• (1)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15

Spevňujúci očný krém na všetky typy pleti s UVA a UVB ochranou

Očný krém proti starnutiu pleti s magnololom, oligopeptidmi a kyselinou hyalurónovou. Vypĺňa hlboké vrásky a spevňuje pleť okolo očí na dosiahnutie liftingového účinku.

Remodelačný očný krém SPF 15 proti starnutiu pleti

Postupom času stráca pleť objem a pevnosť: kontúry tváre sú menej zreteľné a výraz tváre sa viditeľne mení. Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém bol vyvinutý špeciálne tak, aby vypĺňal hlboké vrásky a spevňoval pleť v citlivej oblasti okolo očí, a zároveň pomáhal chrániť všetky typy pleti pred slnečným žiarením.

Tento očný krém v sebe kombinuje tri účinné zložky, ktoré pôsobia cielene na špecifické vrstvy pleti, v ktorých dochádza k strate objemu: magnolol zvyšuje množstvo a veľkosť buniek zabezpečujúcich objem pleti1, oligopeptidy stimulujú sieť kolagénových vlákien pre pevnejšiu štruktúru pleti1 a kyselina hyalurónová intenzívne pleť hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky. Pri pravidelnom používaní pomáha Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém obnoviť stratený objem a spevniť pleť v citlivej oblasti okolo očí na dosiahnutie liftingového účinku. Viditeľne redukuje jemné linky a hlboké vrásky.

Vďaka SPF 15 a UVA ochrane pomáha tento oftalmologicky schválený krém proti starnutiu zabrániť aj fotostarnutiu (predčasnému starnutiu pleti v dôsledku slnečného žiarenia) a prehlbovaniu vrások.

1 Štúdia in vitro

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali účinnosť a kožnú znášanlivosť Eucerin Hyaluron-Filler + Volume Lift Očného krému SPF 15.

Často kladené otázky

Ako zistím, či sú prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift proti starnutiu pleti pre mňa vhodné?

Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift bol špeciálne vyvinutý tak, aby vyplňoval hlboké vrásky a prinavrátil pevný tvar kontúram tváre na dosiahnutie liftingového účinku. Hoci je naša pleť rovnako jedinečná ako my sami, a taktiež odlišne starne v závislosti od našich genetických predispozícií a životného štýlu, toto sú časté spoločné problémy zrelej pleti u žien vo veku 40 až 50 rokov.

Ak sa na vašej pleti začínajú prejavovať prvé známky starnutia (jemné linky a vrásky sa obvykle objavujú približne vo veku 30 rokov), vyskúšajte rad Eucerin Hyaluron-Filler, ktorý vypĺňa aj najhlbšie vrásky na dosiahnutie mladistvého vzhľadu. Ak je vašim hlavným problémom pružnosť pleti a prehlbujúce sa vrásky (najčastejšie vyskytujúci sa u žien vo veku nad 50 rokov), odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny prípravok pre vašu pleť, sa dočítate v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku.

V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift?

Naša pleť je rovnako výnimočná ako my sami, preto sa odpoveď na túto otázku bude u každého z nás líšiť a bude závisieť od mnohých faktorov, či už vnútorných (ako sú naše genetické predispozície), ale aj vonkajších (napríklad množstvo slnečného žiarenia, ktorému bola naša pleť vystavená). Vo všeobecnosti platí, že prvé známky starnutia pleti, ako sú jemné linky a vrásky, sa začínajú objavovať už približne vo veku 30 rokov. Na tieto problémy odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler, ktoré ich cielene riešia. Po štyridsiatom roku života dochádza u väčšiny z nás k ochabovaniu pleti, k strate objemu a prepadávaniu kontúr tváre. V tomto prípade je najvhodnejšie zvoliť rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roku života väčšinou potrebujeme podporiť pružnosť našej pleti, preto je ideálny rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

V prípade akýchkoľvek pochybností odporúčame prečítať si náš článok o pleti v rôznom veku alebo sa obráťte na vášho lekárnika, či dermatológa.

Prečo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15 obsahuje UVA a UVB ochranu?

Pleť na tvári je citlivejšia na UVA/UVB žiarenie ako pokožka na zvyšku tela, pretože je vystavená slnečnému žiareniu po celý rok. UV ochrana môže pomôcť zabrániť bunkovému poškodeniu DNA, fotostarnutiu (predčasnému starnutiu pleti spôsobenému slnečným žiarením) a hyperpigmentácii. Je dôležité chrániť pleť na tvári vždy, keď je vystavená slnku. Náš prípravok preto obsahuje SPF 15 v kombinácii s UVA filtrom.

Môžem Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15 používať cez deň aj v noci?

Áno. Hoci počas noci nepotrebujete SPF, účinné zložky Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očného krému SPF 15 budú účinkovať aj počas spánku a vypĺňať hlboké vrásky a spevňovať pleť v citlivej oblasti okolo očí na dosiahnutie liftingového účinku. 

Ingrediencie

Použitie

Žena používajúca Eucerin Remodelačný očný krém Volume-Filler

Každodenná starostlivosť

Použite Eucerin DermatoCLEAN Čistiacu pleťovú vodu ako predprípravu pleti na ďalšie ošetrujúce prípravky.

Ráno: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na suchú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na normálnu až zmiešanú pleť, a potom Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15. Ak potrebujete silnejšiu ochranu pred UVA a UVB žiarením a pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla (HEVIS), použite Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 50 alebo SPF 30 po aplikácii denného krému. 

Večer: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém, a potom Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15.

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Vyskúšajte iný prípravok, ak...

Chcete spevniť ochabujúcu pleť okolo očí:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15 obsahuje aktívne zložky, ktoré cielene pôsobia na príčinu zníženia objemu a spevňujú a nadvihujú pleť v citlivej očnej oblasti.

Hľadáte účinný spevňujúci krém, ktorý nebude dráždiť vašu jemnú pleť v citlivej oblasti okolo očí:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15 je oftalmologicky schválený a neobsahuje parfumáciu.

Chcete ochrániť vašu pleť okolo očí pred fotostarnutím:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15 poskytuje UVB a UVA ochranu a pomáha chrániť pleť pred fotostarnutím (predčasným starnutím spôsobeným slnečným žiarením) a prehlbovaním vrások.

Hľadáte denný hydratačný krém na citlivú oblasť okolo očí ako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15 je ideálny ako základ pod make-up na všetky typy pleti.

Hľadáte očný krém, ktorý bude riešiť prvé známky starnutia:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15, ktorý obsahuje nízko- i vysokomolekulárnu kyselinu hyalurónovú a glycín saponín, ktoré cielene pôsobia proti jemným linkám a vráskam.

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Starostlivosť proti starnutiu pleti a na obnovu objemu

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: ako prvé sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa neskôr prehlbujú. Počas ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť.

Skupina výrobkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri inovatívne rady s klinicky a dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka čomu získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia.

Primárnym problémom zrelej pleti u mnohých žien vo veku 40 až 50 rokov je ochabnutá pleť a strata objemu a tvárových kontúr. S pribúdajúcim vekom nášmu telu ubúdajú prirodzené látky, ktorých úlohou je, aby pleť zostala pevná a hladká, a tým stráca svoj objem a pevné kontúry a začína ochabovať.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift boli klinicky a dermatologicky testované. Testy preukázali ich špecifické účinky pre jednotlivé vrstvy pleti, v ktorých dochádza k tejto strate objemu. Magnolol zväčšuje veľkosť a množstvo buniek, ktoré sa starajú o objem pleti1, oligopeptidy posilňujú sieť kolagénových vlákien a obnovu kolagénu1 a kyselina hyalurónová podporuje hydratáciu pleti a vypĺňa hlboké vrásky.

Kozmetický rad obsahuje denné krémy, nočný krém a očný krém, všetky s liftingovým účinkom pre viditeľne pevnejšiu pleť a remodeláciu kontúr. 

1 Štúdia in vitro 

Celkové hodnotenie
  • (1)
5 z 5 bodov / 1 recenzií
5 Stars
1
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Lili,

Super doplnok k celej rade HF Volume lift.

Super kremík a ako aj celá rada HF Volume lift, ktorú používam už dlhodobo. A nádherne vonia.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár