• (0)
Napísať recenziu

Emulzia na opaľovanie proti vráskam SPF 50

Každodenná slunečná ochrana s vysokým ochranným faktorom proti vráskam pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti

Chráni pleť tváre pred spálením a poškodením vplyvom slnečného žiarenia. Ľahká a príjemná konzistencia.

Eucerin Emulzia na opaľovanie proti vráskam SPF 50 je každodenná slnečná ochrana s vysokým ochranným faktorom pre všetky typy pleti. Okrem ochrany pleti tváre pred spálením a slnečným poškodením viditeľne redukuje známky fotostarnutia. Zloženie obsahuje dve prelomové technológie, ktoré zajisťujú prvotriednu ochranu proti poškodeniu pleti UV žiarením, ktoré sa prejavuje napríklad stareckými škvrnami. Ďalej pleť intenzívne hydratuje, a tak viditelne redukuje vrásky na tvári a dekolte.

Emulzia bola vyvinutá špeciálne pre pleť tváre a poskytuje širokospektrálnu ochranu proti UVA a UVB žiareniu, biologickú ochranu buniek a kyselinu hyaluronovú proti vráskám. Biologickú ochranu buniek zaisťuje kombinácia antioxidantu kyseliny glycyrrhetinovej, ktorá podporuje vlastnú ochranu DNA pleti a regeneračné mechanismy, a licochalconu A, silného antioxidantu, ktorý chráni bunky pleti pred poškodením voľnými radikálmi.

Emulzia obsahuje dva rôzne typy kyseliny hyaluronovej: vysoko- a nízkomolekulárnu, ktoré účinne a intenzívne pleť tváre hydratujú. 

Systém vysoko účinných fotostabilných UVA/UVB filtov vyhovuje požadavkám EÚ a Cosmetics Europe - Asociácia kozmetickej starostlivosti (bývalá Colipa).

Eucerin Emulzia na opaľovanie proti vráskam SPF 50 má príjemnú ľahkú konzistenciu, rýchlo sa vstrebáva a poskytuje zmatňujúci efekt.

Klinické štúdie

Klinické štúdie preukázali veľmi dobrú znášanlivosť na citlivej pleti, dokonca aj u pacientov s veľmi citlivou pleťou po ošetrení laserem a chemickom peelingu. V ďalších in vivo štúdiáach účinnosti respondentky uviedli výrazné zlepšenie dôležitých parametrov pleti.

KĽÚČOVÉ ZISTENIA

329 žien testovalo Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 50 v teplom a vlhkom podnebí. Táto štúdia preukázala vynikajúce výsledky:
- 97 % sa zhodlo, že výrobok zanecháva na pleti príjemný pocit  
- 96 % sa zhodlo, že výrobok má príjemnú, ľahkú konzistenciu   
- 93 % sa zhodlo, že výrobok je pleťou rýchlo absorbovaný  
- 89 % sa zhodlo, že výrobok nezanechal na ich pleti po nanesení mastný a lepkavý pocit 

V ďalšej in vivo štúdii účinnosti používali ženy (vo veku 35-65) Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam dvakrát denne v teste rozdelenej tváre. Po štyroch týždňoch pravidelného používánia uviedli, že došlo k viditeľnej redukcii vrások a jemných linek na tvári a dekolte.

Ingrediencie

Pre vašu každodennú starostlivosť

Na pleť tváre naneste Eucerin Čistiaci pleťový gél DermatoCLEAN pre normálnu až zmiešanú pleť alebo Čistiace pleťové mlieko DermatoCLEAN pre suchú pleť a opláchnite.

Použite Eucerin Čistiacu pleťovú vodu DermatoCLEAN pre všetky typy pleti a pripravte pleť na ďalšie kroky.

UV ochrana pôsobí po nanesení výrobkov Eucerin na opaľovanie na tvár okamžite - nemusíte čakať, kým začne pôsobiť. Z odborného hľadiska môžete nanášať výrobky na opaľovanie pred alebo po použití vášho bežného denného krému. Oba spôsoby vašu pleť účinne ochránia. Všetky výrobky Eucerin na opaľovanie na tvár sa môžu kombinovať s ostatnými výrobkami Eucerin starostlivosti o pleť - a tiež pod podkladový krém.

Odporúčanie

Použite tento výrobok, pokiaľ …

Vyskúšajte iný výrobok, pokiaľ …

Hľadáte špecifickú ochranu proti známkam fotostarnutia.

Eucerin Emulzia na opaľovanie proti vráskam SPF 50 je vysoko ochranný výrobok na opaľovanie vyvinutý pre ochranu všetkých typov pleti pred slnečným poškodením, ktorý súčasne viditeľne redukuje vrásky na tvári a dekolte. Emulzia prináša omladzujúci účinok.

Nedávno ste podstúpila chemický peeling alebo laserové ošetrenie tváre.

Eucerin Emulzia na opaľovanie proti vráskam SPF 50 je vysoko ochranný krém na opaľovanie s výbornou znášanlivosťou aj na veľmi citlivej pleti po chemickom peelingu alebo laserovom ošetrení.

Chcete redukovať viditeľné linky a vrásky, ale tiež dosiahnuť zjednocujúcejší a žiarivejší vzhľad okamžite po nanesení.

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém kombinuje kyselinu hyaluronovú s krátkym a dlhým reťazcom, ktorá preniká do pleti a vypĺňa vrásky zvnútra, glycín saponin, ktorý stimuluje telu vlastnú tvorbu kyseliny hyaluronovej a farebné pigmenty pre korekciu pleti.

Máte aknóznu pleť a chcete nemastný účinok a pomoc pri regulácii kožného mazu.

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 30/50+ ponúka okamžitý a dlhotrvajúci nemastný a zmatňujúci účinok vďaka svojej nemastnej konzistencii a schopnosti regulovať kožný maz.

Často kladené otázky

Aký SPF faktor by som mal/a používať?

Slnečná citlivosť sa u každého z nás líši. Ochranný slnečný faktor (SPF) vyjadruje dodatočnú dobu, koľko bude chránenej pleti trvať, kým sa spáli, v porovnaní s nechránenou pleťou. Osoba, ktará sa obvykle spáli po 30 minútach bez opaľovacieho prípravku, môže byť chránená po dobu 300 minút, pokiaľ použije prípravok na opaľovanie. SPF však závisí od použitia dostatočného množstva výrobku. Odporúčame zostávať na slnku iba 60 % doby určenej SPF a mať vždy na pamäti, že k poškodeniu pleti môže dôjsť ešte predtým, než je spálenie viditeľné. V prípade akejkoľvek pochybnosti o vašej individuálnej kožnej znášanlivosti požiadajte o radu dermatológa.

Aký je rozdiel medzi UVA a UVB paprskami?

Ultrafialové A (UVA) žiarenie sú dlhovlnné paprsky vyžarované slnkom. Preniká hlboko do pleti a je hlavnou príčinou oxidačného stresu. UVA žiarenie má na svedomí dlhodobé slnečné poškodenie, ako je starnutie pleti a rakovina kože, rovnako ako polymorfné svetelné erupcie (PLE), takzvané slnečné alergie. Ultrafialové B (UVB) žiarenie sú oproti tomu krátkovlnné lúče, ktoré neprenikajú tak hlboko ako UVA. Spôsobujú okamžite viditeľné poškodenie pleti a majú na svedomí spálenie a poškodenie bunkovej DNA.

Prečo je vhodné začleniť slnečnú ochranu pleti tváre do mojej každodennej pravidelnej starostlivosti?

Pleť tváre je tenšia a citlivejšia na UVA/UVB žiarenie. Je tiež viac vystavovaná slnku, a to po celý rok. Slnečná ochrana vám môže pomôcť predísť poškodeniu bunkovej DNA, fotostarnutiu a hyperpigmentácii. Preto je dôležité chrániť pleť tváre vždy, keď je vystavená slnku.

Môžem použiť krém na opaľovanie a make-up?

Eucerin Emulzia na opaľovanie proti vráskam SPF 30 sa dokonale hodí ako podklad pod make-up. Je bezpečné na prípravok na opaľovanie použiť púder aj  make-up, bez toho, aby ovplyvňovali slnečnú ochranu. Odporúčame opakovane nanášať slnečnú ochranu pravidelne počas dňa.

Čo je kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová je látka prirodzene tvorená kožnými bunkami, ktorá pomáha udržovať hydratáciu pleti: dokáže viazať vodu v objeme tisícnásobku svojej vlastnej hmotnosti. Je súčasťou mimobunkovej hmoty epidermis (najvrchnejších vrstiev kože) a dermis (stredných vrstiev kože) a vypĺňa objem pleti zvnútra.

Aký je rozdiel medzi Eucerin Emulziou na opaľovanie proti vráskam a Eucerin Hyaluron-Filler CC krémom?

Obidva výrobky majú omladzujúce vlastnosti a redukujú vrásky a linky, Eucerin Emulzia na opaľovanie proti vráskam obsahuje omnoho vyšší SPF pre ochranu pred slnečným poškodením a fotostarnutím. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém obsahuje farebné pigmenty, ktoré poskytujú okamžitú korekciu pleti a glycín-saponin, ktorý stimuluje telú vlastnú produkciu kyseliny hyaluronovej.Obidva výrobky majú omladzujúce vlastnosti a redukujú vrásky a linky, Eucerin Emulzia na opaľovanie proti vráskam obsahuje omnoho vyšší SPF pre ochranu pred slnečným poškodením a fotostarnutím. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém obsahuje farebné pigmenty, ktoré poskytujú okamžitú korekciu pleti a glycín-saponin, ktorý stimuluje telú vlastnú produkciu kyseliny hyaluronovej.

Eucerin Slnečná ochrana Špičková slnečná ochrana vyvinutá na mieru potrebám vašej pokožky

Produkty Eucerin Slnečnej ochrany poskytujú komplexnú ochranu pred poškodením pokožky vplyvom slnečného žiarenia.
 
Inovatívna technológia Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre1 pre spoľahlivú ochranu pred UV žiarením s antioxidantom licochalconom A na obranu pred vysokoenergetickým viditeľným (HEVIS) svetlom. Kyselina glycyrrhetinová navyše pomáha chrániť DNA kožných buniek.2


Rad špičkovej slnečnej ochrany obsahuje prípravky vyvinuté na mieru individuálnym potrebám vašej pokožky a obsahuje účinné látky vhodné na špecifické typy pokožky:

 • Ak máte mastnú pleť a/alebo pleť so sklonom k akné, výrobky s technológiou Oil Control Technology regulujúce tvorbu kožného mazu vďaka pigmentom absorbujúcim tuky, poskytnú vašej pleti ihneď matnejší vzhľad s dlhodobým účinkom proti lesku pleti.
 • Ak je vašim hlavným problémom predčasné starnutie pleti, výrobky z radu Photoaging Control s obsahom vysokomolekulárnej a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej viditeľne zmiernia známky starnutia pleti. 
 • Ak je vaša pleť náchylná na slnečnú alergiu, potom vám v prevencii slnečných alergií ako je PLE (polymorfná svetelná erupcia) pomôžu prípravky na opaľovanie a po opaľovaní s obsahom  alpha-glukosyl-rutinu.

Rad obsahuje aj výrobky Eucerin Slnečnej ochrany pre deti (ktoré boli vyvinuté špeciálne na upokojenie a ochranu citlivej a jemnej detskej pokožky) a tiež výrobky pre deti aj dospelých vhodné na atopickú pokožku. 

Produkty Eucerin Slnečnej ochrany sú k dispozícii so strednou, vysokou a veľmi vysokou SPF ochranou.  Pri všetkých výrobkoch preukázali klinické a dermatologické testy vysokú účinnosť a dobrú znášanlivosť na citlivej pokožke.

1 - Vyhovuje najprísnejším štandardom kladeným na ochranu pred UVA a UVB žiarením, ako ich definuje  Cosmetics Europe. Úroveň ochrany pred UVA žiarením je vyššia ako sa vyžaduje podľa noriem EU.

2 -  Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s ochrannými mikropigmentmi neobsahuje technológiu Advanced Spectral Technology, ale používa klinicky overené nechemické filtre. Výrobky Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Sensitive Protect, Eucerin Transparentný sprej na opaľovanie Sensitive Protect a Eucerin Transparentný sprej na opaľovanie Dry Touch neobsahujú kyselinu glycyrrhetinovú.

Novinka

Pigment Control

Emulzia na opaľovanie na tvár s depigmentačným účinkom Pigment Control SPF 50+

 • Veľmi vysoká slnečná ochrana na pleť na tvári
 • Technológia Advanced Spectral Technology : UVA/UVB ochrana a obrana proti vysokoenergetickému viditeľnému svetlu
 • Vhodná na všetky typy pleti
 • Zabraňuje hyperpigmentácii vplyvom slnečného žiarenia 
 • Účinne redukuje tmavé škvrny s postupným viditeľným zlepšením 
 • Pri pravidelnom používaní zabraňuje ich opakovanému výskytu
 • Na dosiahnutie zjednoteného tónu a žiarivejšieho vzhľadu pleti
 • Príjemná ľahká konzistencia: nelepivá, nemastná, rýchlo sa vstrebáva
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogénna

Zistiť viac

Fotostarnutie

CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ svetlý

 • Veľmi vysoký stupeň slnečnej ochrany na pleť tváre
 • Technológia Advanced Spectral Technology: ochrana pred UVA/UVB žiarením a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom
 • Na všetky typy pleti 
 • Okamžite zjednotí tón pleti a viditeľne redukuje známky starnutia
 • Zlepšuje vzhľad pleti
 • Zanecháva dlhotrvajúci zmatňujúci efekt
 • Príjemná ľahká textúra: nelepivý, nemastný, rýchlo sa vstrebáva
 • Nekomedogénny, bez parfumácie

Zistiť viac

Fotostarnutie

CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ stredne tmavý

 • Veľmi vysoký stupeň slnečnej ochrany na pleť tváre
 • Technológia Advanced Spectral Technology: ochrana pred UVA/UVB žiarením a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom
 • Na všetky typy pleti 
 • Okamžite zjednotí tón pleti a viditeľne redukuje známky starnutia
 • Zlepšuje vzhľad pleti
 • Zanecháva dlhotrvajúci zmatňujúci efekt
 • Príjemná ľahká textúra: nelepivý, nemastný, rýchlo sa vstrebáva
 • Nekomedogénny, bez parfumácie

Zistiť viac

Na mastnú a aknóznu pleť

Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+

 • Veľmi vysoká slnečná ochrana pre pleť na tvári 
 • Technológia Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetom
 • Na mastnú a aknóznu pleť
 • Dlhodobý (až 8-hodinový) zmatňujúci efekt
 • Zanecháva suchý, matný povrch pleti
 • Ultraľahký, nemastný, nelepivý, ľahko sa vstrebáva
 • Vhodný pod make-up
 • Nekomedogénny, bez parfumácie

Zistiť viac

Fotostarnutie (photoaging)

Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Photoaging Control SPF 30

 • Vysoký stupeň slnečnej ochrany určený pre pokožku tela
 • Technológia Advanced Spectral Technology: ochrana pred UVA/UVB žiarením a vysokoenergetickým viditeľným svetlom (HEVIS)
 • Pre všetky typy pokožky
 • Pomáha brániť fotostarnutiu
 • Viditeľne redukuje znaky starnutia pokožky
 • Dodáva pokožke svieži a jednotný vzhľad
 • Extra ľahká textúra: okamžite sa vstrebe, zanechá na pokožke príjemný pocit
 • Vodoodolné 
 • S technológiou "Proti škvrnám po vypraní"*

Zistiť viac

Fotostarnutie (photoaging)

Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Photoaging Control SPF 50+

 • Veľmi vysoký stupeň slnečnej ochrany určený pre pokožku tela
 • Technológia Advanced Spectral Technology: ochrana pred UVA/UVB žiarením a vysokoenergetickým viditeľným svetlom (HEVIS)
 • Pre všetky typy pokožky
 • Pomáha brániť fotostarnutiu
 • Viditeľne redukuje známky starnutia pokožky
 • Dodáva pokožke svieži a jednotný vzhľad
 • Extra ľahká textúra: okamžite sa vstrebe, zanechá na pokožke príjemný pocit
 • Vodoodolné 
 • S technológiou "Proti škvrnám po vypraní"*

Zistiť viac

Slnečná alergia

Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie proti slnečnej alergii Sun Allergy Protect SPF 25

 • (1)

 • Stredne vysoká slnečná ochrana na pleť na tvári a pokožku na tele
 • Technológia Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom
 • Na pokožku so sklonom k slnečnej alergii
 • Chráni pred slnečnými alergiami a slnečným poškodením pokožky
 • Rýchlo sa vstrebáva, nemastný, nelepivý 
 • Bez parfumácie
 • Vodoodolný

Zistiť viac
Celkové hodnotenie
 • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár