Anti-age kozmetické riešenia od značky Eucerin

Účinné anti-age riešenia od značky Eucerin 

S pribúdajúcim vekom naša pleť mení svoju štruktúru a vzhľad. Prvé známky starnutia pleti bývajú zvyčajne jemné linky a vrásky. V ďalších štádiách procesu starnutia dochádza k ochabovaniu pleti a začíname si všímať stratu objemu a tvárových kontúr. V neskorších fázach starnutia pleti vrásky pribúdajú a prehlbujú sa, znižuje sa tiež pružnosť, pevnosť a žiarivosť pleti. 

Rad Eucerin Hyaluron-Filler ponúka anti-age riešenia na dosiahnutie mladšieho vzhľad pleti pomocou výrobkov vyvinutých na mieru každej z týchto fáz starnutia pleti: 

  • Eucerin Hyaluron-Filler rieši prvé príznaky starnutia, ako sú jemné linky a vrásky. Vypĺňa aj tie najhlbšie vrásky pre mladší vzhľad pleti.

  • Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift je určený na prehlbujúce sa vrásky a stratu objemu, tvárových kontúr a pevnosti, ku ktorým dochádza v procese starnutia pleti. Vypĺňa hlboké vrásky a obnovuje tvárové kontúry. Poskytuje pleti liftingový účinok.

  • Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity vyživuje krehkú a zrelú pleť. Vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti. 

Rad obsahuje denné a nočné krémy na rôzne typy pleti, séra (vrátane inovatívneho Nočného obnovujúceho & vypĺňajúce séra), očné krémy a CC krémy. Pri všetkých výrobkoch bol klinicky a dermatologicky preukázaný dobrý účinok a kožná znášanlivosť. 

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár