maskné

Starostlivosť o maskné (akné spôsobené rúškom) – Čo ho spôsobuje a ako môžem zmierniť nedokonalosti pleti?

2 min čítanie
Zobraziť viac

Čo je maskné?

Zbavte sa nedokonalostí pleti ľahko doma vďaka správnej starostlivosti o pleť

Nosenie rúška počas pandémie choroby COVID-19 je bezpochyby dôležité, zároveň však mnohým z nás po celom svete skomplikovalo starostlivosť o našu pleť. A to z dôvodu stále narastajúceho výskytu maskné: akné spôsobené nosením rúšok. Maskné či maskne je spôsobené nadmerným teplom, trením a/alebo tlakom na oblasti tváre, ktoré prichádzajú do kontaktu s rúškom a následne spôsobuje tvorbu nedokonalostí pleti.
 
Rad DermoPure značky Eucerin pri pravidelnej starostlivosti o pleť pomocou DermoPure Čistiaceho gélu, DermoPure Zmatňujúcej emulzie a DermoPure Séra na regeneráciu pleti preukázateľne zmierňuje nedokonalosti pleti o 64 %*.

 
*Výsledky klinickej štúdie po 8 týždňoch kombinovaného používania na 90 dobrovoľníkoch.

Ako ošetrovať maskné?

Kým bude nosenie rúšok súčasťou nášho každodenného života, riziko maskné stále pretrváva. Vďaka výrobkom DermoPure však môžete získať kontrolu nad nedokonalosťami pleti a vďaka pravidelnému systému starostlivosti o pleť výrobkami DermoPure ju udržiavať čistú. Tento rad bol vyvinutý s cieľom pôsobiť proti akné šetrným, ale účinným spôsobom a zmierňuje nedokonalosti pleti o 64 % s prvými viditeľnými výsledkami po siedmich dňoch*.
 
Eucerin DermoPure Čistiaci gél
Eucerin DermoPure Čistiaci gél čistí pleť jemne, ale účinne – odstraňuje nečistoty, mejkap a prebytočný kožný maz. Zanecháva pleť čistú, sviežu a vláčnu a neobsahuje žiadne mydlové zložky a parfumáciu. Odporúčame používať dvakrát denne – ráno a večer, ako prvý krok vašej pravidelnej starostlivosti o pleť.
 
Eucerin DermoPure Zmatňujúca emulzia
Inovatívna Eucerin DermoPure Zmatňujúca emulzia pôsobí proti pupienkom a čiernym bodkám, pomáha riešiť náročnejšie nedokonalosti a aknóznu pleť v dlhodobom horizonte. Zmierňuje nedokonalosti, pleť zjemňuje a zabraňuje nadmernej produkcii kožného mazu s 8-hodinovým účinkom proti lesku. Nanášajte ráno na dobre vyčistenú pleť tváre.

Eucerin DermoPure Sérum na regeneráciu pleti
Eucerin DermoPure Séra na regeneráciu pleti je špeciálne vyvinuté na zníženie výskytu pupienkov, papúl a pustúl, účinkuje proti akné a už po prvom týždni začína viditeľne zlepšovať stav pleti, ktorú postupom času zanecháva čistejšiu a hladšiu. Viditeľne zmierňuje nedokonalosti pleti a bráni ich opätovnému výskytu. Nanášajte večer na dobre vyčistenú pleť tváre.

 
*Výsledky klinickej štúdie po 8 týždňoch kombinovaného používania na 90 dobrovoľníkoch.

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin