97 % UŽÍVATELIEK POTVRDZUJE:PLEŤ JE NA DOTYK PEVNEJŠIA

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

Prípravky proti starnutiu pleti pre pevnejšiu, sviežu a žiarivú pleť

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: najskôr sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa postupne prehlbujú. V priebehu ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť. 

Skupina prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri inovatívne rady s klinicky aj dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad sa zameriava na iný problém (vráskystrata objemu a strata pružnosti) a poskytuje starostlivosť, ktorú pleť potrebuje v jednotlivých fázach procesu starnutia.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity boli vyvinuté špeciálne tak, aby vyplňovali hlboké vrásky, zlepšovali pružnosť pleti a vyživovali krehkú zrelú pleť. Eucerin tu prináša inovatívnu kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej a arctiínu, ktorá viditeľne vypĺňa hlboké vrásky a urýchľuje obnovu kolagénu v kožných bunkách. Pleť je na dotyk pevná a hladká a vyzerá svieža a žiarivá.  

Rad obsahuje škálu hydratačných výrobkov: denné krémy s ochranou UVA a UVB (u SPF 30 i 15), očný a nočný krém. Ďalej ponúka hydratačné pleťové olejové sérum bohaté na ošetrujúce lipidy.

Súvisiace články

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin