SPF 15
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Denný krém pre normálnu až zmiešanú pleť

3.5
2 recenzií
Denný krém proti starnutiu pleti
Pre normálnu až zmiešanú pleť
Vypĺňa hlboké vrásky a obnovuje kontúry tváre vďaka liftingovému efektu

Spevňujúci denný krém pre normálnu až zmiešanú pleť s ochranou proti UVA a UVB žiareniu

Spevňujúci denný krém na tvár pre normálnu až zmiešanú pleť s ochranou proti UVA a UVB žiareniu. Hydratačný krém proti starnutiu pleti s magnololom, oligopeptidmi a kyselinou hyalurónovou. Vypĺňa hlboké vrásky a vďaka liftingovému efektu obnovuje kontúry tváre.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

Som veľmi spokojná, je to veľmi dobrý denný krém.

Barbara, 2018

O produkte

Denný krém proti starnutiu s ochranným faktorom SPF 15 určený pre normálnu až zmiešanú pleť

Pokožka postupom času stráca objem a pevnosť: kontúry tváre sú menej definované a jej rysy sa viditeľne menia. Denný krém Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift bol špeciálne vyvinutý na vyplnenie hlbokých vrások, lifting a obnovenie kontúr tváre a ochranu normálnej až zmiešanej pleti pred slnkom. Tento denný krém kombinuje tri účinné látky, pôsobiace na konkrétne vrstvy pokožky, kde dochádza k strate objemu: magnolol zvyšuje veľkosť a počet buniek dodávajúcich objem, oligopeptidy stimulujú sieť kolagénových vlákien a spevňujú pokožku(1) a kyselina hyalurónová pleť intenzívne hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky. Pri pravidelnom používaní pomáha Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém navrátiť pokožke stratený objem a obnovuje kontúry tváre. Jemné linky a hlboké vrásky sú viditeľne menšie a pleť je znateľne hladšia a pevnejšia. Tento krém s ochranným faktorom SPF 15 chráni pokožku aj proti UVA žiareniu, a vďaka tomu pomáha predchádzať fotostarnutiu (predčasnému starnutiu pleti spôsobenému slnkom) a prehlbovaniu vrások.

(1) Štúdia in vitro

Klinické a dermatologické štúdie

Dobrá kožná znášanlivosť a účinnosť

Použitie

Použitie

Každodenná starostlivosť

Tonizácia

Použite Eucerin DermatoCLEAN Čistiacu pleťovú vodu ako predprípravu pleti na ďalšie ošetrujúce prípravky.

Zistiť viac

Starostlivosť a špeciálna starostlivosť

Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na normálnu až zmiešanú pleť, a potom Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15.

Zistiť viac

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na normálnu až zmiešanú pleť ponúka UVB ochranu (SPF 15) a UVA filter. Ak hľadáte silnejšiu ochranu pred UVA a UVB žiarením, a zároveň pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla (HEVIS), použite Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 50 alebo SPF 30 po aplikácii denného krému.

Odporúčania

Použite tento prípravok, ak...

Hľadáte denný hydratačný krém na normálnu až zmiešanú starnúcu pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 bol špeciálne vyvinutý tak, aby poskytoval normálnej až zmiešanej pleti potrebnú hydratáciu.

Chcete obnoviť objem pleti, spevniť a zvýrazniť kontúry tváre:

Krém obsahuje magnolol, ktorý účinne zvyšuje množstvo a veľkosť buniek zabezpečujúcich objem pleti1, oligopeptidy, ktoré posilňujú sieť kolagénových vlákien a stimulujú obnovu kolagénu1, a kyselinu hyalurónovú, ktorá intenzívne pleť hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky.

Chcete ochrániť vašu pleť pred fotostarnutím:

S SPF 15 a UVA ochranou pomáha Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na normálnu až zmiešanú pleť chrániť pleť pred predčasným starnutím spôsobeným slnečným žiarením a prehlbovaním vrások.

Hľadáte denný hydratačný krém ako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na normálnu až zmiešanú pleť je ideálny ako základ pod make-up.

1 Štúdia in vitro

Vyskúšajte iný prípravok, ak...

Chcete vyriešiť stratu pevnosti a objemu okolo očí:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15, ktorý spevňuje pleť na dosiahnutie liftingového účinku v citlivej oblastí okolo očí a bol schválený oftalmológmi.

Chcete opäť získať pevné kontúry vašej suchej pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na suchú pleť, ktorý poskytne vašej pleti potrebnú intenzívnu hydratáciu.

Hľadáte nočný krém s liftingovým účinkom:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém.

Hľadáte denný krém, ktorý pôsobí proti jemným linkám a vráskam:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Denný krém SPF 15 na normálnu až zmiešanú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Denný krém SPF 30 na všetky typy pleti.

Hľadáte krém na korekciu tónu pleti:

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný svetlý a Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný stredne tmavý obsahujú farebné pigmenty, ktoré zjednocujú tón pleti a dodávajú pleti jasnejší vzhľad.

Hľadáte denný krém proti starnutiu na zlepšenie elasticity pleti a vyplnenie hlbokých vrások:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15.

Ingrediencie

Ako funguje

Zloženie výrobkov Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift kombinuje tri účinné zložky, ktoré pôsobia cielene na špecifické vrstvy pleti, v ktorých dochádza k strate objemu:

 • Magnolol preukázateľne zvyšuje množstvo a veľkosť buniek zaisťujúcich objem pleti
 • Oligopeptidy získavané z anízu stimulujú sieť kolagénnych vlákien, ktorá sa stará o pevnejšiu štruktúru pleti
 • Kyselina hyalurónová intenzívne pleť hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky.

Pri pravidelnom používaní prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift vypĺňajú hlboké vrásky a spevňujú tvárové kontúry pre liftingový účinok.

FAQ (3)

 • Ako zistím, či sú prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift proti starnutiu pleti pre mňa vhodné?

  Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift bol špeciálne vyvinutý tak, aby vyplňoval hlboké vrásky a prinavrátil pevný tvar kontúram tváre na dosiahnutie liftingového účinku. Hoci je naša pleť rovnako jedinečná ako my sami, a taktiež odlišne starne v závislosti od našich genetických predispozícií a životného štýlu, toto sú časté spoločné problémy zrelej pleti u žien vo veku 40 až 50 rokov.

  Ak sa na vašej pleti začínajú prejavovať prvé známky starnutia (jemné linky a vrásky sa obvykle objavujú približne vo veku 30 rokov), vyskúšajte rad Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT, ktorý vypĺňa aj najhlbšie vrásky na dosiahnutie mladistvého vzhľadu. Ak je vašim hlavným problémom pružnosť pleti a prehlbujúce sa vrásky (najčastejšie vyskytujúci sa u žien vo veku nad 50 rokov), odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny prípravok pre vašu pleť, sa dočítate v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku.

 • V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift?

  Naša pleť je rovnako výnimočná ako my sami, preto sa odpoveď na túto otázku bude u každého z nás líšiť a bude závisieť od mnohých faktorov, či už vnútorných (ako sú naše genetické predispozície), ale aj vonkajších (napríklad množstvo slnečného žiarenia, ktorému bola naša pleť vystavená). Vo všeobecnosti platí, že prvé známky starnutia pleti, ako sú jemné linky a vrásky, sa začínajú objavovať už približne vo veku 30 rokov. Na tieto problémy odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT, ktoré ich cielene riešia. Po štyridsiatom roku života dochádza u väčšiny z nás k ochabovaniu pleti, k strate objemu a prepadávaniu kontúr tváre. V tomto prípade je najvhodnejšie zvoliť rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roku života väčšinou potrebujeme podporiť pružnosť našej pleti, preto je ideálny rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  V prípade akýchkoľvek pochybností odporúčame prečítať si náš článok o pleti v rôznom veku alebo sa obráťte na vášho lekárnika, či dermatológa. 

 • Prečo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 obsahuje UVA a UVB ochranu?

  Pleť na tvári je vystavená slnku viac ako pokožka na zvyšku tela a je citlivejšia na škodlivé UVA/UVB žiarenie, ktoré môže spôsobiť jej predčasné starnutie. Je veľmi dôležité chrániť pleť pred poškodením DNA, fotostarnutím (predčasným starnutím pleti spôsobeným slnečným žiarením) a hyperpigmentáciou. Preto náš prípravok obsahuje SPF 15 v kombinácii s UVA filtrom.

  Ak hľadáte silnejšiu ochranu proti slnečnému žiareniu, pred použitím vášho Eucerin denného krému naneste na pleť Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 50 alebo SPF 30. Zloženie tohto výrobku obsahuje technológiu Eucerin Advanced Spectral Technology, ktorá kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre1 na dosiahnutie vysokej ochrany proti UV žiareniu s licochalconom A, ktorý neutralizuje voľné radikály vznikajúce vplyvom UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla (HEVIS). Tento prípravok na opaľovanie obsahuje aj kyselinu glycyrhetinovú, ktorá podporuje vlastný reparačný mechanizmus DNA pleti, a kyselinu hyalurónovú na dosiahnutie viditeľnej redukcie vrások.

  1 Zodpovedá vysokým štandardom UVA a UVB ochrany definovaných organizáciou Cosmetics Europe. Úroveň UVA ochrany je vyššia ako odporúča EÚ.

3.5
2 recenzií *
1
0
0
1
0
 • Di D. 11. 9. 2018
  Nadmíru spokojená
  Vzorka:
  vzorka produktu bola poskytnutá zadarmo.
  Jsem kategorie 20+ a tento krém mohu jen doporučit. Po pár uzitich poznáte rozdíl v kvalitě pleti.
 • Ami! 11. 10. 2018
  Eucerin volume filler
  Vzorka:
  vzorka produktu bola poskytnutá zadarmo.
  Dostala som z neho alergicku reakciu - neodporučam.

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin