• (0)
Napísať recenziu

Eucerin UreaRepair PLUS Telové mlieko 5% Urea

+ Ceramidy & Prirodzené hydratačné látky

Okamžitá pomoc PLUS 48 h účinok proti príznakom suchej a drsnej pokožky

Veľmi suchá pokožka môže byť na pohľad i na dotyk napätá, začervenaná a drsná. Keď je pokožka suchá, je narušená jej schopnosť udržovať hydratáciu a brániť strate hydratácie. Eucerin UreaRepair PLUS Telové mlieko 5% Urea poskytuje suchej, drsnej pokožke každodennú starostlivosť, ktorú potrebuje.   

Výrobok obsahuje ureu, ceramidy a ďalšie prirodzené hydratačné látky (NMFs - Natural Moisturising Factors), ktoré viažu hydratáciu vo vnútri pokožky a obnovujú jej prirodzenú ochrannú bariéru, ktorá bráni ďalšej strate hydratácie.  

Bolo klinicky preukázané, že výrobok poskytuje okamžitú pomoc a intenzívnu hydratáciu a účinkuje proti príznakom suchej a drsnej pokožky až  na 48 hodín. Pokožka je na dotyk hladká a pružná.  

Vhodné na starostlivosť o pokožku diabetikov. Tiež ako doplnková starostlivosť.

Klinické štúdie

Klinické výsledky preukázali:

 • Výrazné zmiernenie príznakov suchej pokožky pri každodennom používaní. 1
 • Že Eucerin UreaRepair PLUS Telové mlieko 5% Urea je vhodné na starostlivosť o pokožku diabetikov. 2 

  (1) Ošetrenie xeróznej pokožky lokálnym prípravkom s obsahom glyceryl glukosidu, prirodzených hydratačných látok a ceramidov; Weber a kol., JCAD 2012. 
  (2) Údaje k dispozícii v BDF

Ingrediencie

 • Aplikujte telové mlieko na čistú a osušenú pokožku.
 • Jemne vmasírujte do pokožky, kým sa úplne nevstrebe.
 • Používajte podľa potreby.

Odporúčanie

Používajte Eucerin UreaRepair PLUS Telové mlieko 5% Urea, ak…

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Máte suchú alebo drsnú pokožku tela.

Eucerin UreaRepair PLUS Telové mlieko 5% Urea prináša okamžitú, dlhotrvajúcu hydratáciu.

Máte suchú pokožku pri cukrovke.

Eucerin UreaRepair PLUS Telové mlieko 5% Urea je vhodné i na starostlivosť o pokožku diabetikov. Tiež ako doplnková starostlivosť.

Máte zrelú pokožku.

Eucerin UreaRepair PLUS Telové mlieko 5% Urea je vhodné pre pokožku v akomkoľvek dospelom veku.

Hľadáte hydratačný výrobok pre celé telo pre veľmi suchú alebo drsnú pokožku a máte radšej jemnú a príjemnú krémovú konzistenciu.
Hľadáte hydratačný výrobok pre celé telo pre extrémne suchú alebo olupujúcu sa pokožku, ktorá svrbí, a potrebujete vyššiu koncentráciu urey.
Hľadáte hydratačný výrobok pre celé telo pre citlivú pokožku, ktorá je všeobecne bez problémov.

Vyskúšajte Eucerin pH5 Hydratačný krém na tvár a telo.

Trpíte atopickým ekzémom.

Vyskúšajte Eucerin Telové mlieko AtopiControl (na každodennú starostlivosť) a Eucerin Acute krém AtopiControl (na starostlivosť počas akútnych vzplanutí).

Hľadáte krém na ruky pre suché, veľmi suché a/alebo drsné ruky.
Vyskúšajte Eucerin UreaRepair PLUS Krém na nohy 10% Urea.

Často kladené otázky

Prečo potrebujem špeciálny hydratačný výrobok pre suchú a drsnú pokožku?

Hydratačný výrobok vyvinutý špeciálne pre suchú a drsnú pokožku by mal byť bohatý na zložky, ktoré pokožka potrebuje, aby zabránila strate hydratácie, viazala v sebe vodu a posilňovala svoju ochrannú bariéru. Ak pokožku neošetrujeme, alebo ju ošetrujeme pomocou výrobku, ktorý neobsahuje vhodné zložky, môže pokožka ďalej vysychať a môže i praskať.  

Eucerin UreaRepair PLUS Telové mlieko 5% Urea obsahuje ceramidy (ktoré obnovujú kožnú bariéru a zmierňujú stratu hydratácie) a ureu a ďalšie prirodzené hydratačné látky (ktoré viažu v pokožke vodu). Výrobok poskytuje okamžitú pomoc a účinok proti príznakom suchej pokožky (napr. drsnosť a olupovanie) až na 48 hodín.

Je Eucerin UreaRepair PLUS Telové mlieko 5% Urea bezpečné pre detskú pokožku?

Tento výrobok je vhodný pre dospelých a nebol testovaný na detskej pokožke. Pre dojčatá a deti odporúčame rad Eucerin AtopiControl. Väčšina výrobkov v tomto rade je vhodná pre deti od troch mesiacov so suchou až extrémne suchou pokožkou s atopickým ekzémom.

Ako spoznám, či mám veľmi suchú pokožku alebo kožné ochorenie?

Informácie o suchej pokožke a tiež kožných ochoreniach, ako je ekzém (atopická dermatitída) a lupienka môžete nájsť na týchto stránkach. Ak si stále nie ste istí, alebo vás znepokojujú vaše príznaky, odporúčame obrátiť sa na lekárnika alebo dermatológa.

Ako zistím, či mám používať výrobky Eucerin UreaRepair PLUS 5% Urea alebo 10% Urea?

Vaša voľba výrobku by mala závisieť od miery vysušenia vašej pokožky a príznakov, ktoré pociťujete. Ak je vaša pokožka suchá a drsná, potom by vám výrobky s 5% ureou mali poskytovať dostatočnú koncentráciu pre okamžitú a dlhotrvajúcu pomoc. Ak je vaša pokožka extrémne suchá, olupuje sa a svrbí, potom by pre vás bola vhodnejšia vyššia, 10% koncentrácia urey pre okamžitú pomoc a účinok až na 48 hodín. Ak si nie ste istí, odporúčame obrátiť sa na lekárnika alebo dermatológa.

Eucerin UreaRepair Plus Okamžitá pomoc PLUS 48 h účinok proti príznakom suchej pokožky

Suchá pokožka je veľmi častým problémom a stojí za viac než 40 % návštev dermatologických ordinácií. V závislosti od intenzity vysychania môže byť pokožka napätá a drsná a/alebo náchylná na svrbenie, šupinatenie a začervenanie. V extrémnych prípadoch je pokožka patologicky vysušená (xeróza).  

Hlavné dôvody vysychania pokožky sú nedostatok hydratácie a narušená bariérová funkcia pokožky, čo je spôsobené:
- nedostatkom lipidov - tie sú nevyhnutné pre stálu bariérovú funkciu, ktorá chráni pokožku pred stratou hydratácie. 
- nedostatkom urey a prirodzených hydratačných látok, ktoré v pokožke viažu hydratáciu.  

Všetky výrobky Eucerin UreaRepair PLUS boli vyvinuté s obsahom jedinečnej kombinácie ingrediencií:

- Ceramidy a ďalšie lipidy, ktoré tvoria lipidový plášť pre posilnenie kožnej bariéry a ochranu pred stratou hydratácie.
- Urea a ďalšie prirodzené hydratačné látky (NMFs - Natural Moisturising Factors), ktoré zlepšujú schopnosť pokožky viazať vodu a zvyšujú jej obsah hydratácie.

Bolo klinicky preukázané, že tieto výrobky pokožke dopĺňajú chýbajúce lipidy a hydratáciu, a tak prinášajú okamžitú úľavu. Tiež účinkujú proti príznakom suchej pokožky až po dobu 48 hodín. Výrobky Eucerin UreaRepair PLUS zanechávajú pokožku na pohľad i na dotyk hladkú, jemnú a vláčnu. 

Eucerin UreaRepair PLUS ponúka ucelený rad výrobkov, ktorý obsahuje telové mlieka a krémy, spolu s výrobkami na starostlivosť o pokožku rúk a nôh. Tieto výrobky existujú s rôznymi koncentráciami aktívnej zložky urea, ktorá viaže v pokožke vodu. Koncentrácia by sa mala líšiť v závislosti od závažnosti vysušenia pokožky. 

 

 

Celkové hodnotenie
 • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub