Žena so zdravou pokožkou

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky alebo komentáre týkajúce sa značky Eucerin®, obráťte sa na nás prostredníctvom nasledujúceho kontaktného formulára alebo nás kontaktujte telefonicky na +421 650 101 880 v pracovných dňoch od 8.00 do 18.00.

Upozornenie: Táto stránka nie je určená na otázky týkajúce sa zdravia všeobecne, ale v prípade, že  máte obavy alebo dôvod k nespokojnosti s niektorým z našich výrobkov, radi by sme sa o tom dozvedeli.  Ak sú vaše otázky zdravotnej povahy, obráťte sa, prosím,  na vášho lekára. Ďakujeme.

 

Vaše osobné údaje zadané do tohto kontaktného formulára budú použité výlučne na spracovanie Vašej požiadavky zo strany prevádzkovateľa Beiersdorf Slovakia, s.r.o, Einpark Office, Einsteinova 33/3998, 851 01 Bratislava (ďalej ako „Beiersdorf“). Po vybavení požiadavky budú Vaše osobné údaje vymazané, okrem prípadu, ak bude potrebné niektoré informácie uchovať pre ochranu práv prevádzkovateľa. Prehlasujem, že som sa riadne oboznámil (a) s Politikou ochrany súkromia prevádzkovateľa Beiersdorf Slovakia, s.r.o., súhlasím s ňou, vrátane podrobných informácií o spracovaní a beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky a odvolanie súhlasu.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár