Emulzia na opaľovanie na tvár s depigmentačným účinkom Pigment Control SPF 50+ tónovaná

NOVINKA
Emulzia na opaľovanie na tvár Pigment Control SPF 50+
tónovaná

VYSKÚŠAJTE TÓNOVANÚ NOVINKU, KTORÁ CHRÁNI, REDUKUJE A KRYJE

Slnečná ochrana je azda tým najdôležitejším krokom, na ktorý by nikto z nás nemal počas svojej dennej rutiny zabúdať

Aj napriek tomu väčšina ľudí používa slnečnú ochranu s SPF (sun protect faktor) iba na dovolenke pri mori, kde navyše siahajú len po veľmi nízkych faktoroch s vidinou lepšieho opálenia. A slnečné žiarenie pritom pôsobí na pleť a pokožku počas celého roka pri akomkoľvek počasí. A práve slnko, hoci sa ukrýva za mrakmi, má hlavný vplyv na väčšinu nedokonalostí pleti ako sú vrásky alebo pigmentové škvrny.

Zaradenie produktu slnečnej ochrany do každodennej starostlivosti o pleť však nebolo ešte nikdy jednoduchšie a to vďaka našim tónovaným novinkám.


TÓNOVANÁ EMULZIA PIGMENT CONTROL

DOSTUPNÁ V 2 ODTIEŇOCH

odtiene

3 v 1 - CHRÁNI, ZMATŇUJE A ZJEDNOCUJE

TÓNOVANÁ EMULZIA PIGMENT CONTROL

S ČÍM PRODUKT KOMBINOVAŤ?

Na tvár

Produkt sa aplikuje ako posledný krok počas bežnej rutiny. Na dosiahnutie opätovne rozžiarenej a zjednotenej pleti bez pigmentových škvŕn odporúčame kombinovať s produktmi z radu Anti-Pigment.

rad Eucerin Anti-Pigment

Na telo

Nezabúdajte ani na pokožku tela, ktorú je nutné pred slnkom chrániť. Eucerin produkty slnečnej ochrany sa špecializujú na rôzne typy pokožky. Či už je Vaša pokožka tela suchá, mastnejšia alebo citlivá, medzi našimi produktmi slnečnej ochrany si vyberiete ten najvhodnejší práve pre Vás. Na výber máte medzi krémami a aj sprejmi.

rad slnečnej ochrany Eucerin

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin