• 1/4 Hyaluron Filler Nočné sérum
 • 2/4 benefity
 • 3/4 použitie
 • 4/4 ingrediencie
 • 1/4 Hyaluron Filler Nočné sérum
 • 2/4 benefity
 • 3/4 použitie
 • 4/4 ingrediencie

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum

5
19 recenzií
Anti-age prípravok s duálnym účinkom
Šetrným spôsobom zbavuje pleť odumretých kožných buniek a zjemňuje textúru pleti, podporuje obnovu kožných buniek
Vypĺňa aj hlboké vrásky

Duálny účinok: omladzujúce a obnovujúce hydratačné sérum pre všetky typy pleti s 3x EFFECT – s 3 účinkami:

1 Vypĺňa
2 Zjemňuje
3 Obnovuje

Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum s duálnym účinkom, ktoré pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky a zjemňuje textúru pleti, podporuje obnovu kožných buniek a vypĺňa aj hlboké vrásky. Pleť je hladšia a žiarivejšia. 

Už po týždni som zaznamenala pozitívny účinok na moju pleť. To je šialené. Nočná starostlivosť je upokojujúca a osviežuje moju pleť.

Marliese, 2019

O produkte

Omladzujúce a obnovujúce hydratačné sérum s duálnym účinkom

Na omladenie starnúcej pleti používajú dermatológovia injekcie s kyselinou hyaluronovou a chemické pleťové peelingy. Práve tieto postupy inšpirovali Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum, ktoré kombinuje dve účinné riešenia na dosiahnutie viacnásobného omladzujúceho účinku: 

 • Zjemnenie textúry pleti a žiarivý vzhľad: Krémová emulzia obsahuje účinný AHA Komplex (alfa-hydroxy kyseliny) a glycín saponín. AHA kyseliny, z ktorých mnohé sú známe ako ovocné kyseliny, pomáhajú odstraňovať odumreté kožné bunky, kým glycín saponín podporuje vlastnú tvorbu kyseliny hyalurónovej v dermálnej vrstve, kde vznikajú hlbšie vrásky.
 • Hydratácia a vyplnenie vrások: Číry gél kombinuje koncentrovanú vysokomolekulárnu a nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová účinne vyhladzuje vrchné vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová (so 40x menšími molekulami) preniká do epidermálnych vrstiev, kde vznikajú hlbšie vrásky. 

Kombinácia oboch riešení zanecháva vašu pleť na dotyk hladkú. Tento inovatívny výrobok je určený na večernú aplikáciu a pri pravidelnom používaní bolo o Eucerin Hyaluron-Filler Nočnom obnovujúcom & vypĺňajúcom sére klinicky a dermatologicky preukázané, že zjemňuje textúru pleti a podporuje obnovu kožných buniek, a zároveň vypĺňa aj hlboké vrásky. Pleť je hladšia a žiarivejšia a póry sú zjemnené. 


Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Kľúčové zistenia

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách prebehla aj užívateľská štúdia (PiU) 2 na 150 ženách vo vekovom rozmedzí 35 až 55 rokov. Po pravidelnom používaní výrobku v období štyroch týždňov uviedli tieto výsledky:

 • 96%: zjemňuje textúru pleti
 • 95%: zanecháva žiarivú pleť
 • 93%: evidentne hladšia pleť
 • 93%: moja pleť je žiarivejšia
 • 91%: výrobok má liftingový účinok
 • 91%: zjemňuje póry
 • 91%: zanecháva moju pleť na dotyk pevnejšiu
 • 91%: viditeľne zlepšuje vzhľad mojej pleti

 2 Beiersdorf AG, užívateľská štúdia, marec 2018

Vlastnosti

 • nekomedogénny

Použitie

Stlačením dávkovača v jeho strede získate optimálnu kombináciu oboch zložiek

 • Nanášajte raz denne, večer, na dobre vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu
 • Stlačením hornej časti dávkovača v jeho strede získate optimálnu kombináciu oboch zložiek
 • Obe zložky zmiešajte v dlani
 • Vyhýbajte sa priamemu kontaktu s očami
 • Prípravok môže zvyšovať citlivosť pleti na slnečné žiarenie, preto každý deň použite denný krém s minimálnym SPF 30, a zároveň ešte aj týždeň po skončení používania Nočného séra. 
 • Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov, používajte v kombinácii s ďalšími výrobkami z radu Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite Eucerin DermatoCLEAN Čistiacim pleťovým mliekom (na suchú pleť) alebo Eucerin DermatoCLEAN Čistiacim pleťovým gélom (na normálnu až zmiešanú pleť).

Zistiť viac

Tonizácia

Použite Eucerin DermatoCLEAN Čistiacu pleťovú vodu, ktorá pleť pripraví na ďalšie výrobky určené na starostlivosť o pleť.

Zistiť viac

Špeciálna starostlivosť a starostlivosť

Ráno: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum a v ďalšom kroku vhodný typ Eucerin Hyaluron-Filler Denného krému a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15

Večer: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum a v ďalšom kroku Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15. Pokiaľ by ste chceli večer použiť aj Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, naneste ho na Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum a v ďalšom kroku použite Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém.

Zistiť viac

Slnečná ochrana

Ráno po aplikácii Nočného obnovujúceho & vypĺňajúceho séra odporúčame vždy používať SPF 30 alebo vyššie SPF, a ešte aj minimálne jeden týždeň po poslednej aplikácii Nočného obnovujúceho & vypĺňajúceho séra. Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Denný krém SPF 30, ktorý je vhodný na všetky typy pleti, alebo Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50.

Zistiť viac

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Hľadáte anti-age sérum, ktoré pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky a zjemňuje textúru pleti:

Krémová emulzia, ktorá je súčasťou Eucerin Hyaluron-Filler Nočného obnovujúceho & vypĺňajúceho séra obsahuje glycín saponín a AHA komplex (alfa-hydroxy kyseliny) na odstránenie odumretých kožných buniek. Mnohé z AHA kyselín sú známe ako ovocné kyseliny. Gél obsahuje vysokomolekulárnu a nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú. Gél a emulzia podporujú vo vzájomnej kombinácii obnovu kožných buniek na dosiahnutie zjemnenia pleti, a zároveň vypĺňajú aj hlboké vrásky. 

Hľadáte anti-age sérum na zlepšenie hydratácie pleti a redukciu jemných liniek a vrások:

Výrobok obsahuje koncentrovanú vysokomolekulárnu a nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú a glycín saponín. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje vrchné vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová (so 40x menšími molekulami ako vysokomolekulárna kyselina hyalurónová v zložení výrobku) preniká ďalej do epidermálnych vrstiev pleti, kde vznikajú hlbšie vrásky. 

Hľadáte výrobok, ktorý môžete použiť večer:

Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum je určené na večernú aplikáciu. Môžete ho naniesť pred Eucerin Hyaluron-Filler Nočným krémom na podporu obnovy kožných buniek a zjemnenie textúry pleti, a zároveň vyplnením aj hlbokých vrások. 

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Hľadáte anti-age sérum, ktoré je vhodné na použitie ráno alebo večer na redukciu liniek a vrások:

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum obsahuje vysokomolekulárnu a nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú a glycín saponín na vyplnenie všetkých typov vrások. 

Hľadáte nočný krém na redukciu jemných liniek a vrások:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém, ktorý vypĺňa aj hlboké vrásky a obsahuje dexpanthenol na podporu regenerácie pleti počas spánku. 

Ingrediencie

Ako funguje

V inovatívnom zložení vyvinutom spoločnosťou Eucerin pôsobí vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyaluronová bok po boku s glycin saponínom. Spolu predstavujú cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu jemných línií a hlbokých vrások. 

Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová (známa aj ako kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom) zostáva na povrchu kože a zlepšuje tak hydratáciu najvrchnejšej vrstvy epidermis – kde vznikajú jemné línie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej (známa aj ako kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom) sú 40krát menšie ako molekuly vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, a preto táto kyselina môže prenikať do hlbších vrstiev epidermis, kde stimuluje vlastnú produkciu kyseliny hyaluronovej bunkami kože.

Bioaktívny glycin saponín preniká ešte hlbšie, do dermálnych vrstiev kože, stimuluje produkciu kyseliny hyaluronovej a dopĺňa vlhkosť tam, kde vznikajú hlboké vrásky. 

Viditeľne vyhladzuje jemné línie a vrásky a vyhladzuje kožu a omladzuje vzhľad.

Štandardnou jednotkou merania hmotnosti atómu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom má relatívnu molekulovú hmotnosť 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom, 52 kDa. Obidve kyseliny sú súčasťou zloženia prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

FAQ (8)

5
19 recenzií *
19
0
0
0
0
 • Katka 6. 12. 2019
  eucerin.cz
  Je super!
  Díky!
 • Katka 6. 12. 2019
  Je super!
  Díky!
 • Iva 4. 12. 2019
  eucerin.cz
  Bomba!
  Videla jsem TV reklamu; ktera me zaujala - krem ma dvě oddelené slozky; ktere se smichaji tesne pred nanesenim. Musim rici, ze hned prvni rano byla plet vypnuta- pouzivam kazdy vecer.....opravdu skvele a ucinek okamzity!
 • Ukázať recenzie

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin