Výrobky Eucerin a ich zloženie

Rozsiahly výskum pre porozumenie detailného fungovania kože a účinných látok je základom  vysoko kvalitných výrobkov Eucerin. Vedci laboratórií Eucerin venujú výberu zložiek u všetkých výrobkov veľkú pozornosť a snažia sa maximálne obmedzovať ich počet. V prípade, že máte veľmi citlivú pleť alebo trpíte alergiami, odporúčame skontrolovať si zloženie výrobkov v našej Databáze ingrediencií.

Hlavné ingrediencie

Ceramid-3

Benefit

Ceramidy sú dôležité lipidy obsiahnuté v hydrolipidickom filme (ktorý chráni vonkajšie vrstvy pokožky). Zdravou pokožkou sú prirodzene produkované, posilňujú kožnú bariéru, pomáhajú predchádzať strate hydratácie v dôsledku vyparovania vody z kože a bránia prieniku dráždivých látok, ktoré by mohli spôsobovať zápaly a svrbenie . Ak klesne množstvo ceramidov v pokožke, dôjde k narušeniu kožnej bariéry. Pokožka môže začať strácať vodu a byť suchá a podráždená.

Eucerin používa syntetické ceramidy, ktoré sú biologicky identické a posilňujú prirodzenú bariéru pokožky – udržujú vlhkosť vnútri pokožky a bránia vysušovaniu a podráždeniu. 

Vyberte ingredienci

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár