serum

Jedno nočné sérum, 
dve účinné anti-age riešenia


Duálny účinok na omladenie starnúcej pleti

Vyskúšajte omladzujúce a obnovujúce hydratačné sérum pre všetky typy pleti.

Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum je našim prvým kombinovaným produktom s bezoplachovou peelingovou zložkou a anti-age ošetrujúcou zložkou, ktorý vďaka tomu prináša nielen účinné zjemnenie povrchu pleti, ale aj vyplnenie vrások. Jemné zloženie s preukázanou účinnosťou viditeľne zlepšuje povrch pleti a počas spánku pôsobí aj na tie najhlbšie vrásky. 

Na omladenie starnúcej pleti dermatológovia obvykle používajú injekcie s kyselinou hyalurónovou a pleťové chemické peelingy.

Práve tieto postupy sa stali inšpiráciou pre Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum, ktoré kombinuje dve účinné riešenia pre niekoľkonásobný omladzujúci účinok:

  • Zjemnenie textúry pleti a žiarivý vzhľad: Krémová emulzia obsahuje účinný AHA Komplex (alfa-hydroxy kyseliny) a glycín saponín. AHA kyseliny pomáhajú odstraňovať odumreté kožné bunky – čím podporujú obnovu kožných buniek, kým glycín saponín podporuje vlastnú tvorbu kyseliny hyalurónovej v dermálnej vrstve, kde vznikajú hlbšie vrásky.
  • Hydratácia a vyplnenie vrások: Číry gél kombinuje koncentrovanú vysokomolekulárnu a nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová účinne vyhladzuje vrchné vrstvy pleti, kým nízkomolekulárna kyselina hyalurónová (so 40x menšími molekulami) preniká ďalej do epidermálnych vrstiev, kde vznikajú hlbšie vrásky.

 

sérum

Kombinácia obidvoch riešení zanecháva vašu pleť žiarivú a hladkú na dotyk. Dokazujú to aj dermatologické a klinické štúdie, na ktorých sa zúčastnilo 40 žien vo veku 34-61 rokov. Po 4 týždňoch pravidelného používania nočného séra uviedli pacientky zúčastňujúce sa výskumu tieto účinky: jemná exfoliácia povrchu pleti (odstraňovanie vrchnej vrstvy odumretých kožných buniek), viditeľná redukcia vrások a liniek, účinné zlepšenie regenerácie pleti, kvalitne hydratovaná pleť a zjemnené póry.

Eucerin Hyaluron-Filler recept pre žiarivejšiu pleť

Ako a kedy nové nočné sérum používať?

Sérum môžete používať každý deň. Výrobok odporúčame jemne vmasírovať do dôkladne vyčistenej pleti. K dosiahnutiu optimálnych výsledkov nanášajte Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum večer pod nočný krém Hyaluron-Filler. Zloženie s AHA komplexom zvyšuje citlivosť pleti na slnečné žiarenie, preto je potrebné počas dňa doplniť starostlivosť o pleť ďalším výrobkom so slnečnou ochranou – napríklad Eucerin Hyaluron-Filler Denným krémom SPF 30 alebo Eucerin Emulziou na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 30/ SPF 50.

Eucerin tipy

EUCERIN NA FACEBOOKU A INSTAGRAME

Sledujte naše profily plné súťaží, inšpirácií a tipov ohľadom správnej starostlivosti o pleť!
Facebook https://www.facebook.com/EucerinSK/
Instagram https://www.instagram.com/eucerin_sk/

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár