LIFE-CHANGING POWER OF DERMATOLOGICAL SKINCARE

 

Vedecká starostlivosť, ktorá funguje

OSVEDČENÁ INOVÁCIA JE

Kožné problémy, ako sú akné, atopická dermatitída alebo hyperpigmentácia nepôsobia iba na našu pokožku. Často majú vplyv aj na naše sebavedomie, našu náladu a v konečnom dôsledku aj na kvalitu nášho života. Účinné, vysoko znášanlivé a klinicky overené inovácie v starostlivosti o pleť od značky Eucerin® dávajú ľuďom šancu, aby sa vo svojej koži cítili lepšie a mohli si tak opäť naplno užívať život. 

 

Skutočné príbehy o skutočných kožných problémoch

Z REÁLNEHO SVETA

V našich skinterviews sme hovorili s Angelikou, Karin, Sarah, Tonym, Ruth a Eungyuom. Ich životy rôznymi spôsobmi ovplyvňovali kožné problémy. Pozrite sa na ich príbehy a uvidíte, akú zmenu do ich životov vniesli výrobky určené na dermatologickú starostlivosť o pleť.

Sledujte, ako ľudia otvorene hovoria o svojej pokožke

Naše skinterviews (=pokožka + rozhovory) dávajú nahliadnuť do života ľudí, ich kožných problémov a ukazujú, ako im pomohla naša dermokozmetická liečba

Aký je váš príbeh?

NÁJDITE NÁS NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Nechajte sa inšpirovať a získajte informácie o našich výrobkoch a pravidelnej starostlivosti na sociálnych sieťach. Zároveň sa tu môžete podeliť o svoj príbeh o tom, ako dermatologická starostlivosť zmenila váš život: Napíšte nám alebo zverejnite svoj príbeh s hashtagom #Skinterviews.

Life-changing power of dermatological skincare

Značka Eucerin® sa venuje odbornej kozmetickej starostlivosti na farmaceutickej úrovni už viac ako 100 rokov. Neustále sa usilujeme o inovatívne vedecké riešenia a našim hlavným cieľom je vývoj účinných, vysoko znášanlivých a klinicky overených výrobkov. Vyvíjame naše výrobky tak, aby zachovávali a zlepšovali zdravie a krásu vašej pokožky. Pretože vieme, že iba hmatateľné a viditeľné výsledky môžu vyriešiť vaše kožné problémy a pomôcť zlepšiť váš každodenný pocit pohody. Vieme, že účinky kozmetických riešení pôsobia hlbšie, ako len v pleti. Ak sa cíti lepšie vaša pleť, cítite sa lepšie aj vy. Objavte dermatologickú starostlivosť o pleť, ktorá vám zmení život.

 

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin