• 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Hyalurónová hydratačná hmla

150 ml

0.0
0 recenzií
Okamžitá, dlhotrvajúca hydratácia
Upokojujúci účinok na podráždenie spôsobené suchosťou pleti
Pre všetky typy pleti vrátane citlivej

Okamžitá a dlhotrvajúca hydratácia zvnútras 3x EFFECT – s 3 účinkami:

Upokojuje, osviežuje a hydratuje. Pleťová hydratačná hmla s kyselinou hyalurónovou a gluko-glycerolom poskytuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu pre hladkú a žiarivú pleť.

Prispievame k udržateľnosti

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Okamžitá, dlhotrvajúca hydratácia pre tvár, krk a dekolt

Pleť potrebuje pre svoju správnu a účinnú funkciu vodu. Kvalitne hydratovaná pleť je hladká, vláčna a na pohľad žiarivá. Ak je prirodzená ochranná bariéra pleti narušená, pleť stráca vlhkosť a môže dôjsť k jej dehydratácii. Dehydratovaná pleť je na pohľad mdlá, na dotyk napätá a nemá schopnosť brániť sa dráždivým látkam zvonka. Tým sa zvyšuje jej citlivosť. Pre ideálny vzhľad a stav pleti je nevyhnutná jej intenzívna a dlhotrvajúca hydratácia.

Iné hmlové spreje bez hydratačnej zložky nie sú schopné vlhkosť v pleti viazať, pretože čistá voda sa rýchlo odparuje a pokožku zanecháva ešte suchšiu, a v konečnom dôsledku citlivú. Unikátne zloženie Eucerin HYALURON Hyalurónovej hydratačnej hmly zlepšuje vlastný hydratačný systém pleti, zaisťuje rovnomernú distribúciu vody, zadržuje hydratáciu v pleti a zanecháva pleť hladkú a žiarivú.

Kombinácia kyseliny hyalurónovej a prírodne identického gluko-glycerolu pomáha aktivovať vlastnú hydratáciu pleti. Gluko-glycerol aktivuje kanáliky, ktoré zaisťujú rozvod vody medzi kožnými bunkami a podporujú hydratačnú rovnováhu pleti zvnútra.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali vysokú účinnosť i u citlivej pleti.

Použitie

Použitie

Kedykoľvek v prípade potreby podržte sprej vo vzdialenosti 20 cm od pleti a nastriekajte na tvár, krk a dekolt. Nechajte 2 - 3 minúty prenikať do pleti a potom jemne osušte. Vyhnite sa kontaktu s očami.

Vaša každodenná pravidelná starostlivosť o pleť

čistenie

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite pomocou Eucerin DermatoCLEAN Čistiaceho pleťového gélu (pre normálnu až zmiešanú pleť) alebo Eucerin DermatoCLEAN Čistiaceho pleťového mlieka (pre suchú pleť).

Zistiť viac
Upokojenie a hydratácia

Upokojenie a hydratácia

Hyalurónová hydratačná hmla vašu pleť upokojuje a hydratuje kedykoľvek a kdekoľvek.

Zistiť viac

Používajte tento výrobok, ak…

Hľadáte intenzívnu hydratačnú pleťovú hmlu v spreji:

Eucerin HYALURON Hyalurónová hydratačná hmla obsahuje kombináciu kyseliny hyalurónovej a prírodne identického gluko-glycerolu, ktorý pomáha aktivácii vlastného hydratačného systému pleti. Jeho zloženie poskytuje okamžitú, dlhotrvajúcu hydratáciu a upokojuje podráždenie spôsobené suchosťou pleti.

Ingrediencie

FAQ (7)

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin