňujú sieť kolagénových vlákien a stimulujú obnovu kolagénu) 1.

Chcete sa zobudiť s lepším povrchom pleti:

Kyselina hyalurónová, ktorá je súčasťou zloženia tohto krému, pleť intenzívne hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky.

Hľadáte nočný krém na rýchlejšiu regeneráciu pleti:

Okrem magnololu a oligopeptidov, ktoré podporujú obnovu a regeneráciu pleti, je súčasťou zloženia aj dexpanthenol na podporu obnovy kožných buniek počas noci.

(1) Štúdia in vitro

Vyskúšajte iný prípravok, ak...

Hľadáte nočný krém, ktorý pôsobí proti prvým známkam starnutia – jemným linkám a vráskam:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler +3x EFFECT Nočný krém, ktorý vypĺňa aj tie najhlbšie vrásky na dosiahnutie mladšieho vzhľadu.

Hľadáte nočný krém na zrelú pleť, ktorý vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém.

Chcete vyriešiť stratu pevnosti a objemu okolo očí.

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15, ktorý spevňuje pleť na dosiahnutie liftingového účinku v citlivej oblasti okolo očí a je oftalmologicky schválený. Odporúčame ho používať počas noci spolu s Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočným krémom.

Ingrediencie

Ako účinkuje

Zloženie výrobkov Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift kombinuje tri účinné zložky, ktoré pôsobia cielene na špecifické vrstvy pleti, v ktorých dochádza k strate objemu:

 • Magnolol preukázateľne zvyšuje množstvo a veľkosť buniek zaisťujúcich objem pleti
 • Oligopeptidy získavané z anízu stimulujú sieť kolagénnych vlákien, ktorá sa stará o pevnejšiu štruktúru pleti
 • Kyselina hyalurónová intenzívne pleť hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky.

Pri pravidelnom používaní prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift vypĺňajú hlboké vrásky a spevňujú tvárové kontúry pre liftingový účinok.

FAQ (3)

 • Ako zistím, či sú prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift proti starnutiu pleti pre mňa vhodné?

  Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift bol špeciálne vyvinutý tak, aby vyplňoval hlboké vrásky a prinavrátil pevný tvar kontúram tváre na dosiahnutie liftingového účinku. Hoci je naša pleť rovnako jedinečná ako my sami, a taktiež odlišne starne v závislosti od našich genetických predispozícií a životného štýlu, toto sú časté spoločné problémy zrelej pleti u žien vo veku 40 až 50 rokov.

  Ak sa na vašej pleti začínajú prejavovať prvé známky starnutia (jemné linky a vrásky sa obvykle objavujú približne vo veku 30 rokov), vyskúšajte rad Eucerin Hyaluron-Filler, ktorý vypĺňa aj najhlbšie vrásky na dosiahnutie mladistvého vzhľadu. Ak je vašim hlavným problémom pružnosť pleti a prehlbujúce sa vrásky (najčastejšie vyskytujúci sa u žien vo veku nad 50 rokov), odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny prípravok pre vašu pleť, sa dočítate v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku.

 • V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift?

  Naša pleť je rovnako výnimočná ako my sami, preto sa odpoveď na túto otázku bude u každého z nás líšiť a bude závisieť od mnohých faktorov, či už vnútorných (ako sú naše genetické predispozície), ale aj vonkajších (napríklad množstvo slnečného žiarenia, ktorému bola naša pleť vystavená). Vo všeobecnosti platí, že prvé známky starnutia pleti, ako sú jemné linky a vrásky, sa začínajú objavovať už približne vo veku 30 rokov. Na tieto problémy odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler, ktoré ich cielene riešia. Po štyridsiatom roku života dochádza u väčšiny z nás k ochabovaniu pleti, k strate objemu a prepadávaniu kontúr tváre. V tomto prípade je najvhodnejšie zvoliť rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roku života väčšinou potrebujeme podporiť pružnosť našej pleti, preto je ideálny rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  V prípade akýchkoľvek pochybností odporúčame prečítať si náš článok o pleti v rôznom veku alebo sa obráťte na vášho lekárnika, či dermatológa.

 • Prečo potrebujem Nočný krém?

  Pleť počas noci regeneruje. Nočné krémy pleť nielen hydratujú, ale zároveň obsahujú zložky, ktoré stimulujú regeneráciu buniek. V Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočnom kréme je touto aktívnou zložkou dexpanthenol, ktorý podporuje regeneráciu pleti počas spánku.
  Nočné krémy sú bez obsahu SPF. Denné krémy z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift obsahujú SPF 15 a UVA filter, preto sú vhodnejšie na použitie počas dňa. 

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin