• (3)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum

Sérum proti starnutiu pleti, určené pre všetky typy pleti

Moderné koncentrované sérum proti vráskam, ktoré zosilňuje protistárnuce účinky denného a nočného hyaluronového vyhladzujúceho krému Eucerin, a zároveň omladzuje vzhľad. 

Sérum proti starnutiu pre všetky typy pleti

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum je intenzívne sérum proti vráskam, vyvinuté pre každodenné použitie v kombinácii s denným a nočným krémom Eucerin Hyaluron-Filler

V jeho ľahkom zložení je inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej a glycin saponínu, vyvinutá spoločnosťou Eucerin, predstavuje cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu jemných línií a hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy kože, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, ktorej molekula je 40krát menšia*, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Glycin saponín podporuje tvorbu kyseliny hyaluronovej bunkami z vrstvy dermis, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky.  

* V porovnaní s  vysokomolekulárnou kyselinou hyaluronovou tiež obsiahnutou v zložení prípravku.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Často kladené otázky

Ako viem, že rad Eucerin Hyaluron-Filler je pre mňa tým správnym radom prípravkov proti starnutiu pleti?

Rad Eucerin Hyaluron-Filler má špeciálne zloženie, ktoré si poradí s prvými známkami starnutia, ako sú jemné línie a vrásky. Naša pleť je rovnakou individualitou, ako sme aj my sami, a jej starnutie prebieha rôzne, v závislosti od nášho genetického vybavenia a životného štýlu. Jemné línie a vrásky sa obvykle začínajú objavovať vo veku okolo 30 rokov. Produkty z radu hyaluronových vyhladzujúcich prípravkov Eucerin pôsobia tak, že vyhladzujú aj tie najhlbšie vrásky a omladzujú vzhľad.

Ak vás najviac trápi strata objemu (ako to často býva u žien medzi 40. a 50. rokom života), potom je práve rad Eucerin Volume-Filler špeciálne navrhnutý tak, aby vyplnil hlboké vrásky a obnovil kontúry tváre. Ak vás najviac trápi elasticita kože a prehlbujúce sa vrásky (ako to často býva u žien po 50. roku života), v tom prípade vám odporúčame rad hyaluronových vyhladzujúcich krémov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Viac informácií o rôznych fázach starnutia pleti nájdete v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku, ktorý vám tiež pomôže s výberom najvhodnejšieho prípravku.

V akom veku mám začať používať vyhladzujúci produkt z radu Eucerin Hyaluron-Filler?

Ľudská pleť je jedinečná, rovnako ako aj ľudia. Odpoveď je preto u každého iná a záleží od mnohých faktorov nielen vnútorných (náš genetický fond), ale aj vonkajších (miera slnka, ktorému sme našu pleť vystavili). Platí všeobecná zásada, že prvé známky starnutia, ako sú jemné línie a vrásky, sa začínajú objavovať okolo 30.roku života, a práve v tomto veku odporúčame začať používať rad hyaluronových vyhladzujúcich prípravkov proti vráskam Eucerin Hyaluron-Filler. V prípade akýchkoľvek pochybností vám odporúčame článok o pleti na tvári v rôznom veku, prípadne váš problém konzultujte s lekárnikom, či dermatológom.  

Mám používať Eucerin Hyaluron-Filler Sérum na celú tvár alebo iba na niektoré oblasti?

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum môžete použiť na tvár, krk aj oblasť výstrihu. Dbajte však na to, aby ste ho nenaniesli aj do očí. 

Ingrediencie

Použitie

  • Pred otvorením fľaštičku dôkladne potraste
  • Špičkami prstov naneste v malom množstve na dobre vyčistenú pleť na tvári, krku a dekolte
  • Zamerajte sa na problematické oblasti
  • Vyhýbajte sa priamemu kontaktu s očami 
  • Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov používajte prípravok v kombinácii s ďalšími prípravkami radu Eucerin Hyaluron-Filler 

Sérum s kyselinou hyaluronovou

Pre vašu každodennú starostlivosť

Použite Eucerin čistiace mlieko alebo Eucerin čistiaci gél

Pleť dôkladne vyčistite pomocou Eucerin DermatoCLEAN Čistiaceho gélu (pre normálnu až zmiešanú pleť) alebo Eucerin DermatoCLEAN Čistiaceho mlieka (pre suchú pleť).

Žena používajúca pleťovú vodu

Pleť dočistite rozjasňujúcou Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN. Bude tak pripravená pre ďalší ošetrujúci prípravok.

Starostlivosť

Doobeda: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, a potom Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15.

Poobede: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, a potom Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15.

Použije Eucerin CC krém

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 (s farebnými pigmentmi) môžete použiť po aplikácii svojho denného krému alebo namiesto neho. Potom môžete aplikovať základ, ak sa tak rozhodnete.

CC krém chráni pleť faktorom SPF15 a UVA filtrom. Ak potrebujete silnejšiu ochranu proti slnku, zvoľte prípravok s ochranným faktorom SPF30 alebo 50 vhodný pre váš typ pleti, z radu prípravkov Eucerin Sun chrániacich pred slnkom. Túto dodatočnú ochranu nanášajte po ošetrujúcich prípravkoch a pred aplikáciou vyhladzujúceho Eucerin Hyaluron-Filler CC krému SPF15.

Čo robiť a čomu sa vyhýbať

Tento prípravok použite, ak...

Vyskúšajte iný prípravok, ak...

Hľadáte sérum proti starnutiu pleti na redukciu línii a vrások:

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum obsahuje vysoko- a nízkomolekulárnu kyselinu hyaluronovú a saponin, ktoré vyplnia všetky typy vrások.

Hľadáte sérum proti starnutiu pleti, ktoré by vyplnilo hlboké vrásky, a pritom je vašim prvoradým problémom strata objemu:

Vyskúšajte Eucerin Volume-Filler Sérum, ktoré pomôže vyplniť vrásky a obnoviť kontúry tváre.

Keď chcete potlačiť starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny):

Vyskúšajte Eucerin Anti-Pigment Duální Sérum, ktoré pôsobí proti hyperpigmentácii.

Eucerin Hyaluron-Filler Anti-age starostlivosť pre účinné vyplnenie vrások

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: najprv sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa postupom času začnú prehlbovať. Počas ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť.  

Skupina výrobkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri unikátne rady s klinicky a dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka ktorému získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler boli vyvinuté špeciálne na pôsobenie proti prvým známkam starnutia, ako sú jemné linky a vrásky. Jedinečná kombinácia výrobkov Eucerin s vysoko- a nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a glycínom saponínom pôsobí cielene na dosiahnutie viditeľného vyhladenia aj tých najhlbších vrások a omladenie vzhľadu. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje horné vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40krát menšia1, preniká hlbšie do epidermálnych vrstiev pleti, kde vznikajú hlbšie vrásky. Glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis, kde sa tvoria tie najhlbšie vrásky. 

Rad obsahuje denné krémy (SPF 15 a SPF 30), tónovacie CC krémy, nočný krém a očný krém na všetky typy pleti. Pre silnejší účinok prináša aj Sérum, Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum s duálnym účinkom a Booster s 10% čistým a čerstvo aktivovaným vitamínom C a Pleťovú masku z biocelulózy. 

1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je taktiež súčasťou zloženia výrobku

Celkové hodnotenie
  • (3)
5 z 5 bodov / 3 recenzií
5 Stars
3
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Lucka,

Top serum

Zo ser najlepsie. Lahucke jemne. Davam rano aj vecer uz roky a som spokojna. Nestipe ani okolo oci
Eva,

Fantastický!

Funguje skvěle, výsledek je znat již po jednom týdnu, pleť po ránu hladká a vypnutá. Konečně naprostá spokojenost!
helena,

Tento vyrobek je od znacky Eucerin muj favorit...skutecna protivraskova vzpruha.

Tento vyrobek je od znacky Eucerin muj favorit...skutecna protivraskova vzpruha.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár