NOVINKA
 • 1/2
 • 2/2

Eucerin Hydratačné mlieko na opaľovanie SPF 30

0
Eucerin Slnečná ochrana

Telové mlieko na opaľovanie pre suchú pokožku s vysokou UV ochranou a bunkovou ochranou

Toto nemastné mlieko na opaľovanie chráni pred poškodením v dôsledku pôsobenia slnečného žiarenia a zároveň pokožku hydratuje.

O produkte

Eucerin Hydratačné mlieko na opaľovanie SPF 30 je prípravok na opaľovanie s vysokou ochranou formulovaný špeciálne pre potreby suchej pokožky.

Moderné a účinné zloženie chráni pokožku pred poškodením pod vplyvom UV žiarenia a poskytuje intenzívnu hydratáciu:

 • Vysoko účinný, fotostabilný systém filtrov UVA/UVB s filtrom Tinosorb S poskytuje spoľahlivú ochranu proti spáleniu pokožky.
 • Bunková ochrana s licochalconom A (silný antioxidant) chráni kožné bunky pred poškodením voľnými radikálmi.
 • Inovatívna Aquaporin technológia s glucoglycerolom stimulujú tvorbu aquaporínov (kanálikov) v bunkových membránach pre dlhotrvajúcu intenzívnu hydratáciu i v hlbších vrstvách pokožky.

Bez parfumácie. Nemastné a vodeodolné zloženie.

Vlastnosti

 • SPF 30
 • vodeodolný
 • bez parfumácie

Použitie

Použitie

 • Vyhnite sa kontaktu s očami.
 • Nepoužívajte pre malé deti.
 • Vyhnite sa intenzívnemu poludňajšiemu slnku a dlhodobému pobytu na slnku, pretože ani výrobky na opaľovanie s vysokým SPF neposkytujú 100 % ochranu.
 • Naneste na pokožku v dostatočnom množstve pred slnením a aplikáciu pravidelne opakujte, najmä v prípade plávania, zvýšeného potenia alebo rizika zotretia, aby ste zachovali pôvodnú ochranu. Nanesenie nedostatočného množstva opaľovacieho výrobku znižuje ochranný účinok.
 • Nechajte dôkladne vstrebať - môže zanechať žlté škvrny na oblečení.
 • Nezostávajte na slnku príliš dlho, i keď používate výrobok slnečnej ochrany.

Odporúčanie

Používajte Eucerin Hydratačné mlieko na opaľovanie SPF 30, ak …

Máte suchú pokožku a hľadáte prípravok na opaľovanie s vysokou UV ochranou na pokožku tela.

Eucerin Hydratačné mlieko na opaľovanie SPF 30  je prípravok na opaľovanie s vysokou slnečnou ochranou, špeciálne vyvinuté pre suchú pokožku.

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Máte mastnú pokožku a hľadáte sprej na opaľovanie.

Vyskúšajte Eucerin Transparentný sprej SPF 30.

Máte normálnu pokožku a hľadáte rýchlo sa vstrebávajúce mlieko na opaľovanie s veľmi ľahkou konzistenciou a vysokou UV ochranou.

Vyskúšajte Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie SPF 30.

Chcete prípravok na opaľovanie na pleť tváre.

Vyskúšajte Eucerin Vysoko ochranný krém na opaľovanie na tvár SPF 30, ak máte normálnu až suchú pleť alebo Eucerin Zmatňujúcu emulziu na opaľovanie na tvár SPF 30, ak máte zmiešanú alebo mastnú pleť.
Všetky prípravky na opaľovanie na tvár obsahujú UV ochranu s filtrom Tinosorb S, kyselinu glycyrrhetínovú, ktorá pomáha predchádzať poškodeniu DNA a bunkovú ochranu s licochalconom A.

Hľadáte ošetrujúci výrobok po opaľovaní, ktorý zmierni spálenie pokožky.

Vyskúšajte Eucerin Regeneračné mlieko po opaľovaní, alebo pre pokožku so sklonmi k alergiám Eucerin Regeneračný gél po opaľovaní proti slnečnej alergii.

Ingrediencie

Ako funguje

Prílišné vystavovanie slnečnému žiareniu môže viesť k závažnému kožnému poškodeniu. Lúče UVA prenikajú hlboko do spodnej vrstvy pokožky (dermis) a vyvolávajú tvorbu voľných radikálov, ktoré sú faktorom predčasného starnutia pokožky. Lúče UVB neprenikajú do pokožky tak hlboko, vyvolávajú ale voľné radikály na všetkých úrovniach dermis. Lúče UVB sú hlavnou príčinou akútneho poškodenia: spálenia slnkom.

Najmä suchá pokožka je ohrozená pri pobyte na slnku, jej príznaky sa zhoršujú a pokožka je napätá, hrubá, olupuje sa a svrbí.
Licochalcon A so svojimi silnými antioxidačnými vlastnosťami neutralizuje činnosť voľných radikálov, a tak bráni oxidačnému stresu, čím chráni pokožku pred bunkovým poškodením. Navyše má protizápalové a upokojujúce účinky,  ktoré začervenanej pokožke prinášajú úľavu.

Inovatívna Aquaporin technológia s glucoglycerolom stimuluje tvorbu aquaporínov (kanálikov) v bunkových membránach pre dlhotrvajúcu intenzívnu hydratáciu i v hlbších vrstvách pokožky.

FAQ (5)

Ďalšie odporúčané produkty