Šetrné, ale účinné čistenie citlivej pleti

DematoCLEAN [HYALURON]
Šetrné čistenie
citlivej pleti

Eucerin DematoCLEAN [HYALURON] Šetrné, ale účinné čistenie citlivej pleti

Dôkladné každodenné čistenie je prvým krokom v účinnej starostlivosti o pleť. Čistenie pleti ráno aj večer odstraňuje nečistoty, make-up a prebytočný kožný maz a tonizácia pomáha obnoviť prirodzené pH pleti. Čistá pleť je lepšie schopná vstrebávať účinné látky v ošetrujúcich prípravkoch. 

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] je komplexný rad čistiacich pleťových výrobkov, ktoré vyhovujú všetkým typom pleti a požiadavkám spotrebiteľov: čistiaci pleťový gél, čistiace pleťové mlieko, čistiaca micelárna pena a čistiaca micelárna voda spolu s čistiacou pleťovou vodou a odličovačom očí. 

Rad jemných, ale účinných výrobkov bol vyvinutý špeciálne tak, aby nevysušoval pleť. Čistiace prípravky Eucerin kombinujú extra jemný čistiaci komplex s kyselinou hyalurónovou a ďalšími hydratačnými zložkami prírodného pôvodu, čím pleti pomáhajú zachovať si svoju prirodzenú hydratačnú rovnováhu. 

Klinické a dermatologické testy preukázali , že všetky výrobky z tohto radu sú vhodné aj na citlivú pleť. Zanechávajú pleť čistú a jemnú.

 

Odstrániť všetky filtre

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár