• (10)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum

Duálny účinok: omladzujúce a obnovujúce hydratačné sérum pre všetky typy pleti

Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum s duálnym účinkom, ktoré pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky a zjemňuje textúru pleti, podporuje obnovu kožných buniek a vypĺňa aj hlboké vrásky. Pleť je hladšia a žiarivejšia.

Omladzujúce a obnovujúce hydratačné sérum s duálnym účinkom

Na omladenie starnúcej pleti používajú dermatológovia injekcie s kyselinou hyaluronovou a chemické pleťové peelingy. Práve tieto postupy inšpirovali Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum, ktoré kombinuje dve účinné riešenia na dosiahnutie viacnásobného omladzujúceho účinku: 

 • Zjemnenie textúry pleti a žiarivý vzhľad: Krémová emulzia obsahuje účinný AHA Komplex (alfa-hydroxy kyseliny) a glycín saponín. AHA kyseliny, z ktorých mnohé sú známe ako ovocné kyseliny, pomáhajú odstraňovať odumreté kožné bunky, kým glycín saponín podporuje vlastnú tvorbu kyseliny hyalurónovej v dermálnej vrstve, kde vznikajú hlbšie vrásky.
 • Hydratácia a vyplnenie vrások: Číry gél kombinuje koncentrovanú vysokomolekulárnu a nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová účinne vyhladzuje vrchné vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová (so 40x menšími molekulami) preniká do epidermálnych vrstiev, kde vznikajú hlbšie vrásky. 

Kombinácia oboch riešení zanecháva vašu pleť na dotyk hladkú. Tento inovatívny výrobok je určený na večernú aplikáciu a pri pravidelnom používaní bolo o Eucerin Hyaluron-Filler Nočnom obnovujúcom & vypĺňajúcom sére klinicky a dermatologicky preukázané, že zjemňuje textúru pleti a podporuje obnovu kožných buniek, a zároveň vypĺňa aj hlboké vrásky. Pleť je hladšia a žiarivejšia a póry sú zjemnené. 


Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

KĽÚČOVÉ ZISTENIA

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách prebehla aj užívateľská štúdia (PiU) 2 na 150 ženách vo vekovom rozmedzí 35 až 55 rokov. Po pravidelnom používaní výrobku v období štyroch týždňov uviedli tieto výsledky:

 • 96%: zjemňuje textúru pleti
 • 95%: zanecháva žiarivú pleť
 • 93%: evidentne hladšia pleť
 • 93%: moja pleť je žiarivejšia
 • 91%: výrobok má liftingový účinok
 • 91%: zjemňuje póry
 • 91%: zanecháva moju pleť na dotyk pevnejšiu
 • 91%: viditeľne zlepšuje vzhľad mojej pleti

 2 Beiersdorf AG, užívateľská štúdia, marec 2018

Často kladené otázky

Aký je rozdiel medzi Eucerin® Hyaluron-Filler Nočným obnovujúcim & vypĺňajúcim sérom a Eucerin Hyaluron-Filler Nočným krémom?

Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém je vyživujúci nočný hydratačný krém, ktorý účinne vypĺňa jemné linky a vrásky. Obsahuje tiež dexpanthenol, ktorý podporuje proces regenerácie pleti počas spánku. Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum bolo vyvinuté na použitie spoločne s Eucerin Hyaluron-Filler Nočným krémom a poskytuje duálny účinok na dosiahnutie hladkej a žiarivej pleti. Zloženie gélu obsahuje vysokomolekulárnu a nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú (3), zatiaľ čo emulzia obsahuje glycín saponín a účinný AHA komplex (alfa-hydroxy kyseliny) pre účinné odstránenie odumretých kožných buniek. Mnohé z AHA kyselín sú známe ako ovocné kyseliny.

Gél a emulzia podporujú vo vzájomnej kombinácii a pri pravidelnom používaní obnovu kožných buniek na dosiahnutie účinku zjemnenia pleti, a zároveň vypĺňajú aj hlboké vrásky. Najprv na pleť aplikujte Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum, a potom v ďalšom kroku Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém.

3 – Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje vrchné vrstvy pleti, kým nízkomolekulárna kyselina hyalurónová (ktorá má 40x menšie molekuly ako vysokomolekulárna kyselina hyalurónová v zložení výrobku) preniká ďalej do epidermálnych vrstiev pleti, kde vznikajú hlbšie vrásky. 

Aký je rozdiel medzi Eucerin Hyaluron-Filler Nočným obnovujúcim & vypĺňajúcim sérom a Eucerin Hyaluron-Filler Sérom?

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum je intenzívne sérum proti vráskam určené na každodenné použitie v kombinácii s denným a nočným krémom Eucerin Hyaluron-Filler. Zvyšuje hydratačné a vyplňujúce účinky výrobkov z tohto radu určených na starostlivosť o pleť. Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum je určené na použitie počas noci, v kombinácii s Eucerin Hyaluron-Filler Nočným krémom. Rovnako ako Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum koncentrovanú kyselinu hyalurónovú na dosiahnutie zvýšenej hydratácie pleti. Obsahuje navyše aj AHA komplex (alfa-hydroxy kyseliny) pre účinné odstránenie odumretých kožných buniek. 

Prečo odporúčate používať Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum radšej večer, ako ráno?

Večernú aplikáciu výrobku odporúčame z dvoch dôvodov:

 1. Výrobky s peelingovým účinkom môžu zvyšovať citlivosť pleti na slnečné žiarenie, a zároveň zvyšovať riziko poškodenia pleti slnečným žiarením, najmä spálenia pleti. 
 2. Alfa-hydroxy kyseliny, ktoré sú súčasťou AHA Komplexu v Eucerin Hyaluron-Filler Nočnom obnovujúcom & vypĺňajúcom sére sú foto-reaktívne, čo znamená, že ich slnečné žiarenie môže meniť a znižovať ich účinnosť. 

Po aplikácií séra odporúčame každé ráno používať denný krém, ktorý poskytuje vysokú úroveň slnečnej ochrany, a taktiež jeden týždeň po skončení používania séra, keďže vaša pleť môže byť citlivejšia na slnečné žiarenie. Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 alebo jeden z našich pleťových výrobkov zo série slnečnej ochrany s SPF 50 pri dlhšom pobyte na slnku. 


Aké množstvo výrobku by som mala použiť?

Dvě stisknutí dávkovače by měla postačit na pleť obličeje, krku a dekoltu, ale pokud zjistíte, že vám stačí méně nebo potřebujete o trochu více, je to také v pořádku. 

Ak použijem na noc Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum, musím na druhý deň ráno aplikovať aj slnečnú ochranu?

Áno. Výrobky s peelingovým účinkom odstraňujú odumreté kožné bunky z vrchnej vrstvy pleti, preto môže byť pleť o niečo citlivejšia na slnečné žiarenie, čo zvyšuje riziko poškodenia pleti pôsobením slnečného žiarenia, najmä spálenia. Aj počas oblačných dní je dôležité poskytovať pleti potrebnú ochranu. Používajte výrobok s SPF 30 alebo vyšším SPF, ako je Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 a nanášajte ho každé ráno po večernej aplikácii séra a aj týždeň po skončení používania séra. Odporúčame vždy používať denný krém s SPF, pretože fotostarnutie je hlavnou príčinou předčasného stárnutia pleti.

Prečo je prípravok rozdelený do dvoch komôr?

Vďaka dvom oddeleným komorám zostávajú obe zložky čerstvé a stabilné a zaručujú maximálnu účinnosť aktívnych zložiek. Po stlačení hornej časti dávkovača v jeho strede sa emulzia a gél zmiešajú a vytvoria krémovú a osviežujúcu konzistenciu, ktorá poskytuje vašej pleti niekoľko účinkov naraz. 

Je Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum vhodné na moju aknóznu pleť?

Áno. Prípravok má ľahkú, gélovú konzistenciu a klinické a dermatologické testy preukázali, že je nekomedogénne (čo znamená, že nevyvoláva alebo nezhoršuje akné). 

Môžem tento výrobok používať pravidelne?

Áno. Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum môžete používať každý večer. 

Ingrediencie

 • Nanášajte raz denne, večer, na dobre vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu
 • Stlačením hornej časti dávkovača v jeho strede získate optimálnu kombináciu oboch zložiek
 • Obe zložky zmiešajte v dlani
 • Vyhýbajte sa priamemu kontaktu s očami
 • Prípravok môže zvyšovať citlivosť pleti na slnečné žiarenie, preto každý deň použite denný krém s minimálnym SPF 30, a zároveň ešte aj týždeň po skončení používania Nočného séra. 
 • Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov, používajte v kombinácii s ďalšími výrobkami z radu Eucerin Hyaluron-Filler

Ako nanášať Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum
Stlačením dávkovača v jeho strede získate optimálnu kombináciu oboch zložiek

Pre vašu každodennú starostlivosť

Použite Eucerin Pleťové čistiace mlieko alebo Pleťový čistiaci gél

Pleť dôkladne vyčistite Eucerin DermatoCLEAN Čistiacim pleťovým mliekom (na suchú pleť) alebo Eucerin DermatoCLEAN Čistiacim pleťovým gélom (na normálnu až zmiešanú pleť).

Použite Eucerin Pleťovú vodu

Použite Eucerin DermatoCLEAN Čistiacu pleťovú vodu, ktorá pleť pripraví na ďalšie výrobky určené na starostlivosť o pleť.

Naneste anti-age nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum

Ráno: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum a v ďalšom kroku vhodný typ Eucerin Hyaluron-Filler Denného krému a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15

Večer: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum a v ďalšom kroku Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15. Pokiaľ by ste chceli večer použiť aj Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, naneste ho na Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum a v ďalšom kroku použite Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém.

Každé ráno používajte výrobky Eucerin určené na slnečnú ochranu

Ráno po aplikácii Nočného obnovujúceho & vypĺňajúceho séra odporúčame vždy používať SPF 30 alebo vyššie SPF, a ešte aj minimálne jeden týždeň po poslednej aplikácii Nočného obnovujúceho & vypĺňajúceho séra. Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30, ktorý je vhodný na všetky typy pleti, alebo Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50. Túto špeciálnu ochranu by ste mali nanášať na váš denný krém a pred použitím Eucerin Hyaluron-Filler CC krému.

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Hľadáte anti-age sérum, ktoré pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky a zjemňuje textúru pleti:

Krémová emulzia, ktorá je súčasťou Eucerin Hyaluron-Filler Nočného obnovujúceho & vypĺňajúceho séra obsahuje glycín saponín a AHA komplex (alfa-hydroxy kyseliny) na odstránenie odumretých kožných buniek. Mnohé z AHA kyselín sú známe ako ovocné kyseliny. Gél obsahuje vysokomolekulárnu a nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú. Gél a emulzia podporujú vo vzájomnej kombinácii obnovu kožných buniek na dosiahnutie zjemnenia pleti, a zároveň vypĺňajú aj hlboké vrásky. 

Hľadáte anti-age sérum na zlepšenie hydratácie pleti a redukciu jemných liniek a vrások:

Výrobok obsahuje koncentrovanú vysokomolekulárnu a nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú a glycín saponín. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje vrchné vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová (so 40x menšími molekulami ako vysokomolekulárna kyselina hyalurónová v zložení výrobku) preniká ďalej do epidermálnych vrstiev pleti, kde vznikajú hlbšie vrásky. 

Hľadáte výrobok, ktorý môžete použiť večer:

Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum je určené na večernú aplikáciu. Môžete ho naniesť pred Eucerin Hyaluron-Filler Nočným krémom na podporu obnovy kožných buniek a zjemnenie textúry pleti, a zároveň vyplnením aj hlbokých vrások. 

Hľadáte anti-age sérum, ktoré je vhodné na použitie ráno alebo večer na redukciu liniek a vrások:

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum obsahuje vysokomolekulárnu a nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú a glycín saponín na vyplnenie všetkých typov vrások. 

Hľadáte nočný krém na redukciu jemných liniek a vrások:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém, ktorý vypĺňa aj hlboké vrásky a obsahuje dexpanthenol na podporu regenerácie pleti počas spánku. 

Eucerin Hyaluron-Filler Anti-age starostlivosť pre účinné vyplnenie vrások

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: najprv sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa postupom času začnú prehlbovať. Počas ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť.  

Skupina výrobkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri unikátne rady s klinicky a dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka ktorému získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler boli vyvinuté špeciálne na pôsobenie proti prvým známkam starnutia, ako sú jemné linky a vrásky. Jedinečná kombinácia výrobkov Eucerin s vysoko- a nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a glycínom saponínom pôsobí cielene na dosiahnutie viditeľného vyhladenia aj tých najhlbších vrások a omladenie vzhľadu. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje horné vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40krát menšia1, preniká hlbšie do epidermálnych vrstiev pleti, kde vznikajú hlbšie vrásky. Glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis, kde sa tvoria tie najhlbšie vrásky. 

Rad obsahuje denné krémy (SPF 15 a SPF 30), tónovacie CC krémy, nočný krém a očný krém pre všetky typy pleti. Pre zosilnenie účinku prináša tiež Sérum, Nočné obnovujúce & vypĺňujúce sérum s duálnym účinkom, Booster s 10 % čistým a čerstvo aktivovaným vitamínom C, Hydratačný booster a Pleťovú masku z biocelulózy. 

1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je taktiež súčasťou zloženia výrobku

Novinka
Hyalurónový booster od značky Eucerin

Prvé príznaky starnutia

Hyaluron-Filler Hydratačný booster

 • Ultra ľahká a osviežujúca gélová textúra
 • Pre všetky typy pleti vrátane citlivej pleti
 • Okamžité posilnenie a hydratáci
 • Zlepšuje hydratáciu pleti až na 24 hodín
 • Vypĺňa jemné linky a prvé vrásky
 • Pre pevnejšiu, sviežejšiu a žiarivejšiu pleť
 • Vypĺňa pleť vďaka intenzívnej hydratácii
 • Okamžitý účinok: pocit sviežej pleti a hydratácia až na 24 hodín
 • Vynikajúci ako základ pod mejkap
 • Ľahká príjemná vôňa

Zistiť viac
Celkové hodnotenie
 • (10)
5 z 5 bodov / 10 recenzií
5 Stars
10
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Katka,

Je super!

Díky!
Iva,

Bomba!

Videla jsem TV reklamu; ktera me zaujala - krem ma dvě oddelené slozky; ktere se smichaji tesne pred nanesenim. Musim rici, ze hned prvni rano byla plet vypnuta- pouzivam kazdy vecer.....opravdu skvele a ucinek okamzity!
Lída,

Výborný krém!

Používám 2 měsíce a moje je krásně vypnutá a super funguje na vrásky!
Martina,

Vynimocne serum

Konecne serum,po ktorom vidno zlepsenie stavu pleti.
Anicka,

Funguje

Serum pouzivam cca mesiac,a som naozaj spokojna. Plet je rano hladsia a hydratovana. Pre mna urcite jeden z naj nocnych sér.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár