Síla dermokosmetiky
OSVEDČENÁ INOVÁCIA JE

Vedecká starostlivosť, ktorá funguje

Kožné problémy, ako sú akné, atopická dermatitída alebo hyperpigmentácia nepôsobia iba na našu pokožku. Často majú vplyv aj na naše sebavedomie, našu náladu a v konečnom dôsledku aj na kvalitu nášho života. Účinné, vysoko znášanlivé a klinicky overené inovácie v starostlivosti o pleť od značky Eucerin® dávajú ľuďom šancu, aby sa vo svojej koži cítili lepšie a mohli si tak opäť naplno užívať život.
Extrémne suchá pokožka

EUCERIN ATOPICONTROL

„SKUTOČNÁ POMOC S EXTRÉMNE SUCHOU, SVRBIACOU POKOŽKOU“ ANGELIKA, 29, JONATHAN, 11 MESIACOV, NENARODENÁ NOELIA
Zistiť viac
PRE MŇA ZÁSADNÁ ZMENA

EUCERIN AQUAPHOR

„PRE MŇA ZÁSADNÁ ZMENA“ KARINA, 41
Zistiť viac
MOJA PLEŤ JE PRIPRAVENÁ STAŤ SA STREDOBODOM POZORNOSTI

EUCERIN DERMOPURE

„TERAZ JE MOJA PLEŤ PRIPRAVENÁ STAŤ SA STREDOBODOM POZORNOSTI“ EUNGYU, 27
Zistiť viac
Teraz zase možem vyzerať ako skutočná já

EUCERIN HYALURON

„TERAZ ZASE MÔŽEM VYZERAŤ AKO SKUTOČNÁ JA“ SARAH, 53
Zistiť viac
SKUTOČNE ÚČINNÁ OCHRANA

EUCERIN SLNEČNÁ OCHRANA

„MÁM POCIT SKUTOČNE ÚČINNEJ OCHRANY“ TONY, 45
Zistiť viac
CÍTIM SA ŠŤASTNÁ

EUCERIN ANTI-PIGMENT

„CÍTIM SA ŠŤASTNÁ“ RUTH, 20
Zistiť viac
Z REÁLNEHO SVETA

Skutočné príbehy o skutočných kožných problémoch

V našich skinterviews sme hovorili s Angelikou, Karin, Sarah, Tonym, Ruth a Eungyuom. Ich životy rôznymi spôsobmi ovplyvňovali kožné problémy. Pozrite sa na ich príbehy a uvidíte, akú zmenu do ich životov vniesli výrobky určené na dermatologickú starostlivosť o pleť.
Angelika
Angelika si užíva svoje materstvo. Keď však jej syn Jonathan začal trpieť atopickou dermatitídou a škriabal sa až do krvi, nevedela, ako mu pomôcť. Výrobky z radu Eucerin® AtopiControl upokojili jeho pokožku a v konečnom dôsledku aj ju. Teraz už vie, ako ošetrovať svrbiace ložiská na pokožke svojho syna a môže si byť istá, že jeho pokožka je v bezpečí a zdravá.
Pozrite si skinterview s Angelikou
Karina
Karin vášnivo miluje triatlon. Zo začiatku to ale pre ňu znamenalo množstvo nepríjemnej bolesti, pľuzgierov a odrenín. Výrobky Eucerin® Aquaphor priniesli jej pokožke potrebnú ochranu a pomohli jej pri úľave od pľuzgierov a odrenín. Vďaka tomu, sa teraz môže bez obmedzenia venovať svojej vášni. Nič ju už nezastaví!
Pozrite si skinterview s Karin
Eungyu
Eungyu prežil vďaka svojmu akné skutočne veľmi ťažké dospievanie. Poznámky jeho príbuzných aj priateľov spôsobili, že sa ľuďom začal vyhýbať. Zostával doma len preto, aby ostatní ľudia nevideli jeho akné a vyhádzanú pleť. Dnes už vie, ako ošetrovať nedokonalosti na svojej pleti, konečne je so svojou pleťou spokojný a dokonca sa začal venovať herectvu.
Pozrite si skinterview s Eungyuom
Sarah
Keď si Sarah s pribúdajúcim vekom začala všímať zmeny na svojej pleti, rozhodla sa, že urobí všetko preto, aby tento proces zastavila. Potom, čo si nejakú dobu nechávala vrásky zmierňovať pomocou injekčných výplní, mala veľký problém samú seba pri pohľade do zrkadla vôbec spoznať. Dnes používa Hyaluron-Filler Sérum a krém a je konečne so vzhľadom svojej pleti opäť spokojná.
Pozrite si skinterview so Sarah
Tony
Keď Tonymu lekári diagnostikovi aktinickú keratózu, jeho prvou obavou bolo, či sa pre toto ochorenie bude môcť hrať vonku so svojim malým synom a tráviť život iba v interiéri pre neho neprichádzalo do úvahy. Vďaka prípravkom na opaľovanie Eucerin® Sun sa teraz cíti bezpečne, aj keď sa opäť hráva so svojim synom vonku.
Pozrite si skinterview s Tonym
Ruth
Ruth trpí hyperpigmentáciou a vždy mala pocit, že ľudia pri pohľade na jej tvár nevideli nič iné, len jej nerovnomerný tón pleti. Potom objavila výrobky Anti-Pigment od značky Eucerin®. Teraz môže vďaka svojmu novo získanému sebavedomiu ukazovať pri stretnutiach s ostatnými svoj krásny úsmev a vie, že to je presne to, čo si ostatní na prvý pohľad všimnú.
Pozrite si skinterview s Ruth

Sledujte, ako ľudia otvorene hovoria o svojej pokožke

Naše skinterviews (=pokožka + rozhovory) dávajú nahliadnuť do života ľudí, ich kožných problémov a ukazujú, ako im pomohla naša dermokozmetická liečba

NÁJDITE NÁS NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Aký je váš príbeh?

Nechajte sa inšpirovať a získajte informácie o našich výrobkoch a pravidelnej starostlivosti na sociálnych sieťach. Zároveň sa tu môžete podeliť o svoj príbeh o tom, ako dermatologická starostlivosť zmenila váš život: Napíšte nám alebo zverejnite svoj príbeh s hashtagom #Skinterviews.
Skinterviews

Life-changing power of dermatological skincare

Značka Eucerin® sa venuje odbornej kozmetickej starostlivosti na farmaceutickej úrovni už viac ako 100 rokov. Neustále sa usilujeme o inovatívne vedecké riešenia a našim hlavným cieľom je vývoj účinných, vysoko znášanlivých a klinicky overených výrobkov. Vyvíjame naše výrobky tak, aby zachovávali a zlepšovali zdravie a krásu vašej pokožky. Pretože vieme, že iba hmatateľné a viditeľné výsledky môžu vyriešiť vaše kožné problémy a pomôcť zlepšiť váš každodenný pocit pohody. Vieme, že účinky kozmetických riešení pôsobia hlbšie, ako len v pleti. Ak sa cíti lepšie vaša pleť, cítite sa lepšie aj vy. Objavte dermatologickú starostlivosť o pleť, ktorá vám zmení život.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár