• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Vitamin C Booster

24 ml

0
0 recenzií
2 varianty výrobku
Anti-age sérum
S 10% čistým a čerstvo aktivovaným vitamínom C
Na všetky typy pleti

Anti-age sérum s 10 % čistým a čerstvo aktivovaným vitamínom C pre všetky typy pleti s 3x EFFECT – s 3 účinkami:

1 Vypĺňa 2 Povzbudzuje 3 Rozjasňuje Rýchlo sa vstrebávajúce sérum, ktoré pleť posilňuje a vyhladzuje, a zároveň vypĺňa vrásky. Pleť získa sviežejší a žiarivejší vzhľad iba za sedem dní.

O produkte

Anti-age sérum s vitamínom C

Slnko, znečistené ovzdušie, fajčenie a ďalšie faktory nášho životného štýlu vyvolávajú tvorbu voľných radikálov. Voľné radikály spôsobujú v pleti oxidačný stres, urýchľujú jej predčasné starnutie a zanechávajú pleť na pohľad mdlú a unavenú. Eucerin Hyaluron - Filler Vitamin C Booster s 10% čistým a čerstvo aktivovaným vitamínom C bol vyvinutý špeciálne na ochranu pleti proti voľným radikálom a na účinný boj proti prvým známkam starnutia: pleť povzbudzuje, vypĺňa vrásky a vy získate hladší, sviežejší a žiarivejší vzhľad.

Vitamín C je silný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály a posilňuje vlastný obranný systém pleti. Je taktiež nevyhnutný pre tvorbu kolagénu v kožných bunkách, ktorý pomáha podporovať štruktúru pleti a oddialiť známky starnutia. Inovatívne balenie umožňuje čerstvo aktivovať vitamín C pri prvom použití. Stačí stlačiť a zmiešať vitamín C v prášku s emulziou obsahujúcou nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú a licochalcon A. Výrobok je najúčinnejší počas 21 dní.

Nízkomolekulárna kyselina hyalurónová je účinná hydratačná zložka, ktorá vypĺňa vrásky v epidermálnej (vrchnej) vrstve pleti. Ďalší osvedčený antioxidant, licochalcon A, účinkuje spoločne s vitamínom C a neutralizuje voľné radikály vyvolané UV žiarením a vysokoenergetickým viditeľným svetlom.

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster je vhodný na všetky typy pleti a je klinicky a dermatologicky preukázané, že posilňuje pleť a vypĺňa vrásky. Pleť je hladšia, sviežejšia a žiarivejšia už po 7 dňoch a výsledky sa postupom času aj naďalej zlepšujú.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukazujú veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Kľúčové zistenia

100%

Pleť má revitalizovaný vzhľad

100%

Pleť je na dotyk jemnejšia

100%

Pleť má mladistvejší vzhľad

100%

Pleť má svieži vzhľad

100%

Vyhladzuje pleť

99%

Pleť je na dotyk pevnejšia

100%

Vypĺňa vrásky

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách sa urobila aj používateľská štúdia1 na vzorke 140 žien vo veku 35 až 55 rokov, ktoré uviedli nasledujúce výsledky po jednom týždni a štyroch týždňoch pravidelného používania:

Použitie

Ako používať booster v 5 krokoch

Vitamín C je najúčinnejší, pokiaľ je čerstvo aktivovaný. Naše inovatívne balenie uľahčuje aktiváciu pri prvom použití. 

Odstráňte fóliu. Stlačte. Pretrepte. Odskrutkujte uzáver. Povzbuďte vašu pleť.

1. krok: Odstráňte fóliu

Odlepte ochrannú striebornú fóliu, ale zatiaľ ešte neodstraňujte priehľadný uzáver na druhej strane ampulky

Zistiť viac

2. krok: Stlačte pružnú časť ampulky

2x až 3x stlačte pružnú časť ampulky na uvoľnenie vitamínu C do emulzie

Zistiť viac

3. krok: Pretrepte

Pretrepávajte ampulku minimálne 10 sekúnd na aktiváciu prípravku

Zistiť viac

4. krok: Odskrutkujte uzáver

Odskrutkujte uzáver 

Zistiť viac

Krok 5: Povzbuďte vašu pleť

Na spustenie dávkovania prípravku otočte ampulku a stlačte pružnú časť 

Zistiť viac

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite s pomocou pleťových čistiacich prípravkov Eucerin. Vyberte si: 

Zistiť viac

Tonizácia

Po použití čistiaceho pleťového mlieka alebo gélu dočistite pleť s Eucerin DermatoCLEAN Čistiacou pleťovou vodou. Po použití Micelárnej čistiacej vody nemusíte už používať ďalšiu pleťovú vodu. 

Zistiť viac

Povzbudenie

S pomocou Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boosterom. Môžete ho použiť ráno alebo večer. Naneste pod váš denný alebo nočný krém alebo ho pred aplikáciou zmiešajte s vašim hydratačným krémom. 

Zistiť viac

Starostlivosť

Ďalej naneste zodpovedajúci hydratačný krém. Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 alebo SPF 30Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15. Pri používaní Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boostera a jeden týždeň po skončení používania vždy používajte hydratačný krém so slnečnou ochranou alebo opaľovacie prípravky. 

Zistiť viac

Ochrana a korekcia nedokonalostí

Ako doplňujúcu slnečnú ochranu vyskúšajte Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50 alebo SPF 30.

Zistiť viac

Použite tento výrobok, ak...

Hľadáte anti-age sérum s antioxidačnými účinkami:

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster obsahuje 10% čistý a čerstvo aktivovaný vitamín C a licochalcon A – obidva sú silné antioxidanty. 

Vaša pleť pôsobí mdlo a unaveno a potrebuje povzbudiť:

Inovatívne balenie Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boostera umožňuje čerstvo aktivovať 10 % čistý vitamín C na dosiahnutie maximálnej účinnosti a zároveň poskytuje vašej pleti potrebné povzbudenie pre jej žiarivý vzhľad. Pleť je na pohľad aj na dotyk revitalizovaná a omladená už po siedmich dňoch používania.  

Hľadáte výrobok, ktorý vám pomôže riešiť prvé známky starnutia pre mladistvejší vzhľad pleti:

Klinické a dermatologické testy preukázali, že Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster pleť povzbudzuje a vypĺňa vrásky. Pleť je hladšia, sviežejšia, žiarivejšia a získava mladistvejší vzhľad už po siedmich dňoch. 

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Hľadáte hydratačný krém, ktorý je ideálny na potlačenie prvých známok starnutia:

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 alebo SPF 15.

Hľadáte nočný krém na redukciu jemných liniek a vrások:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém, ktorý vypĺňa aj hlboké vrásky. 

Chcete anti-age sérum s peelingovým účinkom, ktoré zjemní textúru pleti: 

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum, ktoré podporuje obnovu kožných buniek a pleť zjemňuje, pričom zároveň vypĺňa aj tie najhlbšie vrásky. 

Ingrediencie

Ako spoločne účinkujú

Vitamín C je silný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály a posilňuje vlastný obranný systém pleti. Je taktiež nevyhnutný pre tvorbu kolagénu v kožných bunkách, ktorý pomáha podporovať štruktúru pleti a oddialiť známky starnutia. 

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster obsahuje 10% čistý a čerstvo aktivovaný vitamín C

Čistý vitamín C pri pôsobení kyslíka prirodzene degraduje, preto je najúčinnejší, pokiaľ je čerstvo aktivovaný. Inovatívne balenie značky Eucerin uvoľňuje vitamín C v prášku bezprostredne pred prvým použitím na dosiahnutie maximálneho účinku. 

Po stlačení ampulky sa 10% čistý vitamín C v prášku, ktorý je súčasťou výrobku, zmieša s emulziou, ktorá obsahuje aj nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú (účinnú hydratačnú zložku, ktorá pomáha vypĺňať vrásky v epidermálnej vrstve pleti) a licochalcon A (ďalší silný antioxidant). 

Vitamín C a licochalcon A sa vo svojich antioxidačných účinkoch dopĺňajú a spoločne zabezpečujú biologickú ochranu buniek, najmä pokiaľ ide o neutralizáciu voľných radikálov (známych tiež ako reaktívne formy kyslíka) vyvolaných slnečným žiarením. Vitamín C poskytuje primárnu obranu proti voľným radikálom: pôsobí okamžite, neutralizuje voľné radikály na povrchu buniek (extracelulárne) vyvolaných UV žiarením. Licochalcon A pôsobí v ďalšom časovom horizonte a okrem neutralizácie voľných radikálov vyvolaných UV žiarením tiež pomáha redukovať voľné radikály vyvolané vysokoenergetickým viditeľným svetlom. 

Zloženie obsahujú takú koncentráciu vitamínu C, ktorá prináša výsledky a zároveň má dobrú kožnú znášanlivosť. 1 Klinické a dermatologické testy preukázali, že povzbudzuje a vyhladzuje pleť a vypĺňa vrásky pre sviežejší a žiarivejší vzhľad už po siedmich dňoch. 

 

1 Pinnell, S.R.; Yang H, Omar M. a kol.: Topical L-ascorbic acid: percutaneous absorption studies. Dermatol Surg. 2001;27(2): 137-142

Primárna obrana proti reaktívnym formám kyslíka - vitamín C

FAQ (6)

 • Čo sú to voľné radikály a prečo sú pre moju pleť škodlivé?

  Voľné radikály sú vysoko reaktívne molekuly kyslíka. Ich tvorbu vyvolávajú vonkajšie faktory, ako napríklad slnko, životné prostredie, naša strava a životný štýl. 
   
  Na neutralizáciu týchto potenciálne škodlivých voľných radikálov používa naše telo antioxidanty. Pokiaľ dôjde k nerovnováhe medzi produkciou voľných radikálov a schopnosťou tela voľné radikály neutralizovať, začnú voľné radikály poškodzovať bunky – tento proces sa nazýva oxidačný stres. Zatiaľ čo starnutie je úplne prirodzený proces, oxidačný stres môže spôsobiť, že pleť starne predčasne: môže začať skôr ochabovať, byť mdlá, unavená a môžu sa začať skôr objavovať vrásky. 

  Viac sa môžete dočítať v našom článku „Voľné radikály: Čo sú a ako ovplyvňujú pleť?“.  O rôznych fázach starnutia si môžete prečítať v našich článkoch: jemné linky a vráskystrata objemu a tvárových kontúr a strata pružnosti a hlboké vrásky

 • Vďaka čomu je Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster taký účinný?

  Vitamín C je známy ako silný antioxidant a je kľúčový pre syntézu kolagénu v kožných bunkách. K vysokej účinnosti Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boostera prispievajú predovšetkým tieto štyri faktory:

  • 10% čistý vitamín C: naše zloženie obsahuje 200x vyššiu koncentráciu vitamínu C oproti normálnemu pomaranču 2. Výskum dokázal, že ak chceme docieliť účinok na kožné bunky, musí výrobok obsahovať aspoň 8% vitamín C. Zloženie s koncentráciou nad 20 % neposkytuje vyššiu účinnosť a môže spôsobovať podráždenie pleti.3. Eucerin používa koncentráciu vitamínu C, ktorá preukázateľne prináša výsledky a zároveň má dobrú kožnú znášanlivosť.4

  • Čerstvo aktivovaný: Čistý vitamín C pri pôsobení kyslíka prirodzene degraduje, preto je najúčinnejší, kým je čerstvo aktivovaný. Naše inovatívne balenie uvoľňuje vitamín C jediným stlačením. Pretrepaním sa prášok zmieša s emulziou. Vitamín C sa aktivuje a okamžite uvoľní svoju silu. Spotrebujte do 21 dní od aktivácie, kedy je sérum najúčinnejšie. 
    
  • Celkové zloženie: Výrobok obsahuje aj nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú (vlastná hydratačná zložka pleti, ktorá pomáha vypĺňať vrásky) a licochalcon A (ktorý posilňuje antioxidačný účinok vitamínu C).

  • Aplikuje sa priamo tam, kde je potrebný: Vďaka unikátnej kombinácii zložiek sa Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster ľahko vstrebáva do pleti, preto si môžete byť istí, že sa vitamín C dostane presne na potrebné a žiadané miesta.

   

  2 Na základe priemernej hodnoty obsahu vitamínu C v pomarančoch: 50 mg/100 g
  3 Pinnell,  S.R., Yang, H., Omar, M. a kol.: Topical L-ascorbic acid: percutaneous absorption studies. Dermatol Surg. 2001;27(2): 137-142#
  4 Fitzpatrick, R.E., Rostan, E.F.: Double-blind, half-face study comparing topical vitamin C and vehicle for rejuvenation of photodamage. Dermatol Surg. 2002; 28(3): 231-236
 • V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster?

  Môžete ho používať v ktoromkoľvek veku. Genetické predpoklady, životný štýl a prostredie, toto všetko ovplyvňuje, kedy a ako začne naša pleť starnúť, ale u mnohých z nás sa prvé známky starnutia pleti objavia okolo dvadsiateho roku života. Sú to jemné linky a vrásky a pleť môže mať mdlý a unavený vzhľad. Každá pleť je vystavená oxidačnému stresu, preto je lepšie, aby ste sa o ňu začali starať čo najskôr. Pravidelné čistenie, slnečná ochrana, hydratácia a používanie silných, osvedčených antioxidantov, ako je vitamín C, vám pomôže udržiavať vašu pleť zdravú a predídete tak jej predčasnému starnutiu. 

  Klinické a dermatologické testy potvrdili, že Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster pleť povzbudzuje a vyhladzuje a vypĺňa vrásky na dosiahnutie sviežejšieho a žiarivejšieho vzhľadu už za sedem dní.  Mdlej pleti poskytuje ideálne povzbudenie a pomáha redukovať prvé známky starnutia pleti. 

  Pre viac informácií o rôznych fázach starnutia pleti a ako si zvoliť najvhodnejšie produkty pre vás, si prečítajte náš článok o pleti v rôznych vekových kategóriách. 

 • Je Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster vhodný aj na citlivú pleť?

  Áno. Sérum je vhodné na všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti. Je klinicky a dermatologicky preukázané, že má dobrú účinnosť a znášanlivosť aj u ľudí s citlivou pleťou. Vitamín C môže zvyšovať citlivosť pleti na slnečné žiarenie. Preto na sérum počas doby používania a počas jedného týždňa po poslednom použití odporúčame aplikovať slnečnú ochranu s vysokým faktorom. Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 je anti-age denný krém, ktorý poskytuje nielen UV (SPF 30), ale aj UVA ochranu a je ideálny na každodenné použitie. Rad výrobkov určený na slnečnú ochranu Eucerin obsahuje aj výrobky s SPF 50 vhodné na rôzne typy a potreby pleti. 
  Viac o tom, ako slnečné žiarenie ovplyvňuje pleť si môžete prečítať v našom článku Ako UVA, UVB a vysokoenergetické viditeľné svetlo ovplyvňuje kožu?

 • Aký je rozdiel medzi Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boosterom a Eucerin Hyaluron-Filler Sérom?

  Eucerin Hyaluron-Filler Sérum je intenzívne sérum proti vráskam. Obsahuje vysoko- aj nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú a glycín saponín a bolo vyvinuté špeciálne na zosilnenie hydratačných a vyplňujúcich účinkov denného a nočného krému z tohto radu.  

  Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster využíva antioxidačné a prokolagénne účinky 10% čistého a čerstvo aktivovaného vitamínu C. Obsahuje tiež nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú a je klinicky a dermatologicky preukázané, že pleť povzbudzuje, vypĺňa vrásky a zanecháva pleť na pohľad hladšiu, sviežejšiu a žiarivejšiu už za sedem dní a výsledky sa postupom času ďalej zlepšujú.  Je možné ho použiť aj ako samostatné sérum s účinkami proti prvým známkam starnutia, každopádne ho však odporúčame používať  s dennými krémami z radu Eucerin Hyaluron-Filler, ako napríklad: Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 a Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30.

  Ak chcete výrobok používať počas noci, odporúčame ho používať v kombinácii s Eucerin Hyaluron-Filler Nočným krémom. Booster aj Sérum je možné používať každý deň.

 • Je možné tento výrobok používať každý deň?

  Áno. Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster je určený na použitie ako súčasť vašej každodennej pravidelnej starostlivosti o pleť.  

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin