• 1/4 DermoPure Sérum pre regeneráciu pleti
 • 2/4 Hlavné benefity
 • 3/4 Použitie
 • 4/4 Hlavné ingrediencie
 • 1/4 DermoPure Sérum pre regeneráciu pleti
 • 2/4 Hlavné benefity
 • 3/4 Použitie
 • 4/4 Hlavné ingrediencie

Eucerin DermoPure Sérum na regeneráciu pleti

5
Uvoľňuje póry, viditeľne redukuje nedokonalosti pleti a zabraňuje vzniku nových
Podporuje obnovu pleti
Pre čistejšiu a hladšiu pleť

Problematická pleť

Sérum s 10% hydroxy komplexom uvoľňuje póry, viditeľne redukuje nedokonalosti pleti a zabraňuje vzniku nových.

Som veľmi spokojná a môžem len odporučiť! Nové pupienky od používania takmer nevznikajú a pupienky sú redukované po niekoľkých aplikáciách. Veľmi presvedčivý produkt!

Sina, 2019

O produkte

Kyslý peeling pre pokožku so sklonmi k akné

Inovatívne Eucerin DERMOPURE Sérum na regeneráciu pleti bolo špecificky vyvinuté s cieľom obmedziť vyrážky, papuly a pustuly a vyhladiť nedokonalosti po akné.
Je vhodné pre všetky mierne až stredne ťažké formy akné. Má trojaký účinok:

 • 10% hydroxy komplex obsahuje vysoko účinnú kombináciu peelingových látok – kyselinu glykolovú, salicylovú a polyhydroxy kyselinu – ktorá napomáha zregenerovať povrch pleti, uvoľňovať póry, ničiť baktérie, odstraňovať odumreté kožné bunky a zabraňovať vzniku nových nedokonalostí.

Prípravok obsahuje aj licochalcon A, ktorý preukázateľne pôsobí protizápalovo a upokojuje podráždenie pleti.

Eucerin DERMOPURE Sérum na regeneráciu pleti začne viditeľne zlepšovať pleť už po jednom týždni. Pri dlhšom používaní je pleť čistejšia a hladšia.
Môže sa používať aj v tehotenstve. Nie je vhodné pre pleť ošetrovanú liekmi na akné.

Klinické štúdie

* Pred
* Po 8 týždňoch používania

Klinické a dermatologické štúdie preukázali dobrú kožnú znášanlivosť a účinnosť pri problematickej pleti.

Kľúčové závery

* Na štúdii používania produktu (PIU) sa zúčastnilo 40 mužov a žien (vo veku 12 až 44 rokov) s pleťou so sklonom k akné. Produkt používali raz denne (večer), počas 8 týždňov. výsledky boli vyhodnotené po jednom, dvoch, štyroch a ôsmych týždňoch používania. Fotografie pred a po ukazujú viditeľné výsledky po ôsmych týždňoch používania.

Počas štúdie so subjektívnym hodnotením používalo 80 žien vo veku 15 až 40 rokov Eucerin DERMOPURE Sérum na regeneráciu pleti každý večer počas ôsmych týždňov. Boli zaznamenané tieto výsledky: 

 • 95 %: pomáha kontrolovať mastnotu pleti
 • 94 %: zabraňuje vzniku nových nedokonalostí
 • 94 %: redukuje tmavé škvrny po akné
 • 94 %: má zmatňujúci efekt
 • 94 %: vyhladzuje povrch pleti
 • 94 %: viditeľne zlepšuje vzhľad pleti
 • 93 %: znižuje viditeľnosť pórov
 • 88 %: viditeľne redukuje nedokonalosti
 • 85 %: odstraňuje biele bodky
 • 83 %: odstraňuje čierne bodky
 • 81 %: odstraňuje zapálené vyrážky

Vlastnosti

 • nekomedogénny
 • neupcháva póry
 • jemná parfumácia

Použitie

Použitie

 • Používajte raz denne, ideálne večer
 • Naneste malé množstvo (asi veľkosti hrášku) na dôkladne vyčistenú pleť tváre
 • Jemne vmasírujte do pleti
 • Pokračujte vhodným prípravkom pre starostlivosť o pleť, ako napr. Eucerin DERMOPURE Zmatňujúca emulzia
 • Vyhnite sa kontaktu s očami

Tip: Vyskúšajte najskôr na malej ploche pleti. Môžete pociťovať mierne štípanie. Ak sa objaví viditeľná reakcia, ťažkosti konzultujte s vašim dermatológom alebo lekárnikom.       

Tento produkt obsahuje alfa-hydroxy kyseliny, ktoré môžu zvyšovať citlivosť vašej pleti na slnečné žiarenie a riziko spálenia. Po použití tohto produktu a týždeň potom odporúčame obmedziť pobyt na slnku. Počas tohto obdobia nezabudnite každé ráno používať prípravok na opaľovanie. Vyskúšajte Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF30 alebo SPF50+.

Odporúčania pre vašu každodennú starostlivosť o pleť

Vyčistite svoju pleť pred použitím séra na regeneráciu

Vyčistite a tonizujte pleť

Čistite pleť ráno a večer:

 • ráno: odstráňte kožný maz a odumreté kožné bunky, ktoré sa nahromadili počas noci
 • večer: odstráňte make-up a nečistoty nahromadené počas dňa

 

Používajte jemné čistiace prípravky, ako napr. Eucerin DERMOPURE Čistiaci gél spolu s vlažnou vodou, a potom použite vhodnú čistiacu pleťovú vodu. Na docielenie čo najlepšieho výsledku používajte raz týždenne peeling, ktorý uvoľní póry a vyhladzuje povrch pleti.

Neodporúčame používať Čistiacu pleťovú vodu na báze alkoholu a Čistiaci peeling spolu s liekmi na akné, pretože môžu spôsobiť väčšiu citlivosť pleti. Pokiaľ je pre vás osvieženie pleti tonizačným prípravkom dôležité, vyskúšajte Eucerin DERMOPURE Micelárnu vodu, ktorá je bez alkoholu.

Zistiť viac

Starostlivosť

Výber ošetrujúceho prípravku závisí od závažnosti vášho akné a typu vašej liečby.

Ak podstupujete dermatologickú liečbu, Eucerin DERMOPURE Upokojujúci krém vám pomôže zmierniť vedľajšie účinky, ako je intenzívne suchá pleť. Krém by mal byť aplikovaný až 5 minút po nanesení lokálnych medikamentov, aby sa mohli dostatočne vstrebať. 
Ak máte miernu až strednú formu akné, ale nepodstupujete dermatologickú liečbu, použite ráno a večer upokojujúci a zmatňujúci prípravok, ako napr. Eucerin DERMOPURE Zmatňujúcu emulziu

Pre dlhodobo čistejšiu a hladšiu pleť, zaraďte do vašej každodennej starostlivosti Sérum na regeneráciu pleti. Je vhodné pre všetky typy problematickej pleti, pokiaľ aktuálne nepodstupujete dermatologickú liečbu akné. Malo by sa používať raz denne - ideálne večer. Môžete ho použiť pred nanesením zmatňujúcej emulzie, alebo samostatne.

Zistiť viac
Používajte ochranu pred slnečným žiarením po kyslom peelingu

Ochrana pred slnečným žiarením

Slnečná ochrana je dôležitou súčasťou vašej rannej starostlivosti o pleť. Nedokonalosti pleti môžu spôsobiť problémy s pigmentáciou, ak sú nadmerne vystavované slnečnému žiareniu. lieky proti akné môžu spôsobiť, že problematická pleť s nedokonalosťami je ešte citlivejšia na UV žiarenie. Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 30 a SPF 50+ poskytuje takú úroveň ochrany, ktorú vaša pleť potrebuje, a ktorá by mala byť aplikovaná pred použitím make-upu. Ak používate ochranu proti slnku po lokálne aplikovanej liečbe akné, počkajte 5 minút, aby bola liečba čo najúčinnejšia.

Zistite viac o problematike akné a ochrane pred slnečným žiarením.

Zistiť viac

Krycí korektor a make-up

Zakryte nedokonalosti a vyrovnajte povrch pleti podkladovou bázou a/alebo krycím korektorom. Vyberte si produkty, ktoré sú nekomedogénne (neupchávajú póry) a ideálne také, ktoré obsahujú zloženie pre zlepšenie vzhľadu problematickej pleti. Uistite sa, že pred spaním odstránite všetok make-up.

Zistiť viac

Je toto ten správny produkt pre moju pleť?

Použite tento produkt, ak...

Hľadáte vysoko účinný pleťový peeling alebo exfoliačný prípravok pre pleť so sklonom k nedokonalostiam alebo akné:

Eucerin DERMOPURE Sérum na regeneráciu pleti funguje už od prvého dňa a už po prvom týždni sa objavia výsledky.

Vyskúšajte iný produkt, ak...

Vaša pleť je už podráždená alebo sa podráždenie objavilo až po použití:

Požiadajte o pomoc svojho dermatológa alebo lekárnika.

Ak užívate lieky na akné:

Vyskúšajte Eucerin DERMOPURE Upokojujúci krém.

Ingrediencie

Ako funguje Eucerin DERMOPURE Sérum na regeneráciu pleti

Eucerin DERMOPURE Sérum na regeneráciu pleti obsahuje unikátny a inovatívny 10% hydroxy komplex. Tento komplex obsahuje veľké množstvo účinných, ale jemných, vyskúšaných a testovaných, peelingových látok.

Tieto peelingové látky sú alfa-hydroxy kyseliny (AHA), beta-hydroxy kyseliny (BHA) a polyhydroxy kyseliny (PHA):

 • AHA sa bežne vyskytujú v ovocí a často sa označujú ako ovocné kyseliny. AHA, ktorú používame my, je kyselina glykolová - najčastejšie používaná látka v produktoch určených na starostlivosť o pleť a v prípravkoch predpisovaných dermatológmi.
 • BHA v našom prípravku je kyselina salicylová. Používa sa v prípravkoch na pleť už viac ako 2000 rokov. je to účinná peelingová látka, ktorá preukázateľne odstraňuje nedokonalosti a vyrážky a napomáha zabraňovať rozvoju nových. Je preto mimoriadne vhodná pre pleť so sklonom k nedokonalostiam a akné.
 • PHA sú v princípe vedľajšie produkty metabolizmu uhľovodíkov v tele. Platí to pre PHA v našom prípravku – glukonolaktón. Používa sa veľmi často a my sme si ho vybrali pre jeho účinnosť pri peelingu a jemnosť k pleti.
  Tieto účinné kyseliny znižujú priľnavosť medzi odumretými kožnými bunkami - spôsobujú ich exfoliáciu (alebo odstraňovanie) z povrchu kože (proces označovaný ako deskvamácia) a urýchľujú prirodzený proces regenerácie epidermis a dermis, ktorý má za následok obnovu povrchu pleti.

10% hydroxy komplex tiež uvoľňuje póry a významne znižuje aktivitu P. acnes (baktérie na povrchu pleti, ktorá kolonizuje upchaté póry a spôsobuje zápal s následným vznikom papúl, nodulov a cýst).

Komplex je doplnený o licochalcon A, ktorý má protizápalové účinky a zmierňuje podráždenie. Vďaka tomu je zaručené, že produkt je účinný, a zároveň jemný k pleti.

Ako funguje

Eucerin DERMOPURE Sérum na regeneráciu pleti má keratolytický a antibakteriálny účinok.

FAQ (11)

5
8 recenzií *
8
0
0
0
0
 • Štefan 1. 5. 2022
  Najlepší produkt na akné a zároveň mastnú plet
  Najlepší produkt po akom som kedy siahol. Veľmi odporúčam najmä na akné a mastnú pleť.
 • Peto84 13. 8. 2020
  serum
  Musim povedat, ze toto serum je priam dar z nebies...mal som nepekne vyrazky vzadu na hlave a ked som sa chodil strihat tak som trpel a snazil sa chodit vtedy kedy ich nebolo az tak vidiet...teraz konecne mozem chodit kedy uznam za vhodne...plet je dokonale cista a uz ziadne vyrazky v kombinacii s cistiacim gelom je to proste parada! Velmi pekne dakujem za tieto super produkty!
 • Samkova mama 1. 11. 2019
  Super stiahne zapal.
  Serum som kupila synovi a krasne mu stiahne zapal na vyrazkach.Doslova " z vecera do rana " z cervenej zapalenej vyrazky ostala len ruzova,ktora sa rychlo zahojila a zmizla.Mozem len odporucit.
 • Ukázať recenzie

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin