• 1/4 DermoPure Krycí korektor
 • 2/4 Hlavné benefity
 • 3/4 Použitie
 • 4/4 Hlavné ingrediencie
 • 1/4 DermoPure Krycí korektor
 • 2/4 Hlavné benefity
 • 3/4 Použitie
 • 4/4 Hlavné ingrediencie

Eucerin DermoPure Krycí korektor

5
7 recenzií
Krycí korektor "dva v jednom"
Redukuje a kryje nedokonalosti pleti

Problematická pleť

Dvojaký efekt v jednom prípravku, ktorý kryje a pomáha redukovať nedokonalosti pleti.

Som veľmi prekvapený a tiež veľmi spokojný s korektorom. Môžem len odporučiť.

Somnuan, 2019

O produkte

Krycí korektor na vyrážky a čierne bodky

Eucerin DERMOPURE Krycí korektor s kyselinou salicylovou preukázateľne redukuje a kryje vyrážky a čierne bodky. Kryje nedokonalosti pleti a zjednocuje tón pleti, zatiaľ čo redukuje výskyt vyrážok a upchatých pórov.  

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie potvrdili veľmi dobrú kožnú znášanlivosť a účinnosť.

Kľúčové zistenia

V dermatologickej štúdii, na vzorke 25 mužov a žien s akné (vo veku 13-43 rokov), sa počas troch týždňov testovala účinnosť Eucerin DERMOPURE Krycieho korektoru. Testujúci potvrdili významnú redukciu výskytu vyrážok.

Vlastnosti

 • nekomedogénny
 • bez olejových zložiek
 • bez parfumácie

Použitie

Použitie

Krycí korektor s kyselinou salicylovou.

 • Zakryte postihnuté oblasti tenkou vrstvou, raz až trikrát denne podľa potreby. Potom prípadne naneste aj make-up.  
 • Nenanášajte na pery alebo na pleť okolo očí.
 • Vyhýbajte sa kontaktu s očami.

Odporúčania pre vašu každodennú starostlivosť o pleť

čištenie pleti

Vyčistite a tonizujte pleť

Čistite pleť ráno a večer:

 • ráno: odstráňte kožný maz a odumreté kožné bunky, ktoré sa nahromadili počas noci
 • večer: odstráňte make-up a nečistoty nahromadené počas dňa

 

Používajte jemné čistiace prípravky, ako napr. Eucerin DermoPure Čistiaci gél spolu s vlažnou vodou, a potom použite vhodnú čistiacu pleťovú vodu. Na docielenie čo najlepšieho výsledku používajte raz týždenne peeling, ktorý uvoľní póry a vyhladzuje povrch pleti.

Neodporúčame používať Čistiacu pleťovú vodu na báze alkoholu a Čistiaci peeling spolu s liekmi na akné, pretože môžu spôsobiť väčšiu citlivosť pleti. Pokiaľ je pre vás osvieženie pleti tonizačným prípravkom dôležité, vyskúšajte Eucerin DermoPure Micelárnu vodu, ktorá je bez alkoholu.

Zistiť viac

Starostlivosť

Výber ošetrujúceho prípravku závisí od závažnosti vášho akné a typu vašej liečby.

Ak podstupujete dermatologickú liečbu, Eucerin DERMOPURE Upokojujúci krém vám pomôže zmierniť vedľajšie účinky, ako je intenzívne suchá pleť. Krém by mal byť aplikovaný až 5 minút po nanesení lokálnych medikamentov, aby sa mohli dostatočne vstrebať. 
Ak máte miernu až strednú formu akné, ale nepodstupujete dermatologickú liečbu, použite ráno a večer upokojujúci a zmatňujúci prípravok, ako napr. Eucerin DERMOPURE Zmatňujúcu emulziu

Pre dlhodobo čistejšiu a hladšiu pleť, zaraďte do vašej každodennej starostlivosti Sérum na regeneráciu pleti. Je vhodné pre všetky typy problematickej pleti, pokiaľ aktuálne nepodstupujete dermatologickú liečbu akné. Malo by sa používať raz denne - ideálne večer. Môžete ho použiť pred nanesením zmatňujúcej emulzie, alebo samostatne.

Zistiť viac

Ochrana pred slnečným žiarením

Slnečná ochrana je dôležitou súčasťou vašej rannej starostlivosti o pleť. Nedokonalosti pleti môžu spôsobiť problémy s pigmentáciou, ak sú nadmerne vystavované slnečnému žiareniu. lieky proti akné môžu spôsobiť, že problematická pleť s nedokonalosťami je ešte citlivejšia na UV žiarenie. Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF30 a SPF50+ poskytuje takú úroveň ochrany, ktorú vaša pleť potrebuje, a ktorá by mala byť aplikovaná pred použitím make-upu. Ak používate ochranu proti slnku po lokálne aplikovanej liečbe akné, počkajte 5 minút, aby bola liečba čo najúčinnejšia.

Zistite viac o problematike akné a ochrane pred slnečným žiarením.

Zistiť viac

Krycí korektor a make-up

Zakryte nedokonalosti a vyrovnajte povrch pleti podkladovou bázou a/alebo krycím korektorom. Vyberte si produkty, ktoré sú nekomedogénne (neupchávajú póry) a ideálne také, ktoré obsahujú zloženie pre zlepšenie vzhľadu problematickej pleti. Uistite sa, že pred spaním odstránite všetok make-up.

Zistiť viac

Je toto ten správny produkt pre moju pleť?

Použite tento produkt, ak...

Máte vyrážky:

Eucerin DERMOPURE Krycí korektor ich preukázateľne redukuje a kryje.

Máte čierne bodky:

Eucerin DERMOPURE Krycí korektor zakryje čierne bodky na postihnutých miestach, ako sú napr. špička alebo bočné časti nosa.

Vyskúšajte iný produkt, ak...

Ak ste alergický/á na niektorú zložku.

FAQ (3)

5
7 recenzií *
7
0
0
0
0
 • Dominika 22. 2. 2021
  Šikovné
  Krycí korektor je velmi šikovná věc, když má člověk call s klientem z domu a nechce si dávat celý make-up, tak korektorem jen rychle zakryje nedokonalosti.
 • Dominika 22. 2. 2021
  eucerin.cz
  Šikovné
  Krycí korektor je velmi šikovná věc, když má člověk call s klientem z domu a nechce si dávat celý make-up, tak korektorem jen rychle zakryje nedokonalosti.
 • Alena 1. 11. 2019
  eucerin.cz
  Najlepsi korektor 2 v 1
  Najlepsi korektor,aky som mala. Upokoji zapal a zaroven krasne kryje.Ma prirodzeny odtien,ktory sadne snad kazdej pleti.A osobne ho pouzivam aj na prekrytie vsetkych nedostatkov na pleti.Nosim ho vzdy so sebou a nedam nan dopustit.
 • Ukázať recenzie

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin