• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Sérum

0.0
0 recenzií
Nová generácia výrobkov Hyaluron-Filler: Koncentrované sérum proti starnutiu pleti s kyselinou hyalurónovou, saponínom a enoxolónom
Pre všetky typy pleti
Pri každodennom používaní zosilňuje účinky denného a nočného krému radu Eucerin Hyaluron-Filler a vyhladzuje vrásky. Jedna ampulka predstavuje týždennú dávku koncentrovaného séra.

Sérum proti starnutiu pleti s 3x EFFECT – s 3 účinkami:

Vypĺňa, stimuluje a udržiava. Pôsobí proti procesu starnutia pleti. Pre viditeľne mladší vzhľad a pre hladšiu a žiarivejšiu pleť.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Sérum proti starnutiu pre všetky typy pletiS pribúdajúcim vekom klesá v pleti vlastná produkcia kyseliny hyalurónovej, čo vedie k tvorbe vrások a staršiemu vzhľadu pleti.Eucerin Hyaluron-Filler Sérum s 3x EFFECT zložením – s 3 účinkami proti vráskam – tento proces spomaľuje:

 • Vypĺňa: Vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová hydratuje a vyhladzuje vrásky.
 • Stimuluje: Antioxidant saponín zvyšuje produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej v pleti až o 256 % a chráni pleť pred voľnými radikálmi.
 • Udržiava: Enoxolón znižuje degradáciu kyseliny hyalurónovej o viac ako 50 %.

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum je intenzívne sérum proti starnutiu pleti, ktoré je určené na každodenné užívanie spoločne s dennými a nočnými krémami radu Eucerin Hyaluron-Filler. V jeho ľahkom zložení sú skombinované vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, glycín saponín a enoxolón. Tieto zložky prinášajú cielený prístup na vyhladenie aj hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40-krát menšia1, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Antioxidant glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis vrstve, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky, a zároveň chráni pred voľnými radikálmi. Enoxolón chráni pred degradáciou pleti vlastnej kyseliny hyalurónovej.1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali dobrú kožnú znášanlivosť a veľmi dobrú účinnosť.

Kľúčové zistenia

99%

Zaručuje okamžitý a viditeľný účinok

98%

Moja pleť je viditeľne a citeľne hladšia

98%

Zabraňuje vzniku nových liniek a vrások

98%

Pripadám si vďaka nemu mladšia

Spolu s ostatnými klinickými štúdiami bola vykonaná aj užívateľská štúdia2 (PiU), ktorej sa zúčastnilo 360 žien (vo veku od 35 do 55 rokov). Po dvoch a štyroch týždňoch užívania prípravku boli dosiahnuté tieto výsledky: 2 Beiersdorf AG, PiU Thajsko, január 2021

Použitie

Použitie

 • Pred otvorením fľaštičku dôkladne potraste
 • Špičkami prstov naneste v malom množstve na dobre vyčistenú pleť na tvári, krku a dekolte
 • Zamerajte sa na problematické oblasti
 • Vyhýbajte sa priamemu kontaktu s očami 
 • Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov používajte prípravok v kombinácii s ďalšími prípravkami radu Eucerin Hyaluron-Filler 

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite pomocou Eucerin DermatoCLEAN Čistiaceho gélu (pre normálnu až zmiešanú pleť) alebo Eucerin DermatoCLEAN Čistiaceho mlieka (pre suchú pleť).

Zistiť viac

Tonizácia

Pleť dočistite rozjasňujúcou Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN. Bude tak pripravená pre ďalší ošetrujúci prípravok.

Zistiť viac

Starostlivosť

Ráno: Použite Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, ďalej Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15.

Večer: Použite Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, ďalej Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15. Ak chcete použiť aj Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum, naneste ho ako prvé, teda pred Eucerin Hyaluron-Filler Sérom.

Zistiť viac

Korekcie nedokonalostí pleti a jej ochrana

Pre UVB/UVA ochranu použite po nanesení Séra Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém Eucerin Hyaluron-Filler SPF 15 alebo SPF 30. Pre dodatočnú ochranu pred UVB/UVA žiarením a negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla vyskúšajte Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50. Táto dodatočná slnečná ochrana by mala byť nanášaná po ošetrujúcich produktoch.

Zistiť viac

Čo robiť a čomu sa vyhýbať

Tento prípravok použite, ak...

Hľadáte sérum proti starnutiu pleti na redukciu línii a vrások:

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum obsahuje vysoko- a nízkomolekulárnu kyselinu hyaluronovú a saponin, ktoré vyplnia všetky typy vrások.

Vyskúšajte iný prípravok, ak...

Keď chcete potlačiť starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny):

Odporúčame Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálnym účinkom obsahujúce thiamidol a koncentrovanú kyselinu hyalurónovú, ktorá účinne redukuje tmavé škvrny, bráni ich opätovnému výskytu a zároveň obnovuje vzhľad pleti. Pre zjednotenú a žiarivú pleť.

Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy kože, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová (ktorej molekula je 40-krát menšia1), preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. 

Ingrediencie

Ako funguje

V inovatívnom zložení vyvinutom spoločnosťou Eucerin pôsobí vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyaluronová bok po boku s glycin saponínom. Spolu predstavujú cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu jemných línií a hlbokých vrások. 

Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová (známa aj ako kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom) zostáva na povrchu kože a zlepšuje tak hydratáciu najvrchnejšej vrstvy epidermis – kde vznikajú jemné línie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej (známa aj ako kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom) sú 40krát menšie ako molekuly vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, a preto táto kyselina môže prenikať do hlbších vrstiev epidermis, kde stimuluje vlastnú produkciu kyseliny hyaluronovej bunkami kože.

Vo väčšine produktov je kyselina hyalurónová skombinovaná s bioaktívnym antioxidantom glycínom saponínom, ktorý preniká ešte hlbšie do vrstvy dermis. Stimuluje tak produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej a hydratuje v miestach, kde vznikajú hlbšie vrásky. Navyše kožu chránia pred voľnými radikálmi.

Nová generácia produktov Hyaluron-Filler obsahuje tiež aktívnu látku enoxolón, ktorá spomaľuje degradáciu kyseliny hyalurónovej tým, že blokuje hyaluronidázu.

Výsledok: o 200 % viac kyseliny hyalurónovej.
Jemné linky a vrásky sú viditeľne vyhladené. Pre viditeľne hladší, žiarivejší a mladší vzhľad pleti.


Štandardnou jednotkou merania hmotnosti atómu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom má relatívnu molekulovú hmotnosť 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom, 52 kDa. Obidve kyseliny sú súčasťou zloženia prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

 

 

FAQ (3)

 • Ako viem, že rad Eucerin Hyaluron-Filler je pre mňa tým správnym radom prípravkov proti starnutiu pleti?

  Rad Eucerin Hyaluron-Filler má špeciálne zloženie, ktoré si poradí s prvými známkami starnutia, ako sú jemné línie a vrásky. Naša pleť je rovnakou individualitou, ako sme aj my sami, a jej starnutie prebieha rôzne, v závislosti od nášho genetického vybavenia a životného štýlu. Jemné línie a vrásky sa obvykle začínajú objavovať vo veku okolo 30 rokov. Výrobky z radu Eucerin Hyaluron-Filler pôsobia proti procesu starnutia pleti vyplňovaním hlbokých vrások. Pre viditeľne hladšiu, žiarivejšiu a mladšiu pleť.

  Ak vás najviac trápi strata objemu (ako to často býva u žien medzi 40. a 50. rokom života), potom je práve rad Eucerin Volume-Filler špeciálne navrhnutý tak, aby vyplnil hlboké vrásky a obnovil kontúry tváre. Ak vás najviac trápi elasticita kože a prehlbujúce sa vrásky (ako to často býva u žien po 50. roku života), v tom prípade vám odporúčame rad hyaluronových vyhladzujúcich krémov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  Viac informácií o rôznych fázach starnutia pleti nájdete v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku, ktorý vám tiež pomôže s výberom najvhodnejšieho prípravku.

 • V akom veku mám začať používať vyhladzujúci produkt z radu Eucerin Hyaluron-Filler?

  Ľudská pleť je jedinečná, rovnako ako aj ľudia. Odpoveď je preto u každého iná a záleží od mnohých faktorov nielen vnútorných (náš genetický fond), ale aj vonkajších (miera slnka, ktorému sme našu pleť vystavili). Platí všeobecná zásada, že prvé známky starnutia, ako sú jemné línie a vrásky, sa začínajú objavovať okolo 30.roku života, a práve v tomto veku odporúčame začať používať rad hyaluronových vyhladzujúcich prípravkov proti vráskam Eucerin Hyaluron-Filler. V prípade akýchkoľvek pochybností vám odporúčame článok o pleti na tvári v rôznom veku, prípadne váš problém konzultujte s lekárnikom, či dermatológom.  

 • Mám používať Eucerin Hyaluron-Filler Sérum na celú tvár alebo iba na niektoré oblasti?

  Eucerin Hyaluron-Filler Sérum môžete použiť na tvár, krk aj oblasť výstrihu. Dbajte však na to, aby ste ho nenaniesli aj do očí. 

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin