SPF 15
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Očný krém

5.0
1 recenzií
Očný krém proti starnutiu pleti s SPF 15
Pre všetky typy pleti
Vypĺňa hlboké vrásky, spevňuje pokožku okolo očí a má liftingový efekt

Spevňujúci očný krém pre všetky typy pleti s ochranou proti UVA a UVB žiareniu.

Očný krém proti starnutiu pleti s magnololom, oligopeptidmi a kyselinou hyalurónovou, ktorý vypĺňa hlboké vrásky, spevňuje pokožku okolo očí a má liftingový efekt

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

Tento krém používam už dlho a som veľmi spokojná. Vyhladzuje mi očné linky.

Han, 2019

O produkte

Očný krém proti starnutiu s ochranným faktorom SPF 15

Pokožka postupom času stráca objem a pevnosť: kontúry tváre sú menej definované a jej rysy sa viditeľne menia. Očný krém Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift SPF 15 bol špeciálne vyvinutý na vyplnenie hlbokých vrások a spevnenie citlivej pokožky v okolí očí. Zároveň chráni všetky typy pleti pred slnečným žiarením. Tento očný krém kombinuje tri účinné látky, pôsobiace na konkrétne vrstvy pokožky, kde dochádza k strate objemu: magnolol zvyšuje veľkosť a počet buniek dodávajúcich objem(1), oligopeptidy stimulujú sieť kolagénových vlákien a spevňujú pokožku a kyselina hyalurónová pleť intenzívne hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky. Pri pravidelnom používaní pomáha Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém navrátiť pokožke stratený objem, má liftingový efekt a spevňuje pleť v okolí očí. Jemné linky a hlboké vrásky sú viditeľne menšie. Tento oftalmologicky schválený očný krém s ochranným faktorom SPF 15 chráni pokožku aj proti UVA žiareniu a vďaka tomu pomáha predchádzať fotostarnutiu (predčasnému starnutiu pleti spôsobenému slnkom) a prehlbovaniu vrások.

(1) Štúdia in vitro

Klinické a dermatologické štúdie

Dobrá kožná znášanlivosť a účinnosť

Použitie

Použitie

Každodenná starostlivosť

Tonizácia

Použite Eucerin DermatoCLEAN Čistiacu pleťovú vodu ako predprípravu pleti na ďalšie ošetrujúce prípravky.

Zistiť viac

Starostlivosť a špeciálna starostlivosť

Ráno: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na suchú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na normálnu až zmiešanú pleť, a potom Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15. Ak potrebujete silnejšiu ochranu pred UVA a UVB žiarením a pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla (HEVIS), použite Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 50 alebo SPF 30 po aplikácii denného krému. 

Večer: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém, a potom Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15.

Zistiť viac

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Chcete spevniť ochabujúcu pleť okolo očí:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15 obsahuje aktívne zložky, ktoré cielene pôsobia na príčinu zníženia objemu a spevňujú a nadvihujú pleť v citlivej očnej oblasti.

Hľadáte účinný spevňujúci krém, ktorý nebude dráždiť vašu jemnú pleť v citlivej oblasti okolo očí:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15 je oftalmologicky schválený a neobsahuje parfumáciu.

Chcete ochrániť vašu pleť okolo očí pred fotostarnutím:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15 poskytuje UVB a UVA ochranu a pomáha chrániť pleť pred fotostarnutím (predčasným starnutím spôsobeným slnečným žiarením) a prehlbovaním vrások.

Hľadáte denný hydratačný krém na citlivú oblasť okolo očí ako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15 je ideálny ako základ pod make-up na všetky typy pleti.

Vyskúšajte iný prípravok, ak...

Hľadáte očný krém, ktorý bude riešiť prvé známky starnutia:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15, ktorý obsahuje nízko- i vysokomolekulárnu kyselinu hyalurónovú a glycín saponín, ktoré cielene pôsobia proti jemným linkám a vráskam.

Ingrediencie

Ako účinkuje

Zloženie výrobkov Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift kombinuje tri účinné zložky, ktoré pôsobia cielene na špecifické vrstvy pleti, v ktorých dochádza k strate objemu:

 • Magnolol preukázateľne zvyšuje množstvo a veľkosť buniek zaisťujúcich objem pleti
 • Oligopeptidy získavané z anízu stimulujú sieť kolagénnych vlákien, ktorá sa stará o pevnejšiu štruktúru pleti
 • Kyselina hyalurónová intenzívne pleť hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky.

Pri pravidelnom používaní prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift vypĺňajú hlboké vrásky a spevňujú tvárové kontúry pre liftingový účinok.

FAQ (4)

 • Ako zistím, či sú prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift proti starnutiu pleti pre mňa vhodné?

  Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift bol špeciálne vyvinutý tak, aby vyplňoval hlboké vrásky a prinavrátil pevný tvar kontúram tváre na dosiahnutie liftingového účinku. Hoci je naša pleť rovnako jedinečná ako my sami, a taktiež odlišne starne v závislosti od našich genetických predispozícií a životného štýlu, toto sú časté spoločné problémy zrelej pleti u žien vo veku 40 až 50 rokov.

  Ak sa na vašej pleti začínajú prejavovať prvé známky starnutia (jemné linky a vrásky sa obvykle objavujú približne vo veku 30 rokov), vyskúšajte rad Eucerin Hyaluron-Filler, ktorý vypĺňa aj najhlbšie vrásky na dosiahnutie mladistvého vzhľadu. Ak je vašim hlavným problémom pružnosť pleti a prehlbujúce sa vrásky (najčastejšie vyskytujúci sa u žien vo veku nad 50 rokov), odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny prípravok pre vašu pleť, sa dočítate v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku.

 • V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift?

  Naša pleť je rovnako výnimočná ako my sami, preto sa odpoveď na túto otázku bude u každého z nás líšiť a bude závisieť od mnohých faktorov, či už vnútorných (ako sú naše genetické predispozície), ale aj vonkajších (napríklad množstvo slnečného žiarenia, ktorému bola naša pleť vystavená). Vo všeobecnosti platí, že prvé známky starnutia pleti, ako sú jemné linky a vrásky, sa začínajú objavovať už približne vo veku 30 rokov. Na tieto problémy odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler, ktoré ich cielene riešia. Po štyridsiatom roku života dochádza u väčšiny z nás k ochabovaniu pleti, k strate objemu a prepadávaniu kontúr tváre. V tomto prípade je najvhodnejšie zvoliť rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roku života väčšinou potrebujeme podporiť pružnosť našej pleti, preto je ideálny rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  V prípade akýchkoľvek pochybností odporúčame prečítať si náš článok o pleti v rôznom veku alebo sa obráťte na vášho lekárnika, či dermatológa.

 • Prečo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15 obsahuje UVA a UVB ochranu?

  Pleť na tvári je citlivejšia na UVA/UVB žiarenie ako pokožka na zvyšku tela, pretože je vystavená slnečnému žiareniu po celý rok. UV ochrana môže pomôcť zabrániť bunkovému poškodeniu DNA, fotostarnutiu (predčasnému starnutiu pleti spôsobenému slnečným žiarením) a hyperpigmentácii. Je dôležité chrániť pleť na tvári vždy, keď je vystavená slnku. Náš prípravok preto obsahuje SPF 15 v kombinácii s UVA filtrom.

 • Môžem Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15 používať cez deň aj v noci?

  Áno. Hoci počas noci nepotrebujete SPF, účinné zložky Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očného krému SPF 15 budú účinkovať aj počas spánku a vypĺňať hlboké vrásky a spevňovať pleť v citlivej oblasti okolo očí na dosiahnutie liftingového účinku. 

5.0
1 recenzií *
1
0
0
0
0
 • Lili 1. 11. 2019
  Super doplnok k celej rade HF Volume lift.
  Vzorka:
  vzorka produktu bola poskytnutá zadarmo.
  Super kremík a ako aj celá rada HF Volume lift, ktorú používam už dlhodobo. A nádherne vonia.

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin