• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Sérum s trojitým účinkom

0.0
0 recenzií
Proti pigmentovým škvrnám: Redukuje pozápalovú hyperpigmentáciu po akné a bráni jej ďalšiemu výskytu.
Proti nedokonalostiam pleti: Účinne redukuje nedokonalosti pleti a pomáha predchádzať vzniku nových.
Proti lesku pleti: Poskytuje dlhotrvajúce zmatnenie povrchu pleti.

95 % potvrdzuje: Konečne som zvíťazila nad pigmentovými škvrnami po akné*. *100 dobrovoľníkov, osem týždňov pravidelného používania dvakrát denne.

Klinicky testované Sérum s trojitým účinkom obsahujúce patentovaný thiamidol bolo vyvinuté na redukciu pigmentových škvŕn po akné, redukciu nedokonalostí pleti a reguláciu lesku. Prvé výsledky sú viditeľné za 2 týždne a potom postupom času dochádza k ďalšiemu zlepšovaniu. Klinická štúdia so 40 užívateľmi, 12 týždňov pravidelnej aplikácie Séra s trojitým účinkom spoločne s Ochrannou emulziou SPF 30 dvakrát denne.

Prispievame k udržateľnosti

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

Mám ho rada, pretože naozaj funguje!*

*Spätná väzba od užívateľov po 2 týždňoch v rámci klinickej štúdie, kedy používali Sérum s trojitým účinkom spoločne s Ochrannou emulziou SPF 30.

O produkte

Sérum s trojitým účinkom na problematickú pleť s pozápalovou hyperpigmentáciou.

Akné je súčasťou života obrovského množstva ľudí naprieč celou spoločnosťou. Postihuje až 95 % dospievajúcich a 40 % dospelých. (1) Mnoho ľudí navyše trpí pigmentovými škvrnami po akné (inak tiež pozápalovou hyperpigmentáciou) ešte dlho po tom, čo akútne akné z pleti vymizne. Len čo sa zbavia nedokonalostí, bojujú so svojimi pigmentovými škvrnami po akné, ktoré môžu na pleti zostávať niekoľko rokov či desaťročí (2) a slnečné žiarenie navyše tieto príznaky zhoršuje.

Zhruba každý druhý človek sa stretne s pigmentovými škvrnami po akné. Miera výskytu pigmentových škvŕn po akné je rovnaká u mužov aj žien a objavuje sa pri všetkých typoch pleti, avšak prevažuje u tmavších odtieňoch pleti. (3)

Eucerin DermoPure Sérum s trojitým účinkom obsahujúce patentovaný thiamidol vám umožní konečne zvíťaziť nad nedokonalosťami pleti a pigmentovými škvrnami po akné vďaka 3 kľúčovým faktorom:

 • Proti pigmentovým škvrnám: Patentovaný thiamidol* redukuje pozápalovú hyperpigmentáciu po akné a bráni ich ďalšiemu výskytu.
 • Proti nedokonalostiam pleti: Kyselina salicylová vďaka antibakteriálnym a komedolytickým účinkom efektívne redukuje nedokonalosti pleti a protizápalová zložka licochalcon A pomáha predchádzať vzniku nových.
 • Proti lesku pleti: Technológia regulujúca nadmernú tvorbu kožného mazu poskytuje dlhotrvajúce zmatnenie povrchu pleti.

Respondenti v našich štúdiách uvádzajú, že výrobky v skutočnosti nielen zlepšili ich životy a priniesli im úľavu, ale majú aj najvyššiu účinnosť proti pigmentovým škvrnám po akné zo všetkých výrobkov, ktoré kedy vyskúšali. „Táto kombinácia víťazí nad pigmentovými škvrnami po akné,“ hovorí 95 % užívateľov. (4)

1 Zouboulis, C. C., Hautarzt. 2014; 65 (8): 733-750.

2 Abad-Casintahan, F. a kol., Frequency and Characteristics of Acne-Related Post-Inflammatory Hyperpigmentation." J Dermatol. 2016; 43: 826-828.

3 Kaufman a kol., Am J Clin Dermatol. 2018; 19: 489-503, Perkins a kol., JEADV. 2011; 25 (9): 1054-1060.

4 Užívateľská štúdia výrobku so 100 užívateľmi, osem týždňov pravidelnej aplikácie Séra s trojitým účinkom spoločne s Ochrannou emulziou SPF 30 dvakrát denne.

Klinické a dermatologické štúdie

Dobrá kožná znášanlivosť a účinnosť na problematickej pleti s postaknóznymi škvrnami. Klinicky dokázané, že viditeľne redukuje postaknózne škvrny až o 80 % (1) a vyrážky až o 90 % (2). Viditeľne zlepšuje póry až o 71 % (2). Prvé viditeľné výsledky za 2 týždne. 1 Klinická štúdia so 40 užívateľmi, 12 týždňov pravidelnej aplikácie séra dvakrát denne. 2 Aplikácia Séra s trojitým účinkom spoločne s Ochrannou emulziou SPF 30.

Kľúčové zistenia

95 %

Konečne som zvíťazila nad pigmentovými škvrnami po akné

93 %

Zanecháva povrch mojej pleti dlhodobo suchý, matný

97 %

Moja pleť má čistejší vzhľad

86 %

Moja pleť vyzerá okamžite jemnejšia

94 %

Moja pleť má zjednotenejší tón

97 %

Mám pocit čerstvej a sviežej pleti

94 %

Zmenšuje póry

95 %

Uvoľňuje póry

99 %

Moju pleť nevysušuje

98 %

Má ľahkú konzistenciu

98 %

Veľmi rýchlo sa vstrebáva

87 %

Redukuje odolné pigmentové škvrny po akné

91 %

Možno ho používať aj pri nosení rúška

94 %

Redukuje tvorbu pigmentových škvŕn po akné

96 %

Účinne pôsobí proti nedokonalostiam pleti

96 %

Urýchľuje proces zmierňovania nedokonalostí

94 %

Redukuje biele pupienky

85 %

Redukuje čierne bodky

95 %

Bráni tvorbe nových vyrážok

97 %

Účinne pôsobí proti lesku pleti

Medzi ďalšími klinickými a dermatologickými štúdiami bola vykonaná užívateľská štúdia na vzorke 100 dobrovoľníkov počas 8 týždňov pravidelného používania výrobkov dvakrát denne*. Po dvoch a následne ôsmich týždňoch pravidelného používania uviedli nasledujúce výsledky:

Použitie

Použitie

použitie

 • Používajte ráno a večer.
 • Na dôkladne vyčistenú pleť tváre naneste množstvo jedného stlačenia pumpičky.
 • Použite na celú tvár. Vyhnite sa oblasti očí.
 • Ďalej pokračujte nanesením vhodného ošetrujúceho výrobku. Pre zvýšenú účinnosť odporúčame Eucerin DermoPure Ochrannú emulziu SPF 30 ráno a DermoPure Zmatňujúcu emulziu večer.
 • Vhodné aj na použitie pod rúško.
 • Nepoužívajte u detí do 12 rokov.
 • Môže vyvolať pocit ľahkého štípania.
 • Neaplikujte na silne zapálené pupienky.
 • Nepoužívajte ďalšie výrobky s obsahom thiamidolu.
   

Tip: Vyskúšajte najprv na malej časti pleti. Môže vyvolať pocit ľahkého štípania, ktorý je neškodný a po niekoľkých minútach zmizne. Ak sa na vašej pleti na dlhšiu dobu objaví viditeľná reakcia, obráťte sa na vášho dermatológa alebo lekárnika. 

Čistenie a tonizácia

Čistenie a tonizácia:

Čistite pleť ráno a večer:

 • Ráno: Odstránenie kožného mazu a odumretých kožných buniek, ktoré sa nahromadili cez noc.
 • Večer: Odstránenie mejkapu a nečistôt nahromadených za celý deň.

 

Používajte jemné čistiace produkty ako napr. Eucerin DermoPure Čistiaci gél spolu s vlažnou vodou a následne použite vhodnú čistiacu pleťovú vodu. Pre docielenie čo najlepšieho výsledku používajte raz týždenne peeling, ktorý uvoľní póry a vyhladí povrch pleti.

Neodporúčame používať Čistiacu pleťovú vodu na báze alkoholu a Čistiaci peeling spolu s liekmi na akné, pretože môžu spôsobiť väčšiu citlivosť pleti.

Zistiť viac
Starostlivosť

Starostlivosť

Výber ošetrujúceho prípravku závisí od závažnosti vášho akné a typu vašej liečby.

Ak podstupujete dermatologickú liečbu, Eucerin DermoPure Upokojujúci krém vám pomôže zmierniť vedľajšie účinky, ako je intenzívna suchosť pleti. Krém nanášajte najskôr 5 minút po použití lokálnych medicínskych prípravkov, aby sa dostatočne dobre vstrebali.

Ak máte miernu až strednú formu akné, ale nepodstupujete dermatologickú liečbu, použite upokojujúci a zmatňujúci hydratačný prípravok: Ráno Eucerin DermoPure Ochrannú emulziu SPF 30 a večer Eucerin DermoPure Zmatňujúcu emulziu.

Pre dlhodobo čistejšiu a hladšiu pleť začleňte do vašej každodennej starostlivosti Sérum na regeneráciu pleti. Je vhodné pre všetky typy problematickej pleti, ak aktuálne nepodstupujete dermatologickú liečbu akné, a možno ho používať iba raz denne – ideálne večer. Môžete ho použiť pred nanesením Zmatňujúcej emulzie alebo samostatne.

Ak máte problematickú pleť s pigmentovými škvrnami po akné, môžete použiť tiež Eucerin DermoPure Sérum s trojitým účinkom a Ochrannú emulziu SPF 30, ktoré redukujú pigmentové škvrny po akné a chránia pred ich tvorbou. 

Zistiť viac
Ochrana pred slnečným žiarením

Ochrana pred slnečným žiarením

Slnečná ochrana je dôležitou súčasťou vašej rannej starostlivosti o pleť. Nedokonalosti pleti môžu pri nadmernom vystavovaní slnečnému žiareniu spôsobiť problémy s pigmentáciou a lieky proti akné môžu spôsobovať vyššiu citlivosť problematickej pleti na UV žiarenie. Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 30 a SPF 50+ poskytuje vašej pleti potrebnú úroveň ochrany a odporúčame ho nanášať pred použitím korektora či mejkapu. Ak používate slnečnú ochranu po lokálne aplikovanej liečbe akné, počkajte päť minút, kým sa liek úplne nevstrebe.

Zistiť viac
Krycí korektor a mejkap

Krycí korektor a mejkap

Zakryte nedokonalosti a zjednoťte tón pleti podkladovou bázou a/alebo krycím korektorom. Vyberajte si výrobky, ktoré sú nekomedogénne (neupchávajú póry) a ideálne tie, ktoré obsahujú zložky pre zlepšenie stavu problematickej pleti. Pred spaním nezabudnite všetok mejkap odstrániť.

Zistiť viac

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Hľadáte vysokoúčinné sérum na problematickú alebo aknóznu pleť s pigmentovými škvrnami po akné.
Eucerin DermoPure Sérum s trojitým účinkom prináša prvé viditeľné výsledky za 2 týždne a ďalej stav pleti postupne zlepšuje. 

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Vaša pleť je už podráždená, alebo sa podráždenie prejavuje po použití.
Sérum môže vyvolať pocit ľahkého štípania, ktorý je neškodný a po niekoľkých minútach zmizne. Ak sa na vašej pleti na dlhšiu dobu objaví viditeľná reakcia, obráťte sa na vášho dermatológa alebo lekárnika.
 
Ak používate predpísanú medikáciu proti akné.
Vyskúšajte Eucerin DermoPure Upokojujúci krém

Ingrediencie

Ako funguje Eucerin DermoPure Sérum s trojitým účinkom?

Eucerin DermoPure Sérum s trojitým účinkom obsahuje aktívne zložky, ktoré ošetrujú aknóznu pleť s pigmentovými škvrnami po akné 3 účinnými spôsobmi:

1. Proti pigmentovým škvrnám: Patentovaný thiamidol redukuje pozápalovú hyperpigmentáciu po akné a bráni jej ďalšiemu výskytu. 

Thiamidol pôsobí na základnú príčinu hyperpigmentácie – spomaľuje produkciu melanínu v pleti, čím zosvetľuje existujúce tmavé škvrny a znižuje tvorbu nových. Teraz je súčasťou nového Séra s trojitým účinkom vyvinutého špeciálne na problematickú pleť. Klinické testy preukázali, že účinne zmierňuje pigmentové škvrny po akné a bráni ich ďalšiemu výskytu. Prináša prvé viditeľné výsledky len za 2 týždne a ďalej stav pleti postupne zlepšuje.

2. Proti nedokonalostiam pleti: Hlavné zložky výrobkov DermoPure, ako je licochalcon A a kyselina salicylová, účinne redukujú nedokonalosti pleti a bránia ich ďalšiemu výskytu. 

Licochalcon A je silná, protizápalová zložka, ktorá pôsobí proti mikrozápalom, upokojuje podráždenia a pomáha zmierniť začervenanie. Navyše bolo preukázané, že účinkuje proti biofilmu tvorenému baktériou C. Acnes – súvisiacemu s činnosťou enzýmu lipázy (in vitro). Kyselina salicylová má komedolytický účinok a pôsobí proti hyperkeratóze: odstraňuje odumreté kožné bunky a zjemňuje pleť na prevenciu upchávania pórov. Má tiež antibakteriálne vlastnosti.

3. Proti lesku pleti: Technológia regulujúca nadmernú tvorbu kožného mazu poskytuje dlhotrvajúce zmatnenie povrchu pleti. 

Sérum s trojitým účinkom viditeľne redukuje a pôsobí preventívne na 1) odolné pigmentové škvrny po akné, 2) nedokonalosti pleti a 3) reguluje lesk pleti. Pomáha urýchľovať proces zosvetľovania pigmentových škvŕn po akné, a tak prináša fyzickú aj psychickú úľavu pre lepšiu kvalitu života.
 
V kombinácii s DermoPure Ochrannou emulziou SPF 30 poskytuje sérum ešte vyššiu účinnosť. 

FAQ (12)

 • Čo sú pigmentové škvrny po akné (pozápalová hyperpigmentácia)?

  Pozápalová hyperpigmentácia je typ hyperpigmentácie pokožky, ktorá vzniká predovšetkým jej regeneráciou po zápale. Môže sa vyskytovať na tvári i na tele, typicky najmä na miestach vystavovaných slnečnému UV žiareniu a prejavuje sa plochými škvrnami silnejšieho zafarbenia – od ružovej cez červenú, hnedú alebo čiernu, v závislosti na tóne pleti a intenzite zafarbenia. Základnou príčinou je zvýšená produkcia melanínu – pigmentu, ktorý určuje farbu pleti jednotlivca, stimulovaná zápalovými faktormi. Narušenie pleti stimulujú melanocyty – bunky produkujúce melanín – k uvoľňovaniu nadmerného množstva melanozómov (pigmentových zŕn). Tieto nadbytočné pigmentové zrná spôsobujú stmavnutie a zmenu zafarbenia pôvodne narušenej oblasti. Pôvodné nedokonalosti miznú, môžu však po nich zostať silnejšie zafarbené škvrny označované tiež pigmentové škvrny po akné.

  Príznaky pozápalovej hyperpigmentácie môže ďalej zhoršovať pôsobenie slnečného žiarenia, ktoré vedie k ďalšiemu tmavnutiu postihnutých oblastí a odďaľuje ich vyblednutie. Väčšina pozápalovej hyperpigmentácie spôsobené akné postupom času vybledne, k úplnému vymiznutiu však môže dôjsť až po niekoľkých rokoch alebo aj desaťročiach*.

   *Abad-Casintahan, F. a kol., „Frekvencia a vlastnosti akné post-zápalovej hyperpigmentácie.“ J Dermatol. 2016; 43: 826-828. 

 • Ktoré osoby najčastejšie trpia pozápalovou hyperpigmentáciou?

  Pozápalová hyperpigmentácia sa často vyskytuje medzi pacientmi s akné, pretože základnou príčinou akné sú práve zápaly. Tieto pigmentové škvrny na pleti pretrvávajú aj po zahojení nedokonalostí pleti a môžu byť závažnejšie a psychicky náročnejšie než samotné akné. Miera výskytu pozápalovej hyperpigmentácie je rovnaká u mužov aj žien a objavuje sa pri všetkých typoch pleti, avšak prevažuje u tmavších odtieňov pleti – 65 % u Afroameričanov, 53 % u Hispáncov, 47 % u Ázijcov a 25 % u belochov*. Preto potrebujeme pre spotrebiteľov po celom svete účinné a znášanlivé produkty starostlivosti o pleť, ktoré pôsobia ako proti nedokonalostiam, tak proti pozápalovej hyperpigmentácii.

  *Kaufman a kol., Am J Clin Dermatol. 2018; 19: 489-503, Perkins et al., Jadv. 2011; 25 (9): 1054-1060. 

 • Ako možno pozápalovej hyperpigmentácii predchádzať?

  Pozápalová hyperpigmentácia vzniká predovšetkým regeneráciou pleti po zápale. Jedným z riešení, hoci jeho výsledky nemožno úplne zaručiť, je zabrániť vytláčaniu papúl. Najlepšou prevenciou však je riešiť pozápalovú hyperpigmentáciu spojenú s akné priamo v mieste jej vzniku – predchádzať tvorbe nedokonalostí pleti a ich zanieteniu. Používajte šetrné, ale účinné čistiace produkty a ľahké, nekomedogénne krémy s protizápalovými zložkami, ako je licochalcon A a keratolytická kyselina salicylová, ktoré sú súčasťou nášho Eucerin® DermoPure Séra s trojitým účinkom na prevenciu upchávania pórov.

  Tiež pôsobenie slnečného žiarenia môže zhoršovať príznaky pozápalovej hyperpigmentácie, preto odporúčame používať produkty slnečnej ochrany. Obmedzte čas, ktorý trávite na slnku, a vyhýbajte sa slnečnému žiareniu v hodinách jeho najvyššej intenzity. Kedykoľvek je to možné, noste ochranný odev a pokrývku hlavy a používajte výrobky s SPF aspoň 30. Pre prevenciu ďalšieho tmavnutia škvŕn a tvorby nových používajte prípravky špeciálnej starostlivosti o pleť, ako je Eucerin® DermoPure Ochranná emulzia SPF 30

 • Čím je thiamidol taký unikátny?

  Thiamidol je exkluzívna a patentovaná účinná látka vyvinutá počas 10-ročného výskumného projektu. Zmierňuje pozápalovú hyperpigmentáciu, lebo pôsobí na jej základnú príčinu – produkciu melanínu v pleti. Mnoho známych ingrediencií prešlo testovaním iba na hubových enzýmoch, nie však na ľudských kožných enzýmoch.
  Účinnosť thiamidolu v našom Eucerin® DermoPure Sére s trojitým účinkom bola preukázaná testovaním v reálnych podmienkach. Klinické štúdie* preukázali, že naše zloženie účinne zmierňuje pigmentové škvrny po akné.

  *Klinická štúdia účinnosti, 12 týždňov, používanie 2 × denne, 40 pacientov (muži i ženy), 18 – 40 rokov.

 • Aké ďalšie zložky sú okrem thiamidolu tajomstvom účinnosti Eucerin® DermoPure Séra s trojitým účinkom na problematickú pleť s pigmentovými škvrnami?

  Okrem thiamidolu, ktorý redukuje odolné pigmentové škvrny po akné a bráni ich opätovnému výskytu, obsahuje kyselinu salicylovú, ktorá zmierňuje nedokonalosti pleti a licochalcon A, ktorý bráni tvorbe nových nedokonalostí. Vďaka technológii regulujúcej tvorbu kožného mazu zanecháva sérum dlhotrvajúci, matný vzhľad pleti bez lesku.
  Sérum je navyše nekomedogénne a jeho ľahká konzistencia umožňuje príjemnú aplikáciu. 

 • Vďaka čomu umožňuje sérum pocit ľahkosti pri aplikácii?

  Snažili sme sa optimálne prispôsobiť obsahu aktívnych zložiek thiamidolu a kyseliny salicylovej na problematickú pleť a nepoužívať v tomto extraľahkom prípravku lipidy. Naopak, obsahuje alkohol, vďaka ktorému sú účinné zložky biologicky disponibilné a ešte podporuje antibakteriálnu účinnosť výrobku. Alkohol pleť nepoškodzuje, môže však vyvolávať pocit ľahkého štípania, ktoré je neškodné a po niekoľkých minútach zmizne. Rozsiahle klinické testy výrobku zaručujú jeho dobrú znášanlivosť a bezpečnosť pre pleť so sklonmi k nedokonalostiam.

 • Aká je výhoda používania oboch výrobkov Eucerin® DermoPure proti pigmentovým škvrnám po akné spoločne?

  Vo vzájomnej kombinácii poskytujú tieto výrobky zvýšenú účinnosť. Je to jeden zo záverov našej užívateľskej štúdie výrobkov. Tri skupiny 100 užívateľov testovali každý z týchto výrobkov po dobu ôsmich týždňov: jedna skupina používala iba Eucerin® DermoPure Sérum s trojitým účinkom, druhá skupina používala iba Eucerin® DermoPure Ochrannú emulziu SPF 30, zatiaľ čo tretia skupina pravidelne používala kombináciu týchto dvoch výrobkov. Po ôsmich týždňoch vykázala posledná skupina najpresvedčivejšie výsledky – po pravidelnom používaní dvakrát denne sa dobrovoľníci dokonca zhodli, že prináša najúčinnejšie riešenie, ktoré kedy vyskúšali*. V skutočnosti 95 % užívateľov uvádza, že táto kombinácia konečne víťazí nad ich pigmentovými škvrnami po akné.*

  *Užívateľská štúdia výrobku na vzorke 100 dobrovoľníkov, osem týždňov pravidelného používania 2x denne. 

 • Ak prestanem tieto výrobky používať, objavia sa pigmentové škvrny znova?

  Hlavná účinná zložka Eucerin® DermoPure Séra s trojitým účinkom thiamidol má priamy účinok na syntézu melanínu, ktorý spôsobuje pozápalovú hyperpigmentáciu. Pigmentové škvrny spravidla postupom času vyblednú a nakoniec zmiznú, môže to však trvať niekoľko rokov či dokonca desaťročí. Produkty Eucerin® DermoPure proti pigmentovým škvrnám tomuto procesu napomáhajú a urýchľujú ho. Len čo pozápalové hyperpigmentačné škvrny zmiznú, je nepravdepodobné, že sa znovu objavia. Zároveň pre prevenciu výskytu nových pigmentových škvŕn po akné odporúčame používať výrobky aj po vyblednutí existujúcich škvŕn. Používajte výrobky tak dlho, kým má vaša pleť sklony k tvorbe nedokonalostí pleti.

 • Je vystavovanie pleti slnečnému žiareniu po aplikácii výrobkov problém?

  Nie, používanie výrobkov v kombinácii s vystavovaním pleti slnku nepredstavuje problém. Oblasti pleti so sklonmi k pozápalovej hyperpigmentácii by ste však mali vystavovať slnku iba po obmedzenú dobu, pretože slnečné žiarenie môže jej príznaky zhoršovať – spôsobovať tmavnutie postihnutých oblastí a odďaľovať ich vyblednutie. Preto odporúčame spoločne s Eucerin Sérom s trojitým účinkom používať aj našu Eucerin® DermoPure Ochrannú emulziu SPF 30, ktorá obsahuje širokospektrálne UV filtre, ktoré chránia pred UVA aj UVB žiarením.

 • Môžem používať Sérum s trojitým účinkom pod mejkap?

  Áno, môžete ho používať pod váš mejkap.

 • Môžem používať Sérum s trojitým účinkom pod rúško a účinkuje proti maskné (nedokonalosti pleti vyvolané používaním rúška)?

  Áno, Sérum s trojitým účinkom môžete používať aj pod rúško. V skutočnosti 91 % dobrovoľníkov v našej užívateľskej štúdii* potvrdilo, že je vhodné na použitie pod rúškom.
   
  88 % dobrovoľníkov tiež potvrdilo, že výrobok zabraňuje tvorbe nedokonalostí pleti spôsobené častým nosením rúška. Ďalšie informácie o maskné (o nedokonalostiach pleti vyvolaných používaním rúška) si prečítajte na stránke venovanej maskné.

  *100 dobrovoľníkov, osem týždňov pravidelného používania dvakrát denne. 

 • Môžem používať DermoPure Sérum s trojitým účinkom spoločne s výrobkami Eucerin® Anti-Pigment?

  Aktívna zložka thiamidol je súčasťou oboch výrobkových radov, ale z odlišných dôvodov. V Eucerin® DermoPure Sére s trojitým účinkom je jeho účelom zmierňovať pigmentové škvrny po akné. Tento rad navyše obsahuje zložky zmierňujúce nedokonalosti pleti a regulujúce lesk pleti. Oproti tomu, rad Anti-Pigment nie je určený na starostlivosť o pleť s nedokonalosťami pleti. Preto rad Anti-Pigment odporúčame tým, ktorí trpia hyperpigmentáciou a rad DermoPure tým, ktorí majú pleť so sklonmi k nedokonalostiam s pigmentovými škvrnami po akné.

Ďalšie odporúčané produkty

Súvisiace články

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin