Udržateľnosť
Udržateľnosť

Berieme na seba zodpovednosť.
Za vašu pleť.
A našu planétu.

Máme len jednu planétu, na ktorej môžeme žiť.
Udržuje nás nažive, a je na nás, aby sme udržiavali aj my ju.

Ciele značky Eucerin pre rok 2025

Ako svetový inovátor v oblasti starostlivosti o pleť sme prehodnotili svoj prístup k udržateľnosti a rozhodli sa naplniť ambiciózny plán. V súlade so štyrmi kľúčovými cieľmi v oblasti udržateľnosti sa zaväzujeme, že budeme produkty Eucerin, ktoré poznáte a máte radi, vyrábať a baliť udržateľnejším spôsobom.

Zodpovednosť značky Eucerin

Veríme v silu dermatologickej starostlivosti o pleť, ktorá dokáže meniť životy. Veríme tiež, že je našou zodpovednosťou ponúkať starostlivosť o pleť so zníženým dopadom na životné prostredie a zároveň s pozitívnym dopadom na našu spoločnosť aj na vás.

Realizujeme zmeny

Ako značka Eucerin sa už viac ako 100 rokov venujeme vedecky podloženej starostlivosti o pleť na farmaceutickej úrovni. Neustále pracujeme na vedeckých objavoch a snažíme sa vyvíjať účinné, veľmi dobre znášané a klinicky overené riešenia. 

Uvedomujeme si, že v súčasnosti aj v dlhodobom horizonte je potrebné posilniť udržateľnosť našich výrobkov aj procesov. Veríme, že udržateľnosť nám ukazuje smer, ako naše výrobky naďalej inovovať, hodnotiť a zlepšovať.

Záleží nám na prosperite životného prostredia, našej spoločnosti aj vás.

Spoločne pracujeme na zdravšej, ekologickejšej budúcnosti, ktorá bude sociálne inkluzívnejšia. 

Ako súčasť rodiny Beiersdorf sa značka Eucerin podieľa na dlhodobej vízii udržateľnosti spoločnosti Beiersdorf.

Viac o stratégii Beiersdorfu

 

1 Cieľ spoločnosti Beiersdorf
2 Zloženie kozmetických výrobkov s výnimkou voľnopredajných liečivých prípravkov (USA) & definícia mikroplastov podľa UNEP (Program OSN pre životné prostredie)

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin