Sun protection for actinic keratosis and non-melanoma skin cancer

Prevencia aktinickej keratózy a nemelanómových kožných nádorov

Actinic Control MD SPF 100 Prevencia aktinickej keratózy a nemelanómových kožných nádorov a ako podporná prídavná liečba aktinickej keratózy

Eucerin Actinic Control MD SPF 100 je zdravotnícky prostriedok s vysokým SPF (ochranný slnečný faktor), určený špeciálne na prevenciu aktinickej keratózy a nemelanómovej rakoviny kože, alebo ako doplnková liečba aktinickej keratózy.
 
Aktinická keratóza je stále častejšie predrakovinové kožné ochorenie a súvisí s nemelanómovým karcinómom kože, do ktorého sa môže rozvinúť. Jednou z jej hlavných príčin je poškodenie pokožky vplyvom UV slnečného žiarenia – pomocou správnej slnečnej ochrany si ale stále môžeme užívať každodenný pobyt vonku.
 
SPF 100 chráni pokožku pred škodlivým UVB žiarením, čo znamená, že v pokožke dochádza postupom času k menšiemu poškodeniu kožných buniek. Výrobok obsahuje tiež veľmi vysokú UVA ochranu – poskytuje teda ochranu proti celému UV spektru.
 
Ľahká emulzia sa jednoducho nanáša, a preto je vhodná na každodenné použitie a opakovanú aplikáciu, keď trávite slnečné dni vonku, alebo sa naplno venujete svojím obľúbeným aktivitám. Či hľadáte prípravok na prevenciu aktinickej keratózy, alebo ho budete používať ako doplnkovú liečbu tohto ochorenia, môžete si byť istí, že ste proti slnečnému žiareniu dobre chránení a užívať si bez obáv svoje každodenné činnosti. 

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár