OKAMŽITÁ A DLHOTRVAJÚCA HYDRATÁCIA PRE VŠETKY TYPY PLETI

Eucerin Hyalurónová hydratačná hmla

Okamžitá a dlhotrvajúca hydratácia s 3x EFFECT - s 3 účinkamI:

1 Upokojuje
2 Hydratuje
3 Osviežuje

 

Pleť potrebuje pre svoju správnu a účinnú funkciu vodu. Kvalitne hydratovaná pleť je hladká, vláčna a na pohľad žiarivá. Ak je prirodzená ochranná bariéra pleti narušená, pleť stráca vlhkosť a môže dôjsť k jej dehydratácii. Dehydratovaná pleť je na pohľad matná a na dotyk napätá. Tiež sa znižuje jej schopnosť brániť sa dráždivým látkam zvonku, čo môže spôsobovať jej vyššiu citlivosť.
 
Eucerin Hyalurónová hydratačná hmla poskytuje pleti intenzívnu a dlhodobú hydratáciu potrebnú pre ideálny vzhľad a stav pleti. Kombinácia kyseliny hyalurónovej a prírodne identického gluko-glycerolu aktivuje vlastnú hydratačnú sieť pleti (ktorá rozvádza vodu medzi bunkami) podporujúcu hydratáciu pleti a hydratačnú rovnováhu zvnútra.
 
Tento rýchlo sa vstrebávajúci sprej bez parfumácie je vhodný pre každodenné použitie na všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti.

Hyalurónová hydratačná hmla

Eucerin Hyalurónová hydratačná hmla je hydratačná pleťová hmla s kyselinou hyalurónovou a gluko-glycerolom. Poskytuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu pre hladkú a žiarivú pleť.

Súvisiace články

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin