Eucerin UreaRepair PLUS

Eucerin UreaRepair PLUS

Okamžitá pomoc PLUS 48h účinok proti príznakom suchej pokožky

Eucerin UreaRepair Plus

Okamžitá pomoc PLUS 48h účinok proti príznakom suchej pokožky

Suchá pokožka je veľmi častý problém a neraz končí návštevou u dermatológa. V závislosti od intenzity suchosti môže byť pokožka napnutá a zhrubnutá a/alebo náchylná na svrbenie, šupinatenie, odlupovanie a začervenanie. V extrémnych prípadoch je pokožka patologicky vysušená (xeróza). 

Hlavným dôvodom vysušovania pokožky je narušená bariérová funkcia pokožky, ktorej príčinou je:

  • nedostatok lipidov, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred stratou hydratácie 
  • nedostatok urey a prirodzených hydratačných látok, ktoré v pokožke viažu hydratáciu.

Všetky výrobky Eucerin UreaRepair PLUS boli vyvinuté s obsahom jedinečnej kombinácie ingrediencií: 

  • Urea a ďalšie prirodzené hydratačné látky (NMFs - Natural Moisturising Factors), ktoré zlepšujú schopnosť pokožky viazať vodu a zvyšujú jej obsah hydratácie.
  • Ceramidy a ďalšie lipidy, ktoré posilňujú kožnú bariéru a chránia pred stratou hydratácie.

Bolo klinicky preukázané, že tieto výrobky pokožke dopĺňajú chýbajúce lipidy a hydratáciu, čím jej poskytujú okamžitú úľavu. Navyše odďaľujú príznaky suchej pokožky až na 48 hodín.

Vďaka výrobkom Eucerin UreaRepair PLUS je pokožka na pohľad i na dotyk hladká, jemná a vláčna. Rad Eucerin UreaRepair PLUS obsahuje telové mlieka, sprchovú penu, penu na nohy a krémy (vrátane výrobkov určených na starostlivosť o pokožku rúk a nôh), a tiež intenzívnu starostlivosť pre lokálne použitie na miesta s extrémne suchou pokožkou.. Tieto výrobky obsahujú rôzne koncentrácie aktívnej zložky urea, ktorá viaže v pokožke vodu. Koncentrácia by sa mala líšiť v závislosti od závažnosti vysušenia pokožky. Jemne parfumované Telové mlieko 5 % Urea a Sprchová pena poskytujú suchej pokožke úľavu a upokojujú zmysly tým, ktorí majú radi príjemnú vôňu. Novopridaná Pena na nohy 10 % Urea podporuje intenzívnu hydratáciu v ultraľahkej, nemastnej a nelepivej textúre, ktorá sa ľahko nanáša.

Súvisiace články

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin