• (0)
Napísať recenziu

Eucerin Remodelačný očný krém Volume-Filler

Očný krém pre obnovu objemu s SPF 15 pre všetky typy pleti

Očný krém pre obnovu objemu pre všetky typy pleti. Obsahuje SPF 15 a systém UVA filtrov pre ochranu citlivého očného okolia. Oftalmologicky testovaný. Vhodný i pri používaní kontaktných šošoviek.

Eucerin Remodelačný očný krém Volume-Filler cielene pôsobí proti vzniku vrások a ochabovaniu pleti spôsobeným stratou objemu pleti v citlivom očnom okolí. Obsahuje  tri účinné látky, ktoré prenikajú do jednotlivých vrstiev pleti. Klinicky testované zloženie pomáha remodelovať a spevniť očné okolie.

Magnolol prírodného pôvodu zväčšuje objem pleti aktiváciou buniek pokožky. * Oligopeptidy zlepšujú obnovu kolagénnych vláken.* Kyselina hyalurónová so svojou schopnosťou viazať vodu pomáha redukovať vrásky, ktoré sa tvoria najmä okolo očných kútikov. Obsahuje SPF 15 so systémom UVA filtrov pre ochranu proti predčasnému starnutiu pod vplyvom slnečného žiarenia. Oftalmologicky testovaný, nekomedogénny, bez parfumácie a alkoholu.

* In vitro štúdia

Klinické štúdie

Klinické štúdie preukázali účinnosť a kožnú znášanlivosť pleťových krémov Eucerin  Volume-Filler.

Ingrediencie

Použitie

Pre vašu každodennú starostlivosť

Pomocou odličovacieho tampónu použite Eucerin Čistiacu pleťovú vodu DermatoCLEAN, aby bola pleť lepšie pripravená na vstrebávanie účinných látok.

Naneste malé množstvo Eucerin Remodelačného očného krému Volume-Filler na pleť pod a okolo očí. Krém votrite ľahkým vklepávaním prstenníka, začnite pri vnútornom kútiku a pokračujte smerom von k spánkom. Na zvyšok tváre použite váš denný krém Eucerin Volume-Filler pre maximálny remodelačný účinok. Pred nanesením mejkapu počkajte päť až desať minút.

Ak plánujete dlhší pobyt na slnku, naneste Eucerin Zmatňujúcu emulziu na opaľovanie na tvár SPF 30/50+ na odkrytú pleť tváre, krku a dekoltu pre ochranu pred ďalším fotopoškodením.

Odporúčanie

Používajte Eucerin Remodelačný očný krém Volume-Filler, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Chcete spevniť ochabujúcu pleť okolo očí.

Eucerin Remodelačný očný krém Volume-Filler obsahuje účinné zložky, ktoré cielene pôsobia proti príčinám straty objemu v citlivom očnom okolí.

Hľadáte bezpečné, overené zloženie pre remodeláciu kontúr v citlivom očnom okolí.

Eucerin Remodelačný očný krém Volume-Filler neobsahuje parfumáciu a alkohol.

Chcete remodelačný krém, ktorý môžete použiť v noci.

Vyskúšajte Eucerin Remodelačný nočný krém Volume-Filler, ktorý pôsobí proti strate objemu počas spánku.

U vašej zrelej pleti vás najviac trápia krehkosť a strata jasu pleti.
Najviac vás trápia samotné vrásky.

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Navracia objem pleti a spevňuje kontúry tváre

S pribúdajúcim vekom pleť stráca objem a kontúry tváre ochabujú z dôvodu znižujúceho sa množstva prirodzených látok, ktoré udržujú pevnú štruktúru pleti. Rad Eucerin Volume-Filler pôsobí  na niekoľko faktorov straty objemu zároveň, a účinne tak spevňuje pleť a kontúry tváre.

Klinicky overený rad Eucerin Volume-Filler bol vyvinutý tak, aby účinkoval v pleti presne tam, kde dochádza ku strate objemu. Vysoko účinný magnolol zväčšuje objem pleti aktiváciou buniek pokožky.* Oligopeptidy posilňujú síť kolagénnych vláken a obnovu kolagénu. * Kyselina hyalurónová viaže vlhkosť a pomáha redukovať vrásky.  

* Testy in vitro

Celkové hodnotenie
  • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár