• (2)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na suchú pleť

Spevňujúci denný krém na suchú pleť tváre s UVA a UVB ochranou

Intenzívny hydratačný krém proti starnutiu pleti s magnololom, oligopeptidmi a kyselinou hyalurónovou. Vypĺňa hlboké vrásky a spevňuje kontúry tváre na dosiahnutie liftingového účinku.

Denný krém na suchú pleť SPF 15 proti starnutiu pleti

Postupom času stráca pleť objem a pevnosť: kontúry tváre sú menej zreteľné a výraz tváre sa viditeľne mení. Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém bol vyvinutý špeciálne tak, aby vypĺňal hlboké vrásky, prinavrátil pevný tvar kontúram tváre na dosiahnutie liftingového účinku a pomáhal chrániť suchú pleť pred slnečným žiarením. 

Tento denný krém v sebe kombinuje tri účinné zložky, ktoré pôsobia cielene na špecifické vrstvy pleti, v ktorých dochádza k strate objemu: magnolol zvyšuje množstvo a veľkosť buniek zabezpečujúcich objem pleti1, oligopeptidy stimulujú sieť kolagénových vlákien pre pevnejšiu štruktúru pleti1 a kyselina hyalurónová intenzívne pleť hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky. Pri pravidelnom používaní pomáha Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém obnoviť stratený objem a spevniť kontúry tváre. Viditeľne redukuje jemné linky a hlboké vrásky a pleť je výrazne hladšia a pevnejšia. 

Vďaka SPF 15 a UVA ochrane pomáha tento krém proti starnutiu zabrániť aj fotostarnutiu (predčasnému starnutiu pleti v dôsledku slnečného žiarenia) a prehlbovaniu vrások.

1 Štúdia in vitro

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali účinnosť a kožnú znášanlivosť Eucerin Hyaluron-Filler + Volume Lift Denného krému SPF 15 na suchú pleť. 

Často kladené otázky

Ako zistím, či sú prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift proti starnutiu pleti pre mňa vhodné?

Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift bol špeciálne vyvinutý tak, aby vyplňoval hlboké vrásky a prinavrátil pevný tvar kontúram tváre na dosiahnutie liftingového účinku. Hoci je naša pleť rovnako jedinečná ako my sami, a taktiež odlišne starne v závislosti od našich genetických predispozícií a životného štýlu, toto sú časté spoločné problémy zrelej pleti u žien vo veku 40 až 50 rokov.

Ak sa na vašej pleti začínajú prejavovať prvé známky starnutia (jemné linky a vrásky sa obvykle objavujú približne vo veku 30 rokov), vyskúšajte rad Eucerin Hyaluron-Filler, ktorý vypĺňa aj najhlbšie vrásky na dosiahnutie mladistvého vzhľadu. Ak je vašim hlavným problémom pružnosť pleti a prehlbujúce sa vrásky (najčastejšie vyskytujúci sa u žien vo veku nad 50 rokov), odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny prípravok pre vašu pleť, sa dočítate v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku. 

V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift?

Naša pleť je rovnako výnimočná ako my sami, preto sa odpoveď na túto otázku bude u každého z nás líšiť a bude závisieť od mnohých faktorov, či už vnútorných (ako sú naše genetické predispozície), ale aj vonkajších (napríklad množstvo slnečného žiarenia, ktorému bola naša pleť vystavená). Vo všeobecnosti platí, že prvé známky starnutia pleti, ako sú jemné linky a vrásky, sa začínajú objavovať už približne vo veku 30 rokov. Na tieto problémy odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler, ktoré ich cielene riešia. Po štyridsiatom roku života dochádza u väčšiny z nás k ochabovaniu pleti, k strate objemu a prepadávaniu kontúr tváre. V tomto prípade je najvhodnejšie zvoliť rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roku života väčšinou potrebujeme podporiť pružnosť našej pleti, preto je ideálny rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

V prípade akýchkoľvek pochybností odporúčame prečítať si náš článok o pleti v rôznom veku alebo sa obráťte na vášho lekárnika, či dermatológa. 

Prečo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 obsahuje UVA a UVB ochranu?

Pleť na tvári je vystavená slnku viac ako pokožka na zvyšku tela a je citlivejšia na škodlivé UVA/UVB žiarenie, ktoré môže spôsobiť jej predčasné starnutie. Je veľmi dôležité chrániť pleť pred poškodením DNA, fotostarnutím (predčasným starnutím pleti spôsobeným slnečným žiarením) a hyperpigmentáciou. Preto náš prípravok obsahuje SPF 15 v kombinácii s UVA filtrom.

Ak hľadáte silnejšiu ochranu proti slnečnému žiareniu, pred použitím vášho Eucerin denného krému naneste na pleť Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 50 alebo SPF 30. Zloženie tohto výrobku obsahuje technológiu Eucerin Advanced Spectral Technology, ktorá kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre1 na dosiahnutie vysokej ochrany proti UV žiareniu s licochalconom A, ktorý neutralizuje voľné radikály vznikajúce vplyvom UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla (HEVIS). Tento prípravok na opaľovanie obsahuje aj kyselinu glycyrhetinovú, ktorá podporuje vlastný reparačný mechanizmus DNA pleti, a kyselinu hyalurónovú na dosiahnutie viditeľnej redukcie vrások. 

1 Zodpovedá vysokým štandardom UVA a UVB ochrany definovaných organizáciou Cosmetics Europe. Úroveň UVA ochrany je vyššia ako odporúča EÚ. 

Ingrediencie

Použitie

Žena používajúca Eucerin Remodelačný denný krém Volume-Filler pre suchú pleť

Doplnková ochrana

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na suchú pleť ponúka UVB ochranu (SPF 15) a UVA filter. Ak hľadáte silnejšiu ochranu pred UVA a UVB žiarením, a zároveň pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla (HEVIS), použite Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 50 alebo SPF 30 po aplikácii denného krému.

Odporúčanie

Použite tento prípravok, ak...

Vyskúšajte iný prípravok, ak...

Hľadáte denný hydratačný krém na suchú starnúcu pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 bol špeciálne vyvinutý tak, aby poskytoval suchej pleti potrebnú hydratáciu.

Chcete obnoviť objem pleti, spevniť a zvýrazniť kontúry tváre a máte suchú pleť:

Krém obsahuje magnolol, ktorý účinne zvyšuje množstvo a veľkosť buniek zabezpečujúcich objem pleti1, oligopeptidy, ktoré posilňujú sieť kolagénových vlákien a stimulujú obnovu kolagénu1, a kyselinu hyalurónovú, ktorá intenzívne pleť hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky.

1 Studie in vitro.

Chcete ochrániť vašu pleť pred fotostarnutím:

S SPF 15 a UVA ochranou pomáha Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na suchú pleť chrániť pleť pred predčasným starnutím spôsobeným slnečným žiarením a prehlbovaním vrások.

Hľadáte denný hydratačný krém ako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 je ideálny ako základ pod make-up.

Chcete vyriešiť stratu pevnosti a objemu okolo očí:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15, ktorý spevňuje pleť na dosiahnutie liftingového účinku v citlivej oblastí okolo očí a bol schválený oftalmológmi. 

Chcete opäť získať pevné kontúry vašej normálnej až zmiešanej pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na normálnu až zmiešanú pleť, ktorý má ľahšiu konzistenciu a je zároveň nekomatogénny.

 
Hľadáte nočný krém s liftingovým účinkom:
Hľadáte denný krém, ktorý pôsobí proti jemným linkám a vráskam:
Hľadáte krém na korekciu tónu pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 svetlý a Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý obsahujú farebné pigmenty, ktoré zjednocujú tón pleti a dodávajú pleti jasnejší vzhľad.

Hľadáte denný krém proti starnutiu na zlepšenie elasticity pleti a vyplnenie hlbokých vrások:

Pre vašu každodennú starostlivosť

Použite Eucerin DermatoCLEAN Čistiacu pleťovú vodu ako predprípravu pleti na ďalšie ošetrujúce prípravky.

Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na suchú pleť, a potom Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15.

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Starostlivosť proti starnutiu pleti a na obnovu objemu

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: ako prvé sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa neskôr prehlbujú. Počas ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť.

Skupina výrobkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri inovatívne rady s klinicky a dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka čomu získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia.

Primárnym problémom zrelej pleti u mnohých žien vo veku 40 až 50 rokov je ochabnutá pleť a strata objemu a tvárových kontúr. S pribúdajúcim vekom nášmu telu ubúdajú prirodzené látky, ktorých úlohou je, aby pleť zostala pevná a hladká, a tým stráca svoj objem a pevné kontúry a začína ochabovať.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift boli klinicky a dermatologicky testované. Testy preukázali ich špecifické účinky pre jednotlivé vrstvy pleti, v ktorých dochádza k tejto strate objemu. Magnolol zväčšuje veľkosť a množstvo buniek, ktoré sa starajú o objem pleti1, oligopeptidy posilňujú sieť kolagénových vlákien a obnovu kolagénu1 a kyselina hyalurónová podporuje hydratáciu pleti a vypĺňa hlboké vrásky.

Kozmetický rad obsahuje denné krémy, nočný krém a očný krém, všetky s liftingovým účinkom pre viditeľne pevnejšiu pleť a remodeláciu kontúr. 

1 Štúdia in vitro 

Celkové hodnotenie
  • (2)
5 z 5 bodov / 2 recenzií
5 Stars
2
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Adriána,

Používam celú radu HF Volume lift

Používam celú radu už asi 2 roky a naozaj vidím výsledky. Mala som dosť výrazne nosoústne vrásky a pekne mi ich vyplnili. Navyše pekne vonia.
Bara,

Alergicka reakce!!

Po aplikaci malého množství těžká akergická reakce. Ustoupila až po 24 hodinách. Jeste po žadném kremu jsem takovou neměla

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár